Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, Μαρακι18 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου....και εσύ με το καλό ένα μωράκι.....είναι αδίστακτες δεν έχουν το Θεό τους .... δεν πρόκειται να τα κάνω εγώ αυτα όταν γίνω πεθερά ....είναι κρίμα ...

Καλά ούτε εγώ εννοείτε θα κάνω ετσι...ίσα ίσα που θα είμαι κ χαρούμενη γιατι το παιδί μ θα ναι χαρούμενο...τι να πω ....κανένας θεος δεν τις κάνει καλα αυτές...υπομονή κ συ με την δικια σ αγαοη....κ απαντά τις κιολας μην μασάς....χεστηκες σρην τελικη κιολας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Να το πω εγω ή θα με κανετε report;;;; :lol:

Καλημέρα!!Αλήθεια τωρα;;;;

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κ πολύ καιρό έκανες να τα πεις εδω ολα αυτα...χαχαχαχαχαχα για γέλια είναι φιλη μ....κοριτσια  όχι δείτε εδώ....μιλάμε για νούμερα ετσι....λοβ γιου .....έρχομαι 5 Μαΐου ετοιμάσου για βόλτες.

η δικιά μ κουνιαδα πάντως δίνει ρέστα κ σας ρίχνει σε όλες σας....χάνω το παιδί που ήμουν έγκυος κ με περνά η τηλ μετα απο μία βδομάδα να μ πει ότι θέλει παπούτσια για τις απόκριες....ναι ναι καλά διαβάζεις..αμε αυτό κ μονο ....Όχι για πες ρωρα εσυ σας ρίχνει η όχι???

Αχουουουουου.....Δεν υπάρχουν ειλικρινά..δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο..εμενα έτυχε όταν έκανα την 1η μου αποβολή να μιλάμε στο τηλ,ακόμα χειρότερα....Και μόλις καταλαβαίνω το αίμα με πιάνουν τα κλάματα εμένα και γυρίζει και μου λέει πως κάνεις έτσι Εσύ δεν έλεγες ότι είσαι μικρή θα κάνεις άλλο.....Και γω απορω και με τον εαυτό μου που ακόμα της μιλάω...

9 ώρες πρίν, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

Καλημέρα κορίτσι!!!Και συ πες μου σε παρακαλώ παρά πολύ πες μου το εκανες;;;;Κανένα τηγάνι κάτι στο κεφάλι της εριξες;;;;

8 ώρες πρίν, Μαρακι18 είπε:

Άμα βρεις καλύτερη από εμένα και να σας ανέχεται οπως εγώ να την κρατήσεις για όταν χωρίσω τον γιο σου....υπομονή κάνω ...

Χαχαχαχαχα καλό θα ήταν να της έλεγες κάτι τέτοιο...εγκεφαλικό θα παθαινε και θα ησυχάζει κιόλας!!!!καταλαβααααα....Καλώς ήρθες στο κλαμπ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα έρχομαι σ λεωωωωω περιμένε με ...κ αν θες παω εγώ πεθερό σ ...χαχαχαχαχ 

αααάαα φεύγα από δω γιατί με σένα θα τα βάλουμε στο τελος.χαχαχαχα χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείτε κ το ξέρεις...κωλοφαρδυυυυυυ

κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

 κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

Εκεί μπορώ να πω ότι δεν είχα παράπονο....εδώ έχουν το συνήθειο να περνούν σετ κοσμήματα στην νύφη τους....Εγώ λοιπόν ήμουν η 2η άρα είχαν στο μυαλό τους να μου κάνουν ότι ακριβώς έκαναν και στην άλλη....Η άλλη κορίτσια κρατηθείτε......πήρε σετ 8μιση χιλιάδων ευρώ....Όταν λοιπόν ήρθε ο δικός μου γάμος θέλησαν να διαθέσουν τα ίδια και φυσικά το αρνήθηκα..σετ δεν ήθελα...Έτσι λοιπόν μου πήραν ένα διαμάντι δαχτυλίδι και έδωσαν και κάποια λεφτά στον άντρα μου να τα κάνουν ότι θέλουμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Καλημέρα!!Αλήθεια τωρα;;;;

Αχουουουουου.....Δεν υπάρχουν ειλικρινά..δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο..εμενα έτυχε όταν έκανα την 1η μου αποβολή να μιλάμε στο τηλ,ακόμα χειρότερα....Και μόλις καταλαβαίνω το αίμα με πιάνουν τα κλάματα εμένα και γυρίζει και μου λέει πως κάνεις έτσι Εσύ δεν έλεγες ότι είσαι μικρή θα κάνεις άλλο.....Και γω απορω και με τον εαυτό μου που ακόμα της μιλάω...

Καλημέρα κορίτσι!!!Και συ πες μου σε παρακαλώ παρά πολύ πες μου το εκανες;;;;Κανένα τηγάνι κάτι στο κεφάλι της εριξες;;;;

Χαχαχαχαχα καλό θα ήταν να της έλεγες κάτι τέτοιο...εγκεφαλικό θα παθαινε και θα ησυχάζει κιόλας!!!!καταλαβααααα....Καλώς ήρθες στο κλαμπ!!!!!!

Καλημερα!! Ναι ναι κι ομως. Υπαρχουν κ καλες πεθερες!! Δυσευρετες αλλα υπαρχουν! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα!! Ναι ναι κι ομως. Υπαρχουν κ καλες πεθερες!! Δυσευρετες αλλα υπαρχουν! 

Που την βρήκες καλεεεε;;;;Νομίζω αυτό είναι το ιδανικό...Δεν μπορούσε να σου τύχει κάτι καλύτερο πέρα από την πλάκα...έναν άντρα να σε αγαπάει και μια καλή και συννενοησημη πεθερά τέλεια!!!!μπράβο κορίτσι!!

Link to comment
Share on other sites

Με θέμα τα κοσμήματα ούτε εγώ έχω παράπονο όταν αραβωνιατηκαμε με τον ανδρα μου μου πήραν για το λαιμό για το χέρι μονοπετρο ένταξη εκεί δεν έχω να πω ....αλλά σε θέμα συμπεριφορά άστο δυστυχία....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Που την βρήκες καλεεεε;;;;Νομίζω αυτό είναι το ιδανικό...Δεν μπορούσε να σου τύχει κάτι καλύτερο πέρα από την πλάκα...έναν άντρα να σε αγαπάει και μια καλή και συννενοησημη πεθερά τέλεια!!!!μπράβο κορίτσι!!

Ειμαι τυχερη. Εδω μου λεει να μου κραταει τον μικρο τα σαββατοκυριακα που μπορει γιατι δουλευει τις αλλες μερες, για να πηγαινω για καφε με τις φιλες μου ή με τον αντρα μου. Μ αγαπαει πολυ. Κ οταν μιλαει με τη μανα μου στο τηλ, της λεει οτι νιωθει τυχερη που μπηκα στη ζωη τους κ που εχει εμενα για νυφη γιατι απο φιλες της ακουει τα σοδομα για τις νυφες τους καλη ωρα χαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ειμαι τυχερη. Εδω μου λεει να μου κραταει τον μικρο τα σαββατοκυριακα που μπορει γιατι δουλευει τις αλλες μερες, για να πηγαινω για καφε με τις φιλες μου ή με τον αντρα μου. Μ αγαπαει πολυ. Κ οταν μιλαει με τη μανα μου στο τηλ, της λεει οτι νιωθει τυχερη που μπηκα στη ζωη τους κ που εχει εμενα για νυφη γιατι απο φιλες της ακουει τα σοδομα για τις νυφες τους καλη ωρα χαχαχαχα

Καλά σου λέει το Μαρακι18 φερτην και από δω μια βόλτα την γυναίκα..Δεν μας λυπασαιαιαιαι;;;;;κλαψς κλαψς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ βλέπω κορίτσια πως είναι η δική μου μητέρα σαν πεθερά όχι μόνο στον άντρα μου ,αλλά και στον άντρα της αδερφής μου και στη νυφη μου κααααμια σχέση....! Η γυναίκα σκίζεται στην κυριολεξία τους έχει όλους το ίδιο και καλύτερα και από τα παιδιά της μην σας πω!!! Τώρα αυτή η πεθερά γιατί κάνει έτσι ένας Θεός το ξέρει!! Τραγικά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και εμένα η μητέρα μου δεν το λέω επειδή είναι μαμά μου αλλά σκίζεται για την γυναίκα του αδελφού μου όλη ημέρα εκεί να της μαγειρεύει να της έχει το παιδί όλα και την άλλη φορά που είχε πάει ο άνδρας μου σπίτι στους γονείς μου και δεν είχα πάει εγώ αμέσως σκίστηκε να του βάλει να φάει και ότι ήθελε στα όπα όπα  ....τώρα γιατί είναι έτσι η αλλη δεν ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Εγώ βλέπω κορίτσια πως είναι η δική μου μητέρα σαν πεθερά όχι μόνο στον άντρα μου ,αλλά και στον άντρα της αδερφής μου και στη νυφη μου κααααμια σχέση....! Η γυναίκα σκίζεται στην κυριολεξία τους έχει όλους το ίδιο και καλύτερα και από τα παιδιά της μην σας πω!!! Τώρα αυτή η πεθερά γιατί κάνει έτσι ένας Θεός το ξέρει!! Τραγικά πράγματα!

Α καλά με όλη μου την ειλικρίνεια είναι τυχερές όλες οι γυναίκες του κόσμου που δεν έκανε η μάνα μου γιο....χειρότερη πεθερά στον κόσμο δεν θα υπήρχε..Χωρίς πλάκα το έχουμε πει εκατομμύρια φορές την αδερφή μου αυτό το πράγμα...είναι πολύ απαιτητική,πολύ παράξενη και της αρέσει η άνεση σε Γενικά επίπεδα...Αλλο φρούτο...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κοριτσια μακαρι να μπορουσα να σας τη δανεισω και μακαρι ολες να ηταν ετσι. Εχω τις κολλητες μου που ειναι πεθεροπληκτες και πραγματικα περνανε βασανιστηρια. 

15o6sz9.jpg

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα!! Ναι ναι κι ομως. Υπαρχουν κ καλες πεθερες!! Δυσευρετες αλλα υπαρχουν! 

Nαι ναι συμφωνώ!!

και εγώ έχω μία πολύ πολύ καλή πεθερά!!

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...