Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, EleniKel είπε:

Έμαθε η πεθερά μου ότι θα πηγαίναμε ημερήσια εκδρομή, κάποιες ωρες βασικά, κ μου λέει. Το μωρό θα ταλαιπωρηθεί, άστο σε μένα, μη σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου.. 

Δεν απαντησες?? Το μωρο θα περασει τελεια γιατι θα ναι με τους γονεις του!! Και θα της αρεσει πολυ που θα ειναι με την οικογενεια της! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έτσι σου είπε....το παιδί θέλει και λίγο καθαρο αέρα πεθερά και να περάσει ευχάριστα με τους γονείς του εγώ έτσι θα της έλεγα....βασικά έχω καταλάβει προσπαθεί να σου κάνει κουμάντο στο παιδί και μην το αφήσεις αυτό....είναι δικό σου όχι δικό της....

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Κορίτσια, να μοιραστώ κ γω το πρόβλημα μου;; είναι διαφορετικής φύσεως από το δικό σας... Κ οποίες έχετε την καλοσύνη θα ήθελα μια γνωμη. 

Τα πεθερικά μου είναι πολύ της οικογένειας.. Θα ήθελαν αν γίνεται να είμαι όλη μέρα εκεί, να μας μαγειρεύουν κτλ. Μας δίνουν πολλά γλυκά, δώρα, καλούδια, πολλά... Οπότε κ να αφήσω την μικρή μου, καλόδεχουμενη είναι. Κ εδώ ακριβώς είναι το πρόβλημα μου. Ειναι το πρώτο εγγονι. Η κουνιάδα μου δεν έχει παντρευτεί, αν κ 37 ετών, ούτε εχει κάτι αυτή τη στιγμή. Θα ήθελαν αν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε κάθε κάθε μέρα, ειδικά τη μικρή. Ο άντρας μου, βρίσκει τον τρόπο να γίνεται αυτό σε καθημερινή σχεδόν βάση. Αυτοί σπίτι μας δεν έρχονται συχνά. Είναι άνθρωποι γενικά που δεν πάνε επισκέψεις, αλλά δέχονται συνέχεια κόσμο. Μου λείπει λοιπόν το να κάνουμε κάτι οι 3 μας σαν οικογένεια. Ο άντρας μου λέει πως δεν είναι καλό το μωρό να έρχεται στις καφετέριες. Οπότε το αφήνουμε εκεί. Πιστεύω μέσα μου πως απλά θέλει να τους ευχαριστήσει. Έκανα παιδί, κ νιώθω ότι δεν χαίρομαι στιγμές οικογενειακές. Την αφήνω πολλές ώρες εκεί, ενώ δεν το θέλω στην πραγματικότητα. Με καταλαβαινετε;;;; 

Αν μια μέρα δεν τη δούνε, το σχολιάζουν.. Αχ, μας έλλειψε η μικρή...με τον άντρα μου έχω μαλώσει άπειρες φορές, κ άκρη δε βρίσκω, οπότε προσπαθώ να κάνω υπομονή αλλά πνίγομαι. Έχω τη βοήθεια που λείπει από πολλές, αλλά πραγματικά υποφέρω με αυτή την κατασταση

Μου λείπει ακόμα κ το να την πάρω μια βόλτα με τις φίλες μου, να καμαρωσω βρε παιδί μου για την κόρη μου, ο άντρας μου θέλει να την παρκάρουμε εκεί. 

Προσπάθησε να το συζητήσεις με τον άντρα σου ότι εννοείται θα πηγαίνετε εκεί το παιδάκι σας αλλά κάποιες φορές θες να το παίρνετε κ μαζί σας. Δεν ξέρω πόσο είναι το μωράκι σου αλλά κ αυτό τώρα το καλοκαίρι έχει ανάγκη να βγει έξω, να δει διαφορετικά πράγματα κ να μην είναι κλεισμένο συνέχεια στους τέσσερις τοίχους.. Κ στην πεθερά σου μπορείς στη συζήτηση να το εξηγήσεις αυτό ότι το να μην το δει μια μέρα δεν χάλασε ο κόσμος. Πιστεύω θα είναι συζητήσιμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Έμαθε η πεθερά μου ότι θα πηγαίναμε ημερήσια εκδρομή, κάποιες ωρες βασικά, κ μου λέει. Το μωρό θα ταλαιπωρηθεί, άστο σε μένα, μη σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου.. 

Mα επειδή σου το λέει εσύ πρέπει να το κάνεις? Πες όχι ευχαριστώ!! θα πάρω το παιδί μου μαζί μου για να κάνει και αυτό βόλτα.

Δεν χρειάζεται να δέχεσαι ότι σου λέει.


 
Link to comment
Share on other sites

Θα μου απαντήσει, ναιιι κορίτσι μου, οπότε θέλετε, εμείς θα χαρούμε!!! Αλλά έχει τον τρόπο της να επιβάλλεται στο γιο της κ να της κανει το χατίρι.. Μου λέει ο άντρας μου, αξιώθηκαν να γίνουν γονείς σε τέτοια ηλικία, ασ τη χαρουν γιατί του χρόνου δεν ξέρουμε πως θα ναι. Βαρέθηκα....μου βγαίνει ανταγωνισμός κ πικρία. Είναι κ η κουνιάδα μου κολλημένη στη μικρή μου... 37χρονη χωρίς παιδιά κ άντρα ακόμα, καλό κορίτσι κατά τ άλλα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , Νένα 27 είπε:

Αααχχχχχ βρε κορίτσι....στυλακι σε έχει κάνει αυτή η πεθερά καλε..τι να πω πλέον σηκώνουμε τα χέρια ψηλά χαχαχαχαχα τώρα που λες για σούπα...κάτι παρόμοιο κάνουν και εδώ που είμαι τα Χριστούγεννα μαγειρεύουν γουρουνοπουλο και τον πρωτοχρονιά βράζουν κοτόπουλο σκέτο το αφαιρούν μόλις βράσει και μετά ρίχνουν λίγο ρύζι....και βγαίνει ένα καταπληκτικό νεροζουμι αλλο πράγμα...την πρώτη φορά που το είδα το κοίταγε καλά καλά...έλεος πρωτοχρονιάτικο χρυσή μου με το νεροβραστο...ορισμένοι έχουν κάτι έθιμα για πολλά εγκεφαλικά...

Καλά βρε κορίτσια να κάνω μια ερωτηση;;;;οκ για τις πεθερές έχω ακούσει τα πάντα αλλά και ο πεθερός χειρότερος;;;;;Παναγία μου πια πως γίνεται αυτο;;;;έλεος δηλαδή...καλε πες του να μην ασχολείτε τουλάχιστον στην διακόσμηση...που μένει αυτος;;;είναι μικρός σε ηλικια;;;τι να πω ειλικρινά να μην υπαρχει η πεθερά και να έχεις τον πεθερό τώρα ...το έχεις συζητήσει με τον άντρα σου;;

60 χρονών  ειναι.μενει 10 λεπτα απο μας.τα χω πει μωρε καο εχω βαρεθει να γκρινιαζω πλεον.μου λεει ετσι ειναι σαν άνθρωπος.και εγω του λεω σαν ανθρωπος δν μπορω να πιεζομαο για αυτο αν δν τον βαλεις στη θεση του θα το κανω εγω την επομενη φορα που θα πει μαλακια και αν παρεξηγηθει δν με νοιαζει καθολου. Και ηρθε κςι η κουζινα ηταν χαλια με μωρο 2 μηνων και κολικους. Καταλαβαινεις σε τι κατάσταση ημουν.και λεει πω πω χαμος εδω μεσα.κοιταζω αγριεμενη το  αντρα μου και του λεει αν ειναι να μας κανεις επιθεώρηση τοτε μη ξαναρθεις.και απο τοτε δν εχρι ξαναπει κουβεντα αλλα κοιταζει γυρω γυρω ελεγχει οταν ερχεται και εγω φορτωνω μεσα μου.τωρα περιμενω για πασχα τι θα κάνουμε. Δν εχουμε αποφασισει ακομα.εγω παντως του ξεκαθαρισα στο σπιτι μας δν θα κάνουμε τπτ .καο αν παμε στον πατερα σου κανε εσυ πατάτες σαλατες και λατζα.δν ξανακανω τπτ.αλλιω1 καλυτερα οι δυο μας και ο μπεμπης ταβερνιτσα.μενω σε νησι και οι δικοι μου Αθήνα οπως και η αδερφη μου κσι επειδη θα δουλευει ο γαμπρος μου δν θα ρθουν οι δικοι μου για να κατσουν με την αδερφη μ και την ανηψια μου.

πρίν από 37 λεπτά , MELINASP είπε:

σε καταλαβαινω το σπιτι που μενουμε εμεις ηταν της πεθερας μου η οποια μενει απο κατω. οταν μπηκαμε στο σπιτι ηταν σαν μαυσωλειο. εγω διακοσμητρια και οπως καταλαβαινεις δεν την παλευα ειχα πεσει σε καταθλιψη! οταν μαζεψαμε τα λεφτα για να αλλαξουμε το σπιτι αρχισε "τι δεν θλετε τοσο καλα επιπλα? ειστε αχαριστοι .. ναι παρτε τα δικα σας τα σαπια... ειχα μια βιτρινα στο χωλ απο ναβουχοδονοσορα εποχη αυτες με τη μαμπα τη νεον και το βελουδινο το κοκκινο υφασμα με μπιμπελο. (οτι εβγαζα απο το σπιτι της το εδινα κατω σε εκεινη σε αριστη κατασταση) πληρωσα ανθρωπο 150 ευρω να το αφαιρεσει ανεγκιχτο και να της το παω κατω! και λεει "ειδα τον πατερα μου στον υπνο μου τσαντιστηκε να ξερετε που το βγαλατε!" χαλια???? εκει να δεις τις τα εδωσα ολα κατω... και οποιος ερχοταν ελεγε δεν τα θελουν τα πετανε! δεν πειραζει θα τα δωσω αλλου... τωρα που εχω φτιαξει το σπιτι οποια φιλη της ερχεται της λεει αααχ ανεβα να δεις τι ωραιο σπιτι φτιαξανε τα παιδια, διακοσμητρια η νυφη μου! και μου λεει προχθες (ολα τα επιπλα που ειχα εγω παλια πανω της τα εδωσα κατω) θα μου φτιαξεις και το δικο μου σπιτι να γινει μοντερνο? ε και δεν κρατηθηκα της λεω "αχ κυρια λια μου δφεν νομιζω ειναι αμαρτια να νευριαζουμε τους νεκρους τι θα πει ο πατερας σας"

 

Καλα η δικια σου περιπτωσαρα.εδω μας ειπε να μην κανουμε ανακαίνιση στη κουζινα επειδη προν 30 χρόνια τη πλήρωσε ακριβά. Τοτε του πα μη τη πετάξουμε. Να τη παρετε σπιτι σας.

Just now, EleniKel είπε:

Θα μου απαντήσει, ναιιι κορίτσι μου, οπότε θέλετε, εμείς θα χαρούμε!!! Αλλά έχει τον τρόπο της να επιβάλλεται στο γιο της κ να της κανει το χατίρι.. Μου λέει ο άντρας μου, αξιώθηκαν να γίνουν γονείς σε τέτοια ηλικία, ασ τη χαρουν γιατί του χρόνου δεν ξέρουμε πως θα ναι. Βαρέθηκα....μου βγαίνει ανταγωνισμός κ πικρία. Είναι κ η κουνιάδα μου κολλημένη στη μικρή μου... 37χρονη χωρίς παιδιά κ άντρα ακόμα, καλό κορίτσι κατά τ άλλα. 

Απλα μη πας το παιδι μια μερα.πρε θα κατσουμε σπιτι.στη τελικη γτ να τρεχετε εσεις?τωρα η κουνιαδα σου αν θελει να κανει μωρακι λογικο. Δν πειραζει να ειναι κολλημένη στο παιδι.αρκει να μην επεμβαίνει στο πως θα μεγαλωσεις το παιδι σου

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

60 χρονών  ειναι.μενει 10 λεπτα απο μας.τα χω πει μωρε καο εχω βαρεθει να γκρινιαζω πλεον.μου λεει ετσι ειναι σαν άνθρωπος.και εγω του λεω σαν ανθρωπος δν μπορω να πιεζομαο για αυτο αν δν τον βαλεις στη θεση του θα το κανω εγω την επομενη φορα που θα πει μαλακια και αν παρεξηγηθει δν με νοιαζει καθολου. Και ηρθε κςι η κουζινα ηταν χαλια με μωρο 2 μηνων και κολικους. Καταλαβαινεις σε τι κατάσταση ημουν.και λεει πω πω χαμος εδω μεσα.κοιταζω αγριεμενη το  αντρα μου και του λεει αν ειναι να μας κανεις επιθεώρηση τοτε μη ξαναρθεις.και απο τοτε δν εχρι ξαναπει κουβεντα αλλα κοιταζει γυρω γυρω ελεγχει οταν ερχεται και εγω φορτωνω μεσα μου.τωρα περιμενω για πασχα τι θα κάνουμε. Δν εχουμε αποφασισει ακομα.εγω παντως του ξεκαθαρισα στο σπιτι μας δν θα κάνουμε τπτ .καο αν παμε στον πατερα σου κανε εσυ πατάτες σαλατες και λατζα.δν ξανακανω τπτ.αλλιω1 καλυτερα οι δυο μας και ο μπεμπης ταβερνιτσα.μενω σε νησι και οι δικοι μου Αθήνα οπως και η αδερφη μου κσι επειδη θα δουλευει ο γαμπρος μου δν θα ρθουν οι δικοι μου για να κατσουν με την αδερφη μ και την ανηψια μου.

Καλα η δικια σου περιπτωσαρα.εδω μας ειπε να μην κανουμε ανακαίνιση στη κουζινα επειδη προν 30 χρόνια τη πλήρωσε ακριβά. Τοτε του πα μη τη πετάξουμε. Να τη παρετε σπιτι σας.

Απλα μη πας το παιδι μια μερα.πρε θα κατσουμε σπιτι.στη τελικη γτ να τρεχετε εσεις?τωρα η κουνιαδα σου αν θελει να κανει μωρακι λογικο. Δν πειραζει να ειναι κολλημένη στο παιδι.αρκει να μην επεμβαίνει στο πως θα μεγαλωσεις το παιδι σου

Είναι και νέα πω πω...Και η δικιά μου 57 είναι ααααοοου.....καταλαβαίνω απόλυτα...Αυτός ο έλεγχος πια κοιτάμε αν του να βρουν ψεγάδι...έλα μωρή και βοηθά λίγο έχεις και το λεχουδι...έλεος πια...τουλαχιστον την αποστομωσε ο αντρας σου χαχαχαχα..καλα της ειπε...Ναι σιγά μην πας να κάνεις Πάσχα και πλένεις κιόλας άμα πας θα πεις με έναν όρο θα πάρουμε πλαστικά χαχαχα έλεος,έχεις και συ το μωρό και θες λίγο να χαλαρώσεις θα κάνεις και την λατζα..πάει πολύ...καλύτερο ακούγεται το ταβερνάκι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Είναι και νέα πω πω...Και η δικιά μου 57 είναι ααααοοου.....καταλαβαίνω απόλυτα...Αυτός ο έλεγχος πια κοιτάμε αν του να βρουν ψεγάδι...έλα μωρή και βοηθά λίγο έχεις και το λεχουδι...έλεος πια...τουλαχιστον την αποστομωσε ο αντρας σου χαχαχαχα..καλα της ειπε...Ναι σιγά μην πας να κάνεις Πάσχα και πλένεις κιόλας άμα πας θα πεις με έναν όρο θα πάρουμε πλαστικά χαχαχα έλεος,έχεις και συ το μωρό και θες λίγο να χαλαρώσεις θα κάνεις και την λατζα..πάει πολύ...καλύτερο ακούγεται το ταβερνάκι...

Πεθερος.η πεθερα δν ζει. Ασε με μωρε.εχει και τη γκομενα 33 χρονων ισια με μενα.και το παιζει πιτσιρικας.ειναι ενας κλασσικος 60αρης εμφανισιακά. Δν ειναι γοητευτικός να πεις οτι κατι την τραβηξε σε αυτον.και 2 χρονια χηρος καο την εχει αμεσως μετα το θανατο της γυναικας του.γενικοτερα ολα αυτα με εχουν χαλασει και τον βλεπω αρνητικά και σε συνδιασμο που ανακατευεται δν τον αντεχω.α προχτες μου πε οτι πρεπει να φασκιωσω στο μπεμπη.του πα αυτα ηταν εναν αιωνα πριν τη δικη σου εποχη. Πεταει κατι καλα σε οτι αφορα το παιδι ωρες ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Πεθερος.η πεθερα δν ζει. Ασε με μωρε.εχει και τη γκομενα 33 χρονων ισια με μενα.και το παιζει πιτσιρικας.ειναι ενας κλασσικος 60αρης εμφανισιακά. Δν ειναι γοητευτικός να πεις οτι κατι την τραβηξε σε αυτον.και 2 χρονια χηρος καο την εχει αμεσως μετα το θανατο της γυναικας του.γενικοτερα ολα αυτα με εχουν χαλασει και τον βλεπω αρνητικά και σε συνδιασμο που ανακατευεται δν τον αντεχω.α προχτες μου πε οτι πρεπει να φασκιωσω στο μπεμπη.του πα αυτα ηταν εναν αιωνα πριν τη δικη σου εποχη. Πεταει κατι καλα σε οτι αφορα το παιδι ωρες ωρες.

Αααα καλά...Έχει την 30αρα αλλά το μυαλό του έχει μείνει στο φασκιομα....εεεεερε τρέλα που κουβαλάει ο κόσμος...Και αυτή τι φρούτο ειναι;;;;ρωτάω γιατί σκέφτομαι μήπως μπορείς να τα λες σε αυτήν και καλά σε συζητήσεις που θα κάνετε να της πετας και από κάτι μπας και τον μαζέψει λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Αααα καλά...Έχει την 30αρα αλλά το μυαλό του έχει μείνει στο φασκιομα....εεεεερε τρέλα που κουβαλάει ο κόσμος...Και αυτή τι φρούτο ειναι;;;;ρωτάω γιατί σκέφτομαι μήπως μπορείς να τα λες σε αυτήν και καλά σε συζητήσεις που θα κάνετε να της πετας και από κάτι μπας και τον μαζέψει λίγο...

Α δεν μας τη γνωριζει.βασικα κοιτα να δεις σγμπτωση.αυτη πριν αυτον τα χε με με το πεθερο ξαδερφης μου. Παντρεμένος αυτος.του τρωγε κανονικοτα και μετα βρηκε τον δικο μου να τα τρωει.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

Α δεν μας τη γνωριζει.βασικα κοιτα να δεις σγμπτωση.αυτη πριν αυτον τα χε με με το πεθερο ξαδερφης μου. Παντρεμένος αυτος.του τρωγε κανονικοτα και μετα βρηκε τον δικο μου να τα τρωει.

Έξυπνο κοριτσι!!! Αλοιμονο


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Έξυπνο κοριτσι!!! Αλοιμονο

Εμ τι νομιζες.ασε και αν του πει κανεος ρε συ εχε το νου σου μηπως η κοπελα σε θελει για να στα τρωει η απαντηση ειναι με αγαπαει.γεροντοερωτας.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Α δεν μας τη γνωριζει.βασικα κοιτα να δεις σγμπτωση.αυτη πριν αυτον τα χε με με το πεθερο ξαδερφης μου. Παντρεμένος αυτος.του τρωγε κανονικοτα και μετα βρηκε τον δικο μου να τα τρωει.

Α καλα....τραγικο!!!!Καλύτερα να μην σας την γνωρίσει...κάτι τέτοιες μακρυά από τα σπίτια μας..τι να πω ρε παιδί μου εκεί που λες τα έχω ακούσει όλα μπάααμ σκάει το επόμενο...Ωραία..μακάρι να μπορούσαμε να διασκεδάζουμε με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας χωρίς να μας χαλούσαν..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Α καλα....τραγικο!!!!Καλύτερα να μην σας την γνωρίσει...κάτι τέτοιες μακρυά από τα σπίτια μας..τι να πω ρε παιδί μου εκεί που λες τα έχω ακούσει όλα μπάααμ σκάει το επόμενο...Ωραία..μακάρι να μπορούσαμε να διασκεδάζουμε με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας χωρίς να μας χαλούσαν..

Πριν κανουμε το μπεμπη δν ερχοταν.μια χαρα την ησυχια μας ειχαμε.μετα με το μωρο ξεκινησαν αυτα.ηθελε να το παιξει παππους φανταζομαι.αλλα δεν......γεννησα αθηνα γτ ηθελα να μαι σπιτι με τους γονεις μου και ενα τηλ σε εμενα να δει πως ειμαι να ευχηθει δν πηρε. Ηρθε ενω βγηκα αυθημερόν απο το νησι.πρωτα ομως πηγε βολτα και ηρθε για μια ωρα σπιτι για φαγητο και έφυγε .Δν τον αντεχω.ειναι απο τους ανθρωπους που επειδη εκανε περιουσια νομίζει οτι ειναι καποιος και όλοι οι υπόλοιποι δν ειμαστε τπτ. Να τα χαιρεται οσα εκανε.δν του χαρίστηκε τπτ αλλα αυτο το υφακι δν αντεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Πριν κανουμε το μπεμπη δν ερχοταν.μια χαρα την ησυχια μας ειχαμε.μετα με το μωρο ξεκινησαν αυτα.ηθελε να το παιξει παππους φανταζομαι.αλλα δεν......γεννησα αθηνα γτ ηθελα να μαι σπιτι με τους γονεις μου και ενα τηλ σε εμενα να δει πως ειμαι να ευχηθει δν πηρε. Ηρθε ενω βγηκα αυθημερόν απο το νησι.πρωτα ομως πηγε βολτα και ηρθε για μια ωρα σπιτι για φαγητο και έφυγε .Δν τον αντεχω.ειναι απο τους ανθρωπους που επειδη εκανε περιουσια νομίζει οτι ειναι καποιος και όλοι οι υπόλοιποι δν ειμαστε τπτ. Να τα χαιρεται οσα εκανε.δν του χαρίστηκε τπτ αλλα αυτο το υφακι δν αντεχεται.

Φαντάζομαι περίπου γιατί υφάκι μιλάμε...ουτε εγώ θα τον άντεχα...Δεν θα σου πω ψέματα...προσπαθησε όσο μπορείς να μην του δίνεις σημασία...Όσο είναι εφικτό αυτό...εύχομαι να του πάρει εντελώς τα μυαλά η πιτσιρίκα να σας ξεφορτωθεί...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...