Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Μπράβο και πιτσιρικά ....ειναι πιο μικρός από τον μπαμπά μου....εμένα ο μπαμπάς μου έχει για πιτσιρικά την μαμά μου έχουν 11 χρόνια διαφορά...ο μπαμπάς 68 και η μαμά 57 έχει κάνει κάτι τέτοια αστείο ο δικός μου αν εμενε χηρος θα έβρισκε μια πιτσιρίκα και εγώ νευρίασα και του φώναξα σιγά μην σε άφηνα .....έχουν ξεκουτιανει όλοι ......έξυπνη βρίσκε ένα παππού με λεφτά και τα μασάει....να φανταστώ στο μωρό το όνομα του θα βγάλετε ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , Νένα 27 είπε:

Φαντάζομαι περίπου γιατί υφάκι μιλάμε...ουτε εγώ θα τον άντεχα...Δεν θα σου πω ψέματα...προσπαθησε όσο μπορείς να μην του δίνεις σημασία...Όσο είναι εφικτό αυτό...εύχομαι να του πάρει εντελώς τα μυαλά η πιτσιρίκα να σας ξεφορτωθεί...

Φανταζεσαι να κανει αδελφακι στον αντρα μου? 

πρίν από 7 λεπτά , Μαρακι18 είπε:

Μπράβο και πιτσιρικά ....ειναι πιο μικρός από τον μπαμπά μου....εμένα ο μπαμπάς μου έχει για πιτσιρικά την μαμά μου έχουν 11 χρόνια διαφορά...ο μπαμπάς 68 και η μαμά 57 έχει κάνει κάτι τέτοια αστείο ο δικός μου αν εμενε χηρος θα έβρισκε μια πιτσιρίκα και εγώ νευρίασα και του φώναξα σιγά μην σε άφηνα .....έχουν ξεκουτιανει όλοι ......έξυπνη βρίσκε ένα παππού με λεφτά και τα μασάει....να φανταστώ στο μωρό το όνομα του θα βγάλετε ε;

Ναι γαμωτο.εχε χαρη που δν ζει η πεθερα.μονο αυτοβ εχει ο αντρσς μου.δν εχει και αδέρφια. Το παιδι ομως γεννηθηκε τη μερα που γιορταζει π μπαμπας μου.τυχαιο?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Όχι δεν είναι τυχαίο.....ευτυχώς τυχερή είσαι ...

Δμ καταλαβες.του πεθερου θα παρει αλλα συνεχεια λεω αφου γεννηθηκε εκεινη τη μερα και ειχα παεο και στο σκήνωμα του αγιου οταν εχασα το προηγουμενο μωρακι καο μας εφερε τον μπεμπη μας κανονικα πρεπεο να παρει αυτο το ονομα.οχι του πεθερου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρακι18 είπε:

Εγω έχω κοριτσάκι αλλά δεν θα βγάλω καμία γιαγια...ωχ καταλαβα Πως τον λένε; 

Νίκος  ο πεθερός. Και ο μπεμπης γεννηθηκε του αγιου σπυριδωνα που ειναι πολιούχος μας εδω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως ένα έχω να πω ήξερε η πιτσιρίκα τι έκανε χηρος με περιουσία και ένα παιδί....με χρυσά κουτάλια τρώει.....τελικά είναι η πεθερές αλλά είναι και οι πεθεροι χαλιά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...