Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ ουτε στα όνειρα μου δεν θα τολμουσα να φανταστώ μια τέτοια πεθερά! Και μοναχογιός ο άντρας της φίλης μου! Έχει καταρρίψει όλα τα προγνωστικά η πεθερά της!

Να ξέρεις ότι πέρα ότι μπορεί να είναι καλός άνθρωπος μπορεί να σκέφτεται κιόλας άσε να τους έχω από κοντά μην βρεθώ μόνη μου σε 4 τοίχους!!κ γλυκια κ έξυπνη!!μπραβο της!!

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω παντως τέτοια πεθερά εχω, οφείλουμε να αναγνωρίσουμε κι αυτές τις περιπτώσεις. Μένουμε μακριά αλλα οποτε βρισκόμαστε με εχει στα οπα οπα. Μας μαγειρεύει , μας σερβίρει , πιάτο δεν μου εχει επιτρέψει ποτε να πλύνω σπίτι της. Δεν εχει διαμαρτυρηθεί ποτε για το οτιδήποτε. Και με  χαρτζιλικώνει σε καθε ευκαιρία για να ψωνίσω κατι , γιατι η ίδια οπως λέει δεν εχει τοςο καλο γούστο οσο εγω....

 Φτυστε με μην με ματιασετε και εχουμε περασει δέκα χρόνια ετσι!

  • Μου αρέσει 7

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Να ξέρεις ότι πέρα ότι μπορεί να είναι καλός άνθρωπος μπορεί να σκέφτεται κιόλας άσε να τους έχω από κοντά μην βρεθώ μόνη μου σε 4 τοίχους!!κ γλυκια κ έξυπνη!!μπραβο της!!

Γιατί να το σκεφτεί αυτό όμως; έχει τον άντρα της! 

πρίν από 1 λεπτό , Καντι είπε:

Κι εγω παντως τέτοια πεθερά εχω, οφείλουμε να αναγνωρίσουμε κι αυτές τις περιπτώσεις. Μένουμε μακριά αλλα οποτε βρισκόμαστε με εχει στα οπα οπα. Μας μαγειρεύει , μας σερβίρει , πιάτο δεν μου εχει επιτρέψει ποτε να πλύνω σπίτι της. Δεν εχει διαμαρτυρηθεί ποτε για το οτιδήποτε. Και με  χαρτζιλικώνει σε καθε ευκαιρία για να ψωνίσω κατι , γιατι η ίδια οπως λέει δεν εχει τοςο καλο γούστο οσο εγω....

 Φτυστε με μην με ματιασετε και εχουμε περασει δέκα χρόνια ετσι!

Μπράβο και στη δική σου πεθερουλα τοτε και σε εσένα που το αναγνωριζεις και το εκτιμας! 

πρίν από 21 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλε Φαίη τι πεθερά ήταν αυτή μ λες???? νομίζω πρέπει να ναι μόνο μια...μας την δανείζει η φιλη σ για λίγο πες της....ανθρωπος ρε φίλε ανθρωπος....μπράβο της κ πάλι μπράβο της....

Της το είπα και εγώ να ανταλλαξουμε αλλα δεν ήθελε! Αχχαχχα απ'οτι μου έχει πει η φιλη μου κακοπερασε πολύ η γυναικα απο την πεθερά της και ίσως γι'αυτο τη βοηθάει τόσο! Βέβαια και παλι έχει να κανει με τον ανθρωπο έτσι; Η δική μου πεθερά μεγάλωσε με μητριά που δεν της έδωσε αγάπη ποτε, η πεθερά της μετα ηταν σκύλα και αυτή έγινε ενα μιξ και των δυο αντί να προσπαθήσει να μην κανει τα ίδια λάθη!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

 

Μπράβο και στη δική σου πεθερουλα τοτε και σε εσένα που το αναγνωριζεις και το εκτιμας! 

Εννοειται οτι το εκτιμώ!

 Στις αρχές ειχε κακοφανεί μπορώ να σου και στην μαμά μου και επειδη τις τα έβρισκα ολα τελεια και επειδη περνούσαμε αρκετές μερες στα πεθερικά μου.

 Τις εξήγησα οτι περνάω πολυ καλα σπίτι τους και το πηρε απόφαση νομιζω.

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Τελικά οι περισσότερες τις ίδιες σχέσεις έχουμε με τα πεθερικα! Εγώ πλέον αδιαφορω και δεν δίνω καμια βαση στο τι κάνει και τι λέει αλλά δεν γράφω γι'αυτο, γράφω για να σας πω την ιστορία μιας φίλης που πραγματικα θα ζηλεψετε κορίτσια όπως ζήλευω και εγώ (με την καλη έννοια παντα) Μου έλεγε λοιπον οτι η πεθερά της είναι η καλύτερη γυναικα στον κοσμο, οτι τη βοηθάει άπειρα κλπ κλπ και έλεγα δεν παιζει ρε φιλέ να είναι τόσο καλη! Μια μέρα λοιπον γυρίζοντας απο τη δουλεια πήγαμε μαζί στο σπίτι της. Μπαίνω μέσα, το σπίτι πένα, ερχεται, με καλωσορίζει και μας ρωτάει αν θέλουμε να μας βάλει να φάμε παστίτσιο που είχε φτιαξει... Φαγαμε, σηκωνομαι εγώ να μαζεψω τα πιάτα και μου λέει όχι κορίτσι μου, εσείς δουλευατε μέχρι τώρα, εγώ θα τα κάνω αυτά, θελετε να σας φτιαξω καφέ να πιειτε η θέλετε να ξαπλωσετε μια ωριτσα να ξεκουραστειτε; κάγκελο εγώ... Ξέχασα να αναφέρω οτι θα εμενα εκεί το βράδυ γιατί είναι σε διπλανή πόλη και ηταν Παρασκευή και θα γυριζ; την επόμενη μέρα. Ξαπλωσαμε μια ωριτσα ξυπνάμε, τα πιάτα πλυμένα και τα παιδιά επαιζαν μαζί της. Άντε μας λέει ν πάτε για καφέ και να κάνετε τη βόλτα σας. Θα αργησουμε λίγο της είπε η φιλη μου, να αργησετε όσο θέλετε είπε αυτη, πες μου μονο τι θες να μαγειρεψω για αύριο μήπως θέλετε να κοιμηθειτε πιο πολύ το πρωι για να μην ενοχλω... Κορίτσια βγήκαμε το απόγευμα και γυρισαμε στις 4 το πρωι! Μονο ενα μύνημα της έστειλε οτι τα παιδιά έχουν κοιμηθεί για να μην ανησυχει. Την αλλη μέρα ξυπνησαμε και μας έκανε και πρωινό!!!! Και έλεγα στη φιλη μου, δεν μπορεί ρε είναι τόσο καλη! Κι όμως κορίτσια, ηταν ο πιο γλυκός άνθρωπος που έχω γνωρίσει! Συγνώμη για το μεγαλο ποστ αλλά ήθελα να το μοιραστω μαζί σας!

Κορίτσια υπάρχουν αυτές οι πεθερές... Έχω και γω μια τέτοια και την υπεραγαπω! 

  • Μου αρέσει 3

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Καντι είπε:

Εννοειται οτι το εκτιμώ!

 Στις αρχές ειχε κακοφανεί μπορώ να σου και στην μαμά μου και επειδη τις τα έβρισκα ολα τελεια και επειδη περνούσαμε αρκετές μερες στα πεθερικά μου.

 Τις εξήγησα οτι περνάω πολυ καλα σπίτι τους και το πηρε απόφαση νομιζω.

Της γκρεμησες το στερεότυπο νυφη-πεθερα! Αχχαχαχαχα

Just now, αστα είπε:

Κορίτσια υπάρχουν αυτές οι πεθερές... Έχω και γω μια τέτοια και την υπεραγαπω! 

Φτου φυτού και σε εσένα λοιπον! Μπράβο σας κορίτσια, να τις χαιρεστε!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Της γκρεμησες το στερεότυπο νυφη-πεθερα! Αχχαχαχαχα

Φτου φυτού και σε εσένα λοιπον! Μπράβο σας κορίτσια, να τις χαιρεστε!!!

Να συμπληρωσω ότι μια τετοια πεθερά... Είναι γενικά καλός άνθρωπος... Έχει πολλές φίλες που την αγαπούν... Τα εγγόνια της την λετρευουν και γενικά οποίο παιδάκι την πλησιάζει πάντα το κερδίζει αμέσως! Δεν θέλει να την γεροντοκομισει κάνεις γιατί είναι δυνατός και ανεξάρτητος άνθρωπος απτην φύση της... Δεν την πειράζει που της πήρα το γιο της σε άλλη πόλη... Και γιαυτό χαίρομαι να πηγαίνω κάθε Κυριακή εκεί που μένει... Δεν λειτουργούν όλοι οι άνθρωποι με πονηριά.... 

  • Μου αρέσει 2

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ ουτε στα όνειρα μου δεν θα τολμουσα να φανταστώ μια τέτοια πεθερά! Και μοναχογιός ο άντρας της φίλης μου! Έχει καταρρίψει όλα τα προγνωστικά η πεθερά της!

Πραγματικα και μπραβο της!! Καλα εμεις αστο χαχαχαχ !! Βεβαια υπαρχουν και χειροτερα η πεθερα της αδερφης μου πηγε να της κανει δεσιμο με τον αντρα της για να ειναι μαζι και να κανει οτι θελει ο αντρας της και τα πεθερικα της !! Πωω πωω!

πρίν από 6 λεπτά , αστα είπε:

Να συμπληρωσω ότι μια τετοια πεθερά... Είναι γενικά καλός άνθρωπος... Έχει πολλές φίλες που την αγαπούν... Τα εγγόνια της την λετρευουν και γενικά οποίο παιδάκι την πλησιάζει πάντα το κερδίζει αμέσως! Δεν θέλει να την γεροντοκομισει κάνεις γιατί είναι δυνατός και ανεξάρτητος άνθρωπος απτην φύση της... Δεν την πειράζει που της πήρα το γιο της σε άλλη πόλη... Και γιαυτό χαίρομαι να πηγαίνω κάθε Κυριακή εκεί που μένει... Δεν λειτουργούν όλοι οι άνθρωποι με πονηριά.... 

Να της δωσεις και τα δικα μας συγχαρητηρια!!χιλια μπραβο σε αυτες τις πεθερες!!

πρίν από 30 λεπτά , Καντι είπε:

Κι εγω παντως τέτοια πεθερά εχω, οφείλουμε να αναγνωρίσουμε κι αυτές τις περιπτώσεις. Μένουμε μακριά αλλα οποτε βρισκόμαστε με εχει στα οπα οπα. Μας μαγειρεύει , μας σερβίρει , πιάτο δεν μου εχει επιτρέψει ποτε να πλύνω σπίτι της. Δεν εχει διαμαρτυρηθεί ποτε για το οτιδήποτε. Και με  χαρτζιλικώνει σε καθε ευκαιρία για να ψωνίσω κατι , γιατι η ίδια οπως λέει δεν εχει τοςο καλο γούστο οσο εγω....

 Φτυστε με μην με ματιασετε και εχουμε περασει δέκα χρόνια ετσι!

Φτου φτου μη σε ματιασουμε και εσενα αν και δεν τα χρειαζεσαι η γυναικα ειναι ετσι σαν ανθρωπος και μπραβο της λιγοι ανθρωποι ειναι ετσι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , αστα είπε:

Να συμπληρωσω ότι μια τετοια πεθερά... Είναι γενικά καλός άνθρωπος... Έχει πολλές φίλες που την αγαπούν... Τα εγγόνια της την λετρευουν και γενικά οποίο παιδάκι την πλησιάζει πάντα το κερδίζει αμέσως! Δεν θέλει να την γεροντοκομισει κάνεις γιατί είναι δυνατός και ανεξάρτητος άνθρωπος απτην φύση της... Δεν την πειράζει που της πήρα το γιο της σε άλλη πόλη... Και γιαυτό χαίρομαι να πηγαίνω κάθε Κυριακή εκεί που μένει... Δεν λειτουργούν όλοι οι άνθρωποι με πονηριά.... 

Συμφωνώ απόλυτα! Έτσι ακριβως είναι αυτές οι γυναίκες! Γυναίκες, όχι γυναικουλες!

πρίν από 21 λεπτά , Bloumblou είπε:

Πραγματικα και μπραβο της!! Καλα εμεις αστο χαχαχαχ !! Βεβαια υπαρχουν και χειροτερα η πεθερα της αδερφης μου πηγε να της κανει δεσιμο με τον αντρα της για να ειναι μαζι και να κανει οτι θελει ο αντρας της και τα πεθερικα της !! Πωω πωω!

Να της δωσεις και τα δικα μας συγχαρητηρια!!χιλια μπραβο σε αυτες τις πεθερες!!

Φτου φτου μη σε ματιασουμε και εσενα αν και δεν τα χρειαζεσαι η γυναικα ειναι ετσι σαν ανθρωπος και μπραβο της λιγοι ανθρωποι ειναι ετσι!!

Τι πήγε να της κανει; τι εννοεις;;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Συμφωνώ απόλυτα! Έτσι ακριβως είναι αυτές οι γυναίκες! Γυναίκες, όχι γυναικουλες!

Τι πήγε να της κανει; τι εννοεις;;;;

Μαγια πηγε να της κανει!! Πηγε και βρηκε εναν "ανθρωπακο" ο οποιος ασχολειται λενε με τετοια πραγματα και αυτος πηγε και τα ειπε στην θεια μου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Μαγια πηγε να της κανει!! Πηγε και βρηκε εναν "ανθρωπακο" ο οποιος ασχολειται λενε με τετοια πραγματα και αυτος πηγε και τα ειπε στην θεια μου!! 

Ο Χριστός και η Παναγία!!! Έχει λαλησει ο κόσμος!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Μαγια πηγε να της κανει!! Πηγε και βρηκε εναν "ανθρωπακο" ο οποιος ασχολειται λενε με τετοια πραγματα και αυτος πηγε και τα ειπε στην θεια μου!! 

Αυτο να ξερεις μου το κανανε κ μενα....απλα δεν εχω ανακαλυψει αν ηταν η πεθερα μου η η κουνιαδα μου!!!Κάποια στιγμη πειεδη την ψιλιαστηκε η μανα μου μου λεει ελα να αλλαξουμε χωμα στις γλαστρες!!της λεω γιατι????μου λεει θελω να δω κάτι θα στο πληρωσω εγω!κ βγαλαμε ολα τα φυτα κ τις γλαστρες κ στις μισες βρηκα κατι περιεργα αντικειμενα με τριχες κτλ. εεεεεε δεν μπορειτε να φανταστειτε τι επαθα!!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ο Χριστός και η Παναγία!!! Έχει λαλησει ο κόσμος!!!

Ναι αστα να πανε....και να φανταστεις ειναι ανθρωποι της εκκλησιας και καλα!! Ο δε πεθερος επιτροπος!!! Ευτυχως δεν εκαναν τιποτα!

πρίν από 4 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Αυτο να ξερεις μου το κανανε κ μενα....απλα δεν εχω ανακαλυψει αν ηταν η πεθερα μου η η κουνιαδα μου!!!Κάποια στιγμη πειεδη την ψιλιαστηκε η μανα μου μου λεει ελα να αλλαξουμε χωμα στις γλαστρες!!της λεω γιατι????μου λεει θελω να δω κάτι θα στο πληρωσω εγω!κ βγαλαμε ολα τα φυτα κ τις γλαστρες κ στις μισες βρηκα κατι περιεργα αντικειμενα με τριχες κτλ. εεεεεε δεν μπορειτε να φανταστειτε τι επαθα!!!!

Πω πω ρε αν ειναι δυνατον!! Ευτυχως που το ψιλιαστηκε η μαμα σου δεν ειναι να παιζουμε με αυτα!! Απορω ομως τι ανθρωποι ειναι αυτοι παναγια μου!! Δεν συγχωρείται με τιποτα αυτο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Bloumblou είπε:

Ναι αστα να πανε....και να φανταστεις ειναι ανθρωποι της εκκλησιας και καλα!! Ο δε πεθερος επιτροπος!!! Ευτυχως δεν εκαναν τιποτα!

Πω πω ρε αν ειναι δυνατον!! Ευτυχως που το ψιλιαστηκε η μαμα σου δεν ειναι να παιζουμε με αυτα!! Απορω ομως τι ανθρωποι ειναι αυτοι παναγια μου!! Δεν συγχωρείται με τιποτα αυτο! 

Αστα να πάνε!!!Κάποια στιγμή πέρισυ την είχαμε δει την πεθερα μου να βγαινει απο την εκκλησια κ μου λεει ο αντρας μου απορώ με τι ψυχή πάει κ ανάβει κεράκι στην εκκλησια κ προσκυνάει τις εικόνες!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Bloumblou είπε:

Ναι αστα να πανε....και να φανταστεις ειναι ανθρωποι της εκκλησιας και καλα!! Ο δε πεθερος επιτροπος!!! Ευτυχως δεν εκαναν τιποτα!

Πω πω ρε αν ειναι δυνατον!! Ευτυχως που το ψιλιαστηκε η μαμα σου δεν ειναι να παιζουμε με αυτα!! Απορω ομως τι ανθρωποι ειναι αυτοι παναγια μου!! Δεν συγχωρείται με τιποτα αυτο! 

Τι λέτε ρε κορίτσια;;;;;; μου έχει σηκωθεί η πετσα! Είναι σοβαρά πραγματα αυτά στις μέρες μας; και τι κάνατε;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...