Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Αστα να πάνε!!!Κάποια στιγμή πέρισυ την είχαμε δει την πεθερα μου να βγαινει απο την εκκλησια κ μου λεει ο αντρας μου απορώ με τι ψυχή πάει κ ανάβει κεράκι στην εκκλησια κ προσκυνάει τις εικόνες!

ρε κορίτσια, έχω μείνει άφωνη!! το έχουν πάει σε άλλο level! κ νόμιζα ότι μόνο σε ταινίες αυτά κ στις μάγισσες της Σμύρνης!!!! απαπα!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@ΦαιηΚατς τελεια η πεθερα της φίλης σου!!! Μου τη δανιζει ενα σ/κ??? Αχαχαχαχαχα 

Καλα, το σκηνικό με τα μαγια δεν το σχολιαζω!!! Τραγικο να πιστεύει ο κόσμος σε τέτοια πράγματα στις μέρες μας και ακόμα πιο τραγικο να προσπαθεί να κάνει κακό σε δικά του άτομα!!!! Απίστευτο!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Αστα να πάνε!!!Κάποια στιγμή πέρισυ την είχαμε δει την πεθερα μου να βγαινει απο την εκκλησια κ μου λεει ο αντρας μου απορώ με τι ψυχή πάει κ ανάβει κεράκι στην εκκλησια κ προσκυνάει τις εικόνες!

Τι ψυχη θα παραδωσουν!!! Η αδερφη μου και ο αντρας της πηγανε και τους πιασανε και τους ειπαν οτι τα ξερουν ολα και φυσικα τα αρνηθηκαν ολα!! Και ο ευκολοπιστος μαμακιας γαμπρος μου τους πιστεψε!! Πηγαν σε παπα να τους διαβασει και τους ειπαν οτι δεν τους εχουν κανει!! 

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

@ΦαιηΚατς τελεια η πεθερα της φίλης σου!!! Μου τη δανιζει ενα σ/κ??? Αχαχαχαχαχα 

Καλα, το σκηνικό με τα μαγια δεν το σχολιαζω!!! Τραγικο να πιστεύει ο κόσμος σε τέτοια πράγματα στις μέρες μας και ακόμα πιο τραγικο να προσπαθεί να κάνει κακό σε δικά του άτομα!!!! Απίστευτο!!! 

Ναιιιι ρεεε συυυυ στον γιο τους!! Τραγικοτατοι ανθρωποι!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Τι ψυχη θα παραδωσουν!!! Η αδερφη μου και ο αντρας της πηγανε και τους πιασανε και τους ειπαν οτι τα ξερουν ολα και φυσικα τα αρνηθηκαν ολα!! Και ο ευκολοπιστος μαμακιας γαμπρος μου τους πιστεψε!! Πηγαν σε παπα να τους διαβασει και τους ειπαν οτι δεν τους εχουν κανει!! 

Καλα οι άντρες οι περισσότεροι έτσι ευκολοπιστοι είναι!!! Και εμενα ο αντρας μου, οποτε του λεω κάτι για τη μανα του  μου λέει "αφού δεν τη ειδα/ακουσα με τα μάτια μου, δεν μπορώ να την κατηγορησω ή να της πω κάτι"!!! Να τραβάς τα μαλλιά σου!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα οι άντρες οι περισσότεροι έτσι ευκολοπιστοι είναι!!! Και εμενα ο αντρας μου, οποτε του λεω κάτι για τη μανα του  μου λέει "αφού δεν τη ειδα/ακουσα με τα μάτια μου, δεν μπορώ να την κατηγορησω ή να της πω κάτι"!!! Να τραβάς τα μαλλιά σου!!! 

Να τρελενεσαι...! Αντε βγαλε ζωη περα ετσι χαχα !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Bloumblou είπε:

Να τρελενεσαι...! Αντε βγαλε ζωη περα ετσι χαχα !! 

Ασε!!! Εγω ευτυχως τους εχω μακριά και πλεον εχω κόψει και επαφες!!! :P

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Bloumblou είπε:

Να τρελενεσαι...! Αντε βγαλε ζωη περα ετσι χαχα !! 

 

πρίν από 45 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα οι άντρες οι περισσότεροι έτσι ευκολοπιστοι είναι!!! Και εμενα ο αντρας μου, οποτε του λεω κάτι για τη μανα του  μου λέει "αφού δεν τη ειδα/ακουσα με τα μάτια μου, δεν μπορώ να την κατηγορησω ή να της πω κάτι"!!! Να τραβάς τα μαλλιά σου!!! 

ευτυχως αν κ αργησε λιγακι να αντιδρασει αλλα με πιστευε απο την αρχη..!γιαυτο κ ποτε δεν εχω τσακωθει εγω μαζι της!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

@ΦαιηΚατς τελεια η πεθερα της φίλης σου!!! Μου τη δανιζει ενα σ/κ??? Αχαχαχαχαχα 

Καλα, το σκηνικό με τα μαγια δεν το σχολιαζω!!! Τραγικο να πιστεύει ο κόσμος σε τέτοια πράγματα στις μέρες μας και ακόμα πιο τραγικο να προσπαθεί να κάνει κακό σε δικά του άτομα!!!! Απίστευτο!!! 

Δεν την δίνει η σκασμενη! Αχαχαχαχα αφού μου έλεγε μια μέρα οτι δεν θα σκεφτόταν ποτε να χωρίσει όχι για να μην χασει τον άντρα της αλλά την πεθερά της!

2 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Η καλυτερη δουλεια!!! Αχ εγω τους εχω απο κατω :shock::neutral::(

Εγώ 3 σπίτια μακρια! Εμένα όταν έρχεται να κρατήσει τα παιδιά μου ψάχνει τα ντουλάπια και μου κανει ερωτήσεις του τύπου "που είναι η μικρή κατσαρόλα σου; την πήρε η μάνα σου και δεν την επέστρεψε ακόμα;" ή τα τζαμιά σου θέλουν καθάρισμα... Μου λέει και τέτοια αλλά δεν απλώνει τα κούλα της να πλύνει ουτε το φλυτζάνι που πίνει καφέ! Ευτυχώς έρχεται η μανούλα  μου 2 φορες τη βδομάδα και τα κρατάει και μου τα έχει όλα έτοιμα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Δεν την δίνει η σκασμενη! Αχαχαχαχα αφού μου έλεγε μια μέρα οτι δεν θα σκεφτόταν ποτε να χωρίσει όχι για να μην χασει τον άντρα της αλλά την πεθερά της!

Εγώ 3 σπίτια μακρια! Εμένα όταν έρχεται να κρατήσει τα παιδιά μου ψάχνει τα ντουλάπια και μου κανει ερωτήσεις του τύπου "που είναι η μικρή κατσαρόλα σου; την πήρε η μάνα σου και δεν την επέστρεψε ακόμα;" ή τα τζαμιά σου θέλουν καθάρισμα... Μου λέει και τέτοια αλλά δεν απλώνει τα κούλα της να πλύνει ουτε το φλυτζάνι που πίνει καφέ! Ευτυχώς έρχεται η μανούλα  μου 2 φορες τη βδομάδα και τα κρατάει και μου τα έχει όλα έτοιμα!

φοβερη η πεθερα της φιλης σου ετσι ειναι η μαμαδες μας για τους γαμπρους ομως αρα εμεις την.εχουμε σε μαμα να τα λεμε κ αυτα γιατι δεν ειναι ολες οι μαμαδες τοσο προθυμες να βοηθησουν κ κορες. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , linaa είπε:

φοβερη η πεθερα της φιλης σου ετσι ειναι η μαμαδες μας για τους γαμπρους ομως αρα εμεις την.εχουμε σε μαμα να τα λεμε κ αυτα γιατι δεν ειναι ολες οι μαμαδες τοσο προθυμες να βοηθησουν κ κορες. 

Εμένα η δική μου σκίζεται για τον άντρα μου να τα έχει ολα στο χερι και οικονομικά βοηθάει και αυτός δεν θέλει ουτε να τη βλέπει γιατί δεν μπορεί να καταλάβει γιατί είναι τόσο υπερπροστατευτική και γιατί έχουμε τέτοια σχέση. Αυτός με τους δικούς του δεν έχει καλη σχέση...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

φοβερη η πεθερα της φιλης σου ετσι ειναι η μαμαδες μας για τους γαμπρους ομως αρα εμεις την.εχουμε σε μαμα να τα λεμε κ αυτα γιατι δεν ειναι ολες οι μαμαδες τοσο προθυμες να βοηθησουν κ κορες. 

Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο!!! Η πεθερα μ την κουνιαδα μου, ενω μένουν 10 λεπτά με το αυτοκίνητο δεν την έχει βοηθήσει από τότε που γεννησε 10 χρόνια τώρα!! Και το χειρότερο, είναι ότι το λέει και καμαρωνει!! Μιλάμε η τυπισσα είναι σαικο!!! 

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

φοβερη η πεθερα της φιλης σου ετσι ειναι η μαμαδες μας για τους γαμπρους ομως αρα εμεις την.εχουμε σε μαμα να τα λεμε κ αυτα γιατι δεν ειναι ολες οι μαμαδες τοσο προθυμες να βοηθησουν κ κορες. 

Τα ιδια και εμενα ο αντρας μου 

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα η δική μου σκίζεται για τον άντρα μου να τα έχει ολα στο χερι και οικονομικά βοηθάει και αυτός δεν θέλει ουτε να τη βλέπει γιατί δεν μπορεί να καταλάβει γιατί είναι τόσο υπερπροστατευτική και γιατί έχουμε τέτοια σχέση. Αυτός με τους δικούς του δεν έχει καλη σχέση...

Τα ιδια ο αντρας μου Φαιη.... Δεν ξέρουν πως είναι να εχεις ανθρώπους που νοιαζονται πραγματικά 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ όταν ακούω κοπέλες να έχουν τόσα θέματα με τα πεθερικά τους. Εγώ ευτυχώς δεν έχω κανένα θέμα, είναι διακριτική, δεν χώνεται στο ζευγάρι κ αν καμιά φορά ξεφύγει άθελά της της το κόβει ο άντρας μου κ δεν το ξανά κάνει. Συγχωρήστε με πάντως που θα το πω αυτό αλλά πιστεύω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις ευθύνεται κ ο άντρας που δεν τους κόβει τον αέρα κ υπερασπίζεται τους γονείς. Αυτό το αντιλαμβάνονται οι μητέρες τους κ παίρνουν ακόμα περισσότερο αέρα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mama16 είπε:

Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ όταν ακούω κοπέλες να έχουν τόσα θέματα με τα πεθερικά τους. Εγώ ευτυχώς δεν έχω κανένα θέμα, είναι διακριτική, δεν χώνεται στο ζευγάρι κ αν καμιά φορά ξεφύγει άθελά της της το κόβει ο άντρας μου κ δεν το ξανά κάνει. Συγχωρήστε με πάντως που θα το πω αυτό αλλά πιστεύω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις ευθύνεται κ ο άντρας που δεν τους κόβει τον αέρα κ υπερασπίζεται τους γονείς. Αυτό το αντιλαμβάνονται οι μητέρες τους κ παίρνουν ακόμα περισσότερο αέρα

Μη ζητας να σε συγχωρεσουμε!! Αυτό που λες είναι η μόνη αλήθεια!!! Ο αντρας φταίει βασικα που δεν τους το ξεκοβει!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mama16 είπε:

Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ όταν ακούω κοπέλες να έχουν τόσα θέματα με τα πεθερικά τους. Εγώ ευτυχώς δεν έχω κανένα θέμα, είναι διακριτική, δεν χώνεται στο ζευγάρι κ αν καμιά φορά ξεφύγει άθελά της της το κόβει ο άντρας μου κ δεν το ξανά κάνει. Συγχωρήστε με πάντως που θα το πω αυτό αλλά πιστεύω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις ευθύνεται κ ο άντρας που δεν τους κόβει τον αέρα κ υπερασπίζεται τους γονείς. Αυτό το αντιλαμβάνονται οι μητέρες τους κ παίρνουν ακόμα περισσότερο αέρα

καλε ναι ο αντρας φταιει κυριως που δεν.βαζει ποστα . εμεις δηλαδη γιατι λεμε.κ ενα οχι οταν παει κατι να ξεφυγει στους γονεις μας?

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα η δική μου σκίζεται για τον άντρα μου να τα έχει ολα στο χερι και οικονομικά βοηθάει και αυτός δεν θέλει ουτε να τη βλέπει γιατί δεν μπορεί να καταλάβει γιατί είναι τόσο υπερπροστατευτική και γιατί έχουμε τέτοια σχέση. Αυτός με τους δικούς του δεν έχει καλη σχέση...

κ εμενα η μαμα μου ολο τον πενευει σε ολα κ ο μπαμπας μου. οτι κ να κανει κ εννοειτε οτι οι δικοι μου βοηθανε σε ολα χωρις να τους πουμε κ εντελως διακριτικα. 

οι δικοι του ενα φαγητο να μας φτιαξουν αρχιζουν την κριτικη εσεις δεν τρωτε δεν μαγειρευετε τεμπελιαζετε κτλ. λες κ ειμαστε μωρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...