Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

Προσοχή: Όποια/-ος αντιμετωπίζει τεχνικό πρόβλημα να στέλνει email!


Recommended Posts

Just now, FRAULA είπε:

καλησπέρα! γιατί δεν φαίνεται η κάτωθι δημοσίευση; αναφέρω κάτι που μπλοκάρεται για κάποιο λόγο;

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αναλόγως τι είναι αυτό που θες να φαίνεται κάποια θέλουν έγκριση απο τον διαχειριστή τι είναι εικόνα ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα Giotitsa κ ευχαριστώ για την απάντησή σου.

προσπάθησα να κάνω print screen την απάντηση που έγραψα σε άλλη μαμά σχετικά με την ερώτησή της για "εκκλησία με προαύλιο χώρο" ώστε εκεί να κάνει ένα υποτυπώδες κέρασμα ή να φέρει catering μετά την βάπτιση του γιού της. Επειδή ανέφερα συγκεκριμένες εκκλησίες αναρωτήθηκα μήπως θεωρήθηκε διαφήμιση και γι' αυτό και κόπηκε -εδώ να πω ότι παρόμοιο block έχω φάει και σε άλλη δημοσίευση που είχα προσθέσει συγκεκριμένο link, αλλά δεν ασχολήθηκα γιατί εκεί εύλογα θα κοβόταν!  το χθεσινό όμως δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν δημοσιεύθηκε...:!:

Link to comment
Share on other sites

Just now, FRAULA είπε:

καλησπέρα Giotitsa κ ευχαριστώ για την απάντησή σου.

προσπάθησα να κάνω print screen την απάντηση που έγραψα σε άλλη μαμά σχετικά με την ερώτησή της για "εκκλησία με προαύλιο χώρο" ώστε εκεί να κάνει ένα υποτυπώδες κέρασμα ή να φέρει catering μετά την βάπτιση του γιού της. Επειδή ανέφερα συγκεκριμένες εκκλησίες αναρωτήθηκα μήπως θεωρήθηκε διαφήμιση και γι' αυτό και κόπηκε -εδώ να πω ότι παρόμοιο block έχω φάει και σε άλλη δημοσίευση που είχα προσθέσει συγκεκριμένο link, αλλά δεν ασχολήθηκα γιατί εκεί εύλογα θα κοβόταν!  το χθεσινό όμως δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν δημοσιεύθηκε...:!:

Δεν ξέρω αγάπη προφανώς κάτι περιειχε μέσα και δεν άφηνε να υο δημοσιεύσεις 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα... Από χθες έχω γράψει ένα μνμ στην ομάδα μανούλες Μαρτίου του 2020 και δε μου το εμφανίζει. Λέει απόκρυψη μήνυματος. Δεν μπορώ επίσης να σας αναφέρω ακριβώς το σημείο γτ δε με αφήνει να κάνω αντιγραφή στο λιγκ. Ευχαριστώ πολύ 

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κάθε φορα που πάω ν μπω μου ζητάει κωδικό. τον βάζω αλλά δεν τον δέχεται. έχω φτάσει εδώ και 4 μερες να βάζω νέους κωδικούς τουλάχιστον 8 φορές την μέρα. Ενώ το είχα αυτόματο να μπαίνει χωρίς κωδικό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, maroullaki είπε:

Τρεις που τους πήρα δεν την είχαν βγάλει για να πάω και τώρα έχουμε μάστορα στο σπιτι και δεν μπορώ να φύγω γιατί λείπει ο αντρας μου και ότι να ναι.... email μου είπαν κατά τις έξι, δεν μπορούν νωρίτερα και ας έχει βγει.... ασκήσεις ηρεμίας κάνω σήμερα.

Πω πω υπομονή κορίτσι μου, τώρα δλδ θα περιμένεις στις 6;ο μέιλ;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Just now, ΣΤΑΜΑΤΊΑ 30 είπε:

Καλησπέρα σας είχα αιματακι ροζ κ λίγο καφέ μόνο στ σκουπισμα για 12 μέρες έκανα ένα τεστ θετικό και 2 αρνητικά χωρίς να έχω περίοδο αυτό το μήνα 

Καλησπέρα Σταματία εχεις γράψει σε λάθος ενοτητα.ελα στην ενότητα συμπτωματα εγκυμοσυνης πριν την καθυστέρηση να τα πούμε που είμαστε ολες μαζεμένες εκει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 24/3/2019 at 12:40 ΜΜ, CoffeeMaker είπε:

Γειά σας αγαπητά μέλη! 

θα θέλαμε να παρακαλέσουμε να μας στέλνετε άμεσα feedback 

στο [email protected]

αμέσως με το που παρατηρείτε κάποια αλλαγή, δυσλειτουργία ή δυσκολία πρόσβασης στην σελίδα. 

Εδώ και μέρες γίνονται τεχνικές αλλαγές/προσαρμογές, για να καλυφθεί μια ασυμβατότητα μεταξύ του τελευταίου software update του λογισμικού του φόρουμ και της τελευταίας τεχνολογίας της Cloudflare, 

η ασυμβατότητα έχει προκαλέσει προβλήματα στις μνήμες cache  των συσκευών κάποιων μελών (δεν έχουμε βρεί ακόμα τι κοινό έχουν οι συσκευές αυτές, καθώς δεν αποτελούν το σύνολο όσων συμμετέχουν)

τα οποία εμφανίζονται με σύμπτωμα το

να μην μπορεί κάποιος να δημοσιεύσει, ( το άσπρο κουτάκι εμφανίζεται αλλά δε μπορεί να γράψει κανείς μέσα σε αυτό ή να διαβάσει μηνύματα , ή
να μην βλέπει τα σωστά νέα μηνύματα στο feed "νέες δημοσιεύσεις". 

Όλα αυτά τα συγκεκριμένα συμπτώματα έχουν πηγή το ίδιο πρόβλημα.

Οι τεχνικοί από όλες αυτές τις εταιρείες κοιτούν το πρόβλημα για να βρεθεί λύση. Χθές έγινε μια παρέμβαση που έδειξε να λύνει το πρόβλημα αλλά χρειάζεται και σήμερα μια άλλη πάλι αλλαγή για να την μονιμοποιήσει  & τέλος να μπορέσει να γίνει και η αναβάθμιση στο parents.org.gr χωρίς τέτοιες εκπλήξεις! 

Σας ευχόμαστε ένα καλό ΣΚ και ελπίζουμε όλες αυτές οι τεχνικές δυσκολίες να είναι σύντομα παρελθόν! 

Πώς μπορώ να δημοσιεύσω ένα θέμα ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Αγαπητή μας διαχείριση ακούει;;; για κάποιο περίεργο λόγο δεν μπορώ να δημοσιεύσω στην ομάδα "Μανούλες Νοεμβρίου '22"... Ότι γράφω φαίνεται σε κόκκινο πλαίσιο "σε αποκρυψη" γιατί; 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...