Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Bloumblou είπε:

Xαχαχαχαχ την βγάζω απ'έξω γιατί ακόμη δεν ξέρω πότε θα ξεκινήσω προσπάθειες κοριτσάκι μου!! Δεν πειράζει παρτες εσύ όλες τώρα και ακολουθώ κι εγώ μετά!!! Χαχαχαχαχ να ανοίξεις το θεματακι βεβαίως βεβαίως υπάρχουν πολλλααααα χειμωνιάτικα μωράκια!! 

Τι τι φαση εισαι? Τσουκου τσουκου ολες θα φυγετε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Muffin είπε:

Τι τι φαση εισαι? Τσουκου τσουκου ολες θα φυγετε!!

Στην αναζήτηση αιματολογου για εξετάσεις θρομβοφιλιας!!! Και να έρθει η κανονικότητα στον κύκλο μου !!

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω κατι σε ολες... με την σημερινη επιστημη οι πιθανοτητες να μην κανεις παιδι ειναι απλως ελαχιστες υπαρχουν παντα παραθυρακια ακομα κ σε ακραιες περιπτωσεις να "δανειστείς" ωαριο κτλ Ξαναλεω οτι ειμαι 37.5 χρονων με χαμηλη ΑΜΗ, θυροειδη, ενδομητριωση, μια κλειστη σαλπιγγα κ πριν δυο εβδομαδες εγχειρισμένη κτλ οποτε αναμονη 6 μηνες για προσπαθεια κ λεω στον εαυτο μου οτι παιδι θα κανω τελος. Η ψυχολογια ειναι το Α & το Ω.Οταν ξεκινησα πριν 1.5 χρονο τις προσπαθειες περασα απο πολλα σταδια β χοριακες 2-3 μερες πριν την περιοδο... τεστ εγκυμοσύνης κλαμματα με την περιοδο... διαβαζα οτι φορουμ υπηρχε κ δεν υπηρχε για παρηγορια... Αυτο που με βοηθησε ηταν οι γυναικες που ειχαν περασει απο το ιδιο σταδιο με εμενα... Οποτε παμε ολες μαζι με σουπερ ψυχολογια οτι θα κανουμε παιδι οτι κ να γινει αλλα οχι εμμονες αυτο μονο προβλημα θα δημιουργησει κ πανω απο ολα πρεπει να εχουμε τον αντρας μας δεν ειναι μηχανη παιδιων ειναι ο ανθρωπο μας !!!!!! Κ τωρα που σας μιλαω εχω την πρωτη μου εξαψη απο τις παρενεργειες την arvekap :sad:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Έχω χαθεί λίγο αλλά σας διαβάζω όλες αυτές τις μέρες ! Ειμαι και αδιάθετη και όταν δεν ειμαι στην δουλειά κοιμάμαι χαχαχα

Πως πάμε ; Καλές προσπαθείες σε όσες προσπαθούν και καλά αποτελέσματα σε όσες αναμένουν ...

Εγω αποφάσισα να ασχοληθώ με κάτι άλλο για να φύγει το μυαλό μου λίγο από το θέμα μωρό !! Κάνω ανακαίνιση σπιτιού ... φτιάχνω μπάνιο και κουζίνα επιτέλους! 

@Pagor εμείς πάμε μαζί εεε ;; Αν δεν κάνω λαθος εμένα 5 ξεκινάνε οι γονιμες! Και εσυ είσαι κάπου εκεί ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mummyofanangel είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Έχω χαθεί λίγο αλλά σας διαβάζω όλες αυτές τις μέρες ! Ειμαι και αδιάθετη και όταν δεν ειμαι στην δουλειά κοιμάμαι χαχαχα

Πως πάμε ; Καλές προσπαθείες σε όσες προσπαθούν και καλά αποτελέσματα σε όσες αναμένουν ...

Εγω αποφάσισα να ασχοληθώ με κάτι άλλο για να φύγει το μυαλό μου λίγο από το θέμα μωρό !! Κάνω ανακαίνιση σπιτιού ... φτιάχνω μπάνιο και κουζίνα επιτέλους! 

@Pagor εμείς πάμε μαζί εεε ;; Αν δεν κάνω λαθος εμένα 5 ξεκινάνε οι γονιμες! Και εσυ είσαι κάπου εκεί ; 

Ανακαίνιση ε;;; οοοοτι πρεπει για να απορροφηθει το μυαλο απο κατι αλλο. Να το απολαυσεις, να δημιουργησεις, να το χαρείς! Πολύ καλή ευκαιρία για να φυγει το μυαλό....

Υ.Γ. Κοντά έχουμε γόνιμες! Κι εγω καπου εκεί είμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Pagor είπε:

Γλυκό μου κορίτσακι όλες οι κοπέλες βοηθάμε η μια την άλλη απλά με αυτά που έχουμε περάσει εμείς...τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.. έτσι λοιπόν κ εμένα καποτε που ήμουν πάρα πολύ χάλια ψυχολογικά και πέρναγα κατάθλιψη αλλες κοπέλες από εδώ μεσα με εκαναν και εμένα να κάνω ένα κλικ μέσα μου και όλα τα βλέπω αισιόδοξα....και πρέπει να τα βλέπουμε αισιοδοξα...ούτε εγώ είμαι κάθε μέρα στα καλύτερα μου...και υπάρχουν μέρες που πέφτω πολύ και κλαιω κ στεναχωριέμαι και όλα...αλλά οφείλω στο ευατο μου και στο άντρα μου να γίνομαι αμέσως καλά και ο εαυτος μου....και να είμαι εκεί καλα για εκείνον...είπαμε να κανουμε ένα παιδί να μπει στην ήδη ευτυχία που έχουμε όχι να χάσουμε αυτή που έχουμε για να κανουμε ένα παιδί ..γιατί αν χάσουμε αυτό που έχουμε σαν ζευγάρι και χίλια παιδιά να κάνουμε δεν θα το ξαναβρούμε ποτέ ..και εγώ δεν θέλω να χάσω ποτέ τον άντρα μου...

Συμφωνω απολυτα με την @Pagor γιατι αν ειναι να χαλασουμε τις σχεσεις μας και τον γαμο μας θα ειναι ο,τι χειροτερο...τα παιδια αλλωστε ερχονται για να συμπληρωσουν την ευτυχια του ζευγαριου...αν ομως το ζευγαρι απο μονο του δεν ειναι καλα οσα παιδια και να κανει θα υπαρχει προβλημα κι αυτο ειναι κακο μετα για ολους αλλα και για παιδια!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mummyofanangel είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Έχω χαθεί λίγο αλλά σας διαβάζω όλες αυτές τις μέρες ! Ειμαι και αδιάθετη και όταν δεν ειμαι στην δουλειά κοιμάμαι χαχαχα

Πως πάμε ; Καλές προσπαθείες σε όσες προσπαθούν και καλά αποτελέσματα σε όσες αναμένουν ...

Εγω αποφάσισα να ασχοληθώ με κάτι άλλο για να φύγει το μυαλό μου λίγο από το θέμα μωρό !! Κάνω ανακαίνιση σπιτιού ... φτιάχνω μπάνιο και κουζίνα επιτέλους! 

@Pagor εμείς πάμε μαζί εεε ;; Αν δεν κάνω λαθος εμένα 5 ξεκινάνε οι γονιμες! Και εσυ είσαι κάπου εκεί ; 

Γλυκουλα μου μαζί πάμε εμείς...και εγώ ειπα να ξεσηκώσω όλο το σπίτι γενική για να μην σκέφτομαι...έχω και γενέθλια σε λίγες μέρες κ λέω άντε ας τα κάνω κούκλα όλα αφού θα κάνουμε πάρτυ... ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ σε λίγες μέρες βούρ πάνω τους ..εμένα σήμερα είναι η 5 μέρα και τέλος....άρα από αύριο....πήρα και τα τεστακια αλλά πρώτη φορά είπα να πάρω τις ταινίες που περνούν τα κορίτσια ....πριν είχα τα ψηφιακά....λέω αυτό το μήνα να δω τις ταινίες και αν δεν τις κατάλαβαινω θα πάρω τα ψηφιακά .. χαχχάχαχα.. αχχχχ γενικά αυτό το μήνα έχω μια διάθεση πολύ χαλαρη...μην σου πω μέχρι κ τεστ είπα να μην πάρω... χαχαχαχαχα

Just now, Annie4 είπε:

Ανακαίνιση ε;;; οοοοτι πρεπει για να απορροφηθει το μυαλο απο κατι αλλο. Να το απολαυσεις, να δημιουργησεις, να το χαρείς! Πολύ καλή ευκαιρία για να φυγει το μυαλό....

Υ.Γ. Κοντά έχουμε γόνιμες! Κι εγω καπου εκεί είμαι

Ααααα τέλειες πάμε 3 μαζί ...άντε κοριτσακια μου...να το χαρούμε κ να το απολαύσουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Στην αναζήτηση αιματολογου για εξετάσεις θρομβοφιλιας!!! Και να έρθει η κανονικότητα στον κύκλο μου !!

Κανεις θεραπεια? Δεν ξερω και γιατρους για να σε βοηθησω ρε κοριτσι μου! Ολα να σου πανε καλα ομως, το ευχομαι για σενα και για ολες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Muffin είπε:

Κανεις θεραπεια? Δεν ξερω και γιατρους για να σε βοηθησω ρε κοριτσι μου! Ολα να σου πανε καλα ομως, το ευχομαι για σενα και για ολες.

Ναι έχω ξεκινήσει με glucofree  και βλέπουμε!!! Αχ άστα με τους γιατρούς η κοντινότερη που έχω δεν είναι κ πολύ καλή οπότε ψάχνουμε ακόμη!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Γλυκουλα μου μαζί πάμε εμείς...και εγώ ειπα να ξεσηκώσω όλο το σπίτι γενική για να μην σκέφτομαι...έχω και γενέθλια σε λίγες μέρες κ λέω άντε ας τα κάνω κούκλα όλα αφού θα κάνουμε πάρτυ... ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ σε λίγες μέρες βούρ πάνω τους ..εμένα σήμερα είναι η 5 μέρα και τέλος....άρα από αύριο....πήρα και τα τεστακια αλλά πρώτη φορά είπα να πάρω τις ταινίες που περνούν τα κορίτσια ....πριν είχα τα ψηφιακά....λέω αυτό το μήνα να δω τις ταινίες και αν δεν τις κατάλαβαινω θα πάρω τα ψηφιακά .. χαχχάχαχα.. αχχχχ γενικά αυτό το μήνα έχω μια διάθεση πολύ χαλαρη...μην σου πω μέχρι κ τεστ είπα να μην πάρω... χαχαχαχαχα

Ααααα τέλειες πάμε 3 μαζί ...άντε κοριτσακια μου...να το χαρούμε κ να το απολαύσουμε...

Εγώ το χαίρομαι από τώρα για να μπαίνω στο νόημα....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Pagor αν παρεις τα στικακια θα προσεξεις τις οδηγίες κ ολα μια χαρα. 

Just now, Bloumblou είπε:

Ναι έχω ξεκινήσει με glucofree  και βλέπουμε!!! Αχ άστα με τους γιατρούς η κοντινότερη που έχω δεν είναι κ πολύ καλή οπότε ψάχνουμε ακόμη!!! 

Θελω να αλλαξω κ γω γυναικολογο γιατι πλεον είναι μακριά μου κ ιδιωτης.

 


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Pagor αν παρεις τα στικακια θα προσεξεις τις οδηγίες κ ολα μια χαρα. 

Θελω να αλλαξω κ γω γυναικολογο γιατι πλεον είναι μακριά μου κ ιδιωτης.

 

Εγώ αιματολογο ψάχνω !! Γυναικολόγο δόξα το θεό έχω έναν πάρα πολύ καλό και κυρίως άνθρωπο!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moomin είπε:

@Pagor αν παρεις τα στικακια θα προσεξεις τις οδηγίες κ ολα μια χαρα. 

Θελω να αλλαξω κ γω γυναικολογο γιατι πλεον είναι μακριά μου κ ιδιωτης.

 

Ναι δεν τα έχω ξαναπάρει και είπα να τα δοκιμάσω μια και είναι τόσο φτηνά όσο λένε...βέβαια θα δω αν με βολεύουν γιατί και τα άλλα κάνουν 25€ αλλά διαρκούν 4 μήνες σε εμένα κάνω μόνο δύο κάθε μήνα και μου κρατάνε...θα τα δω είπα να τα δοκιμάσω...ανά θύμαμαι καλά τα κορίτσια λέγανε ότι αυτά τα κάνεις μετά τις 12 το μεσημέρι και όχι με τα πρωινά...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Ανακαίνιση ε;;; οοοοτι πρεπει για να απορροφηθει το μυαλο απο κατι αλλο. Να το απολαυσεις, να δημιουργησεις, να το χαρείς! Πολύ καλή ευκαιρία για να φυγει το μυαλό....

Υ.Γ. Κοντά έχουμε γόνιμες! Κι εγω καπου εκεί είμαι

@Annie4 Αντε!!! Τέλεια για να δούμε ο Απρίλιος θα είναι πιο τυχερός ;!

2 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Γλυκουλα μου μαζί πάμε εμείς...και εγώ ειπα να ξεσηκώσω όλο το σπίτι γενική για να μην σκέφτομαι...έχω και γενέθλια σε λίγες μέρες κ λέω άντε ας τα κάνω κούκλα όλα αφού θα κάνουμε πάρτυ... ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ σε λίγες μέρες βούρ πάνω τους ..εμένα σήμερα είναι η 5 μέρα και τέλος....άρα από αύριο....πήρα και τα τεστακια αλλά πρώτη φορά είπα να πάρω τις ταινίες που περνούν τα κορίτσια ....πριν είχα τα ψηφιακά....λέω αυτό το μήνα να δω τις ταινίες και αν δεν τις κατάλαβαινω θα πάρω τα ψηφιακά .. χαχχάχαχα.. αχχχχ γενικά αυτό το μήνα έχω μια διάθεση πολύ χαλαρη...μην σου πω μέχρι κ τεστ είπα να μην πάρω... χαχαχαχαχα

Ααααα τέλειες πάμε 3 μαζί ...άντε κοριτσακια μου...να το χαρούμε κ να το απολαύσουμε...

@Pagor @Annie4 αααα σούπερ κορίτσια και εμένα σήμερα είναι η 5 μέρα !! Έχω ακόμα ... από Πεμπτη λέω να ξεκινήσω τα τεστακια !! Πρώτος μήνας με τεστακια να το πάω έτσι και βλέπουμε ... έχω πάρει τα ψηφιακά εγώ !! Για να δούμε !! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ναι δεν τα έχω ξαναπάρει και είπα να τα δοκιμάσω μια και είναι τόσο φτηνά όσο λένε...βέβαια θα δω αν με βολεύουν γιατί και τα άλλα κάνουν 25€ αλλά διαρκούν 4 μήνες σε εμένα κάνω μόνο δύο κάθε μήνα και μου κρατάνε...θα τα δω είπα να τα δοκιμάσω...ανά θύμαμαι καλά τα κορίτσια λέγανε ότι αυτά τα κάνεις μετά τις 12 το μεσημέρι και όχι με τα πρωινά...

Πια έχεις πάρει κορίτσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...