Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Εγω ειμαι κλεισμένα 37!!! Ειμαι η μεγαλύτερη εδω μεσα Θεε μου!!! Βεβαια με μια τσαχπινιά εχω αντρα 5 χρονια μικρότερο!!!! Ας εχεις τουλαχιστον ενας γονιός απο τους δυο μικρη διαφορα με το παιδι !!B)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, maria_kltha είπε:

Εγω ειμαι κλεισμένα 37!!! Ειμαι η μεγαλύτερη εδω μεσα Θεε μου!!! Βεβαια με μια τσαχπινιά εχω αντρα 5 χρονια μικρότερο!!!! Ας εχεις τουλαχιστον ενας γονιός απο τους δυο μικρη διαφορα με το παιδι !!B)

Θεουλα!!!.... χαχαχαχαχα...κοίτα εμένα η κουμπάρα μου είναι 39 και ο άντρας της ο κουμπάρος μου 34...μου λέει για να με αναναιωνει παιδί μου τον πήρα τόσο...χαχαχαχαχα...θέα!!!!κάτσε μαζί πάμε εγώ 34...και έλεγα ότι θα είναι η μεγαλύτερη....καλά είμαστε..στην καλύτερη ηλικία!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Γεια σ αγαπη μ κ εγω εχω τον γιοκα μ 7 ετων μετα δεν ηθελα να ακουσω για αλλο μωρο δυσκολευομουν γεννικος και τωρα απο σεπτεμβρη θελω πολυ και καναμε 2 εμβρυομεταφορες με μηδεν!θα προσπαθησω με οτι τροπο χρειαστη !τωρα θα κανω βιοψια ενδομητριου κ μετα ξανα διεγερση!νιωθω οτι θα ξαναγινω μανα δεν τα βαζω κατω!!

Εννοειται κοριτσι μου,δεν το βαζουμε κατω και βεβαια θα ξαναγινεις μανουλα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μου έμειναν ακόμα 2 μερες με την ακατανομαστη...άντε να φεύγει και να μην ξαναέρθει.... χαχαχαχαχα....δεν έχω πάρει ακόμα τα τεστακια μου....λέω να τα πάρω σε λίγες μέρες εξάλλου μετά τις 10 μέρες του κύκλου θα τα κάνω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Θεουλα!!!.... χαχαχαχαχα...κοίτα εμένα η κουμπάρα μου είναι 39 και ο άντρας της ο κουμπάρος μου 34...μου λέει για να με αναναιωνει παιδί μου τον πήρα τόσο...χαχαχαχαχα...θέα!!!!κάτσε μαζί πάμε εγώ 34...και έλεγα ότι θα είναι η μεγαλύτερη....καλά είμαστε..στην καλύτερη ηλικία!!!!

Μια χαρα ειμαστε ,μην αγχωνεστε,τον γιο μου τον εκανα στα 36 και μια χαρα τον κυνηγαω τωρα που περπαταει..

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ioanna87 είπε:

Εγω χθες βραδυ που ηρθαμε σε επαφη αλλα οχι στα 4 ακομα και τωρα εχω απωλειες . Βγαινουν βγαινουν βγαινουν απο λιγα . Ποσα να εβγαλε αραγε ο αντρας μου ;;; Χαχαχα

Χαχαχαχα δεν έχει σημασία κορίτσι μου το σπέρμα θα βρει τον δρόμο του χαχχαχα!! Μην αγχώνεσαι με δαυτα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Θεουλα!!!.... χαχαχαχαχα...κοίτα εμένα η κουμπάρα μου είναι 39 και ο άντρας της ο κουμπάρος μου 34...μου λέει για να με αναναιωνει παιδί μου τον πήρα τόσο...χαχαχαχαχα...θέα!!!!κάτσε μαζί πάμε εγώ 34...και έλεγα ότι θα είναι η μεγαλύτερη....καλά είμαστε..στην καλύτερη ηλικία!!!!

Εγω ειμαι 38 κ προσπαθω για 2 αρα εγω ειμαι μεγαλυτερη χαχα!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Εγώ είμαι 30 ο δικός μου 31. Δεν ξέρω πότε τον γνώρισα γιατί πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο αλλά δεν κάναμε παρέα. 2-3 χρονιά πριν τα φτιάξουμε (17 περίπου εγω) αρχίσαμε να μιλάμε και φανταστείτε του είχα ζητήσει να μου κάνει "κονε" με κάποιον φίλο του... ήξερε τα πάντα για μένα και εγώ για εκείνον και σιγά σιγά άρχισα να του αρέσω μέχρι που έβαλε φίλες μου και τα αδέρφια μου να μου μιλήσουν και να κάνουμε σχέση, εγώ δεν ήθελα, ήμασταν πολύ καλοί φίλοι και δεν ήθελα να χάσω ένα καλό μου φίλο γιατί δεν ήξερα πως θα καταλήξει... Μετά από 2-3 μήνες προσπάθειας τα κατάφερε και με "εριξε" ήταν πρωτοχρονιά! Και ήμαστε μαζί 11 χρόνια. Ο γλυκούλης μου ήθελε να κάνουμε παιδάκι από πριν 4-5 χρονιά αλλά εγώ δεν ήμουν έτοιμη. Που να ήξερα ότι θα πάρουν 2 ή 3 χρόνια που δεν μπορούμε. Αν δεν το είχαμε καθυστερήσει τότε, θα προλάβαινε και ο μπαμπάς του εγγόνι...  Το Μάιο είχαμε πει να παντρευτούμε αλλά επειδή έφυγε ο μπαμπάς του δεν θα γίνει ο γάμος... Δεν με πειράζει όμως ένα παιδάκι είναι Αυτό που θέλω όσο τίποτα για να ολοκληρωθεί η αγάπη μας!!! 

Α μωρε....θα ερθει κι η ολοκλήρωσή σας, θα το δεις...

4 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Καλέ σας διάβαζα το πρωί κ γελαγα...χαχχαχααχα...τι λογιδαροια σας είχε πιάσει εχθές το βράδυ....επειδή λέγατε για ηλικίες...εγώ είμαι 34(αχχχχ ποτέ πήγα)...τον άντρα μου τον ξέρω 12 χρόνια ...και είμαστε μαζί 7,5 χρόνια...4σχεση,2 αρραβώνα ,1,5 γάμο....ααααααα αλλά εδώ να πω....ότι πήγαμε μαζί δημοτικό γυμνάσιο λύκειο...στα ίδια σχολεία...ένα χρόνο μεγαλύτερος ήξερα τους φίλους του εκείνος της φιλίες μου φίλες αλλά αυτόν δεν τον είχα δει ΠΟΤΕ!!!!και όταν γνωριστήκαμε στα 21 κ μιλάγαμε καταλάβαμε ότι ειμασταν μια ζωή μαζί....αφηστε που όταν αρραβωνιαστηκαμε κ πήγαμε σε δικό μας σπίτι έφερε κάτι παλιές κασέτες να τις δούμε και ήταν από παράσταση του Δημοτικού μας ...εκείνος έπαιζε πάνω στην σκηνή έναν τσολιά και εγώ ακριβώς απο κάτω ήμουν στην χορωδία ακριβώς από κάτω του δίπλα...δεν ξέρετε πόσο γελάσαμε όταν το είδαμε ... Κάποια πράγματα τελικά είναι να συμβούν...και ενώ ήμουν μια ζωή δίπλα του τον γνώρισα στα 21 σε κάτι διακοπές μου με τις φίλες μου στην Καλαμάτα τυχαία... χαχχάχαχα

Τρομερό! Πω πω...το κάρμα!

3 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

 Αχαχα!!! Αραααααα..... παιδιά βουρ στα 4!!! Αφού μας το επιβεβαίωσες κ συ!!! Τέλος!!! Ξαναρχίστε την!!!!! Εσύ τσεκάρεις κ γόνιμες με υπέρηχο κορίτσι;;; Λένε είναι η πιο καλή μέθοδος ε;;;

Ωστε επιμένετε στο 4αρι ε; χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Εγω ειμαι 38 κ προσπαθω για 2 αρα εγω ειμαι μεγαλυτερη χαχα!!

Μου πηρες τον τιτλο!!!!!! :):)

4 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Θεουλα!!!.... χαχαχαχαχα...κοίτα εμένα η κουμπάρα μου είναι 39 και ο άντρας της ο κουμπάρος μου 34...μου λέει για να με αναναιωνει παιδί μου τον πήρα τόσο...χαχαχαχαχα...θέα!!!!κάτσε μαζί πάμε εγώ 34...και έλεγα ότι θα είναι η μεγαλύτερη....καλά είμαστε..στην καλύτερη ηλικία!!!!

Εύχομαι το 2020 να ειναι η χρονια μας!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Χαχαχα κι εγώ μα τη μικρή μου αδερφή έχω 14 χρόνια διαφορά! Εγώ τη μεγάλωσα!! 

Εγώ κορίτσια μου στον επόμενο κύκλο θα κανονίσω για τη σπερματεγχυση. Ο μόνος λόγος να μην την κάνουμε στον επόμενο κύκλο είναι αν μέσα στις γιορτές του Πάσχα δεν μπορούμε λόγω των εργαστηρίων αν είναι κλειστά. Δεν ξέρω δεν έχω συζητήσει ακόμα για λεπτ9. Αλλά είναι 2,5 κοντεύουμε 3 χρόνια που δεν μπορούμε, είναι η μόνη λύση. Νιώθω ότι είμαι πολύ κοντά στο μωράκι μου!!! Εύχομαι σε όλες να είναι το επόμενο όνειρο που θα εκπληρωθει! Αυτό της μητρότητας! :wink:

Αχχ και εγω με το αδερφούλη μου έχουμε 9 χρόνια διαφορά...εγώ του άλλαζα τα παμπερς... χαχαχαχαχα...εγώ τον τάιζα ....πωωωωωω πως πέρασαν τα χρόνια...και σήμερα έφυγε με την γυναίκα του για την Ιρλανδία μιας και μενούν κ δουλεύουν εκεί....

Μακάρι κορίτσια μου αυτό τον μήνα να είναι επιτέλους ο τυχερός μας ..πόσο θα ήθελα να φτάσω στο τέλος αυτής της αναμονής...

6 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Χαιρομαι που σας εχω κοντα μου νιωθω τοσο μονη μου !

Άντε καλέ που νοιώθεις μόνη....εμείς είμαστε εδώ ..θα έρθει το μικρό και θα ξεχάσουμε όλη αυτή την τυραννία και αγωνία που περνάμε τώρα....όλα γίνονται για το καλύτερο...Ολαααααααα.....άκου εκεί μόνη ...ΕΜΕΙΣ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩ.....

5 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Εγω χθες βραδυ που ηρθαμε σε επαφη αλλα οχι στα 4 ακομα και τωρα εχω απωλειες . Βγαινουν βγαινουν βγαινουν απο λιγα . Ποσα να εβγαλε αραγε ο αντρας μου ;;; Χαχαχα

Χαχααχαχχααχαχαχχαχαχα....  Μην φοβάσαι αυτά που πρέπει δεν φεύγουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Εγω χθες βραδυ που ηρθαμε σε επαφη αλλα οχι στα 4 ακομα και τωρα εχω απωλειες . Βγαινουν βγαινουν βγαινουν απο λιγα . Ποσα να εβγαλε αραγε ο αντρας μου ;;; Χαχαχα

Χαχαχα. Ε μα τα ελεγα αυτα στην κουμπαρα μου η οποία έπιασε παιδί από ''ατυχημα" και δεν με πίστευε πως τρεχουν τρεχουν και δεν φτανουν! Χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Χαχαχα. Ε μα τα ελεγα αυτα στην κουμπαρα μου η οποία έπιασε παιδί από ''ατυχημα" και δεν με πίστευε πως τρεχουν τρεχουν και δεν φτανουν! Χαχαχαχ

Εμενα μου πε η μαια που εχει ο γυναικολογος μου να μην εχω αγχος και θα συλλαβω . Γιατι μου λεει γινονται τοσες εκτρωσεις ; Επειδη δε το σκεφτονται καν . Οποτε μου λεει οχι αγχος . Βεβαια απο το ενα αυτι μπηκε απο το αλλο βγηκε; Γιατι εγω με το αγχος μου παμε πακετο !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...