Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 3
      • Δύναμη! 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Συμφωνω κοριτσια κ γω ειχα διαβασει τοοοσα πριν γραφτω. Κοντα 2 χρονια. Κ δν προσπαθουσα καν. Απλα συνειδητοποιησα οτι δεν ειναι ολα τοσο ευκολο. Εκτος κ αν εισαι απο τις τυχερες. Ελπιζω κ ευχομαι να μην επαληθευτει κατι που ειχα πει στον πατερα μου οταν αποφασισαμε με τον αντρα μου να προχωρησουμε κ μας ελεγε γαμος κ παιδι το 17. Θετικη σκεψη πρεπει να εχουμε! 

Καλά πραγματικά από τότε που προσπαθώ αναθεώρησα....δεν πίστευα ότι μπορούσε να ήταν τοοοοσο δύσκολο!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Καλά πραγματικά από τότε που προσπαθώ αναθεώρησα....δεν πίστευα ότι μπορούσε να ήταν τοοοοσο δύσκολο!!! 

Καλά ναι και εγώ....εμείς παντρευτηκαμε Σεπτεμβριος του 2017 και έλεγα εεεε μέχρι τα Χριστούγεννα σίγουρα αν όχι αμέσως...ήρθαν τα Χριστούγεννα και τίποτα...και όχι μόνο αυτό ήρθαν και άλλα Χριστούγεννα και πάλι τίποτα...και εχθές μου λεει η γυναίκα του αδελφού μου που μένουν Ιρλανδία άντε μου λέει όταν θα ξαναέρθω σε λίγους μήνες έχω μου λέει προαίσθημα ότι θα είσαι έγκυος...γέλασα και της λέω μακάρι αλλά μην ποντάρεις κ πολλά πάνω μου ..έτσι έλεγα και εγώ πριν 1,5 χρόνο... χαχαχαχαχα..πωωωω πλάκα πλάκα ακριβώς 1,5 χρόνος προσπαθειών...βέβαια εντάξει άντε να βγάλω 12 μήνες που δεν μπορούσα λόγο από τους πολύποδες  κ δεν τους ήξερα αλλά και πάλι ειναι σύνολο 1,5 χρόνος...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλά ναι και εγώ....εμείς παντρευτηκαμε Σεπτεμβριος του 2017 και έλεγα εεεε μέχρι τα Χριστούγεννα σίγουρα αν όχι αμέσως...ήρθαν τα Χριστούγεννα και τίποτα...και όχι μόνο αυτό ήρθαν και άλλα Χριστούγεννα και πάλι τίποτα...και εχθές μου λεει η γυναίκα του αδελφού μου που μένουν Ιρλανδία άντε μου λέει όταν θα ξαναέρθω σε λίγους μήνες έχω μου λέει προαίσθημα ότι θα είσαι έγκυος...γέλασα και της λέω μακάρι αλλά μην ποντάρεις κ πολλά πάνω μου ..έτσι έλεγα και εγώ πριν 1,5 χρόνο... χαχαχαχαχα..πωωωω πλάκα πλάκα ακριβώς 1,5 χρόνος προσπαθειών...βέβαια εντάξει άντε να βγάλω 12 μήνες που δεν μπορούσα λόγο από τους πολύποδες  κ δεν τους ήξερα αλλά και πάλι ειναι σύνολο 1,5 χρόνος...

Άστα να πάνε ρε γαμωτο..!! Εγώ πιάνω αμέσως αλλά δεν μένουν τα μωρά!! Πφφφ ελπίζω η επόμενη φορά μου να έρθει για να μείνει επιτέλους!!! Μακάρι όταν έρθει να είσαι έγκυος ρε κορίτσι μου!!! Που θα πάει πουυυυυυ θα μείνουμε κι εμείς!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Άστα να πάνε ρε γαμωτο..!! Εγώ πιάνω αμέσως αλλά δεν μένουν τα μωρά!! Πφφφ ελπίζω η επόμενη φορά μου να έρθει για να μείνει επιτέλους!!! Μακάρι όταν έρθει να είσαι έγκυος ρε κορίτσι μου!!! Που θα πάει πουυυυυυ θα μείνουμε κι εμείς!!! 

Τυχερή είσαι σε αυτό τουλάχιστον...θα δεις την άλλη φορά θα είναι για να μείνει....εμένα τίποτα πάλι .. χαχαχαχαχα..και όχι τίποτα άλλο έχουμε κάνει ότι εξέταση υπάρχει και οι δύο ...όλα τέλεια....εεεε τι να κάνω και εγώ το έχω πάρει απόφαση ...λέω όταν είναι θα έρθει...εγώ κάνω ότι μπορώ... χαχχάχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Τυχερή είσαι σε αυτό τουλάχιστον...θα δεις την άλλη φορά θα είναι για να μείνει....εμένα τίποτα πάλι .. χαχαχαχαχα..και όχι τίποτα άλλο έχουμε κάνει ότι εξέταση υπάρχει και οι δύο ...όλα τέλεια....εεεε τι να κάνω και εγώ το έχω πάρει απόφαση ...λέω όταν είναι θα έρθει...εγώ κάνω ότι μπορώ... χαχχάχαχα

Χαχαχχαχα ισχύει !!! Αχ θέμα χρόνου είναι κορίτσι μου που θα πάει το άτιμο που θα πάει θα έρθει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχχαχα ισχύει !!! Αχ θέμα χρόνου είναι κορίτσι μου που θα πάει το άτιμο που θα πάει θα έρθει!!

Η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου!!!

@Pagorκι μεις τοτε παντρευτηκαμε !!!αλλα δεν προσπαθουσαμε αρχικα, ειπαμε χαλαρα κ αν ερθει ηρθε. Μας ετυχε μετα το θεμα με το ποδι κ καποιους μηνες δεν μπορουσαμε.... Τωρα ομως....τελος....δεν ακουγα εγω τσιριδες δυο χρονια στη δουλεια για να μην ακουσω του δικου μου χαχαχα. Μη με παρεξηγησετε οι μανουλες...Απλα διαβαζοντας τοσες ιστοριες διαπιστωσα ποσες περιπτωσεις υπαρχουν.  Ποσες κ ποσες κοπελες περιμενανε κ τελικα ηρθε το πολυποθητο μωρακι τους!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Όχι ακομη, τον Ιούνιο θα ξεκινήσουμε!! Και δεν περνάνε γρηγορα

Υπομονή κορίτσι μου ! Εμείς ξεκινήσαμε τώρα αυτόν το μήνα μετά από τον Ιανουάριο που μπηκα για πρόκληση αλλά χωρίς απότελεσμα ... τώρα πάμε γί´αυτόν το μήνα ! Fingers crossed 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!! 

Ποσο σας καταλαβαινω ολες... @EleniKelκι εγω πριν κανω το πρωτο μου παιδακι και χωρις καν να προσπαθω ελεγα ποτε θα κανω κι εγω ενα...τωρα παλι που θελω 2ο χωρις ακομα να προσπαθουμε γιατι εχουμε βαλει ως στοχο καλοκαιρι λογω υποχρεωσεων...πιστεψτε με εχεις την ιδια αγωνια...ολες θα τα καταφερουμε!! Απλα δυστυχως δεν ερχονται ολα οπως και οταν τα θελουμε εμεις...Σιγουρα το αγχος δεν βοηθαει, αλλα απο την αλλη μεχρι να γινει το θαυματακι θα το σκεφτομαστε...το θεμα ειναι να μην μας γινει εμμονη...και η αληθεια ειναι οτι τις μερες που ερχεται η σιχαμενη εκτος απο την απογοητευση οτι δεν εισαι εγκυος (για τις κοπελες που προσπαθουν) παιζουν και οι ορμονες ταμπουρλο οποτε τα βλεπεις ολα μαυρα και σου φταινε ολα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχουν κάποιες στιγμές, που δεν μπορώ να το διαχειριστώ. Στεναχωριέμαι, λες κ ήρθε η συντέλεια του κόσμου. Λες κ είναι το σημαντικότερο πρόβλημα που έχω. Μου έχει γίνει εμμονή. Πείτε μου ρε κορίτσια. Άραγε περνάει από το χέρι μας αν κ πότε θα μείνουμε έγκυες;;; τι φταίει πια κ δεν μπορώ να ξαναμεινω;;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Υπάρχουν κάποιες στιγμές, που δεν μπορώ να το διαχειριστώ. Στεναχωριέμαι, λες κ ήρθε η συντέλεια του κόσμου. Λες κ είναι το σημαντικότερο πρόβλημα που έχω. Μου έχει γίνει εμμονή. Πείτε μου ρε κορίτσια. Άραγε περνάει από το χέρι μας αν κ πότε θα μείνουμε έγκυες;;; τι φταίει πια κ δεν μπορώ να ξαναμεινω;;;;;; 

Καρδούλα μου καλή δεν ξέρω να σου απαντήσω πάνω σε αυτό... εγώ δυστυχώς ακόμα περιμένω 1,5 χρόνο τώρα για αυτό πολυπόθητο...από δικιά μου εμπειρία θα σου πω ότι για μένα η απόκτηση ενός παιδιού είναι ότι πιο δύσκολο υπάρχει..φυσικά υπάρχουν και οι τυχερές γυναίκες που έρχεται ευκολα είμαστε όμως κ εμείς που είμαστε σε μια τεράστια αναμονή για αυτο...το έχω ξανά πει και θα το ξαναπώ.. ο άνθρωπος κάνει ότι μπορεί και ο Θεός δίνει ότι θέλει...θα έρθει κοριτσακι μου θα έρθει ...το ποτέ δεν το ξέρω αλλά θα έρθει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Pagor, διόρθωσε με αν κάνω λάθος....να ας πούμε εσύ προσπαθεις καιρό, αλλά είχες ένα θέματακι... Το βρήκες κ το έλυσες. Ξέρεις το λόγο που δεν έμενες. Εγώ όμως, γιατί;;;;;;;; αφού έκανα εξαλετασεις. Γιατί τώρα να υποφέρω 12 μήνες;;; η σχέση μου έχει φθαρεί πλέον. Δεν ξέρω από ποτέ έχω να βρεθώ μα τον άντρα μου για ευχαρίστηση. Ακόμα κ εκείνη την ώρα, το μωρό έχω κατά νου

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Pagor, διόρθωσε με αν κάνω λάθος....να ας πούμε εσύ προσπαθεις καιρό, αλλά είχες ένα θέματακι... Το βρήκες κ το έλυσες. Ξέρεις το λόγο που δεν έμενες. Εγώ όμως, γιατί;;;;;;;; αφού έκανα εξαλετασεις. Γιατί τώρα να υποφέρω 12 μήνες;;; η σχέση μου έχει φθαρεί πλέον. Δεν ξέρω από ποτέ έχω να βρεθώ μα τον άντρα μου για ευχαρίστηση. Ακόμα κ εκείνη την ώρα, το μωρό έχω κατά νου

Προσπάθησε να το βγάλεις από το μυαλό σου....! Δες τι είναι πιο σημαντικό για εσενα ο άντρας σου το παιδάκι σου η μία εγκυμοσύνη ακόμη? Ο κυριότερος λόγος είναι το άγχος σου που δεν μένεις να το ξέρεις!! Κοιμάσαι και ξυπνάς με αυτή τη σκέψη και αυτό μόνο κακό μπορεί να σου κάνει...! Προσπάθησε να απολαύσεις την ζωή σου τώρα έτσι όπως είναι...ζήσε στιγμές με το παιδάκι σου και φυσικά τον άντρα σου που νιώθει παραμελημένος και θα δεις με το που χαλαρώσεις θα έρθει και το μωρό!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Μακααααριιι...!!! Πότε έχεις γιατρόοοο?? Αχ κοντοζυγωνουν οι μέρες ε?

Καλημερα!!! Την Τριτη εχω γιατρο και η αληθεια ειναι οτι εχω αρκετο αγχος!!Σας ευχαριστω πολυ που ρωτατε... :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...