Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Εξωσωματική μου καλώς σε βρήκα!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

είναι δύσκολη η αναμονή ειδικά για την χοριακη αλλά βρες κάτι που σε ηρεμεί και σε κάνει να ξεχνιέσαι και θα περάσουν. εγώ είχα λιώσει στις σειρές και πέρασαν γρήγορα σχετικά! 

 Όλα καλά θα πάνε!! 

Χαχα ευχαριστώ κορίτσι μου!! Κι εγώ αυτό λέω να κάνω. ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε;;Εγώ συνεχίζω τα μενοπουρ και σήμερα στον υπέρηχο είδαμε ωοθυλακια μικρά και πιο μεγάλα... Από αύριο αρχίζω και τις citronide 0,25. Εσείς σε τι φάση είστε; ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

Κι εγώ ξεκίνησα εχθές την πρωτη ένεση της πρώτης μοθ εξωσωματικής: menopur 300iu.

Εσύ bela τι δοσολογία κάνεις? Πως νιώθεις? Για πες!

Εγώ έχω βέβαια παρελθόν, ένα φυσικό και εναν κύκλο με κλομιφαινη και στους δυο δεν καταφέραμε να μαζέψουμε τίποτα... Οπότε τώρα κρατάμε μικρο καλάθι...

Είναι βέβαια και η ηλικία... Είμαι 43... Άντε να δούμε....

Καλήμερα και καλή εβδομάδα!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Καλημέρα! 

Κι εγώ ξεκίνησα εχθές την πρωτη ένεση της πρώτης μοθ εξωσωματικής: menopur 300iu.

Εσύ bela τι δοσολογία κάνεις? Πως νιώθεις? Για πες!

Εγώ έχω βέβαια παρελθόν, ένα φυσικό και εναν κύκλο με κλομιφαινη και στους δυο δεν καταφέραμε να μαζέψουμε τίποτα... Οπότε τώρα κρατάμε μικρο καλάθι...

Είναι βέβαια και η ηλικία... Είμαι 43... Άντε να δούμε....

Καλήμερα και καλή εβδομάδα!!

@athinaida μου καλησπέρα καλη αρχή και καλή επιτυχία και σε σένα!!!!!!!!!! Μια χαρά και γω είναι η πρώτη μου εξωσωματική και μένα. Εγώ κάνω μενοπουρ 225 και από Κυριακή άρχισε και σιτρονιντ. Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή με φοβιζαν διαφορα και μου φαινόντουσαν βουνό αλλά όλα καλά. Αφού κατάφερα και κάνω και τις ενέσεις μόνη μου ουυυυυυυ άθλος μεγάλος :-D.Αύριο ξανά έχω υπέρηχο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, athinaida είπε:

Πότε το βλέπετε για ωοληψια??

Τι βλέπετε στον υπέρηχο?? Συνεχίζεις την menopur??

Άντε με το καλό!!

@athinaida μου σ ευχαριστώ!!!!! Και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι!!!! Ωοληψια ίσως κάνουμε Δευτέρα θα με ξαναδεί Πέμπτη και θα αποφασίσει :-D:-D. Συνεχίζω menopur 225 δεν μου το έχει αυξήσει. Τα ωοθυλακια μεγαλώνουν με πολύ καλό ρυθμό και είμαστε ευχαριστημένοι μέχρι τώρα.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.αυριο πάω για ωοληψια και εγώ menopur 150 έκανα και επειδή η οιστραδιόλη μου ήταν υψηλή μου μείωσε σε 75.στον υπέρηχο που έκανα ο γιατρός είδε πολλά ωοθυλάκια.αυριο ανυπομονώ να δω πόσα θα μου πάρει τελικά.καλη επιτυχία εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mumbaby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.αυριο πάω για ωοληψια και εγώ menopur 150 έκανα και επειδή η οιστραδιόλη μου ήταν υψηλή μου μείωσε σε 75.στον υπέρηχο που έκανα ο γιατρός είδε πολλά ωοθυλάκια.αυριο ανυπομονώ να δω πόσα θα μου πάρει τελικά.καλη επιτυχία εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.

@Mumbaby καλη επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!! Να μας πεις αύριο την εμπειρία σου!!!!! Θα σου κάνουν μέθη??

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Bela είπε:

@Mumbaby καλη επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!! Να μας πεις αύριο την εμπειρία σου!!!!! Θα σου κάνουν μέθη??

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.ναι μεθη θα μου κάνουν γιατί θα την κάνω σε δημόσιο.θα σας στείλω τα νέα μου

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό mumbaby!! Να το γεμίσετε το καλαθάκι σας!!

Να μας πεις και την εμπειρία σου από δημόσιο!

Πρωινές ώρες πήγαινες για παρακολούθηση κύκλου?  Είσαι ευχαριστημένη με γιατρούς? Σε ποιο νοσοκομείο είσαι?

Ισχύει ότι δεν κάνουν ωοληψιες σαββατοκύριακα??

Θα με ενδιέφερε να μου πεις κάποια στιγμή!!

Πρώτα από όλα όμως... Καλή επιτυχία!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Με το καλό mumbaby!! Να το γεμίσετε το καλαθάκι σας!!

Να μας πεις και την εμπειρία σου από δημόσιο!

Πρωινές ώρες πήγαινες για παρακολούθηση κύκλου?  Είσαι ευχαριστημένη με γιατρούς? Σε ποιο νοσοκομείο είσαι?

Ισχύει ότι δεν κάνουν ωοληψιες σαββατοκύριακα??

Θα με ενδιέφερε να μου πεις κάποια στιγμή!!

Πρώτα από όλα όμως... Καλή επιτυχία!!!

 

Καλησπέρα κορίτσια μου.12 αυγουλάκια πήρανε.περιμενω αύριο τηλέφωνο για να δούμε πόσα γονιμοποιηθηκαν.οποια κοπέλα θέλει πληροφορίες σχετικά με το δημόσιο.ας μου στείλει πμ να σας απαντήσω.φιλια πολλά σε όλες και μην ξεχνάτε κάποια στιγμή όλες θα γίνουμε μανουλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mumbaby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.12 αυγουλάκια πήρανε.περιμενω αύριο τηλέφωνο για να δούμε πόσα γονιμοποιηθηκαν.οποια κοπέλα θέλει πληροφορίες σχετικά με το δημόσιο.ας μου στείλει πμ να σας απαντήσω.φιλια πολλά σε όλες και μην ξεχνάτε κάποια στιγμή όλες θα γίνουμε μανουλες

Μπράβο @Mumbaby να πάνε όλα κατ ευχήν!!!!!! 12 αυγουλακια τελειαααααα είναι άντε καλή επιτυχία!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Μπραβο mumbaby!! 

Πολύ καλά!! 

Άντε να έχεις και τα ευχάριστα από το κέντρο σήμερα!!

Τι ωραία!!

Καλημέρα κορίτσι μου.σε ευχαριστωωωωωωωωω πολύ.μακαρι και εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...