Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ομοιοπαθητική και ανεξήγητη υπογονιμότητα


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Είχα ρωτήσει τον γιατρο μου για ομοιοπαθητική και μου ειπε οτι επειδη θα μου δώσουν σκευάσματα που ο ίδιος δεν θα γνωρίζει τι ακριβως κανουν, φοβάται μην έρχονται σε αντίθεση με οτι μου δίνει ο ίδιος. Εναλλακτικά προτεινε βελονισμό. Εκανα ηταν πολυ ωραία και χαλαρωτικά, αλλα ακριβό σπορ!

Αυτο ειναι που με τρομαζει και εμενα..αμαν εκανα να δεχτω τα χημικα,αν παρω τα φυτικα θα εχω καποιο αποτελεσμα αραγε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sanel067 είπε:

Αυτο ειναι που με τρομαζει και εμενα..αμαν εκανα να δεχτω τα χημικα,αν παρω τα φυτικα θα εχω καποιο αποτελεσμα αραγε?

Δεν ξερω , δεν εκανα τελικα. Αν το αποφασισεις θα σου ελεγα να μην το κανεις σε συνδυασμό με εξωσωματική αλλα ανεξάρτητα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sanel067 είπε:

Ειμαστε σχεδον ιδια περιπτωση.Οι 5 πρωτες απο φυσικη συλληψη και η 6η απο την πρωτη μου εξωσωματικη.Να φανταστεις 16 ωαρια εβγαλα μονο ενα ηταν φυσιολογικο και αυτο μετριο με θρυματισμο.Ειχα πει εξ αρχης οτι θα κανω μια και αλλη καμια.Προσευχομαι και ειχα πει θεε μου μια φορα θα κανω και αν θελεις αξιωσε με μεδα απο αυτη να με κανεις μανουλα.Εν τελει απεβαλα...σκεφτομαι σοβαρα την υιοθεσια πλεον...

Αληθεια κοριτσαρα μου??Να σου ζησει κοπελα μου..και εγω πλεον δεν ξαναπροσπαθω με χαπια κλπ ειπα θα κανω μια φορα και αλλη καμια και ειπα οτι πει Ο Θεο..πλεον σκεφτομαι σοβαρα την υιοθεσια...

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου !

εγω πήγαινα για δεύτερο προεμφυτευτικο τότε αλλά ο δεύτερος που πήγα με απέτρεψε. Και μένα στο προεμφυτευτικο ήταν όλα με θρυμματισμους . 

Ετσι έμεινα πάλι φυσιολογικά έγκυος και είναι ένα υγιές κοριτσάκι . 

4 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Δεν ξερω , δεν εκανα τελικα. Αν το αποφασισεις θα σου ελεγα να μην το κανεις σε συνδυασμό με εξωσωματική αλλα ανεξάρτητα.

Συμφωνώ και έγω αν το κανείς κάνε το ανεξάρτητα . 

Επίσης όπως και εσυ έκανα πολλά ωάρια Κ μάζεψα αν θυμάμαι 11 εμβρια κάτι τέτοιο , μόνο ένα φυσιολογικο και αυτό με θρυμματισμους . 


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Δεν ξερω , δεν εκανα τελικα. Αν το αποφασισεις θα σου ελεγα να μην το κανεις σε συνδυασμό με εξωσωματική αλλα ανεξάρτητα.

Πριν μπω στο δρομο της εξωσωματικης ειχα πει και ειχα προσευχηθει πως μονο μια φορα θα κανω και αλλη καμια.Αν ηταν θελημα Θεου θα μου το εδινε,δυστυχως και σ αυτη τη διαδικασια που μπηκα παλι ειχα αποβολη,οποτε δεν θελω πλεον να ξαναμπλεξω με οτιδηποτε χαπια,γι αυτο και σκεφτηκα την εναλλακτικη ιατρικη και το ανεφερα εδω μπας και βρω αναλογες προσωπικες εμπειριες κοριτσιων.Σιγουρα δεν θα ανακατευα τη χημεια με τα φυτικα...

Just now, Summer love είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου !

εγω πήγαινα για δεύτερο προεμφυτευτικο τότε αλλά ο δεύτερος που πήγα με απέτρεψε. Και μένα στο προεμφυτευτικο ήταν όλα με θρυμματισμους . 

Ετσι έμεινα πάλι φυσιολογικά έγκυος και είναι ένα υγιές κοριτσάκι . 

Συμφωνώ και έγω αν το κανείς κάνε το ανεξάρτητα . 

Επίσης όπως και εσυ έκανα πολλά ωάρια Κ μάζεψα αν θυμάμαι 11 εμβρια κάτι τέτοιο , μόνο ένα φυσιολογικο και αυτό με θρυμματισμους . 

Πραγματικα ειμαστε ιδια περιπτωση...μετα την εξωσωματικη ποσο χρονικο διαστημα σας πηρε και εμεινες φυσιολογικα εγκυος στην κορουλα σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

Πριν μπω στο δρομο της εξωσωματικης ειχα πει και ειχα προσευχηθει πως μονο μια φορα θα κανω και αλλη καμια.Αν ηταν θελημα Θεου θα μου το εδινε,δυστυχως και σ αυτη τη διαδικασια που μπηκα παλι ειχα αποβολη,οποτε δεν θελω πλεον να ξαναμπλεξω με οτιδηποτε χαπια,γι αυτο και σκεφτηκα την εναλλακτικη ιατρικη και το ανεφερα εδω μπας και βρω αναλογες προσωπικες εμπειριες κοριτσιων.Σιγουρα δεν θα ανακατευα τη χημεια με τα φυτικα...

Πραγματικα ειμαστε ιδια περιπτωση...μετα την εξωσωματικη ποσο χρονικο διαστημα σας πηρε και εμεινες φυσιολογικα εγκυος στην κορουλα σου?

Οι φυσικές μου συλλήψεις γινόταν πάντα πολύ γρήγορα . Μετά την εξωσωματική να πέρασαν 3 μήνες δεν θυμάμαι . 

  • Μου αρέσει 1

NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Summer love είπε:

Οι φυσικές μου συλλήψεις γινόταν πάντα πολύ γρήγορα . Μετά την εξωσωματική να πέρασαν 3 μήνες δεν θυμάμαι . 

Και παλι να σου ζησει κοπελα μου,ευχομαι συντομα να ερθει δευτερο!!!❤

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...