Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Eflenew είπε:

      Μπράβο σας!!!!!! Τι ωραίο συναίσθημα να ακούς καρδια!!!! 🙏

      Τι σας συμβούλεψε για την αποκολληση?

      Το 6 βδομάδες και 1 ημέρα το υπολόγισε βάση μετρήσεων?

      Ρε δεν νομίζω αλήθεια νομίζω με την εμβρυομεταφορα αλλά όντως μεγάλωσε καμία σχέση. Λέει ότι η αποκόλληση είναι μικρή. Εγώ βλέπω στο βίντεο τώρα που έβγαλα δύο μικρά κυκλάκια δεν ξέρω τ να σου πω. Κάθε φορά πραγματικά ρε παιδί μου ένα άγχος . Μια να βγει θετικό το τέστ μετά χοριακες μετά να δούμε σάκο μετά καρδιά ε μετά σου λέει μπαμπά μην ηρεμήσεις πάρε και μια αποκόλληση αχααχαχαχα. Βασικά της λέει θέλει προσοχή σε λακούβες αυτό έλεγε λακούβες. Εσυ τ λες είναι λίγες μέρες να κάτσει σπίτι 5 μέρες;; Ραντεβού τώρα 30 Μαίου ετοιμάσου για τα ηρεμιστικά 😅😅😅😅

Ενδρομητριωση και εξωσωματική!


Recommended Posts

Καλησπέρα!! Είμαι νέο μέλος δεν γνωρίζω ακόμα το σύστημα παρόλα αυτά θα ήθελα να μιλήσω με άτομα που περνάνε τα παραπάνω γιατί δεν ξέρω τι να κάνω !! Και έτσι αποφάσισα να σας γράψω !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Σιλά είπε:

Καλησπέρα!! Είμαι νέο μέλος δεν γνωρίζω ακόμα το σύστημα παρόλα αυτά θα ήθελα να μιλήσω με άτομα που περνάνε τα παραπάνω γιατί δεν ξέρω τι να κάνω !! Και έτσι αποφάσισα να σας γράψω !!!

Πιο κάτω υπάρχει ενότητα " θέλουμε να γίνουμε γονείς" κ μέσα υποενότητα " καφέ εξωσωματικη ς" εκεί θα μας βρεις όλες...

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...