Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Μαρή Γλωσσού που έπινες καφέ??...

Μήπως στη Λία

Ραμονίτσααααααααααααααα, κι εγώ θέλω να σας δω όλεεεεεεεεεεεςςςςςςς!!!

Σήμερα.....αύριο δεν ξέρω πως θα είμαι.:roll:[/quote

πως θα εισαι μαρηηηηηηηηηηη Μπιφτεκο μου μια χαρα γιατι οπως ειπε και η Γλωσσου ειναι Παρασκευη και οπως λενε και τα στρουμφακια Δευτερα κατι εγωωωω,την Τριτη δεν αντεχωωωω.......Παρασκευη πρωι λαλαλαλαλαλαλααλααααααααααααααααααα!!!!κλπ κλπ!!

καταλαβες τωρα η μηπως θελεις να κανω και κ@@@@ μου!!!

έλα τώρα!!!!!!!!!

όόχι όόχι - δυστυχώσ την συμπεθέρα μου έχω καιρό να την δώ γμτ τρέχει

εγώ ξέρω πώσ θα είσαι αύριο :tongue:

χαρούμενη όπωσ όλεσ μασ διότι αύριο είναι παρασκευή παρασκευή παρασκευή οεοεοεοεοεοεοεοε

α) μιλάμε για πολύ περίεργη αίσθηση όμωσ - εγώ δεν άντεξα τα έβγαλα - αλλά ευτυχ΄΄ωσ δεν έκανα την εξέταση από την αρχή γιατί τα έβγαλα μόλισ σηκώθηκα να μου πάρουν αίμα

β)αυτη είναι η αθηνά ωωω ναι!!!!!!

γ) ένα θα σασ πώ : έπρεπε να ήσασταν από μία πλευρά να βλέπατε μια ψυχή με το ένα χέρι να κουνάει την δικιά μου στο ριλάξ και με το άλλο τον γιο τησ στο καρότσι γιατί εγώ έφτιαχνα χαμομήλι και εμένα με το ένα χέρι αγκαλιά την δικιά μου και με το άλλο να κουνάω στο καρότσι τον γιο τησ για να πάει να ανοίξει την πόρτα που χτύπαγε!!!!!!!!! :lol:

αλλά τον καφέ μασ πάντωσ τον ήπιαμε δεν πτοηθήκαμε!!!!!

:-D :grin: καλημέρα καλημε΄ρα

Αληθειααααααααααααα κανει και τετοια η κοπελα????εγω την ξερω???:rolleyes::mrgreen:

MΑΡΗ ΡΟΥΦι...ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΗΗΗΗηηηηηηηηηηηηηηη σα δε ντρεπεσαι πας να μου φας τον γαμπρο μαρη???????ατιμηηηηηηηηη.....θα πεθανεις!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

βαζεις την κορη σου να του χαμογελαει και να του κανει ματακια κι γλυκες για να τον ριξει ε???αλλα οχι κυρια μου.........εκει βραχος ο γαμπρος μου με το ζορι μια ματια της εριξε ειναι δωσμενος αλλου!!!!!:cool::cool::cool:

εισαστε πολυ μεγαλες για τα γουστα του εδω του ετοιμαζουμε πιπινακι κυρια μου εσας θα κοιταει????αμ πως!!!!

δολοπλοκα γυναικα...κιου σου!!!!:rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::tongue:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οπως καταλαβαινεις Γλωσσου μου το μαρτυρησα!!!:rolleyes:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εννοειται Κρισακι μου..εννοειται....χαχαχαχα;)

Τι εχεις εσυ Ναντιμορακι μου;;;;;;;;;;;;;;;;

να σε πω καλε; με την Ελενη εχεις μιλησει καθολου;;;;;;;;;;;;; εχω πολυ καιρο να της μιλησω...

αχ αθηνουλα μου κ εσενα παλλινδρομηση εχει;;;;;;;;;;; κουραγιο μαναααααα.....δραμα ειναι..δραμα..κ πιο πολυ για το μωρο...

Γλωσσου;;;;;;;;;;;;;;;;; πολυ γκρινια η μπεμπε;;;; υπομονηηηηηηηηηηηη

θα ηρεμησει...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε? εκτος απο το μιλα η καθε μία μόνη της:-D:-D:-D???

Επιτελους Παρασκευή...ευχομαι να εχουμε ευχάριστα νέα για να περάσουμε ένα όμορφο ΣΚ...

Φιλακια .....:wink::wink::wink::wink::wink::lol::lol::lol:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Αχααααααααα σε επιασα!!!!ναι ναι ναι να εχουμε ωραιο ΣΚ μην τα παρω!!!!

Λιακοοοοοοοοοο μου!!!!την εκανε καλε???:roll::roll::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε? εκτος απο το μιλα η καθε μία μόνη της:-D:-D:-D???

Επιτελους Παρασκευή...ευχομαι να εχουμε ευχάριστα νέα για να περάσουμε ένα όμορφο ΣΚ...

Φιλακια .....:wink::wink::wink::wink::wink::lol::lol::lol:

Εδω μαμα κοτα καλι κοτοπουλακι οβερ!!!!!!!!!!!!!!

καλημερααααααααααααααααααααααααα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχααααααααα σε επιασα!!!!ναι ναι ναι να εχουμε ωραιο ΣΚ μην τα παρω!!!!

Λιακοοοοοοοοοο μου!!!!την εκανε καλε???:roll::roll::roll:

ουουουοουουουουουου συμπεθερα μουουουουου καλημερααααααααααα!!!!!:lol::lol::lol:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες τι κανετε???

Που εισαστε καλε??ελατε τωρα που εχω λιγο χρονο!!!:mrgreen:

εδω ειμαστε καλε!!!ο Λιακος νομιζω εγραψε και εφυγε αν εξαφανιστω και εγω ειναι επειδη με πηρε τηλ η αδερφη μου να ξερεις.

Καλημερουδιαααααααα!!!!την ειδες την κοιλιτσα μας???σου στηλα φωτο:lol:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

αααααααα τωρα που το θυμηθηκα μαρη συμπεθερα πηρα χθες το πρωι τηλ σε ενα καταστημα που εχει κατι επιπλακια που μας αρεσαν να μαθω τιμες και μου ειπαν οτι τον Αυγουστο ειναι κλειστα τα εγοστασια και αν δεν παραγγειλω αμεσα δεν θα τα εχω για Σεπτεμβρη....το εχεις ξανακουσει αυτο??στεναχωρεθηκα λιγο..μαλλον πρεπει να ξαμαλυθουμε καποια στιγμη:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε καλε!!!ο Λιακος νομιζω εγραψε και εφυγε αν εξαφανιστω και εγω ειναι επειδη με πηρε τηλ η αδερφη μου να ξερεις.

Καλημερουδιαααααααα!!!!την ειδες την κοιλιτσα μας???σου στηλα φωτο:lol:

ναι ναι ναι την ειδα και σου απαντησα!!!

ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχ εισαι μια γλυκα!!!!:lol:

742469s3709nw4fb.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααααααα τωρα που το θυμηθηκα μαρη συμπεθερα πηρα χθες το πρωι τηλ σε ενα καταστημα που εχει κατι επιπλακια που μας αρεσαν να μαθω τιμες και μου ειπαν οτι τον Αυγουστο ειναι κλειστα τα εγοστασια και αν δεν παραγγειλω αμεσα δεν θα τα εχω για Σεπτεμβρη....το εχεις ξανακουσει αυτο??στεναχωρεθηκα λιγο..μαλλον πρεπει να ξαμαλυθουμε καποια στιγμη:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αληθεια σου λενε αλλα μην στεναχωριεσαι ολα θα γινουν!!!

για πες πως ειναι????

σιγα σιγα καλο θα ητανε να αρχισετε!!με μετρο ομως εσυ εντατσει?


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια σου λενε αλλα μην στεναχωριεσαι ολα θα γινουν!!!

για πες πως ειναι????

σιγα σιγα καλο θα ητανε να αρχισετε!!με μετρο ομως εσυ εντατσει?

μου λενε αληθεια εεε:roll::roll::roll: γαμτο!!!:mrgreen: ητανε η πρωτη φορα που ηθελα να μου λεει καποιος ψεματα!!!:lol:

Αααααα δεν σου ειπα εκανα το πρωτο μου ψωνιο!!!θα το δεις πολυ συντομα!!!:cool:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερουλα μου σε αφηνω παω να μαζεψω τωρα που μπορω θα προσπαθησω να ξαναμπω αργοτερα!!!

Φιλακια και στις δυο σας!!!

αντε καλα πολλα φιλακια και στον γαμπρο μου!!!:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...