Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Τσουπριτσες μου!!!!!:P:p:p

Μαρη Ευτυχω θα μας πεις τα νεα ή θα μας σκασεις???:roll::roll::roll:

Μπιφτεκακι μου!!!σμουτσ!!:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε ποια να τα πω μαρη κρις αφου ολες απουσιαζετε...

λοιπον....ο μπεμπης εφτασε τα 1900 γρ,ο πλακουντας εχει μπει στο τελικο σταδιο(πηρε τα κατω του) και το υγρο που εχω στο σακο ειναι στα κατωτερα ορια,αλλα ευτυχως εχει ακομα λιγο...μου ειπε να παρακολουθω τις κινησεις του μπεμπη και δεν πρεπει να ξεπερναει τις 6 ωρες ακινητος...κατα 90% μαλλον θα κανουμε καισαρικη νωριτερα,στις 21/7 θα μου πει σιγουρα τις τελικες αποφασεις για τη γεννα

εσυ κρισακι τι εγινε με την καμπυλη???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαααααααααααααακιααααααααααααααααααααααα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θελω να σας δω!!!!!!!!!!!!!!!! θελω να κανονισουμε να παμε για καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μου εχετε λειψει πολυ ολες!!!!!!!!!!!!!!!!

χαπακι μου ολα καλα θα πανε!!!!!!!!! θα βγει ενας τρομερος κ φοβερος μπεμπρος!!!!!!!!!!!!!!!:D

Μωλις σημερα εμαθα οτι ειναι μια κολλητη μου 2 μηνων εγκυος..κ εχω χαρει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

τσ τσ τσ ....χτυπησαμε διαλυση ...σα δεν ντρεπομαστε!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυριο πρωι παω για καμπυλη...χεστηκ...ε αλλα εγω θα τον πω τον πονο μου8-):cool:

Αληθεια λες συμπεθερα μου το διαλυσαμε το καφε μας!!!:rolleyes:

Γιατι συμπεθερουλα μου χεστηκ..με???εεεεεεεεεεεεε???το κινητο γιατι το εχεις κλειστο εεεεεεεεε??????εγω σου εστειλα μηνυμα εντατσει????

πως ητανε????αηδιασες???εγω 2 φορες που την εκανα εκτος εγκυμοσυνης δεν ειχα προβλημα!!!:mrgreen:

ποτε θα εχεις τα αποτελεσματα???

σε ποια να τα πω μαρη κρις αφου ολες απουσιαζετε...

λοιπον....ο μπεμπης εφτασε τα 1900 γρ,ο πλακουντας εχει μπει στο τελικο σταδιο(πηρε τα κατω του) και το υγρο που εχω στο σακο ειναι στα κατωτερα ορια,αλλα ευτυχως εχει ακομα λιγο...μου ειπε να παρακολουθω τις κινησεις του μπεμπη και δεν πρεπει να ξεπερναει τις 6 ωρες ακινητος...κατα 90% μαλλον θα κανουμε καισαρικη νωριτερα,στις 21/7 θα μου πει σιγουρα τις τελικες αποφασεις για τη γεννα

εσυ κρισακι τι εγινε με την καμπυλη???

Ολα καλα θα πανε Χαπακι μου εσυ μονο να προσεχεις και φροντισε να τον ακους τον ζουζουνο σου!!!!:mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ποια να τα πω μαρη κρις αφου ολες απουσιαζετε...

λοιπον....ο μπεμπης εφτασε τα 1900 γρ,ο πλακουντας εχει μπει στο τελικο σταδιο(πηρε τα κατω του) και το υγρο που εχω στο σακο ειναι στα κατωτερα ορια,αλλα ευτυχως εχει ακομα λιγο...μου ειπε να παρακολουθω τις κινησεις του μπεμπη και δεν πρεπει να ξεπερναει τις 6 ωρες ακινητος...κατα 90% μαλλον θα κανουμε καισαρικη νωριτερα,στις 21/7 θα μου πει σιγουρα τις τελικες αποφασεις για τη γεννα

εσυ κρισακι τι εγινε με την καμπυλη???

άντε βρε κοριτσάκι κοντεύεισ - μην ανησυχείσ θα πάνε όλα καλά

ναι βρε κρισάκι τί έγινε με την καμπύλη????

Αληθεια λες συμπεθερα μου το διαλυσαμε το καφε μας!!!:rolleyes:

Γιατι συμπεθερουλα μου χεστηκ..με???εεεεεεεεεεεεε???το κινητο γιατι το εχεις κλειστο εεεεεεεεε??????εγω σου εστειλα μηνυμα εντατσει????

πως ητανε????αηδιασες???εγω 2 φορες που την εκανα εκτος εγκυμοσυνης δεν ειχα προβλημα!!!:mrgreen:

ποτε θα εχεις τα αποτελεσματα???

Ολα καλα θα πανε Χαπακι μου εσυ μονο να προσεχεις και φροντισε να τον ακους τον ζουζουνο σου!!!!:mrgreen:

αθηνούλα ούούούούού - σου λεέι τίποτα οτι μόλισ τώρα τελείωσε η μέρα μου?

η μικρή τα έκανε όλα σήμερα, ποοοοολλλλλύύύύ γκρίνια όμωσ

και στο ενδιάμεσο έπλυνα ένα σωρό ρούχα τησ στο χέρι παρακαλώ σιδέρωσα 2 πλυντήρια ρούχα και τα ρούχα του παιδιού

νομίζω ότι είμαι έτοιμη να πάω να ξεραθώ!!!!

αααααααα δεν σασ είπα δεν σασ είπα ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

μαντέψτε πού έπινα εγώ καφέ σήμερα? :tongue: :tongue: :tongue:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Γλωσσοουουουυουουοουου!!:mrgreen::mrgreen:

Καλε που επινες σημερα καφε??θα με σκασεις για πες:rolleyes::rolleyes:

και εγω μολις τελειωσα απλωσα και ενα πλυντηριο δικα μας ο μικρος γενικα ηρεμησε μου ξαναεκανε ακομη μια φορα εμετο τρελλο και στο τελευταιο μας γευμα τιποτα μονο μια γουλια!!!!

το μεσημερι κοιμηθηκε σχεδον 2ωρο!!!:mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Μαρή Γλωσσού που έπινες καφέ??...

Μήπως στη Λία?:roll:

Ραμονίτσααααααααααααααα, κι εγώ θέλω να σας δω όλεεεεεεεεεεεςςςςςςς!!!!:D:D:D

Σήμερα.....αύριο δεν ξέρω πως θα είμαι.:roll:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aαααααααα...εχω πολλα να σχολιασω λοιπον!!!

Ας ξεκινησω με την καμπυλη μου σημερα το απογευμα θα βγουν τα αποτελεσματα δεν τα φοβαμαι απλα η εξεταση ειναι αηδιαστικοτατη παλι στο τσαφ δεν το εβγαλα το υγρο...χε χε!!!!

Συμπεθεραααααααα.....μαρη χαμενη πιο κινητο μαρη εχω κλειστο και πιο μηνυμα???σε ποιον ταλαιπωρο ασχετο ανθρωπο επερνες παλι????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελπιζω να μην μπερδευεις και αλλα βασικα πραγματα ετσι γιατι θα αρχισω να ανησυχω για τον συμπεθερο και τα εργαλεια του!!!:lol::lol::lol:

Ευτυχω μου δεν πειραζει κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι μια χαρα θα ειναι ο μπεμπης και οσο παρει πηρε εσεις κανετε οτι καλυτερο μπορειτε αυτο να σκεφτεσαι θα γινει μετα απο δυο μηνες αυτος μην ανησυχεις...θρεφταρι!!!!:mrgreen::mrgreen:

Μαρη Γλωσσου που επινες καφε??...θα περιμενουμε κι αλλο να ξυπνησεις???τι στο καλο εκει ετσι πως εγραφες τον πηρες τον υπνακο???:roll::roll:

Χαμστερακι μου φανταζομαι οτι πιο πολυ απο ολες σου ελλειψα εγω που εχεις να με δεις πιο πολυ καιρο εεεε????εεεε???πες πες..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μπιφτεκακι ειπα να μην σε σχολιασω αλλα κριμας εισαι το καημενο και εισαι και γλυκουτσικο δεν μπορει να σε αγνοησει κανεις:tongue:

εσυ τωρα θες δεν θες να μας δεις δεν μας πολυνοιαζει στην παρουσα φαση τωρα αργοτερα δεν ξερω μπορει και να μας νοιαζει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα όλη μερα...καλημέρα το πρωι....

ομορφα γλυκα τσουπακια

σας αγαπώ πολυ πολυ...

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλωσσοουουουυουουοουου!!

Καλε που επινες σημερα καφε??θα με σκασεις για πες

και εγω μολις τελειωσα απλωσα και ενα πλυντηριο δικα μας ο μικρος γενικα ηρεμησε μου ξαναεκανε ακομη μια φορα εμετο τρελλο και στο τελευταιο μας γευμα τιποτα μονο μια γουλια!!!!

το μεσημερι κοιμηθηκε σχεδον 2ωρο!!!

έλα τώρα!!!!!!!!! :lol: :lol:

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Μαρή Γλωσσού που έπινες καφέ??...

Μήπως στη Λία?

Ραμονίτσααααααααααααααα, κι εγώ θέλω να σας δω όλεεεεεεεεεεεςςςςςςς!!!!

Σήμερα.....αύριο δεν ξέρω πως θα είμαι.

όόχι όόχι - δυστυχώσ την συμπεθέρα μου έχω καιρό να την δώ γμτ τρέχει

εγώ ξέρω πώσ θα είσαι αύριο :tongue: :tongue: :tongue:

χαρούμενη όπωσ όλεσ μασ διότι αύριο είναι παρασκευή παρασκευή παρασκευή οεοεοεοεοεοεοεοε :lol: :lol: :lol:

Aαααααααα...εχω πολλα να σχολιασω λοιπον!!!

Ας ξεκινησω με την καμπυλη μου σημερα το απογευμα θα βγουν τα αποτελεσματα δεν τα φοβαμαι απλα η εξεταση ειναι αηδιαστικοτατη παλι στο τσαφ δεν το εβγαλα το υγρο...χε χε!!!!

Συμπεθεραααααααα.....μαρη χαμενη πιο κινητο μαρη εχω κλειστο και πιο μηνυμα???σε ποιον ταλαιπωρο ασχετο ανθρωπο επερνες παλι????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελπιζω να μην μπερδευεις και αλλα βασικα πραγματα ετσι γιατι θα αρχισω να ανησυχω για τον συμπεθερο και τα εργαλεια του!!!:lol::lol::lol:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Μαρη Γλωσσου που επινες καφε??...θα περιμενουμε κι αλλο να ξυπνησεις???τι στο καλο εκει ετσι πως εγραφες τον πηρες τον υπνακο???:roll::roll:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

α) μιλάμε για πολύ περίεργη αίσθηση όμωσ - εγώ δεν άντεξα τα έβγαλα - αλλά ευτυχ΄΄ωσ δεν έκανα την εξέταση από την αρχή γιατί τα έβγαλα μόλισ σηκώθηκα να μου πάρουν αίμα :mrgreen:

β)αυτη είναι η αθηνά ωωω ναι!!!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

γ) ένα θα σασ πώ : έπρεπε να ήσασταν από μία πλευρά να βλέπατε μια ψυχή με το ένα χέρι να κουνάει την δικιά μου στο ριλάξ και με το άλλο τον γιο τησ στο καρότσι γιατί εγώ έφτιαχνα χαμομήλι και εμένα με το ένα χέρι αγκαλιά την δικιά μου και με το άλλο να κουνάω στο καρότσι τον γιο τησ για να πάει να ανοίξει την πόρτα που χτύπαγε!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλά τον καφέ μασ πάντωσ τον ήπιαμε δεν πτοηθήκαμε!!!!!

Καλημερα όλη μερα...καλημέρα το πρωι....

ομορφα γλυκα τσουπακια

σας αγαπώ πολυ πολυ...

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

:-D :grin: καλημέρα καλημε΄ρα


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

θα προσεχω κοριτσακια μου...και θα ξεκουραζομαι οσο πιο πολυ μπορω ,να καταφερει και ο μουργος να παρει περισσοτερα γραμμαριακια

ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ λεμε!!μηνα νησυχεις ενας θεος θα ειναι και υγιεστατος..;);):D:D


2011.png
Link to comment
Share on other sites

έλα τώρα!!!!!!!!! :lol: :lol:

όόχι όόχι - δυστυχώσ την συμπεθέρα μου έχω καιρό να την δώ γμτ τρέχει

εγώ ξέρω πώσ θα είσαι αύριο :tongue: :tongue: :tongue:

χαρούμενη όπωσ όλεσ μασ διότι αύριο είναι παρασκευή παρασκευή παρασκευή οεοεοεοεοεοεοεοε :lol: :lol: :lol:

α) μιλάμε για πολύ περίεργη αίσθηση όμωσ - εγώ δεν άντεξα τα έβγαλα - αλλά ευτυχ΄΄ωσ δεν έκανα την εξέταση από την αρχή γιατί τα έβγαλα μόλισ σηκώθηκα να μου πάρουν αίμα :mrgreen:

β)αυτη είναι η αθηνά ωωω ναι!!!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

γ) ένα θα σασ πώ : έπρεπε να ήσασταν από μία πλευρά να βλέπατε μια ψυχή με το ένα χέρι να κουνάει την δικιά μου στο ριλάξ και με το άλλο τον γιο τησ στο καρότσι γιατί εγώ έφτιαχνα χαμομήλι και εμένα με το ένα χέρι αγκαλιά την δικιά μου και με το άλλο να κουνάω στο καρότσι τον γιο τησ για να πάει να ανοίξει την πόρτα που χτύπαγε!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλά τον καφέ μασ πάντωσ τον ήπιαμε δεν πτοηθήκαμε!!!!!

:-D :grin: καλημέρα καλημε΄ρα

MΑΡΗ ΡΟΥΦι...ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΗΗΗΗηηηηηηηηηηηηηηη σα δε ντρεπεσαι πας να μου φας τον γαμπρο μαρη???????ατιμηηηηηηηηη.....θα πεθανεις!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

βαζεις την κορη σου να του χαμογελαει και να του κανει ματακια κι γλυκες για να τον ριξει ε???αλλα οχι κυρια μου.........εκει βραχος ο γαμπρος μου με το ζορι μια ματια της εριξε ειναι δωσμενος αλλου!!!!!:cool::cool::cool:

εισαστε πολυ μεγαλες για τα γουστα του εδω του ετοιμαζουμε πιπινακι κυρια μου εσας θα κοιταει????αμ πως!!!!

δολοπλοκα γυναικα...κιου σου!!!!:rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα!!!τι κανετε?εμεις ανακαλυψαμε τις μαγικες ειδιοτητες της πιπιλας και κοιμομαστε λιγο παραπανω.τι κανετε?τι νεα απο το μετωπο?χαπακι ηρθε η ωρα σου.σε λιγο θα γνωρισεις τον ανδρα της ζωης σου!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...