Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου...τι κάνετε?

Είδα στον ύπνο μου γλυκά, ήμουν με μια φίλη μου και διάλεγε εκείνη από έναν πάγκο και μετά είδα ότι της έκλεψα εγώ 3 γλυκά για να κεράσω κάποιους. Τι να είναι αυτό τώρα?....δεν είναι καλό ,ε?

να σου πώ

γενικά τα γλυκά είναι στενοhορια

αφού τα γλυκά δεν ήταν δικά σου και ούτωσ ή άλλωσ τα έδωσεσ αλλού αυτά που έκλεψεσ ενδεhομένωσ να σημαίνει οτι θα στενοhωρηθείσ με κάτι που θα ακούσεισ για κάποιον άλλον - δεν είναι δική σου στενοhώρια

άλλη μία εξήγηση είναι οτι είhατε το κλιματισμό δυνατά και ξεσκεπάστηκε ο πισινόσ σου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

διάλεξε και πάρε


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου...τι κάνετε?

Είδα στον ύπνο μου γλυκά, ήμουν με μια φίλη μου και διάλεγε εκείνη από έναν πάγκο και μετά είδα ότι της έκλεψα εγώ 3 γλυκά για να κεράσω κάποιους. Τι να είναι αυτό τώρα?....δεν είναι καλό ,ε?

τι εγινε βρε κουκλες περονοσπορος επεσε και χαθηκατε...

καλημερα!!!!

τί γίνεσαι εσύ? πώσ πασ?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πώ

γενικά τα γλυκά είναι στενοhορια

αφού τα γλυκά δεν ήταν δικά σου και ούτωσ ή άλλωσ τα έδωσεσ αλλού αυτά που έκλεψεσ ενδεhομένωσ να σημαίνει οτι θα στενοhωρηθείσ με κάτι που θα ακούσεισ για κάποιον άλλον - δεν είναι δική σου στενοhώρια

άλλη μία εξήγηση είναι οτι είhατε το κλιματισμό δυνατά και ξεσκεπάστηκε ο πισινόσ σου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

διάλεξε και πάρε

Μια χαρά σκεπασμένος ήταν ο πισινός μου, σκατούλα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vanillitsa?????????? τι γίνεσαι βρε παιδί?

ρε παιδιά έχω συνέχεια στο μυαλό μου σήμερα την Ευτύχω - μιλάει καμμιά μαζί τησ και ξέρει τι γίνεται?

Καλησπεραααααααααααα...ελπιδακι μου τι κανεις???η μπουμπουα σου???

εμεις καλα ειμαστε...φουσκωνουμε και ανυπομονω να παω την τεταρτη στο γιατρο να δω πως παμε...αλλα πιστευω οτι ολα ειναι καλα αφου ο μουργος μου δινει τακτα το παρων του....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπεραααααααααααα...ελπιδακι μου τι κανεις???η μπουμπουα σου???

εμεις καλα ειμαστε...φουσκωνουμε και ανυπομονω να παω την τεταρτη στο γιατρο να δω πως παμε...αλλα πιστευω οτι ολα ειναι καλα αφου ο μουργος μου δινει τακτα το παρων του....

έλα βρε παιδάκι μου - σε έho μάθει που είσαι συhνα μέσα και μ' έβαλεσ σε έννοια

ε τώρα από δω και μπροσ θα δεισ καμμιά φορά δεν θα σ' αφήνει και να κοιμάσαι ο μούργοσ σου :D :D :D

ααααααh ζήσε τισ όσο πιο έντονα μπορείσ κορίτσι μου αυτέσ τισ τελευταίεσ στιγμέσ γιατί μετά θα έhεισ να θυμάσαι να συγκινείσαι

εγώ hθεσ ξέθαψα την β' επιπέδου και κοίταζα και τουσ πρώτουσ υπέρηhoυσ κλπ κλπ - βλέπεισ πέρυσι τέτοιεσ μέρεσ ετοιμαζόμουν να την τσακώσω (είhα την τελευταία μου περίοδο, από τότε δεν έhω ακόμα)

και ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!μονη μου τα λεω μονη μου τα ακουωωωωωωωωωωωωω!!

:lol::lol::lol: καλημέρα σασ καλημέρα σασ :-D :-D

τί κάνετε πώσ είστε κυρία μου????


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου...τι κάνετε?

Είδα στον ύπνο μου γλυκά, ήμουν με μια φίλη μου και διάλεγε εκείνη από έναν πάγκο και μετά είδα ότι της έκλεψα εγώ 3 γλυκά για να κεράσω κάποιους. Τι να είναι αυτό τώρα?....δεν είναι καλό ,ε?

!!!!!3????? τι θα πει 3?και δεν σε ελουσε κρυος υδρωτας οταν ξυπνησες?:D:D:D πω πω!!!!φανταζεσαι?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...