Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πότε έλαβε τέλος το βραδινό ξύπνημα?


Recommended Posts

On 13/10/2019 at 5:12 ΜΜ, Ασία είπε:

Είσαι κι εσύ στις προσπάθειες για δεύτερο δηλαδή? με το καλό να έρθει! Εμείς ακόμη δεν ξεκινήσαμε.απλά έχω ξεκινήσει να το σκέφτομαι γιατί βλέπω πως η κόρη μου γίνεται παιδάκι, δεν είναι πια μωράκι, άρα σιγά σιγά θα μου αφήνει χρόνο να ασχοληθώ με με ένα νεογέννητο. ο άντρας μου θέλει να ξεκινήσουμε από Γενάρη- Φλεβάρη.

Ειναι λιγο περιπλοκο το θεμα μας κ για αυτο ουτε εμεις εχουμε ξεκινησει ακομα προσπαθειες. Αρχες του χρονου υπολογίζουμε κ εμεις! Με το καλο και σε σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα. Ο γιος μου είναι 2 χρονών και ακόμη δεν έχουμε ένα συνηθισμένο ρυθμό. Ξυπνάει κατά τις 4 ή 5 συνήθως και ζητάει γάλα. Δεν θηλάζω εδώ και καιρό. Νομίζω ότι είναι και στο παιδί. Ποτέ του δεν κοιμόταν καλά και είναι αεικίνητος με όλη τη σημασία της λέξης! Και πραγματικά είμαι πολύ αυστηρή στο πρόγραμμά του. Κάθε βράδυ κάνουμε την ίδια ώρα μπάνιο και τον βάζω για ύπνο. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις πώς θα κυλήσει το βράδυ. Τώρα είμαι έγκυος στο δεύτερο και από τότε που ο γιος μου ήταν 4 μηνών δουλεύω και δεν έχω καθόλου βοήθεια γιατί ζω στο εξωτερικό. Πολύ δύσκολο αλλά μέχρι τώρα την παλεύω. Έχω διαβάσει κατά διαστήματα για σύμβουλο ύπνου και διάφορες μεθόδους. Μήπως κάποια από εσάς έχει δοκιμάσει κάτι αντίστοιχο;; 


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...