Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Δεν νομίζω να σου έρθει , φεύγει η 35η μέρα κ μπαίνουμε στην 36!! Κάντο οπότε μπορέσεις κ Τρίτη θα είναι και καραμπινατο το αποτέλεσμα :)

Λέτε βρε κορίτσια; Σας ευχαριστώ πολυυυυύ!! Μακάρι! Τι να πω, δεν ξερω....Ας δούμε και το πρωί πως θα πάει...Πρώτα ο θεός!!

Just now, Dinakir είπε:

Ακριβως το ιδιο ειχα και γω και τις δυο φορες που ημουν εγκυος..... Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 

Αλήθεια; Πολύ με ενθαρρύνετε κορίτσια! Σε ευχαριστώ πολυ. Η αλήθεια είναι πως όταν το νιώθω αυτό έρχεται κιόλας. Μετά λέω μήπως είναι το έντερο....μπέρδεμα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...Ελένη μου τι κανείς?έκανες τεστ?????:-D

Καλημέρα κορίτσια! Τίποτα και σήμερα! Θα πάρω το απόγευμα τεστ αν προλαβω. Να το κάνω το πρωί για σιγουριά;Αν δεν μου έρθει ωστόσο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Άντε άντε κάντο να χαρούμε...Έχω ένα στο σπιτι μου που δεν πρόλαβα η κακομοίρα να το κάνω έλα να τα κάνεις.. χαχαχαχα

Χαχααα! Έρχομαι..... προλαβαίνω;;;που μένεις; Εγώ Ηράκλειο Κρήτης.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vals είπε:

γιατι δεν πεταγεσαι για μια χοριακη????που ειναι και πιο αξιοπιστη....

Το έχω σκεφτεί να σου πω για να είμαι σίγουρη! Αλλά έλεγα να περιμένω λίγο μπας είναι καμιά διαταραχή του κύκλου. Μου συμβαίνει  σπάνια αλλά ποτέ δεν ξερεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Αθήνα...οπότε με ένα αεροπλάνο άνετα προλαβαίνεις...Εγώ είμαι πιο ανυπόμονη για εσάς πάρα όσο ήμουν για εμένα...

Έχουμε το φόβο πάντα για τον εαυτό μας ενώ για τους άλλους είμαστε πιο αισιόδοξοι.Ισχύει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Το έχω σκεφτεί να σου πω για να είμαι σίγουρη! Αλλά έλεγα να περιμένω λίγο μπας είναι καμιά διαταραχή του κύκλου. Μου συμβαίνει  σπάνια αλλά ποτέ δεν ξερεις.

να σου πω κατι??και αρνητικο να βγει σε 2 μερες θα το ξανακανεις για να εισαι σιγουρη....θετικο αν ειναι θα πας για χοριακη για να δεις τιμες οποτε για μενα καλυτερα να πας κατευθειαν για χοριακη!!και ευχομαι να δεις ενα μεγαλο νουμερο!!!!!

Υ.Γ για να ειμαι ειλικρινης και εγω ειχα 10 μερες καθυστερηση αλλα δεν ημουν...καποια διαταραχη οπως λες...ευχομαι το αντιθετο σε σενα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elenhkon είπε:

Έχουμε το φόβο πάντα για τον εαυτό μας ενώ για τους άλλους είμαστε πιο αισιόδοξοι.Ισχύει!

Ελενακι και απόγευμα να το κανεις με τόση καθυστέρηση θα δείξει 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

να σου πω κατι??και αρνητικο να βγει σε 2 μερες θα το ξανακανεις για να εισαι σιγουρη....θετικο αν ειναι θα πας για χοριακη για να δεις τιμες οποτε για μενα καλυτερα να πας κατευθειαν για χοριακη!!και ευχομαι να δεις ενα μεγαλο νουμερο!!!!!

Υ.Γ για να ειμαι ειλικρινης και εγω ειχα 10 μερες καθυστερηση αλλα δεν ημουν...καποια διαταραχη οπως λες...ευχομαι το αντιθετο σε σενα!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο. Τη μια λέω θα το αφήσω μεχρι όσο πιο πολύ γινεται...Από την άλλη και αυτή η αναμονή σκοτώνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο. Τη μια λέω θα το αφήσω μεχρι όσο πιο πολύ γινεται...Από την άλλη και αυτή η αναμονή σκοτώνει.

σε καταλαβαινω...εγω δεν εχω απολυτη εμπιστοσυνη στα τεστ....για αυτο προτεινω τη χοριακη...αν δεν αδιαθετησεις κ σημερα να πας αυριο ή και το απογευμα σημερα να πας ακομα καλυτερα (σε 1-2 ωριτσες θα ξερεις)...ίσως να κοιμηθεις με αλλες σκεψεις το βραδυ!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

σε καταλαβαινω...εγω δεν εχω απολυτη εμπιστοσυνη στα τεστ....για αυτο προτεινω τη χοριακη...αν δεν αδιαθετησεις κ σημερα να πας αυριο ή και το απογευμα σημερα να πας ακομα καλυτερα (σε 1-2 ωριτσες θα ξερεις)...ίσως να κοιμηθεις με αλλες σκεψεις το βραδυ!!!!!

Μπορεί να κάνω υπομονή μέχρι αύριο αν δεν μου έρθει να κάνω χοριακη...Γιατί σήμερα σχολαω αργά ...

Just now, Emylia είπε:

Ελενακι και απόγευμα να το κανεις με τόση καθυστέρηση θα δείξει 

Λογικά θα δείξει ...τι να πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας είχε προτείνει ο γυναικολογος σας κάποιες βιταμίνες πριν ξεκινήσετε προσπάθειες για εγκυμοσύνη; διάβασα ότι η χορήγηση φυλλικου και βιταμινουχων σκευάσματατων  ένα τρίμηνο πριν βοηθάει πολύ στην αύξηση της γονιμότητας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...