Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Elenhkon είπε:

Επειδή έχω κύκλο 30-32 μέρες και λέω μήπως απλά καθυστερήσει μια δυο μέρες ακόμα.τθχαινεινκαμια φορα.

Συνήθως έτσι είναι στη αρχή η ροή σου; Γιατί αν δεν έρθει κανονικά μπορεί να μην είναι περίοδος.

Βασικά όχι αλλά ίσως να μη το χω παρατηρήσει κιολας ξέρεις τώρα τα κοιτάμε πολύ!!παντως τώρα δεν έχω τίποτα πιστευω ως το πρωί άρα λογικά δε μετράει σήμερα Σα πρώτη μέρα του κύκλου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emylia είπε:

Βασικά όχι αλλά ίσως να μη το χω παρατηρήσει κιολας ξέρεις τώρα τα κοιτάμε πολύ!!παντως τώρα δεν έχω τίποτα πιστευω ως το πρωί άρα λογικά δε μετράει σήμερα Σα πρώτη μέρα του κύκλου 

Όταν έχεις κανονική ροή είναι η πρώτη μέρα του κύκλου ....θα δείξει λοιπόν αύριο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Ναι!!εσυ πως νιώθεις;;

Καλημέρα!!! Εγώ κάτι πονακια έχω που και που...Λίγο δυσκοιλιότητα έχω αλλά αυτό πάντα το έχω ....Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι άλλο....Εσύ πως είσαι σήμερα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Elenh μπήκαμε στην 35η ημερα!!:D

Emylia δουλεύεις κ σήμερα εσύ ε;;;κουράγιο ,υπομονή και να μας στείλεις κ εσύ θετικά νεα!!!

Ναι κορίτσια! 35η μέρα! Δεν θέλω να παίρνω ελπίδες και να απογοητευτώ μετά ......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Όταν έχεις κανονική ροή είναι η πρώτη μέρα του κύκλου ....θα δείξει λοιπόν αύριο

Καλημέρα κορίτσια εγώ σηκώθηκα κ ενώ είχα βάλει σερβιέτα τίποτα..

στο σκούπισμα πάλι λίγο ροζ 

Αλλά έντονος πόνος περιόδου 

χαμηλη θερμοκρασία όποτε περίοδος είναι αντε ας έρθει να τελειώνω να μπω στο νέο κύκλο.

ελενη εγώ πιστευω ότι το τσάκωσες 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ σηκώθηκα κ ενώ είχα βάλει σερβιέτα τίποτα..

στο σκούπισμα πάλι λίγο ροζ 

Αλλά έντονος πόνος περιόδου 

χαμηλη θερμοκρασία όποτε περίοδος είναι αντε ας έρθει να τελειώνω να μπω στο νέο κύκλο.

ελενη εγώ πιστευω ότι το τσάκωσες 

Περίμενε μέχρι αύριο να δεις αν σου έρθει κανονική ροή....και βλέπουμε...Μπορεί απλά να μου καθυστερήσει βρε κορίτσια....δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Περίμενε μέχρι αύριο να δεις αν σου έρθει κανονική ροή....και βλέπουμε...Μπορεί απλά να μου καθυστερήσει βρε κορίτσια....δεν ξέρω...

Εμενα μου ήρθε κανονικά και με πολύ πόνο!!

δε θα κανεις τεστ;

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emylia είπε:

Εμενα μου ήρθε κανονικά και με πολύ πόνο!!

δε θα κανεις τεστ;

Δεν πειράζει κοριτσι μου!! Πάμε στον επόμενο και να είναι τυχερός! Τουλάχιστον σου ήρθε να ηρεμήσεις! Εγώ τα έχω παίξει....Πρέπει να κάνω ένα τεστ απλά λέω μήπως αν έκανα αργά ωορρηξία πόσο αργά μπορεί να ήταν; Να το κάνω την Τρίτη αν δεν μου έρθει;Τι λέτε; 

Link to comment
Share on other sites

Όχι καλά το χω πάρει δε μπορώ να πω ότι με πήρε από κάτω..πάμε δυναμικά Γιαυτο το μήνα αν κ πιστευω ότι τον επόμενο θα κάνω απτή καλή μεριά..

ελενη εγώ θα έκανα κ αύριο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Όχι καλά το χω πάρει δε μπορώ να πω ότι με πήρε από κάτω..πάμε δυναμικά Γιαυτο το μήνα αν κ πιστευω ότι τον επόμενο θα κάνω απτή καλή μεριά..

ελενη εγώ θα έκανα κ αύριο 

Δεν έχω είναι το θέμα...κ δεν μπορώ να πάρω τώρα γιατι μένω λίγο εκτός κεντρου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Δεν πειράζει κοριτσι μου!! Πάμε στον επόμενο και να είναι τυχερός! Τουλάχιστον σου ήρθε να ηρεμήσεις! Εγώ τα έχω παίξει....Πρέπει να κάνω ένα τεστ απλά λέω μήπως αν έκανα αργά ωορρηξία πόσο αργά μπορεί να ήταν; Να το κάνω την Τρίτη αν δεν μου έρθει;Τι λέτε; 

Δεν νομίζω να σου έρθει , φεύγει η 35η μέρα κ μπαίνουμε στην 36!! Κάντο οπότε μπορέσεις κ Τρίτη θα είναι και καραμπινατο το αποτέλεσμα :)

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/12/2019 at 6:32 ΜΜ, Elenhkon είπε:

Κορίτσια έχω πόνο χαμηλά σαν να μου ήρθε περίοδος. Πάω τουαλέτα και τίποτα. Δεν μου έχει ξανασυμβεί..Όταν νιώθω έτσι έρχεται αμέσως ...Γενικά νιώθω περίεργα. Λέτε να μην έκανα ωορρηξια κ να έχω καμία κύστη; Χαχα

Ακριβως το ιδιο ειχα και γω και τις δυο φορες που ημουν εγκυος..... Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...