Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Ωχ κατάλαβα, είσαι πεθεροπληκτη, ε καλά θα κάνεις τότε!! Δεν θα το καταλάβω ποτέ το ζόρι που τραβάνε οι πεθερές με τις νύφες, ευτυχώς εγώ δεν το ζω.Τουλαχιστον ο άντρας σου ειναι σύμφωνος γιατί όσο να ναι για εκείνον είναι η μανούλα του !

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Ωχ κατάλαβα, είσαι πεθεροπληκτη, ε καλά θα κάνεις τότε!! Δεν θα το καταλάβω ποτέ το ζόρι που τραβάνε οι πεθερές με τις νύφες, ευτυχώς εγώ δεν το ζω.Τουλαχιστον ο άντρας σου ειναι σύμφωνος γιατί όσο να ναι για εκείνον είναι η μανούλα του !

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; 

Υπομονή Φώφη με την πεθερά...Μην δίνεις πολύ σημασία. Το βασικό είναι να είσαι καλά με τον άντρα σου! Να μην αφήνετε τρίτους να εμπλέκονται και να μην δίνεται δικαίωμα σε κανένα. Ότι έχετε να το λύνετε μόνοι σας. Εγώ ευτυχώς έχω πολύ καλά πεθερικά. Είναι νεότεροι κ από τους δικούς μου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Είναι πολύ διακριτικοί.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emylia είπε:

Εγώ δουλεύω και σαββατα και εορταστικό ωράριο άρα και Κυριακές Αστα 

Αααα κορίτσι μου εσύ είσαι από τους άτυχους της σεζόν!!Κουράγιο και υπομονή , τουλάχιστον θα έχεις δουλίτσα και δεν θα αγχώνεσαι με την περίοδο που δεν θα έρθει!!δεν θα έρθει!!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!παμε για δουλειά βαριέμαι σήμερα ...

Kαι εγώ το ίδιο!!!!!!!!

Ωστόσο βρε κορίτσια  εμένα μπορεί έτσι κι αλλιώς να μου καθυστερήσει η περίοδος γιατί καμιά φορά αργεί 2,3 μέρες και δεν θέλω να έχω ελπίδες τζάμπα.... Αφήστε που άλλες φορές πριν τη περίοδο πονάει το στήθος μου ενώ τώρα όχι κ μπορεί να σημαίνει ότι θα καθυστερήσει .....

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Elenhkon Έχεις σταθερό κύκλο?ποσων ημερών?

Από 30- 32 μέρες περίπου. +- 2, 3 μέρες δηλαδή. Σήμερα είναι στη 31η μέρα.

Just now, Elenhkon είπε:

Από 30- 32 μέρες περίπου. +- 2, 3 μέρες δηλαδή. Σήμερα είναι στη 31η μέρα.

Όχι λάθος. Στη 32η μέρα είμαι σημερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ελενη τον ίδιο κύκλο έχουμε....:) όσο ανάφερα την πεθερά καλά χεστηκα δεν με απασχολεί αυτήν έχει χάσει και τον γιο της και εμένα.. να δω ποιος θα την ξεσκατησει όταν θα γίνει γρια..χαχαχα..Όσο για τον άντρα μου γενικά με υποστηρίζει δεν έχω παράπονο αλλά τις τρώει τις φλασιες του και αυτός...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fofi29 είπε:

Ελενη τον ίδιο κύκλο έχουμε....:) όσο ανάφερα την πεθερά καλά χεστηκα δεν με απασχολεί αυτήν έχει χάσει και τον γιο της και εμένα.. να δω ποιος θα την ξεσκατησει όταν θα γίνει γρια..χαχαχα..Όσο για τον άντρα μου γενικά με υποστηρίζει δεν έχω παράπονο αλλά τις τρώει τις φλασιες του και αυτός...

Μια χαρά τότε! Αφού είστε ενωμένοι να μην φοβάστε τίποτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Από 30- 32 μέρες περίπου. +- 2, 3 μέρες δηλαδή. Σήμερα είναι στη 31η μέρα.

Όχι λάθος. Στη 32η μέρα είμαι σημερα

άντε, άντε να μην έρθει να μην έρθει!!!!

Just now, Fofi29 είπε:

Ελενη τον ίδιο κύκλο έχουμε....:) όσο ανάφερα την πεθερά καλά χεστηκα δεν με απασχολεί αυτήν έχει χάσει και τον γιο της και εμένα.. να δω ποιος θα την ξεσκατησει όταν θα γίνει γρια..χαχαχα..Όσο για τον άντρα μου γενικά με υποστηρίζει δεν έχω παράπονο αλλά τις τρώει τις φλασιες του και αυτός...

άμα σε γενικές γραμμές καταλαβαίνει ο άντρας σου ότι είναι λάθος τότε είσαι μια χαρά!!

Εμένα ο κύκλος είναι 28 μπαμ..άντε 27 καμιά φορά, τυχερές είστε κορίτσια εγώ δεν προλαβαίνω να τελειώσω με την περίοδο και μετα από λίγο ξεκινάνε πάλι πρήξιμο και πόνοι :x


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

άντε, άντε να μην έρθει να μην έρθει!!!!

άμα σε γενικές γραμμές καταλαβαίνει ο άντρας σου ότι είναι λάθος τότε είσαι μια χαρά!!

Εμένα ο κύκλος είναι 28 μπαμ..άντε 27 καμιά φορά, τυχερές είστε κορίτσια εγώ δεν προλαβαίνω να τελειώσω με την περίοδο και μετα από λίγο ξεκινάνε πάλι πρήξιμο και πόνοι :x

Τουλάχιστον έχεις λιγότερη αναμονή τώρα που κάνεις προσπάθειες για μωρό. Επίσης όταν έχεις και απόλυτα σταθερό κύκλο με τη παραμικρή καθυστέρηση υποψιάζεσαι. Ενώ εγώ δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Αααα κορίτσι μου εσύ είσαι από τους άτυχους της σεζόν!!Κουράγιο και υπομονή , τουλάχιστον θα έχεις δουλίτσα και δεν θα αγχώνεσαι με την περίοδο που δεν θα έρθει!!δεν θα έρθει!!!

Μακαρι ρε κορίτσια να έρθει γρήγορα σε όλες μας!!

εγω περιμενω αύριο περίοδο και την νιώθω να έρχεται

εχω γόνιμες μετά μέσα στα Χριστούγεννα 25 26 

κουρασμενοι αλλά θα γίνει δουλίτσα χαχα εσεις κορίτσια Ποτε έχετε γόνιμες;;

 

Just now, Elenhkon είπε:

Τουλάχιστον έχεις λιγότερη αναμονή τώρα που κάνεις προσπάθειες για μωρό. Επίσης όταν έχεις και απόλυτα σταθερό κύκλο με τη παραμικρή καθυστέρηση υποψιάζεσαι. Ενώ εγώ δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα 

Εγώ έχω 26 μέρες παρά πολύ σταθερό τόσο σταθερό που έρχεται και την ίδια ώρα φαντάσου το πρωί!!σπανια να καθυστερήσει μια μέρα!!

εχω μικρό κύκλο και μ κραταει κ μόνο 4 μέρες το καλό είναι ότι μόλις μου τελειώσει μετά από μια βδομάδα είναι οι γόνιμες δλδ 11η 12η μέρα  όποτε ναι δεν έχω μεγάλη αναμονή!!

ελα Ελένη μου όσο δεν έρχεται είναι καλό Μακαρι να μη μας έρθει!!τι νιώθεις ωστόσο;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Μακαρι ρε κορίτσια να έρθει γρήγορα σε όλες μας!!

εγω περιμενω αύριο περίοδο και την νιώθω να έρχεται

εχω γόνιμες μετά μέσα στα Χριστούγεννα 25 26 

κουρασμενοι αλλά θα γίνει δουλίτσα χαχα εσεις κορίτσια Ποτε έχετε γόνιμες;;

 

Εγώ έχω 26 μέρες παρά πολύ σταθερό τόσο σταθερό που έρχεται και την ίδια ώρα φαντάσου το πρωί!!σπανια να καθυστερήσει μια μέρα!!

εχω μικρό κύκλο και μ κραταει κ μόνο 4 μέρες το καλό είναι ότι μόλις μου τελειώσει μετά από μια βδομάδα είναι οι γόνιμες δλδ 11η 12η μέρα  όποτε ναι δεν έχω μεγάλη αναμονή!!

ελα Ελένη μου όσο δεν έρχεται είναι καλό Μακαρι να μη μας έρθει!!τι νιώθεις ωστόσο;;

Νιώθω κάτι πονακια περίεργα που μπορεί να είναι και εντέρου βέβαια ...το στήθος δεν με πονάει όπως πονάει πάντα πριν τη περίοδο και κάτι υγρά ....

Just now, Emylia είπε:

Μακαρι ρε κορίτσια να έρθει γρήγορα σε όλες μας!!

εγω περιμενω αύριο περίοδο και την νιώθω να έρχεται

εχω γόνιμες μετά μέσα στα Χριστούγεννα 25 26 

κουρασμενοι αλλά θα γίνει δουλίτσα χαχα εσεις κορίτσια Ποτε έχετε γόνιμες;;

 

Εγώ έχω 26 μέρες παρά πολύ σταθερό τόσο σταθερό που έρχεται και την ίδια ώρα φαντάσου το πρωί!!σπανια να καθυστερήσει μια μέρα!!

εχω μικρό κύκλο και μ κραταει κ μόνο 4 μέρες το καλό είναι ότι μόλις μου τελειώσει μετά από μια βδομάδα είναι οι γόνιμες δλδ 11η 12η μέρα  όποτε ναι δεν έχω μεγάλη αναμονή!!

ελα Ελένη μου όσο δεν έρχεται είναι καλό Μακαρι να μη μας έρθει!!τι νιώθεις ωστόσο;;

Και γω γόνιμες κοντά στα Χριστούγεννα έχω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...