Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ χιχι τι γκαντεμιά! Μα όλα σε σένα  τα κουλά? Δεν πειράζει γέλα!Ας είναι μόνο αυτές οι αναποδιές στη ζωή μας !

Να σας π.ω  τώρα τν πόνο μου πάλι...από κυτταριτιδα πως πάμε? Εγω φουλαρα, χαμός...βάζω μαγιό να πάμε για μπανιο κ δοκιμάζω ένα πιο κοφτουλι που έχω γτ έχει πιο άνετο σουτιέν, μη φανταστείτε μπραζιλ απλά δεν είναι βράκα! Άσε ξεχειλιζα από παντού...κ από το γόνατο κ πάνω είμαι σαγρε σαν τους τοίχους που λέγατε...νταξ είχα κυτταρίτιδα αλλά όχι αυτό το κακό!

Μμμμ εγώ δεν παρατηρώ αύξηση στην κυτταρίτιδα αλλά χαλάρωση στα πόδια μου... ίσως έχεις χαλαρώσει κ σου φαίνεται περισσότερο!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ χιχι τι γκαντεμιά! Μα όλα σε σένα  τα κουλά? Δεν πειράζει γέλα!Ας είναι μόνο αυτές οι αναποδιές στη ζωή μας !

Να σας π.ω  τώρα τν πόνο μου πάλι...από κυτταριτιδα πως πάμε? Εγω φουλαρα, χαμός...βάζω μαγιό να πάμε για μπανιο κ δοκιμάζω ένα πιο κοφτουλι που έχω γτ έχει πιο άνετο σουτιέν, μη φανταστείτε μπραζιλ απλά δεν είναι βράκα! Άσε ξεχειλιζα από παντού...κ από το γόνατο κ πάνω είμαι σαγρε σαν τους τοίχους που λέγατε...νταξ είχα κυτταρίτιδα αλλά όχι αυτό το κακό!

Κοίτα εγώ κυτταρίτιδα δεν είχα , έχω καλά γονίδια όχι ότι είναι fit,  τώρα έχω κάνει στο πωπουδελι κ λίγο πιο κάτω αλλά υγεία, δεν σκοτιζομαι, εμένα η κομπλα μου είναι πως αυτή η κοιλαρα θα επιστρέψει στα αρχικά επίπεδα κ χωρίς σημάδια...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κοίτα εγώ κυτταρίτιδα δεν είχα , έχω καλά γονίδια όχι ότι είναι fit,  τώρα έχω κάνει στο πωπουδελι κ λίγο πιο κάτω αλλά υγεία, δεν σκοτιζομαι, εμένα η κομπλα μου είναι πως αυτή η κοιλαρα θα επιστρέψει στα αρχικά επίπεδα κ χωρίς σημάδια...

Εσυ μάλλον έχεις το ανάποδο σώμα από εμένα ... αυτό με το μεγάλο στήθος που δεν έχεις πισινο κ μπούτια! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ χιχι τι γκαντεμιά! Μα όλα σε σένα  τα κουλά? Δεν πειράζει γέλα!Ας είναι μόνο αυτές οι αναποδιές στη ζωή μας !

Να σας π.ω  τώρα τν πόνο μου πάλι...από κυτταριτιδα πως πάμε? Εγω φουλαρα, χαμός...βάζω μαγιό να πάμε για μπανιο κ δοκιμάζω ένα πιο κοφτουλι που έχω γτ έχει πιο άνετο σουτιέν, μη φανταστείτε μπραζιλ απλά δεν είναι βράκα! Άσε ξεχειλιζα από παντού...κ από το γόνατο κ πάνω είμαι σαγρε σαν τους τοίχους που λέγατε...νταξ είχα κυτταρίτιδα αλλά όχι αυτό το κακό!

Χμμμμ.... Ύπουλη κυτταρίτιδα!! Και μένα μου έχει αυξηθεί! Είναι κ αυτό της εγκυμοσύνης!!! Επειδή κάνουμε παραπάνω κατακράτηση φαίνεται πιο έντονα. Ελπίζω μόλις γεννήσουμε να απαλλαχτουμε. Πίνε νεράκι όσο μπορείς! Όχι κρεμουλες για κυτταρίτιδα.. Απαγορευονται! Πέρα του ότι δεν κάνουν δουλειά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Χμμμμ.... Ύπουλη κυτταρίτιδα!! Και μένα μου έχει αυξηθεί! Είναι κ αυτό της εγκυμοσύνης!!! Επειδή κάνουμε παραπάνω κατακράτηση φαίνεται πιο έντονα. Ελπίζω μόλις γεννήσουμε να απαλλαχτουμε. Πίνε νεράκι όσο μπορείς! Όχι κρεμουλες για κυτταρίτιδα.. Απαγορευονται! Πέρα του ότι δεν κάνουν δουλειά! 

Εγώ ξεπρήστηκα από την πρώτη εγκυμοσύνη όταν μου ήρθε περίοδος για πρώτη φορά,μετά από 9 μήνες!!!!

Εννοείται μετά τη γέννα αμέσως αρχίζουμε να χάνουμε,λίγο πρήξιμο είχα όμως ...

Ε μετά από λίγο , ξαναεμεινα έγκυος κ ξαναπρηστηκα!

Just now, EugenJen είπε:

Κοίτα εγώ κυτταρίτιδα δεν είχα , έχω καλά γονίδια όχι ότι είναι fit,  τώρα έχω κάνει στο πωπουδελι κ λίγο πιο κάτω αλλά υγεία, δεν σκοτιζομαι, εμένα η κομπλα μου είναι πως αυτή η κοιλαρα θα επιστρέψει στα αρχικά επίπεδα κ χωρίς σημάδια...

Με τη κρεμουλα της φρεζυντερμ κ μια ζωνουλα, γίνεται δουλιτσα. Εγώ μέσα σε λίγο καιρο είχα κοιλίτσα όπως πριν. 

Τι πρήξιμο το ένιωθα μπούτια πιο πολύ.

Δεν είναι ότι είμαι κάτω πιο ανοιχτή. Είμαι το ίδιο πάνω κάτω 

Λέω όμως μετά από αυτή τη γέννα,εκεί στο 6 μηνο να ξεκινήσω καμία γυμναστική να βοηθήσω λίγο την κατασταση. 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ χιχι τι γκαντεμιά! Μα όλα σε σένα  τα κουλά? Δεν πειράζει γέλα!Ας είναι μόνο αυτές οι αναποδιές στη ζωή μας !

Να σας π.ω  τώρα τν πόνο μου πάλι...από κυτταριτιδα πως πάμε? Εγω φουλαρα, χαμός...βάζω μαγιό να πάμε για μπανιο κ δοκιμάζω ένα πιο κοφτουλι που έχω γτ έχει πιο άνετο σουτιέν, μη φανταστείτε μπραζιλ απλά δεν είναι βράκα! Άσε ξεχειλιζα από παντού...κ από το γόνατο κ πάνω είμαι σαγρε σαν τους τοίχους που λέγατε...νταξ είχα κυτταρίτιδα αλλά όχι αυτό το κακό!

Κι εγώ έχω αύξηση στην ακατανομαστη!

Αλλά νιώθω,όπως είπε και το Γιασεμακι,ότι έχω έντονη χαλάρωση και για αυτό επιδεινώθηκε η ριμάδα!χαλάλι όμως ΚΑΙ αυτό!τί να κάνουμε;

Εγώ έχω πάθει και το άλλο δεινό!

Από τον 3ο(!) μήνα παρακαλώ,στους προσαγωγούς μου βγήκαν ραγαδες!η γιατρός μου είπε τότε ότι είναι πολύ νωρίς και δεν είχα βάλει ακόμα κιλά και σχετίζονται με μια ορμονη που αυξάνεται στην εγκυμοσύνη,δε θυμάμαι πως την είπε,που προκαλεί αυτές τις ρωγμές στο σωμα...

Τώρα πια στον έβδομο,έχοντας αδειάσει ότι λάδι και κρέμα μπορείς να φανταστείς,οι προσαγωγοι μου δεν είναι ανθρώπου!είναι ζέβρας!

Αλλά είπαμε!χαλάλι κι ας με ποναααα που λέει και το άσμα!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ χιχι τι γκαντεμιά! Μα όλα σε σένα  τα κουλά? Δεν πειράζει γέλα!Ας είναι μόνο αυτές οι αναποδιές στη ζωή μας !

Να σας π.ω  τώρα τν πόνο μου πάλι...από κυτταριτιδα πως πάμε? Εγω φουλαρα, χαμός...βάζω μαγιό να πάμε για μπανιο κ δοκιμάζω ένα πιο κοφτουλι που έχω γτ έχει πιο άνετο σουτιέν, μη φανταστείτε μπραζιλ απλά δεν είναι βράκα! Άσε ξεχειλιζα από παντού...κ από το γόνατο κ πάνω είμαι σαγρε σαν τους τοίχους που λέγατε...νταξ είχα κυτταρίτιδα αλλά όχι αυτό το κακό!

Πωωω ρε μαναρακι σε νιώθω..

Εγώ ομολογώ όχι σε τέτοιο βαθμό (ακόμη!) Αλλά στα πλαινα στα με μπούτια που είχα ανέκαθεν αλλά φαινόταν πιο πολύ αν το πίεζα λίγο ,τώρα φαίνεται κανονικοτατα κ όρθια που ειμαι:angry:

Ευελπιστώ να είναι από τη κατακράτηση λόγω εγκυμοσυνης κ έπειτα θα εξαφανιστει..λέω εγώ τώρα..με μια ελπίδα ζούμε..

Πέραν τούτου μια είναι η λύση!! Κεραλοιφη!!(μετα το Γκαβισκον βεβαίως βεβαίως @Anastasia05):P

Just now, EugenJen είπε:

Κοίτα εγώ κυτταρίτιδα δεν είχα , έχω καλά γονίδια όχι ότι είναι fit,  τώρα έχω κάνει στο πωπουδελι κ λίγο πιο κάτω αλλά υγεία, δεν σκοτιζομαι, εμένα η κομπλα μου είναι πως αυτή η κοιλαρα θα επιστρέψει στα αρχικά επίπεδα κ χωρίς σημάδια...

Κεραλοιφη!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Εσυ μάλλον έχεις το ανάποδο σώμα από εμένα ... αυτό με το μεγάλο στήθος που δεν έχεις πισινο κ μπούτια! 

Κεραλοιφη!!

Just now, DemiMom είπε:

Χμμμμ.... Ύπουλη κυτταρίτιδα!! Και μένα μου έχει αυξηθεί! Είναι κ αυτό της εγκυμοσύνης!!! Επειδή κάνουμε παραπάνω κατακράτηση φαίνεται πιο έντονα. Ελπίζω μόλις γεννήσουμε να απαλλαχτουμε. Πίνε νεράκι όσο μπορείς! Όχι κρεμουλες για κυτταρίτιδα.. Απαγορευονται! Πέρα του ότι δεν κάνουν δουλειά! 

Κεραλοιφη!!

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ ξεπρήστηκα από την πρώτη εγκυμοσύνη όταν μου ήρθε περίοδος για πρώτη φορά,μετά από 9 μήνες!!!!

Εννοείται μετά τη γέννα αμέσως αρχίζουμε να χάνουμε,λίγο πρήξιμο είχα όμως ...

Ε μετά από λίγο , ξαναεμεινα έγκυος κ ξαναπρηστηκα!

Με τη κρεμουλα της φρεζυντερμ κ μια ζωνουλα, γίνεται δουλιτσα. Εγώ μέσα σε λίγο καιρο είχα κοιλίτσα όπως πριν. 

Τι πρήξιμο το ένιωθα μπούτια πιο πολύ.

Δεν είναι ότι είμαι κάτω πιο ανοιχτή. Είμαι το ίδιο πάνω κάτω 

Λέω όμως μετά από αυτή τη γέννα,εκεί στο 6 μηνο να ξεκινήσω καμία γυμναστική να βοηθήσω λίγο την κατασταση. 

Τι ζωνουλα είχες παρει για λέγε....0

Just now, Renez είπε:

Πωωω ρε μαναρακι σε νιώθω..

Εγώ ομολογώ όχι σε τέτοιο βαθμό (ακόμη!) Αλλά στα πλαινα στα με μπούτια που είχα ανέκαθεν αλλά φαινόταν πιο πολύ αν το πίεζα λίγο ,τώρα φαίνεται κανονικοτατα κ όρθια που ειμαι:angry:

Ευελπιστώ να είναι από τη κατακράτηση λόγω εγκυμοσυνης κ έπειτα θα εξαφανιστει..λέω εγώ τώρα..με μια ελπίδα ζούμε..

Πέραν τούτου μια είναι η λύση!! Κεραλοιφη!!(μετα το Γκαβισκον βεβαίως βεβαίως @Anastasia05):P

Αν μας έλεγες να αγοράσουμε συγκεκριμένη κεραλοιφη θα νόμιζα ότι παίρνεις ποσοστά κ εσυ! 
μην αγχώνεστε κορίτσια θα επανέλθουμε, εγώ στην επόμενη παραγγελία θα πάρω την κρέμα reform να την έχω να τη βάζω από την αρχή, θα κάνουμε κ λιγη γυμναστικούλα κ όλα καλά θα πάνε!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εγώ έχω αύξηση στην ακατανομαστη!

Αλλά νιώθω,όπως είπε και το Γιασεμακι,ότι έχω έντονη χαλάρωση και για αυτό επιδεινώθηκε η ριμάδα!χαλάλι όμως ΚΑΙ αυτό!τί να κάνουμε;

Εγώ έχω πάθει και το άλλο δεινό!

Από τον 3ο(!) μήνα παρακαλώ,στους προσαγωγούς μου βγήκαν ραγαδες!η γιατρός μου είπε τότε ότι είναι πολύ νωρίς και δεν είχα βάλει ακόμα κιλά και σχετίζονται με μια ορμονη που αυξάνεται στην εγκυμοσύνη,δε θυμάμαι πως την είπε,που προκαλεί αυτές τις ρωγμές στο σωμα...

Τώρα πια στον έβδομο,έχοντας αδειάσει ότι λάδι και κρέμα μπορείς να φανταστείς,οι προσαγωγοι μου δεν είναι ανθρώπου!είναι ζέβρας!

Αλλά είπαμε!χαλάλι κι ας με ποναααα που λέει και το άσμα!

Κεραλοιφη!!

Πέραν τούτου σε νιώθω αγαπημένη εγω έκανα ραγαδες στη 3η γυμνασίου που έχασα περίπου 20 κιλά σε 2 μήνες..

Από τότε έχω στους προσαγωγούς κ στα πλαϊνά ψηλά (ευτυχώς είναι σε σημείο που καλύπτονται) πέραν της πλάκας με τη κεραλοιφη πάντως στη κυτταρίτιδα εγώ έχω δει αλλαγή!! Οι ραγαδες μου είναι πλέον παλιές κ άσπρες κ δε φαίνονται τόσο..ειδικά στους προσαγωγούς που είναι λίγες πρέπει να το ξέρει ο άλλος να το δει..

Ξέρω ότι τις προλαβαίνεις μόνο όταν είναι κόκκινες τώρα αν πάλεψε κ δεν....

Δε πειράζει,μανουλες γινόμαστε γμτ μας:x

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι ζωνουλα είχες παρει για λέγε....0

Αν μας έλεγες να αγοράσουμε συγκεκριμένη κεραλοιφη θα νόμιζα ότι παίρνεις ποσοστά κ εσυ! 
μην αγχώνεστε κορίτσια θα επανέλθουμε, εγώ στην επόμενη παραγγελία θα πάρω την κρέμα reform να την έχω να τη βάζω από την αρχή, θα κάνουμε κ λιγη γυμναστικούλα κ όλα καλά θα πάνε!

Τι είναι αυτή η ρεφορμ??? Για πες..

Προωθώ σιγά σιγά τη κεραλοιφη που θα παράγω!! Renez natural θα λέγεται:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι ζωνουλα είχες παρει για λέγε....0

Αν μας έλεγες να αγοράσουμε συγκεκριμένη κεραλοιφη θα νόμιζα ότι παίρνεις ποσοστά κ εσυ! 
μην αγχώνεστε κορίτσια θα επανέλθουμε, εγώ στην επόμενη παραγγελία θα πάρω την κρέμα reform να την έχω να τη βάζω από την αρχή, θα κάνουμε κ λιγη γυμναστικούλα κ όλα καλά θα πάνε!

Μια ζωνουλα που έχει η μαμά μου για τη μεση:lol: Αυτές τις μπεζ τις χάλια!

Ίσως αυτή τη φορά το ψάξω λιγάκι. Τότε δεν ήθελα τίποτα ..κι αυτή με το ζόρι τη φορούσα αλλά έκανε δουλίτσα.

Δεν με βόλευε τόσο με τον θηλασμό(ήμουν με ένα βυζί έξω όλη την ώρα) οπότε έπρεπε να τη βάζω κ να τη βγάζω 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Κοίτα εγώ κυτταρίτιδα δεν είχα , έχω καλά γονίδια όχι ότι είναι fit,  τώρα έχω κάνει στο πωπουδελι κ λίγο πιο κάτω αλλά υγεία, δεν σκοτιζομαι, εμένα η κομπλα μου είναι πως αυτή η κοιλαρα θα επιστρέψει στα αρχικά επίπεδα κ χωρίς σημάδια...

θα επιστρεψει με γυμναστικη. θα την εχει αναγκη το σωμα σου και θα σε βοηθησει ουσιαστικα. αργα και με υπομονη και πεισμα θα γινει οπως πριν. γιατι το θεμα δεν ειναι η απωλεια κιλων, αλλα η επαναφορα της προτερης καταστασης των μυων και του δερματος.  

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κεραλοιφη!!

Πέραν τούτου σε νιώθω αγαπημένη εγω έκανα ραγαδες στη 3η γυμνασίου που έχασα περίπου 20 κιλά σε 2 μήνες..

Από τότε έχω στους προσαγωγούς κ στα πλαϊνά ψηλά (ευτυχώς είναι σε σημείο που καλύπτονται) πέραν της πλάκας με τη κεραλοιφη πάντως στη κυτταρίτιδα εγώ έχω δει αλλαγή!! Οι ραγαδες μου είναι πλέον παλιές κ άσπρες κ δε φαίνονται τόσο..ειδικά στους προσαγωγούς που είναι λίγες πρέπει να το ξέρει ο άλλος να το δει..

Ξέρω ότι τις προλαβαίνεις μόνο όταν είναι κόκκινες τώρα αν πάλεψε κ δεν....

Δε πειράζει,μανουλες γινόμαστε γμτ μας:x

Τι είναι αυτή η ρεφορμ??? Για πες..

Προωθώ σιγά σιγά τη κεραλοιφη που θα παράγω!! Renez natural θα λέγεται:D

Μμμ ίσως το συζητούσαμε εδώ ,είναι κρέμα για σύσφιξη μετά τον τοκετό, κ έχω διαβάσει ότι κάνει δουλειά!!! δε το συζητώ ότι θέλει όμως κ γυμναστική.
χαχαχα  φτιάξε εσυ κ θα την προωθήσουμε

!!! 

Just now, Anastasia05 είπε:

Μια ζωνουλα που έχει η μαμά μου για τη μεση:lol: Αυτές τις μπεζ τις χάλια!

Ίσως αυτή τη φορά το ψάξω λιγάκι. Τότε δεν ήθελα τίποτα ..κι αυτή με το ζόρι τη φορούσα αλλά έκανε δουλίτσα.

Δεν με βόλευε τόσο με τον θηλασμό(ήμουν με ένα βυζί έξω όλη την ώρα) οπότε έπρεπε να τη βάζω κ να τη βγάζω 

 

Χαχαχχαχ εγώ νόμιζα αυτές τις ζώνες σύσφιξης που βάζουν μετά την εγκυμοσύνη κ ήθελα να δω αν κάνει δουλειά....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez Κάνε μας μια υπενθύμιση τη μαγική συνταγή με αναλογίες! Σκέφτομαι να τη φτιάξω! Θα τη χρησιμοποιείς και για τον μπέμπη?

Κορίτσια προσοχή με τις ζώνες σε topic με μανούλες αλλού μήνα, είχα διαβάσει ότι μια κοπέλα εισήχθη στο νοσοκομείο λίγες μέρες μετά την καισαρική λόγω μόλυνσης που προκλήθηκε από τη ζωνη, επειδή η τομη δεν αεριζοταν! Εγώ τα θεωρώ βλακειες αυτα. Το σώμα μας δεν ξεχνάει. Άλλο να χεις κάποια παραπάνω κιλά για χρόνια κ άλλο για μερικούς μήνες. Με σωστή διατροφή κ λίγη γυμναστική θα επανέλθουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

@Renez Κάνε μας μια υπενθύμιση τη μαγική συνταγή με αναλογίες! Σκέφτομαι να τη φτιάξω! Θα τη χρησιμοποιείς και για τον μπέμπη?

Κορίτσια προσοχή με τις ζώνες σε topic με μανούλες αλλού μήνα, είχα διαβάσει ότι μια κοπέλα εισήχθη στο νοσοκομείο λίγες μέρες μετά την καισαρική λόγω μόλυνσης που προκλήθηκε από τη ζωνη, επειδή η τομη δεν αεριζοταν! Εγώ τα θεωρώ βλακειες αυτα. Το σώμα μας δεν ξεχνάει. Άλλο να χεις κάποια παραπάνω κιλά για χρόνια κ άλλο για μερικούς μήνες. Με σωστή διατροφή κ λίγη γυμναστική θα επανέλθουμε. 

Ναι εμένα μου την έδωσε τη συνταγή κ βγήκε πολύ ωραία η κεραλοιφη! Είναι η βασική κ από κει κ πέρα βάζεις ότι άλλο θες, αρκεί να επιτρέπεται βέβαια στην εγκυμοσύνη!!! 
@Renez έχω αρχίσει ήδη κ σε προωθώ!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εσυ μάλλον έχεις το ανάποδο σώμα από εμένα ... αυτό με το μεγάλο στήθος που δεν έχεις πισινο κ μπούτια! 

Κοίτα Πάμελα Άντερσον δεν με λες!τώρα έγινα στην εγκυμοσύνη, φυσιολογικό στήθος είχα! Έχω λεπτά άκρα η αλήθεια είναι + πάντα τα κιλά τα έπαιρνα στήθος κ κοιλίτσα..

 

Just now, Pagotoula είπε:

θα επιστρεψει με γυμναστικη. θα την εχει αναγκη το σωμα σου και θα σε βοηθησει ουσιαστικα. αργα και με υπομονη και πεισμα θα γινει οπως πριν. γιατι το θεμα δεν ειναι η απωλεια κιλων, αλλα η επαναφορα της προτερης καταστασης των μυων και του δερματος.  

Είπες μαγική λέξη, γυμναστική....ποιος κάνει;

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...