Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Ενιωσα καλυτερα τώρα να ΣτΕ καλα... Όλες

Ευχαριστωωω 

Ναι ναι το προβλημα και γενικά όλα τα πρωτα προβληματα δν θέλω να τα επαναλάβω.. Δυστυχώς μέχρι να περασει τους τρεις μήνες, είχε;με πολλα πολλα θέματα... Αν δεν ξέρεις αυτά παθαινεις.. Τώρα ξέρω και ευχομαι να μην τη παθω... 

Καλή ξεκούραση όνειρα με τουτουνια και μπαλονια χαχαχα τρελαίνεται ο γιος μου για αυτοκινητάκια.. Άντρες σας

 

Μια χαρά θα είναι όλα! Χαλάρωσε το μυαλό σου κ ονειρεψου ροζ κ γαλάζια μπαλόνια κ παιδικές χαμογελα! Βουμιτσια τα λέγαμε εμείς τα αυτοκινητάκια...χαχαχα Βουμ βουμ! Τώρα θα έχουμε κ κουκλιτσες!!! Θα παίζω πιο πολύ γιατί οι spiderman κ λοιποί superheroes δεν με καλύπτουν!:rolleyes:

Όνειρα γλυκά καραμελενια σε όλες!

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Ουφ, έτσι και με ξαναρωτήσει κανείς αν κοντεύουν οι μέρες μου να γεννήσω θα αρχίσω να εκνευρίζομαι. Τώρα με ρώτησαν δυο κοπέλες στο σουπερμάρκετ και όταν τους είπα ότι έχω ακόμα κάνα 2μηνο μπροστά μου (και έκοψα κιόλας) σοκαρίστηκαν... νόμιζαν ότι είμαι στις μέρες μου! Και όσο σκέφτομαι ότι πριν από μόνο έναν μήνα σχεδόν κανείς δεν το καταλάβαινε καν ότι είμαι έγκυος!:unsure:

Πάντως για να λέμε και τα καλά, είμαι χαρούμενη από χθες γιατί μια υπάλληλος της κουμπάρας μου που έχει ένα αγοράκι 2 χρονών και δε σκοπεύει να κάνει άλλο μου έφερε δυο μεγάλες σακούλες (αυτές των σκουπιδιών) γεμάτες μωρουδιακά ρουχαλάκια. Τα περισσότερα είναι για 12-18 μηνών, οπότε θα αργήσουμε ακόμα να τα χρειαστούμε, αλλά είναι όλα πανέμορφα και ειδικά για εμένα που δεν έχω κάνει ακόμα καθόλου ψώνια για το μωρό με έβαλαν επιτέλους λίγο στο κλίμα. Καθόμουν και τα κοιτούσα χθες και γελούσα μόνη μου!:) Ο άντρας μου δε δίνει και πολύ σημασία στις αγορές του μωρού γενικά: ρούχα, καρότσι κτλ., να ανησυχήσω? Ξέρω βέβαια ότι έχει άλλα πολλά στο μυαλό του τώρα με τη δουλειά, το σπίτι και τις ανακαινίσεις που πρέπει να κάνουμε μόλις μπούμε, αλλά θα ήθελα να χαιρόταν λίγο παραπάνω με αυτά. Πιστεύω βέβαια ότι αργότερα θα αρχίσει να ασχολείται κι αυτός και θα γίνει τρελός χαζομπαμπάς, ειδικά αν κρίνω από το πώς κάνει για τα ανίψια του και για τα παιδάκια των φίλων μας!

 

26 minutes ago, elenioz said:

@Eva137 Εντάξει είσαι σωτηρία!!! Με βοήθησε τόσο πολύ αυτό που είπες. Ακριβώς σαν να φεύγει το βάρος της κοιλιάς και ανοίγει η αναπνοή... Πωπω το χρειαζομουν! Με βλέπω αύριο όλοι μέρα έτσι :D

@Blossombaby Πόσο γλυκός μωρέ!!! Εμένα ντρέπεται να μπαίνει μόνος και να ψωνίζει τέτοια :roll: 

@Jasmine@ Να τα χαρείτε! Θα δεις και τι θα σου φέρουν γενικά και αν χρειαστείς παίρνεις και άλλα. Τα σεντόνια δύσκολα να πάνε χαμένα! 

Ε γι'αυτό είμαστε εδώ... για να μοιραζόμαστε εμπειρίες, συμβουλές και να αλληλοβοηθιόμαστε! Έτσι, ξάπλα στο πλάι όλη μέρα!!:wink:

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eva137 είπε:

Ουφ, έτσι και με ξαναρωτήσει κανείς αν κοντεύουν οι μέρες μου να γεννήσω θα αρχίσω να εκνευρίζομαι. Τώρα με ρώτησαν δυο κοπέλες στο σουπερμάρκετ και όταν τους είπα ότι έχω ακόμα κάνα 2μηνο μπροστά μου (και έκοψα κιόλας) σοκαρίστηκαν... νόμιζαν ότι είμαι στις μέρες μου! Και όσο σκέφτομαι ότι πριν από μόνο έναν μήνα σχεδόν κανείς δεν το καταλάβαινε καν ότι είμαι έγκυος!:unsure:

Πάντως για να λέμε και τα καλά, είμαι χαρούμενη από χθες γιατί μια υπάλληλος της κουμπάρας μου που έχει ένα αγοράκι 2 χρονών και δε σκοπεύει να κάνει άλλο μου έφερε δυο μεγάλες σακούλες (αυτές των σκουπιδιών) γεμάτες μωρουδιακά ρουχαλάκια. Τα περισσότερα είναι για 12-18 μηνών, οπότε θα αργήσουμε ακόμα να τα χρειαστούμε, αλλά είναι όλα πανέμορφα και ειδικά για εμένα που δεν έχω κάνει ακόμα καθόλου ψώνια για το μωρό με έβαλαν επιτέλους λίγο στο κλίμα. Καθόμουν και τα κοιτούσα χθες και γελούσα μόνη μου!:) Ο άντρας μου δε δίνει και πολύ σημασία στις αγορές του μωρού γενικά: ρούχα, καρότσι κτλ., να ανησυχήσω? Ξέρω βέβαια ότι έχει άλλα πολλά στο μυαλό του τώρα με τη δουλειά, το σπίτι και τις ανακαινίσεις που πρέπει να κάνουμε μόλις μπούμε, αλλά θα ήθελα να χαιρόταν λίγο παραπάνω με αυτά. Πιστεύω βέβαια ότι αργότερα θα αρχίσει να ασχολείται κι αυτός και θα γίνει τρελός χαζομπαμπάς, ειδικά αν κρίνω από το πώς κάνει για τα ανίψια του και για τα παιδάκια των φίλων μας!

 

Ε γι'αυτό είμαστε εδώ... για να μοιραζόμαστε εμπειρίες, συμβουλές και να αλληλοβοηθιόμαστε! Έτσι, ξάπλα στο πλάι όλη μέρα!!:wink:

Όχι πουλάκι μου τι να ανησυχήσεις??

Δεν είδες που λέγαμε κ εγώ κ η @elenioz και η @Anastasia05 τα παραδείγματα των δικών μας?! Σιγά!! Απλά είναι άντρες..^_^

Εδώ με το ζόρι έχουν συνειδητοποιησει πως περιμένουμε παιδί!!! Κάτσε να το δουν...να το εμπεδώσουν κ επειτα:mrgreen:

Όσο για τις άλλες μόλις εκεινες κάνουν παιδάκι με το καλό(γτ ποντάρω πως δεν έχουν κ τους φάνηκε τοοοσο μεγάλη η κοιλιά σου!!) Θα δουν πως θα γίνουν από τον 6ο κ μετά κ θα ντραπουν για όσα σου λέγανε να ξες!!!:mrgreen:

Αχχχχ κορίτσια μου ΚΑΛΗΜΈΡΑ από το κρεβατάκι μου αυτή τη φορά!!!!

Πήγε μόνος σήμερα το πρωί ο άντρας μου δουλειά μιας κ τα Σάββατα δεν πολύ έχει πριν τις 11 οπότε εγώ θα πάω πιο μετά στο μαγαζί..

Γαμωτο το απόγευμα έχουμε να πάμε στη φίλη μου που γέννησε κ βαριεμαιιιι να πάω τώρα να πάρω δωρακιιι πφφφ τθυλαυ λέω να πάω πρωί πρωί να μην έχει βάλει την άθλια ζέστη κ μαζί με τη δικιά της μπέμπα να κονομισει κ τπτ ο προσοντουχος..:D

Υγ: το μισό κείμενο που σας έγραψα τώρα το έγραψα θα ξάπλα με το ένα πόδι στον αέρα κ τι ένα χέρι να κρατάω τα δάχτυλα προς τα πάνω προσπαθώντας να ξεπεράσω μια ελεεινή κράμπα στο ποδάρι μου,το γράψιμο όμως γράψιμο να ξέρετε χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι πουλάκι μου τι να ανησυχήσεις??

Δεν είδες που λέγαμε κ εγώ κ η @elenioz και η @Anastasia05 τα παραδείγματα των δικών μας?! Σιγά!! Απλά είναι άντρες..^_^

Εδώ με το ζόρι έχουν συνειδητοποιησει πως περιμένουμε παιδί!!! Κάτσε να το δουν...να το εμπεδώσουν κ επειτα:mrgreen:

Όσο για τις άλλες μόλις εκεινες κάνουν παιδάκι με το καλό(γτ ποντάρω πως δεν έχουν κ τους φάνηκε τοοοσο μεγάλη η κοιλιά σου!!) Θα δουν πως θα γίνουν από τον 6ο κ μετά κ θα ντραπουν για όσα σου λέγανε να ξες!!!:mrgreen:

Αχχχχ κορίτσια μου ΚΑΛΗΜΈΡΑ από το κρεβατάκι μου αυτή τη φορά!!!!

Πήγε μόνος σήμερα το πρωί ο άντρας μου δουλειά μιας κ τα Σάββατα δεν πολύ έχει πριν τις 11 οπότε εγώ θα πάω πιο μετά στο μαγαζί..

Γαμωτο το απόγευμα έχουμε να πάμε στη φίλη μου που γέννησε κ βαριεμαιιιι να πάω τώρα να πάρω δωρακιιι πφφφ τθυλαυ λέω να πάω πρωί πρωί να μην έχει βάλει την άθλια ζέστη κ μαζί με τη δικιά της μπέμπα να κονομισει κ τπτ ο προσοντουχος..:D

Υγ: το μισό κείμενο που σας έγραψα τώρα το έγραψα θα ξάπλα με το ένα πόδι στον αέρα κ τι ένα χέρι να κρατάω τα δάχτυλα προς τα πάνω προσπαθώντας να ξεπεράσω μια ελεεινή κράμπα στο ποδάρι μου,το γράψιμο όμως γράψιμο να ξέρετε χαχαχαχα

Τι ωραία που έχεις φίλη με μωράκι τόσο κοντά στο δικό σου!!! Τι λες να της πάρεις της μικρούλας??? Τίποτα ροζουλοφραμπαλαδενιο?????

2 ώρες πρίν, Eva137 είπε:

Ουφ, έτσι και με ξαναρωτήσει κανείς αν κοντεύουν οι μέρες μου να γεννήσω θα αρχίσω να εκνευρίζομαι. Τώρα με ρώτησαν δυο κοπέλες στο σουπερμάρκετ και όταν τους είπα ότι έχω ακόμα κάνα 2μηνο μπροστά μου (και έκοψα κιόλας) σοκαρίστηκαν... νόμιζαν ότι είμαι στις μέρες μου! Και όσο σκέφτομαι ότι πριν από μόνο έναν μήνα σχεδόν κανείς δεν το καταλάβαινε καν ότι είμαι έγκυος!:unsure:

Πάντως για να λέμε και τα καλά, είμαι χαρούμενη από χθες γιατί μια υπάλληλος της κουμπάρας μου που έχει ένα αγοράκι 2 χρονών και δε σκοπεύει να κάνει άλλο μου έφερε δυο μεγάλες σακούλες (αυτές των σκουπιδιών) γεμάτες μωρουδιακά ρουχαλάκια. Τα περισσότερα είναι για 12-18 μηνών, οπότε θα αργήσουμε ακόμα να τα χρειαστούμε, αλλά είναι όλα πανέμορφα και ειδικά για εμένα που δεν έχω κάνει ακόμα καθόλου ψώνια για το μωρό με έβαλαν επιτέλους λίγο στο κλίμα. Καθόμουν και τα κοιτούσα χθες και γελούσα μόνη μου!:) Ο άντρας μου δε δίνει και πολύ σημασία στις αγορές του μωρού γενικά: ρούχα, καρότσι κτλ., να ανησυχήσω? Ξέρω βέβαια ότι έχει άλλα πολλά στο μυαλό του τώρα με τη δουλειά, το σπίτι και τις ανακαινίσεις που πρέπει να κάνουμε μόλις μπούμε, αλλά θα ήθελα να χαιρόταν λίγο παραπάνω με αυτά. Πιστεύω βέβαια ότι αργότερα θα αρχίσει να ασχολείται κι αυτός και θα γίνει τρελός χαζομπαμπάς, ειδικά αν κρίνω από το πώς κάνει για τα ανίψια του και για τα παιδάκια των φίλων μας!

 

Ε γι'αυτό είμαστε εδώ... για να μοιραζόμαστε εμπειρίες, συμβουλές και να αλληλοβοηθιόμαστε! Έτσι, ξάπλα στο πλάι όλη μέρα!!:wink:

Τι ωραία με τα ρούχα!!! Θα χρειαστούν!! Ειδικά σ εκείνη την ηλικία μου τα βγάζουν όλα αχρηστα:P 

Ξέρεις έχουν αρχίσει τρέξιμο, κυλιούνται παντού, κ γενικά δοκιμάζουν τα πάντα κ η απόσυρση του ρούχου μετά απ' όλα αυτα είναι απαραίτητη. Οπότε καλό είναι που έχεις ήδη κάποια

Ο άντρας σου θα το καταλάβει τον τον κρατήσει! Μην ανησυχείς καθόλου!!

Με το σπίτι προχωράνε όλα καλά?

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αμεεε δύο έχω!! Η μία γέννησε Μάιο αλλά μετακόμισε Βέροια-_- κ η άλλη που θα πάω σήμερα είναι κ κουμπάρα μας κ παιδική μου φίλη(σκέψου είναι κουμπάροι κ οι γονείς μας:P) κ έχει ένα αγοράκι 3ων κ τώρα έκανε τη μπέμπα 21 Ιουνίου:x 

Ροζ?????:twisted: χεχεχεχε 

Καλααααα μπορεί να υποκύψω.......:D

 

Ααα επίσης το σωστό είναι να πάρω κ στο αγοράκι κάτι σωστά?? Μη ζηλέψει..:?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Αμεεε δύο έχω!! Η μία γέννησε Μάιο αλλά μετακόμισε Βέροια-_- κ η άλλη που θα πάω σήμερα είναι κ κουμπάρα μας κ παιδική μου φίλη(σκέψου είναι κουμπάροι κ οι γονείς μας:P) κ έχει ένα αγοράκι 3ων κ τώρα έκανε τη μπέμπα 21 Ιουνίου:x 

Ροζ?????:twisted: χεχεχεχε 

Καλααααα μπορεί να υποκύψω.......:D

 

Ααα επίσης το σωστό είναι να πάρω κ στο αγοράκι κάτι σωστά?? Μη ζηλέψει..:?

Παρτου μωρέ κάτι κι αυτού! Ένα αυτοκινητάκι,ένα παζλ, ή το καυτερό,ένα βιβλίο! Αν ξέρεις τι του αρέσει μπορώ να σου προτείνω κάποιο.

Τι ωραία που έχετε παιδάκια τόσο κοντά! Να κάνουν παρέα οπως οι γονείς σας κι εσείς!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 said:

Τι ωραία που έχεις φίλη με μωράκι τόσο κοντά στο δικό σου!!! Τι λες να της πάρεις της μικρούλας??? Τίποτα ροζουλοφραμπαλαδενιο?????

Τι ωραία με τα ρούχα!!! Θα χρειαστούν!! Ειδικά σ εκείνη την ηλικία μου τα βγάζουν όλα αχρηστα:P 

Ξέρεις έχουν αρχίσει τρέξιμο, κυλιούνται παντού, κ γενικά δοκιμάζουν τα πάντα κ η απόσυρση του ρούχου μετά απ' όλα αυτα είναι απαραίτητη. Οπότε καλό είναι που έχεις ήδη κάποια

Ο άντρας σου θα το καταλάβει τον τον κρατήσει! Μην ανησυχείς καθόλου!!

Με το σπίτι προχωράνε όλα καλά?

 

Ναι, σκεφτόμουν ότι για 1-1μιση έτους δε θα χρειαστεί να αγοράσω τίποτα από ρούχα!:) Και να φανταστείς τα περισσότερα που μου έδωσε είναι φίρμες και ο γιος της πρόλαβε να τα φορέσει μόνο μια-δυο φορές, οπότε είναι σε άριστη κατάσταση!

Με το σπίτι προχωράνε όλα καλά, φτου φτου... έμεινε μόνο να πάρω το job offer από τη δουλειά (πιστεύω μέσα στις επόμενες μέρες) για να εγκριθεί το δάνειο και κλείνουμε στις 31 Ιουλίου! Ανυπομονώ να πάρουμε τα κλειδιά για να μπούμε να το ανακαινίσουμε και να το ετοιμάσουμε για εμάς και τον μπέμπη!:wink:

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Ναι, σκεφτόμουν ότι για 1-1μιση έτους δε θα χρειαστεί να αγοράσω τίποτα από ρούχα!:) Και να φανταστείς τα περισσότερα που μου έδωσε είναι φίρμες και ο γιος της πρόλαβε να τα φορέσει μόνο μια-δυο φορές, οπότε είναι σε άριστη κατάσταση!

Με το σπίτι προχωράνε όλα καλά, φτου φτου... έμεινε μόνο να πάρω το job offer από τη δουλειά (πιστεύω μέσα στις επόμενες μέρες) για να εγκριθεί το δάνειο και κλείνουμε στις 31 Ιουλίου! Ανυπομονώ να πάρουμε τα κλειδιά για να μπούμε να το ανακαινίσουμε και να το ετοιμάσουμε για εμάς και τον μπέμπη!:wink:

Ναι βρε κορίτσι σιγά σιγά θα γίνουν όλα επιτέλους! Όλα με το καλό!

Κι εγώ έχω πολλά ρούχα από τον πρώτο χρόνο, και από δώρα κ δικές μας αγορές επειδή δεν ξέραμε πόσα θα χρειαστούν! Οπότε επολυ χαίρομαι που θα ξαναχρησιμοποιηθούν!!!Πολύ σημαντική βοήθεια ήταν αυτά τα ρούχα που σας εδωσαν, να τα χαρείτε!!! :)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Αμεεε δύο έχω!! Η μία γέννησε Μάιο αλλά μετακόμισε Βέροια-_- κ η άλλη που θα πάω σήμερα είναι κ κουμπάρα μας κ παιδική μου φίλη(σκέψου είναι κουμπάροι κ οι γονείς μας:P) κ έχει ένα αγοράκι 3ων κ τώρα έκανε τη μπέμπα 21 Ιουνίου:x 

Ροζ?????:twisted: χεχεχεχε 

Καλααααα μπορεί να υποκύψω.......:D

 

Ααα επίσης το σωστό είναι να πάρω κ στο αγοράκι κάτι σωστά?? Μη ζηλέψει..:?

Αχ τί ωραία που θα έχουν παρέα συνομήλικα παιδάκια να παίζουν!!! Ε εντάξει, ένα κοριτσίστικο σύνολο με φρου φρου κ τσαχπινιές για την μπέμπα επιβάλλεται... ας είναι και ροζ!:P

  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι πουλάκι μου τι να ανησυχήσεις??

Δεν είδες που λέγαμε κ εγώ κ η @elenioz και η @Anastasia05 τα παραδείγματα των δικών μας?! Σιγά!! Απλά είναι άντρες..^_^

Εδώ με το ζόρι έχουν συνειδητοποιησει πως περιμένουμε παιδί!!! Κάτσε να το δουν...να το εμπεδώσουν κ επειτα:mrgreen:

Όσο για τις άλλες μόλις εκεινες κάνουν παιδάκι με το καλό(γτ ποντάρω πως δεν έχουν κ τους φάνηκε τοοοσο μεγάλη η κοιλιά σου!!) Θα δουν πως θα γίνουν από τον 6ο κ μετά κ θα ντραπουν για όσα σου λέγανε να ξες!!!:mrgreen:

Αχχχχ κορίτσια μου ΚΑΛΗΜΈΡΑ από το κρεβατάκι μου αυτή τη φορά!!!!

Πήγε μόνος σήμερα το πρωί ο άντρας μου δουλειά μιας κ τα Σάββατα δεν πολύ έχει πριν τις 11 οπότε εγώ θα πάω πιο μετά στο μαγαζί..

Γαμωτο το απόγευμα έχουμε να πάμε στη φίλη μου που γέννησε κ βαριεμαιιιι να πάω τώρα να πάρω δωρακιιι πφφφ τθυλαυ λέω να πάω πρωί πρωί να μην έχει βάλει την άθλια ζέστη κ μαζί με τη δικιά της μπέμπα να κονομισει κ τπτ ο προσοντουχος..:D

Υγ: το μισό κείμενο που σας έγραψα τώρα το έγραψα θα ξάπλα με το ένα πόδι στον αέρα κ τι ένα χέρι να κρατάω τα δάχτυλα προς τα πάνω προσπαθώντας να ξεπεράσω μια ελεεινή κράμπα στο ποδάρι μου,το γράψιμο όμως γράψιμο να ξέρετε χαχαχαχα

Σε παρακαλώ στείλε μου φωτό τι πήρες στη Μπέμπα της φίλης σου να έχω πάτημα με την @EugenJen όταν μας κράζεις για τα ροζ που αγοράζουμε!

 

@Eva137 μη σκας για τον άντρα σου, έτσι είναι οι περισσότεροι ούτε που ξέρουν τι χρειάζεται ένα παιδί!!!! Κ δεν είναι δικαιολογία που ασχολείται με το σπίτι, είναι στο DNA τους...Χαχχαχαχα  όσο για τις Άλλες με την κοιλιά να λες έχω έναν παιδαρο μέσα κ θέλει χώρο να απλωθεί, αμφιβάλω ότι έχουν παιδι για να ξέρουν με τι ρυθμό μεγαλώνει η κοιλιά στην εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραα! 

@Eva137 Μην σκας, είναι μέχρι να μπείτε κ στο σπιτάκι σας όσο να ναι σαν άνδρας Πρώτη του μέριμνα είναι να ετοιμάσει τα πάντα εκεί για σένα και το μωρό. Και εμένα γενικά δεν το κατέχει σε αυτό το θέμα ^_^ 

Και στα δικά μου δώρα ήθελε πάντα να πηγαίνουμε μαζί και να το διαλέγω εγώ -- για να είναι σίγουρος ότι μ'αρεσει. Ακόμα και το δαχτυλίδι με τριγυρνουσε στα κοσμηματοπωλεία και εγώ έκανα ότι δεν μου αρέσει τίποτα και καλά :tongue: -- εε αφού πέρασε ένας χρόνος και είδε και αποειδε το διάλεξε μόνος του και μου έκανε την πρόταση γάμου :x Και με του μωρού τώρα αν πάμε μαζί κτ γίνεται αλλά μόνος με τίποτα κ από την μια καλύτερα γτ θα μου έφερνε τίποτα κοτλέ φούστες που λέγανε κ την άλλη φορά χαχαα 

@Renez Ωω να μας πεις τι διάλεξες! Άρα μεταξύ μας ήδη ο γιος σου έχει βρει κατά βάθος νύφη;! Που να συναγωνιστούν οι δικές μας σουσουράδες, αυτήν τον έχει πλευρίσει ήδη !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@Eva137 ο άντρας έχει τώρα στο μυαλό του να ετοιμάσει το σπίτι για σας! Έχει δίκιο! Θα πάρει μπρος και στα μπεμπέ κ θα λες έλεος χαζομπαμπα!

@Renezπολύ ωραίο να έχετε συνομήλικα παιδάκια με τις φίλες σου! Θα μάθουν να παίζουν κ θα έχει έναν κύκλο! Εγώ ψάχνω για παιδιά...

Και πες μας τι πήρες στη μπέμπα,...ξέρεις τώρα εμείς με τα κορίτσια τα σαλιαριζουμε τα φρουφρου! Να πάρεις κάτι κ στο άλλο παιδάκι γτ φαντάσου σε τι φάση ειναι το καημένο...Όχι ρούχο θα έλεγα, αν μπορείς να πας σε άλλο μαγαζί πάρε ένα παιχνιδάκι ή βιβλίο. 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Renez είπε:

Χαχαχχα καλή η ιδέα του υποσεντονου!!!

Πωωω αυτό ακριβώς..σταματά γτ με βλέπω να τα βγάζω..όλο ανεβαίνει όλο το κατεβάζω..πφφφ αν πιω το γιατρικό μου θα βοηθήσει λέτε??(ζεστό γάλα με μέλι..?) Η θα ξερασω πιο σίγουρα?

Καλημέρα σε όλες σουσουραδίτσες!!!

@Renez μου χθες αποκοιμηθηκα όμως βλέπω σήμερα είσαι οκ!!!Καλά ψώνια εύχομαι και να μας πεις τί πήρες στη μπεμπουλα να το ευχαριστηθουμε:lol:

@Ninamc κορίτσι μου σε νιώθω πολύ αγχωμενη!Πιο συχνά θα διαβάσεις πως ο πρόωρος τοκετός προκαλείται όταν η μαμά εχει έντονο στρες παρά επειδή τρέχει γαλατάκι από τις θηλές της!

Κι εμένα τρέχει!όχι κάθε μέρα αλλά μέρα παρά μέρα ή 2-3 φορές τη βδομάδα!Το ανέφερα στη γιατρό και μου είπε πως είναι εντάξει απλά να μην τα πειραζω!!Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε!:wub:

@Eva137 υπάρχουν πολλοί άσχετοι τελικά!!!!!εμένα μου είπε μια γνωστή ότι νόμιζε πως γεννάω τώρα στα κοντά και τί κριμααααα που θα φάω όλες τις ζεστές του καλοκαίριου!:angry:

Χμ...μάλλον δεν είναι όλοι άσχετοι,αλλά κακοπροαίρετοι και να σκεφτείς πως η συγκεκριμένη δεν μου έλεγε ούτε γεια στο δρόμο και από τότε που έμαθε ότι είμαι έγκυος,όπου με δει τρέχει να με χαιρετήσει για να μάθει πώς πάω!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααααα! 

@Renez νσυμφωνω με @Jasmine@ να μας στείλεις τι πήρες μαρή φιλεναδα , αλλά μην δω ροοοοοοζ!!

@elenioz χαρά στην υπομονή του, εμεις πήγαμε μαζί για το δαχτυλίδι του διάλεξα 3-4 κ έκανε εκείνος την τελική επιλογή, να είμαστε σίγουροι!! Σκέψου ότι δύο φίλες μου που τους άφησαν μόνους δεν τα φοράνε τα δαχτυλίδια τους :tongue:

@Eva137 καλέ τι μου αγχώνεσαι τα εχουμε πει κοιλίτσες μας κ καμάρι μας!! :x Άσε που Αποτι σε είδα κιλά δεν έχεις, μόνο κοιλίτσα που εμένα σκέψου είναι πιο μεγάλη!!

Όσο για τον αντρουλη σου, είναι το ένστικτο του προστάτη, τον νοιάζει να βρει στέγη για την οικογένεια, αφού ξέρει ότι τα υπόλοιπα θα τα φροντίσεις εσύ, κ εμένα έτσι είναι , το μόνο που με ρωτάτει είναι αν της πήρα ένα φορμακι κοριτσίστικο της ΑΕΚ , μεγάλος καημός :lol:

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες σουσουραδίτσες!!!

@Renez μου χθες αποκοιμηθηκα όμως βλέπω σήμερα είσαι οκ!!!Καλά ψώνια εύχομαι και να μας πεις τί πήρες στη μπεμπουλα να το ευχαριστηθουμε:lol:

@Ninamc κορίτσι μου σε νιώθω πολύ αγχωμενη!Πιο συχνά θα διαβάσεις πως ο πρόωρος τοκετός προκαλείται όταν η μαμά εχει έντονο στρες παρά επειδή τρέχει γαλατάκι από τις θηλές της!

Κι εμένα τρέχει!όχι κάθε μέρα αλλά μέρα παρά μέρα ή 2-3 φορές τη βδομάδα!Το ανέφερα στη γιατρό και μου είπε πως είναι εντάξει απλά να μην τα πειραζω!!Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε!:wub:

@Eva137 υπάρχουν πολλοί άσχετοι τελικά!!!!!εμένα μου είπε μια γνωστή ότι νόμιζε πως γεννάω τώρα στα κοντά και τί κριμααααα που θα φάω όλες τις ζεστές του καλοκαίριου!:angry:

Χμ...μάλλον δεν είναι όλοι άσχετοι,αλλά κακοπροαίρετοι και να σκεφτείς πως η συγκεκριμένη δεν μου έλεγε ούτε γεια στο δρόμο και από τότε που έμαθε ότι είμαι έγκυος,όπου με δει τρέχει να με χαιρετήσει για να μάθει πώς πάω!!!!!

Απαπαπαπαπα

Καθόλου δε τις μπορώ αυτές..

Εκεί βάζω τη φάτσα 'μη μου μιλάτε,δαγκωνω' κ κόβονται όλα. Δεν είμαστε υποχρεωμένες να ακούμε τη κακιά της κάθε γκιοσας.

Τρέχα κι εσύ από την άλλη οπότε ξεκινάει να σου ερχεται:lol:

Αμαπχια

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...