Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα! 

@Renez νσυμφωνω με @Jasmine@ να μας στείλεις τι πήρες μαρή φιλεναδα , αλλά μην δω ροοοοοοζ!!

@elenioz χαρά στην υπομονή του, εμεις πήγαμε μαζί για το δαχτυλίδι του διάλεξα 3-4 κ έκανε εκείνος την τελική επιλογή, να είμαστε σίγουροι!! Σκέψου ότι δύο φίλες μου που τους άφησαν μόνους δεν τα φοράνε τα δαχτυλίδια τους :tongue:

@Eva137 καλέ τι μου αγχώνεσαι τα εχουμε πει κοιλίτσες μας κ καμάρι μας!! :x Άσε που Αποτι σε είδα κιλά δεν έχεις, μόνο κοιλίτσα που εμένα σκέψου είναι πιο μεγάλη!!

Όσο για τον αντρουλη σου, είναι το ένστικτο του προστάτη, τον νοιάζει να βρει στέγη για την οικογένεια, αφού ξέρει ότι τα υπόλοιπα θα τα φροντίσεις εσύ, κ εμένα έτσι είναι , το μόνο που με ρωτάτει είναι αν της πήρα ένα φορμακι κοριτσίστικο της ΑΕΚ , μεγάλος καημός :lol:

Καλε κ εμείς μαζί πήγαμε για το δαχτυλίδι... αφού μου είχε κάνει πρόταση! Μου έκανε κ δεύτερη με αυτό... το έχω κατά ευχαριστηθεί!

η @Renez θα πήγε σε μαγαζί θα ζήτησε δώρο για κορίτσι κ μόλις της κατέβασαν τα ροζ λιποθύμησε! Τώρα θα της έχουν πάει καμία παγωμένη σοκολάτα να συνέλθει....

  • Χαχα 5

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Απαπαπαπαπα

Καθόλου δε τις μπορώ αυτές..

Εκεί βάζω τη φάτσα 'μη μου μιλάτε,δαγκωνω' κ κόβονται όλα. Δεν είμαστε υποχρεωμένες να ακούμε τη κακιά της κάθε γκιοσας.

Τρέχα κι εσύ από την άλλη οπότε ξεκινάει να σου ερχεται:lol:

Αμαπχια

Κανε εικόνα την @Hliolousti με το κοιλουμπινι να τρέχει πανικόβλητη να κρυφτεί!!!:P

Εγώ πάλι αυτό με τις ζεστές δεν το καταλαβαίνω, δλδ θα ήταν καλύτερα να είμαστε χειμώνα κ να τρεμουμε μην αρπάξουμε καμία πούντα;;;

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε κ εμείς μαζί πήγαμε για το δαχτυλίδι... αφού μου είχε κάνει πρόταση! Μου έκανε κ δεύτερη με αυτό... το έχω κατά ευχαριστηθεί!

η @Renez θα πήγε σε μαγαζί θα ζήτησε δώρο για κορίτσι κ μόλις της κατέβασαν τα ροζ λιποθύμησε! Τώρα θα της έχουν πάει καμία παγωμένη σοκολάτα να συνέλθει....

Εμείς σαν στραβό κ ανάποδο ζευγάρι , μου πήρε το δαχτυλίδι στον αρραβώνα χωρίς τυπική πρόταση κ η πρόταση έγινε δύο χρόνια μετά! Βασικά ούτε καν ήταν πρόταση ήταν δήλωση!! Παντρευόμαστε θες δεν θες!!:lol:

 

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον τι ωραίο να ξυπνάς πρωί σπίτι ρε κοριτσιααα!! 

Έχω ήδη κάνει μπάνιο,μποτε,το φαι στο φούρνο κ πήρα κ τα δωράκια στα μπεμπέ με βόλτα τα σκυλιά (2 σε 1:P)

Στον μικρό ΔΥΣΤΥΧΏΣ δεν πρόλαβα να δω τα σχόλια σας κ πήρα ρούχο -_- μετά που λέγατε για παιχνίδι κ βιβλίο κατάλαβα τι μλκια έκανα γτ δε θα χαρεί με ένα ρούχο το καημένο σε αυτή την ηλικία..πφφφφ anyway..ένα λευκό πόλο του πήρα πολύ σέξι με μια στάμπα επάνω ΜΠΛΕ!!

Εεεε κ στη μικρή.....ξεκίνησα με ένα λευκό/πορτοκάλι φορμακι που σταμπαρα(έτσι για να σας την πω @EugenJen @Jasmine@ :twisted:) αλλά δεν αντιστάθηκα το κέρατο μου σε ένα φορμακι λευκο με μια ροζ νεράιδα η οποία δεν της έφτανε το ροζ χρώμα της είχε κ γλιτερ!!!!! Ε και το κάψα μετά συνδιάζοντας το με μια ροζ κορδελιτσα με μια μικρή πεταλουδιτσα....:ph34r:

@elenioz όχι δε τη δίνω αυτή στο γιοκα μου γτ μάλλον θα βγει ΚΟΝΤΉ χαχχαα δοξασμεεεενη Θεοπούλα που είσαι???!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον τι ωραίο να ξυπνάς πρωί σπίτι ρε κοριτσιααα!! 

Έχω ήδη κάνει μπάνιο,μποτε,το φαι στο φούρνο κ πήρα κ τα δωράκια στα μπεμπέ με βόλτα τα σκυλιά (2 σε 1:P)

Στον μικρό ΔΥΣΤΥΧΏΣ δεν πρόλαβα να δω τα σχόλια σας κ πήρα ρούχο -_- μετά που λέγατε για παιχνίδι κ βιβλίο κατάλαβα τι μλκια έκανα γτ δε θα χαρεί με ένα ρούχο το καημένο σε αυτή την ηλικία..πφφφφ anyway..ένα λευκό πόλο του πήρα πολύ σέξι με μια στάμπα επάνω ΜΠΛΕ!!

Εεεε κ στη μικρή.....ξεκίνησα με ένα λευκό/πορτοκάλι φορμακι που σταμπαρα(έτσι για να σας την πω @EugenJen @Jasmine@ :twisted:) αλλά δεν αντιστάθηκα το κέρατο μου σε ένα φορμακι λευκο με μια ροζ νεράιδα η οποία δεν της έφτανε το ροζ χρώμα της είχε κ γλιτερ!!!!! Ε και το κάψα μετά συνδιάζοντας το με μια ροζ κορδελιτσα με μια μικρή πεταλουδιτσα....:ph34r:

@elenioz όχι δε τη δίνω αυτή στο γιοκα μου γτ μάλλον θα βγει ΚΟΝΤΉ χαχχαα δοξασμεεεενη Θεοπούλα που είσαι???!!!!

Κάτσε να κάνω σκρινσοτ το μνμ να το έχω την επόμενη φορά που θα αναφερθείς στο ροζ χρωμα! Παιδί μου δε γίνεται να αντισταθείς... σε μας το λες; Εγώ δεν έχω φορεσει ποτέ ροζ στη ζωή μου... τώρα όμως έχω τρελαθεί!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον τι ωραίο να ξυπνάς πρωί σπίτι ρε κοριτσιααα!! 

Έχω ήδη κάνει μπάνιο,μποτε,το φαι στο φούρνο κ πήρα κ τα δωράκια στα μπεμπέ με βόλτα τα σκυλιά (2 σε 1:P)

Στον μικρό ΔΥΣΤΥΧΏΣ δεν πρόλαβα να δω τα σχόλια σας κ πήρα ρούχο -_- μετά που λέγατε για παιχνίδι κ βιβλίο κατάλαβα τι μλκια έκανα γτ δε θα χαρεί με ένα ρούχο το καημένο σε αυτή την ηλικία..πφφφφ anyway..ένα λευκό πόλο του πήρα πολύ σέξι με μια στάμπα επάνω ΜΠΛΕ!!

Εεεε κ στη μικρή.....ξεκίνησα με ένα λευκό/πορτοκάλι φορμακι που σταμπαρα(έτσι για να σας την πω @EugenJen @Jasmine@ :twisted:) αλλά δεν αντιστάθηκα το κέρατο μου σε ένα φορμακι λευκο με μια ροζ νεράιδα η οποία δεν της έφτανε το ροζ χρώμα της είχε κ γλιτερ!!!!! Ε και το κάψα μετά συνδιάζοντας το με μια ροζ κορδελιτσα με μια μικρή πεταλουδιτσα....:ph34r:

@elenioz όχι δε τη δίνω αυτή στο γιοκα μου γτ μάλλον θα βγει ΚΟΝΤΉ χαχχαα δοξασμεεεενη Θεοπούλα που είσαι???!!!!

Χαχαχαχα θεουλα μου!! Κάποια θυμάμαι έλεγε για το παιδικό δωμάτιο ότι θα το γεμισω πεταλούδες;;;;

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Κάτσε να κάνω σκρινσοτ το μνμ να το έχω την επόμενη φορά που θα αναφερθείς στο ροζ χρωμα! Παιδί μου δε γίνεται να αντισταθείς... σε μας το λες; Εγώ δεν έχω φορεσει ποτέ ροζ στη ζωή μου... τώρα όμως έχω τρελαθεί!

Ναι γαμωτο....

Κοίτα ροζ ούτε εγώ φοράω κ γενικά δεν είναι το στυλ μου ροζ/μωβ/γκλιτερ/στρας κ φρουφρου..είμαι πιο μινιμαλ κ προτιμώ πιο γήινα χρώματα γενικά..

Αλλαααα τα άτιμα τα μωρουδιακα ειδικά στα κορίτσια είναι για φάγωμα ρεεε κάτι φουστιτσες με τούλι που είδα σαν μπαλαρινουλες.. :xκ ο άντρας μου είχε δει τις προάλλες ένα κοριτσάκι 2-3 χρονών κ φορούσε ένα ροζουλι τουλινι φουστακι με μπαλαρίνες ροζ και ένα λευκό κορμάκι από μέσα λίγο γυαλιστερό κ το μαλλάκι μπούκλα κ μου λέει "καλέ που πάει η πριγκιπισσουλα??"

Όπως καταλαβαίνετε παρά τη τρέλα μας για πρώτο ο μπέμπης μας , ειμαστε ήδη έτοιμοι κ για τη κορη:D

Βάλτε Μάνεση αυτά τα παγωτά του Γιάννη δεν υπάρχουν!!! Τρέχα @EugenJen κοντά σου είναι!!!!

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα θεουλα μου!! Κάποια θυμάμαι έλεγε για το παιδικό δωμάτιο ότι θα το γεμισω πεταλούδες;;;;

 

Έλα έλα μη παίρνουμε αεραααα:twisted:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Χαίρομαι που σας βρίσκω ομιλητικες, αυτό σημαίνει πως είστε κεφατες και όλα πάνε καλά!!!!

@Ninamc έχουν δίκιο τα κορίτσια, το άγχος προκαλεί συσπάσεις και οχι το γάλα που τρέχει από τώρα! Μην αγχώνεσαι και μην σκέφτεσαι πως επειδή ήσουν ζορικα το πρώτο τρίμηνο στο προηγούμενο παιδί θα είσαι και τώρα! Όλες οι πρωτομανουλες περάσεμε ένα σοκ στην αρχή και μετά το τρίμηνο αρχίσαμε να συνερχομαστε. Κ εγώ ήμουν ένα χάλι μαύρο αλλά όταν γύρισα στη δουλεια στους τρεις μήνες περίπου και βγήκα από το σπίτι ένιωσα σαν τον φυλακισμένο πουλί που ελευθερώθηκε.. Σου εύχομαι καλή δύναμη!!!

@Renez δεν πειράζει που πήρες για το αγόρι ρούχα, σε αυτη την ηλικία προτιμούν παιχνιδια, βιβλία τέτοια! Σκέψου όμως πως σε 3-4 χρόνια θα το φορέσει κ ο προσοντουχος:D

Κ εμένα ο άντρας μου δεν τον στέλνω για τπτ γιατί αλλά του λέω να πάρει κ αλλά παίρνει! Δε βαριέσαι... Το δαχτυλίδι το είχε διαλέξει μόνος του και η πρόταση είχε πέσει στο βράχο στην Ακρόπολη. Ωραία χρόνια... Τώρα τα έχω βγάλει βέρα και δαχτυλίδι γιατί έχουν πρηστεί τα δάχτυλα μου.

Όσο για την κοιλιά κ εμένα με ρωτάνε πόσο είσαι και όταν λέω 7μην μου λένε αααα είσαι... Και αρχίζουν το κλασικό θα φας όλη τη ζέστη του καλοκαιριού:lol: Η νυχου χτες μου είπε πως για 7μην δεν έχω μεγάλη κοιλιά και για ένα περίεργο λόγο χάρηκα! Το βράδυ θα πάμε σε μια γιορτη-τραπεζι με πολλα άτομα να δω εκεί τι θα μου πουν!

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Χαίρομαι που σας βρίσκω ομιλητικες, αυτό σημαίνει πως είστε κεφατες και όλα πάνε καλά!!!!

@Ninamc έχουν δίκιο τα κορίτσια, το άγχος προκαλεί συσπάσεις και οχι το γάλα που τρέχει από τώρα! Μην αγχώνεσαι και μην σκέφτεσαι πως επειδή ήσουν ζορικα το πρώτο τρίμηνο στο προηγούμενο παιδί θα είσαι και τώρα! Όλες οι πρωτομανουλες περάσεμε ένα σοκ στην αρχή και μετά το τρίμηνο αρχίσαμε να συνερχομαστε. Κ εγώ ήμουν ένα χάλι μαύρο αλλά όταν γύρισα στη δουλεια στους τρεις μήνες περίπου και βγήκα από το σπίτι ένιωσα σαν τον φυλακισμένο πουλί που ελευθερώθηκε.. Σου εύχομαι καλή δύναμη!!!

@Renez δεν πειράζει που πήρες για το αγόρι ρούχα, σε αυτη την ηλικία προτιμούν παιχνιδια, βιβλία τέτοια! Σκέψου όμως πως σε 3-4 χρόνια θα το φορέσει κ ο προσοντουχος:D

Κ εμένα ο άντρας μου δεν τον στέλνω για τπτ γιατί αλλά του λέω να πάρει κ αλλά παίρνει! Δε βαριέσαι... Το δαχτυλίδι το είχε διαλέξει μόνος του και η πρόταση είχε πέσει στο βράχο στην Ακρόπολη. Ωραία χρόνια... Τώρα τα έχω βγάλει βέρα και δαχτυλίδι γιατί έχουν πρηστεί τα δάχτυλα μου.

Όσο για την κοιλιά κ εμένα με ρωτάνε πόσο είσαι και όταν λέω 7μην μου λένε αααα είσαι... Και αρχίζουν το κλασικό θα φας όλη τη ζέστη του καλοκαιριού:lol: Η νυχου χτες μου είπε πως για 7μην δεν έχω μεγάλη κοιλιά και για ένα περίεργο λόγο χάρηκα! Το βράδυ θα πάμε σε μια γιορτη-τραπεζι με πολλα άτομα να δω εκεί τι θα μου πουν!

 

 

Εμένα τις προάλλες ένας γνωστός με ρώτησε ' α είσαι έγκυος???' κ του λέω νταξει με δουλεύεις!! Κ Μ λέει έχω σταματήσει να ρωτάω κ να σχολιάζω γιατί οι δύο τελευταίες που ρώτησα,δεν ήταν.

Και πολύ καλά κάνεις κ σταμάτησες,του λεω:lol:

Ναι με τις ζέστες..σορι κιόλας ε που το 'γλεντησαμε 'τον Φλεβάρη,δε θα ξαναγίνει μη τυχόν κ μείνουμε ξανά έγκυος στις ζέστες... Κουμάντο στο κουτί σας!!!

Εγώ πάντως αν είναι να σχολιάσω μια τοσο προσωπική κατάσταση λέω πάντα κάτι θετικό... Τα αρνητικά σχόλια δεν είναι περιττά ,είναι κακά, δεν ξέρεις πως θα το πάρει μια φουσκοκοιλιτσα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Χαίρομαι που σας βρίσκω ομιλητικός, αυτό σημαίνει πως είστε κεφατες και όλα πάνε καλά!!!!

@Ninamc έχουν δίκιο τα κορίτσια, το άγχος προκαλεί συσπάσεις και οχι το γάλα που τρέχει από τώρα! Μην αγχώνεσαι και μην σκέφτεσαι πως επειδή ήσουν ζορικα το πρώτο τρίμηνο στο προηγούμενο παιδί θα είσαι και τώρα! Όλες οι πρωτομανουλες περάσεμε ένα σοκ στην αρχή και μετά το τρίμηνο αρχίσαμε να συνερχομαστε. Κ εγώ ήμουν ένα χάλι μαύρο αλλά όταν γύρισα στη δουλεια στους τρεις μήνες περίπου και βγήκα από το σπίτι ένιωσα σαν τον φυλακισμένο πουλί που ελευθερώθηκε.. Σου εύχομαι καλή δύναμη!!!

@Renez δεν πειράζει που πήρες για το αγόρι ρούχα, σε αυτη την ηλικία προτιμούν παιχνιδια, βιβλία τέτοια! Σκέψου όμως πως σε 3-4 χρόνια θα το φορέσει κ ο προσοντουχος:D

Κ εμένα ο άντρας μου δεν τον στέλνω για τπτ γιατί αλλά του λέω να πάρει κ αλλά παίρνει! Δε βαριέσαι... Το δαχτυλίδι το είχε διαλέξει μόνος του και η πρόταση είχε πέσει στο βράχο στην Ακρόπολη. Ωραία χρόνια... Τώρα τα έχω βγάλει βέρα και δαχτυλίδι γιατί έχουν πρηστεί τα δάχτυλα μου.

Όσο για την κοιλιά κ εμένα με ρωτάνε πόσο είσαι και όταν λέω 7μην μου λένε αααα είσαι... Και αρχίζουν το κλασικό θα φας όλη τη ζέστη του καλοκαιριού:lol: Η νυχου χτες μου είπε πως για 7μην δεν έχω μεγάλη κοιλιά και για ένα περίεργο λόγο χάρηκα! Το βράδυ θα πάμε σε μια γιορτη-τραπεζι με πολλα άτομα να δω εκεί τι θα μου πουν!

 

 

Φίλη δε θέλω να σε πληγώσω αλλά η νυχου ήθελε ΤΙΠΣ!!!:D

Εμείς το δαχτυλιδι το πήραμε μαζί ακριβώς όπως η Ευγενία..του είχα αφήσει 2-3 επιλογές κ στο τέλος το διάλεξε εκείνος..

Όσο για τη πρόταση μου έλεγε 1-2 χρόνια σε κάθε ευκαιρία (γαμους-ταινιες σχετικές- γενέθλια) "να δω ποτέ θα μου κάνεις πρόταση" και το έπαιρνα στη πλάκα κ του έλεγα "εσύ να μου κάνεις που το χεράκι μου είναι άδειο.."(δείχνοντας βεβαίως βεβαίως τον παράμεσο!!)

Ε πριν 3 χρόνια λοιπόν τα Χριστούγεννα ήμασταν έξω με τους δικούς μου,είχα πιει κ τα κρασάκια μου κ εν τέλη του έκανα ΕΓΩ την πρόταση!!! Μου πήρε κάνα τέταρτο να πιστέψουν όλοι ότι το εννοώ κ δε κάνω πλάκα χαχαχαχα αλλά μετά έγινε χαμός!!!!

Κρασιά,κλάματα,αγκαλιές :x

Βέβαια την επόμενη εβδομάδα με ζήτησε "επίσημα " ο γλυκούλης μου από τον πατέρα μου..έτσι ήθελε..

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα τις προάλλες ένας γνωστός με ρώτησε ' α είσαι έγκυος???' κ του λέω νταξει με δουλεύεις!! Κ Μ λέει έχω σταματήσει να ρωτάω κ να σχολιάζω γιατί οι δύο τελευταίες που ρώτησα,δεν ήταν.

Και πολύ καλά κάνεις κ σταμάτησες,του λεω:lol:

Ναι με τις ζέστες..σορι κιόλας ε που το 'γλεντησαμε 'τον Φλεβάρη,δε θα ξαναγίνει μη τυχόν κ μείνουμε ξανά έγκυος στις ζέστες... Κουμάντο στο κουτί σας!!!

Εγώ πάντως αν είναι να σχολιάσω μια τοσο προσωπική κατάσταση λέω πάντα κάτι θετικό... Τα αρνητικά σχόλια δεν είναι περιττά ,είναι κακά, δεν ξέρεις πως θα το πάρει μια φουσκοκοιλιτσα. 

Ακριβώς!! Κ γιατί παρακαλώ να ρίξεις κάποιου την ψυχολογία γενικά δεν το καταλαβαίνω!! Ειδικά χωρίς να σου έχει ζητήσει την γνώμη σου!!

Πωωωω άσε που εγώ αν κάπου όλα τα βλέπω αρνητικά απλά δε μιλάω.. so simple!!

Κ όπως είπες "κουμάντο στο κουτί τους όλοι!!"

Πάντως κ μένα ο άντρας μου όλο Κούλα πετάει κ το κόψε..έχει πει 2 φορές φίλες για μαμά κ κόρη "μαμά κ κόρη? Μοιαζεται πολύ!!" "Όχι φίλες!!!" :D

Και "ποτέ με το καλό?" "Τι εννοείται?" "Το μωράκι?" Κ η γυναίκα έφυγε χωρίς να ψωνίσει εν τέλη κ ούτε απάντησε!!! Παίζει να νομιζε ότι την κορόιδευε ρεεε:ph34r:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

@marianna1986 η νυχου ξέρει αγάπη μου!! 

Έμενα ρε κορίτσια σήμερα η ίδια μου η μάνα το αίμα μου ,μου λέει Ευγενακι μου πέταξες πωπουδακι ,αλλά το είπε με χαρά διότι το πωπουδελι μου ήτο κουτσικο :lol: 

@Renez καλό είναι ο άντρας σου να μην μιλάει με πελάτισσες:lol: κ ο δικός μου κάτι τέτοια πετάει κ παλεύω να τα μαζέψω μετά!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

@marianna1986 η νυχου ξέρει αγάπη μου!! 

Έμενα ρε κορίτσια σήμερα η ίδια μου η μάνα το αίμα μου ,μου λέει Ευγενακι μου πέταξες πωπουδακι ,αλλά το είπε με χαρά διότι το πωπουδελι μου ήτο κουτσικο :lol: 

@Renez καλό είναι ο άντρας σου να μην μιλάει με πελάτισσες:lol: κ ο δικός μου κάτι τέτοια πετάει κ παλεύω να τα μαζέψω μετά!!

Ο άντρας μου δε τα λέει... μου λέει στο αυτί: αυτή είναι έγκυος ή έχει παχύνει!;;; Χαχαχαχα

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Απαπαπαπαπα

Καθόλου δε τις μπορώ αυτές..

Εκεί βάζω τη φάτσα 'μη μου μιλάτε,δαγκωνω' κ κόβονται όλα. Δεν είμαστε υποχρεωμένες να ακούμε τη κακιά της κάθε γκιοσας.

Τρέχα κι εσύ από την άλλη οπότε ξεκινάει να σου ερχεται:lol:

Αμαπχια

Ρε συ δε την κοιτάω καν στα μάτια!μου μιλάει και της απαντάω μονολεκτικά,σνομπ και περπατώντας!!!!!δεν σταματάω καν!κι αυτή συνεχίζει!

Φαντάσου ότι περίμενα μια μέρα τον άντρα μου μέσα στο αυτοκίνητο και μου πετάχτηκε στο τζάμι!και δεν το κατέβασα καν!ούτε την πόρτα άνοιξα!κι αυτή άνοιγε κουβέντα!έτσι,μόνη της!

Έσκασε από τότε που με ρώτησε το φυλο του μωρού και δεν της το είπα!χόλιασε!Κι όλο νομίζει πως θα της το πω!αλλά δεν πρόκειται:lol:

Just now, EugenJen είπε:

Κανε εικόνα την @Hliolousti με το κοιλουμπινι να τρέχει πανικόβλητη να κρυφτεί!!!:P

Εγώ πάλι αυτό με τις ζεστές δεν το καταλαβαίνω, δλδ θα ήταν καλύτερα να είμαστε χειμώνα κ να τρεμουμε μην αρπάξουμε καμία πούντα;;;

Εμείς σαν στραβό κ ανάποδο ζευγάρι , μου πήρε το δαχτυλίδι στον αρραβώνα χωρίς τυπική πρόταση κ η πρόταση έγινε δύο χρόνια μετά! Βασικά ούτε καν ήταν πρόταση ήταν δήλωση!! Παντρευόμαστε θες δεν θες!!:lol:

 

Από εδώ και στο εξής Τζενακι μου αυτό θα κάνω αλλά μου τη δίνει για μια μλκσμενη να τρέχω και να κρύβομαι έλεος δλδ!

Το πολύ πολύ άμα με πετύχει στις καλές μου να της κάνω κάνα attack συγυρισμενο με την κοιλουμπα μου και τότε αλίμονο της!Α!:angry:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!

Εχθες πήρα τις εξετάσεις μου για την καμπύλη (72-131-86) όλα καλά αλλά στεναχωρηθηκα με τον αιματοκρίτη μου. Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 36 έπεσε απότομα μετά το πρώτο τρίμηνο κ τώρα έφτασε 29.3 μια μονάδα κάτω από τον Ιούνιο. Σωματικά δεν νιώθω ιδιαίτερη εξάντληση αλλά ανησυχώ για το μωρό κ για μένα... Μη τυχόν χρειαστώ αίμα. Παίρνω δύο Tradyferon τη μέρα, έχω δοκιμάσει κ πόσιμο... Προσέχω πάρα πολύ τη διατροφή μου! Τι να κάνω?? Να πάω σε αιματολογο? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!

Εχθες πήρα τις εξετάσεις μου για την καμπύλη (72-131-86) όλα καλά αλλά στεναχωρηθηκα με τον αιματοκρίτη μου. Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 36 έπεσε απότομα μετά το πρώτο τρίμηνο κ τώρα έφτασε 29.3 μια μονάδα κάτω από τον Ιούνιο. Σωματικά δεν νιώθω ιδιαίτερη εξάντληση αλλά ανησυχώ για το μωρό κ για μένα... Μη τυχόν χρειαστώ αίμα. Παίρνω δύο Tradyferon τη μέρα, έχω δοκιμάσει κ πόσιμο... Προσέχω πάρα πολύ τη διατροφή μου! Τι να κάνω?? Να πάω σε αιματολογο? 

Αχ πουλάκι μου εμένα ανέβηκε λίγο είναι η αλήθεια..πήρες τον γιατρό μας να τον ρωτήσεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...