Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Αυτό ξανά πες το!! Το πιστεύετε ότι οοολα του τα ρούχα από τον 1ο μας χρόνο ως τώρα του τα έχω πάρει εγώ??? Στη καλύτερη μαζί!!!! Μωρέ οι γλυκουλιδες μας εκπαιδεύουν για μανουλες χαχαχαχα

Λοιπόν θα σας πω την αμαρτία μου σήμερα!! Μου καρφώθηκε να φάω λουκουμάδες από ένα καινούργιο που έχει ανοίξει στη γειτονιά κ το λιγουρευομαι κάνα μήνα τώρα.. παίρνω με τον άντρα μου με Μερέντα από πάνω παρακαλώ κ τώρα 4 ώρες μετά με έχει τσακίσει!!

Ποιον εμένα που ποτέ δεν είχα θέμα με στομάχι..καούρες,ξινιλες,πόνος στο στομάχι κ μου ανεβαίνει κ υγρό..:(

Πως αντέχετε όσες το έχετε καιρό αυτό το πράγμα ρεεε!!!! Σας βγάζω το καπέλο!!!!

Μα ρε φίλη κ εσυ λουκουμάδες;;;; Τηγανητό ζυμάρι είναι τζιζ για καούρες! Να ρωτάς πρώτα... αν κ πια έχω καούρες με όλα, απλά κάποια τσακίζουν!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Για μέγεθος αερόστατο που πάμε??????

Χαχαχαχ ασε!κανονικό τεντόπανο!

Όσα περισσέψουν θα τα κάνω υποσεντονα για το λίκνο :lol:

 

Πάντως οι λουκουμάδες οι ριμαδιασμενοι,είναι τηγανιτοι και δεν φτάνει μόνο αυτό,αλλά παγιδεύουν και όλη τη λαδιλα μέσα!!!!Γι'αυτό σε χάλασαν έτσι!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Μα ρε φίλη κ εσυ λουκουμάδες;;;; Τηγανητό ζυμάρι είναι τζιζ για καούρες! Να ρωτάς πρώτα... αν κ πια έχω καούρες με όλα, απλά κάποια τσακίζουν!

Ναι γαμωτο μου πως μου ρθε?! :neutral:

Κ το χειρότερο?! Δεν τους ευχαριστήθηκα κιόλας!!! Εμένα Μ αρέσουν πολύ τραγανοι απ έξω κ μέσα μαλακοί (μόνο 2 φορές έχω βρει τέτοιους σε όλη μου τη ζωή βέβαια αλλά οκ..) κ αυτοί ήταν ψιλό λάστιχο..δλδ μασαγαμε,μασαγαμε(κ τους έφτιαξαν κ μπροστά μας τρομάρα τους)...να ναι καλά η Μερέντα που το εξισορροπησε κάπως:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι γαμωτο μου πως μου ρθε?! :neutral:

Κ το χειρότερο?! Δεν τους ευχαριστήθηκα κιόλας!!! Εμένα Μ αρέσουν πολύ τραγανοι απ έξω κ μέσα μαλακοί (μόνο 2 φορές έχω βρει τέτοιους σε όλη μου τη ζωή βέβαια αλλά οκ..) κ αυτοί ήταν ψιλό λάστιχο..δλδ μασαγαμε,μασαγαμε(κ τους έφτιαξαν κ μπροστά μας τρομάρα τους)...να ναι καλά η Μερέντα που το εξισορροπησε κάπως:P

Καλύτερα να έφτιαχνες τηγανίτες μόνη σου παρα αυτό που έφαγες! Εκτός από ότι κρατάνε λάδι... κ δε μιλαω για το πόσες φορές έχουν τηγανίζει στο λάδι! Τέλος πάντων πάει τώρα... άλλη φορά βαφλιτσα...:P

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχαχ ασε!κανονικό τεντόπανο!

Όσα περισσέψουν θα τα κάνω υποσεντονα για το λίκνο :lol:

 

Πάντως οι λουκουμάδες οι ριμαδιασμενοι,είναι τηγανιτοι και δεν φτάνει μόνο αυτό,αλλά παγιδεύουν και όλη τη λαδιλα μέσα!!!!Γι'αυτό σε χάλασαν έτσι!!!

Χαχαχχα καλή η ιδέα του υποσεντονου!!!

Πωωω αυτό ακριβώς..σταματά γτ με βλέπω να τα βγάζω..όλο ανεβαίνει όλο το κατεβάζω..πφφφ αν πιω το γιατρικό μου θα βοηθήσει λέτε??(ζεστό γάλα με μέλι..?) Η θα ξερασω πιο σίγουρα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι γαμωτο μου πως μου ρθε?! :neutral:

Κ το χειρότερο?! Δεν τους ευχαριστήθηκα κιόλας!!! Εμένα Μ αρέσουν πολύ τραγανοι απ έξω κ μέσα μαλακοί (μόνο 2 φορές έχω βρει τέτοιους σε όλη μου τη ζωή βέβαια αλλά οκ..) κ αυτοί ήταν ψιλό λάστιχο..δλδ μασαγαμε,μασαγαμε(κ τους έφτιαξαν κ μπροστά μας τρομάρα τους)...να ναι καλά η Μερέντα που το εξισορροπησε κάπως:P

Λιγουρευτηκα κι εγώ λουκουμάδες πριν λίγες μέρες που έπεσα πάνω τους αλλά κρατήθηκα(δεν έχει ξαναγίνει ποτέ αυτο με εμένα κ τους λουκουμάδες)

Γκαβισκον κ θα περάσουν όλα!!!:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Λιγουρευτηκα κι εγώ λουκουμάδες πριν λίγες μέρες που έπεσα πάνω τους αλλά κρατήθηκα(δεν έχει ξαναγίνει ποτέ αυτο με εμένα κ τους λουκουμάδες)

Γκαβισκον κ θα περάσουν όλα!!!:mrgreen:

Μαρή λέγε τι ποσοστά σου δίνουν??? :P

Σας έχω πει αν δεν πεθαίνω δεν παίρνω φάρμακα..έχω κ εγώ τη λοξά μου..σπίτι έχω μόνο (betadine, οξυζενέ,γάζες,τραυμαπλαστ κ από φάρμακα panadol ,ένα αντισταμινικο για αλλεργιες κ niflamon γτ το δόντι είναι ατιμος πόνος!!)

Κ κρέμες(αναλγητικές,μυοχαλαροτικες κ μια με κορτιζόνη για εκζεματα όταν είναι σε έξαρση..) ως εκεί είμαι κ αυτά σε βαριά φάση να τα πάρω..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Μην ανησυχείς και μην το ψάχνεις καλυτερα... Ασε να τα πειτε την Δευτέρα.. Μη το σκέφτεσαι και σκας.. Είναι μικρή η αυξηση.. Όλα καλα θα ναι.. Ένιωσες κάποιο συμπτώματα γενικα? Έχω ακουσει ασυμπτωματικους με κορωνοιο να έχουν αυξημένη crp 

Αλλά για μεγάλη αυξηση.. Οχι κάτι τέτοιο σαν το δικό σου. Γ αυτό μου κάνουν αυτή την εξέταση.. Λόγω κορονοιου... 

Όχι καλέ μια χαρά είμαι! Φτερνιστικα 3 φορές κι αυτό επειδή κοιμάμαι ξεσκεπαστη με ανοιχτά όλα κ το βράδυ εδώ έχει ψυχρουλα. Να σου πω πιο πολύ φοβάμαι για κάνα σταφυλοκκοκο κ τέτοια μη με βρει...θορυβηθηκα που το έλεγε κάποια φίλη εδώ τις προάλλες κ μια φίλη μου πάλι μου έλεγε για αυτό. Αλλά δεν νοιώθω τπτ περίεργο. Η μαια-γραμματέας μ είπε ότι μάλλον είναι κάποιο κρύωμα που φεύγει. 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Όχι καλέ μια χαρά είμαι! Φτερνιστικα 3 φορές κι αυτό επειδή κοιμάμαι ξεσκεπαστη με ανοιχτά όλα κ το βράδυ εδώ έχει ψυχρουλα. Να σου πω πιο πολύ φοβάμαι για κάνα σταφυλοκκοκο κ τέτοια μη με βρει...θορυβηθηκα που το έλεγε κάποια φίλη εδώ τις προάλλες κ μια φίλη μου πάλι μου έλεγε για αυτό. Αλλά δεν νοιώθω τπτ περίεργο. Η μαια-γραμματέας μ είπε ότι μάλλον είναι κάποιο κρύωμα που φεύγει. 

Έλα παιδάκι μου μη το σκέφτεσαι!! Αφού νιώθεις καλά είσαι καλά!!

Αν είναι κάτι άλλο όλο κ κάποιο σύμπτωμα θα εμφανιστεί κ θα το λύσεις!! Μη μου αγχωνεσαιιιι:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Χαχαχχα καλή η ιδέα του υποσεντονου!!!

Πωωω αυτό ακριβώς..σταματά γτ με βλέπω να τα βγάζω..όλο ανεβαίνει όλο το κατεβάζω..πφφφ αν πιω το γιατρικό μου θα βοηθήσει λέτε??(ζεστό γάλα με μέλι..?) Η θα ξερασω πιο σίγουρα?

Να τα βγάλεις να ηρεμήσεις! Μην κρατιέσαι! Θα υποφέρεις όλο το βράδυ! Η παλιοτηγανιλα στη έκανε..κ δεν το ευχαριστήθηκες κιόλας!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μαρή λέγε τι ποσοστά σου δίνουν??? :P

Σας έχω πει αν δεν πεθαίνω δεν παίρνω φάρμακα..έχω κ εγώ τη λοξά μου..σπίτι έχω μόνο (betadine, οξυζενέ,γάζες,τραυμαπλαστ κ από φάρμακα panadol ,ένα αντισταμινικο για αλλεργιες κ niflamon γτ το δόντι είναι ατιμος πόνος!!)

Κ κρέμες(αναλγητικές,μυοχαλαροτικες κ μια με κορτιζόνη για εκζεματα όταν είναι σε έξαρση..) ως εκεί είμαι κ αυτά σε βαριά φάση να τα πάρω..

Χαχαχαχαχαχαχα!

Εννοείται το τσακίζω αν καιει το στομάχι κ υποφέρω!!! Κι εγώ αυτά που λες έχω αλλα κ γκαβισκον!!!!

Κ όχι νιφλαμολ! Ορίστε:D ούτε όλες αυτές τις κρεμες μόνο φουσιντιν!!

 

 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έλα παιδάκι μου μη το σκέφτεσαι!! Αφού νιώθεις καλά είσαι καλά!!

Αν είναι κάτι άλλο όλο κ κάποιο σύμπτωμα θα εμφανιστεί κ θα το λύσεις!! Μη μου αγχωνεσαιιιι:x

Δεν αγχώνομαι αλλά ήθελα να ρωτήσω τη Νίνα που τη κάνει αν ξέρει κατιτίς! 

Καλά η μπέμπα μ σήμερα έχει λυσσάξει στο κλωτσιδι! Πολύ την ευχαριστιέμαι τη σουσουραδιτσα! Κι ας πετάγομαι κάθε λίγο,θα ξεφτιλιστω αν πάω κ πουθενά έξω! Όλο ααα και ανασηκωνομαι! Δεν πονάω αλλά είναι πολύ δυνατές!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα!

Εννοείται το τσακίζω αν καιει το στομάχι κ υποφέρω!!! Κι εγώ αυτά που λες έχω αλλα κ γκαβισκον!!!!

Κ όχι νιφλαμολ! Ορίστε:D ούτε όλες αυτές τις κρεμες μόνο φουσιντιν!!

 

 

 

Κ εγώ με κορτιζόνη που λέω έχω τη φουσικορτ :P

Να τη πάλι που το τονίζει "αλλά κ γκαβισκον" +50€ για την ανάρτηση της η Αναστασία μας:mrgreen:

Just now, Christinα είπε:

Δεν αγχώνομαι αλλά ήθελα να ρωτήσω τη Νίνα που τη κάνει αν ξέρει κατιτίς! 

Καλά η μπέμπα μ σήμερα έχει λυσσάξει στο κλωτσιδι! Πολύ την ευχαριστιέμαι τη σουσουραδιτσα! Κι ας πετάγομαι κάθε λίγο,θα ξεφτιλιστω αν πάω κ πουθενά έξω! Όλο ααα και ανασηκωνομαι! Δεν πονάω αλλά είναι πολύ δυνατές!

Κ μένα όταν μου χώνει δυνατές τρανταζομαι τον χαϊδεύω κ χαμογελάω σαν χαζή!! Μια κλωτσιά αυτός,μια ώρα εγώ χαμόγελο:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εγώ με κορτιζόνη που λέω έχω τη φουσικορτ :P

Να τι πάλι που το τονίζει "αλλά κ γκαβισκον" +59€ για την ανάρτηση η Αναστασία μας:mrgreen:

Έχω έξοδα φίλη, πρέπει να βγει το μεροκάματο:lol:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...