Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Κορίτσια ΣΟΣ 

Κάθε μέρα τρέχει το στήθος.. Οχι πολθ, μα βλέπω ότι λερώνομαι.. Στην πρωτη εμφανίστηκε γυρω στον όγδοο.. 

Να ανησυχώ που έχω κάθε μέρα? Λέω να παρω την μάια μου το πρωι... 

Εσείς τι λέτε?? 

Επεξεργάστηκαν by Ninamc

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια ΣΟΣ 

Κάθε μέρα τρέχει το στήθος.. Οχι πολθ, μα βλέπω ότι λερώνομαι.. Στην πρωτη εμφανίστηκε γυρω στον όγδοο.. 

Να ανησυχώ που έχω κάθε μέρα? Λέω μα παρω την μάπα μου το πρωι... 

Εσείς τι λέτε?? 

Όχι παιδάκι μου εγώ έμενα ποτέ μου είχε τρέξει..χμμμ 18η ή 20η περίπου εβδομάδα αν θυμάστε κ μάλιστα αρκετό για να λερωθω (από τη μια όμως ρώγα..) μετά συνέχισε ελάχιστο 2-3 μερες κ από τότε τίποτε..

Φυσιολογικοτατο είναι,μη ξεχνάς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική ακόμη κ στην ίδια γυναίκα,οπότε μην τις συγκρίνεις κ μου αγχώνεσαι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι παιδάκι μου εγώ έμενα ποτέ μου είχε τρέξει..χμμμ 18η ή 20η περίπου εβδομάδα αν θυμάστε κ μάλιστα αρκετό για να λερωθω (από τη μια όμως ρώγα..) μετά συνέχισε ελάχιστο 2-3 μερες κ από τότε τίποτε..

Φυσιολογικοτατο είναι,μη ξεχνάς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική ακόμη κ στην ίδια γυναίκα,οπότε μην τις συγκρίνεις κ μου αγχώνεσαι!!

Φυσιολογοκοτατο μα φοβάμαι μη μου κάνει και συσπάσεις.. Και έχουμε κανα προωρο τοκετό.. 

Επειδή γενικά είμαι πολθ κουρασμένη και επειδή έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά μου που θα κάνω ότι κάνω και τώρα... Χωρίς βοήθεια δλδ, 

Δεν με βλέπω καλα.... 

Ευχαριστω Αρετή μ. Μα έχω άγχος... Είναι το χειροτερο σενάριο, και δυστυχώς μου χει καρφωθεί στο μυαλό.. 

  • Λυπημένη/-ος 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια ΣΟΣ 

Κάθε μέρα τρέχει το στήθος.. Οχι πολθ, μα βλέπω ότι λερώνομαι.. Στην πρωτη εμφανίστηκε γυρω στον όγδοο.. 

Να ανησυχώ που έχω κάθε μέρα? Λέω να παρω την μάια μου το πρωι... 

Εσείς τι λέτε?? 

Μην αγχώνεσαι κοριτσι μου! Το στήθος ετοιμάζεται! Μιλα κ με τη μαία αλλά είναι φυσιολογικοτατο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μην αγχώνεσαι κοριτσι μου! Το στήθος ετοιμάζεται! Μιλα κ με τη μαία αλλά είναι φυσιολογικοτατο!

Ναι ναι.. Ετοιμάζεται μα φοβάμαι.. Δεν ξέρω, το μόνιμο άγχος που τριβελιζει το μυαλό μου.. Είναι μην γεννήσω προωρα λόγω κούρασης... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Φυσιολογοκοτατο μα φοβάμαι μη μου κάνει και συσπάσεις.. Και έχουμε κανα προωρο τοκετό.. 

Επειδή γενικά είμαι πολθ κουρασμένη και επειδή έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά μου που θα κάνω ότι κάνω και τώρα... Χωρίς βοήθεια δλδ, 

Δεν με βλέπω καλα.... 

Ευχαριστω Αρετή μ. Μα έχω άγχος... Είναι το χειροτερο σενάριο, και δυστυχώς μου χει καρφωθεί στο μυαλό.. 

Εγώ που θήλαζα τον μεσιέ μέχρι πριν ένα μήνα δεν έκανα συσπάσεις... 

Το άγχος πιο πιθανό να προκαλέσει κάτι. Προσπάθησε να βρεις κάποιο τρόπο που σε βοηθάει να χαλαρωνεις λιγάκι. Οτιδήποτε σε κάνει να ξεχνιεσαι λίγο κ να ηρεμεις

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια ΣΟΣ 

Κάθε μέρα τρέχει το στήθος.. Οχι πολθ, μα βλέπω ότι λερώνομαι.. Στην πρωτη εμφανίστηκε γυρω στον όγδοο.. 

Να ανησυχώ που έχω κάθε μέρα? Λέω να παρω την μάια μου το πρωι... 

Εσείς τι λέτε?? 

Φυσιολογικό μου ακούγεται κι εμένα αλλά κι αυτό που λες για τις συσπάσεις έχει βάση! Ρωτα τη μαία σου πάντως! Να έχεις γαλατακι τόσο από τώρα!!! Θα καλοφαει η γοργόνα!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Φυσιολογοκοτατο μα φοβάμαι μη μου κάνει και συσπάσεις.. Και έχουμε κανα προωρο τοκετό.. 

Επειδή γενικά είμαι πολθ κουρασμένη και επειδή έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά μου που θα κάνω ότι κάνω και τώρα... Χωρίς βοήθεια δλδ, 

Δεν με βλέπω καλα.... 

Ευχαριστω Αρετή μ. Μα έχω άγχος... Είναι το χειροτερο σενάριο, και δυστυχώς μου χει καρφωθεί στο μυαλό.. 

Αυτό ακριβώς ήθελα να σου υπενθυμίσω,πως σου έχει καρφωθεί στο μυαλό!! Σε κατάλαβαινω ότι δεν έχεις βοήθεια κ όλο αυτό σε αγχωνει αλλά ξέρεις πολύ καλά ότι το να αγχώνεσαι κ να το σκέφτεσαι συνεχώς είναι ότι χειρότερο μπορείς να κάνεις στη μπεμπα σου κ σε εσένα την ίδια!!

Ο γιατρός μου τότε μου είχε πει να μην το πιέζω εγώ κ το πασπατευω γτ τότε ίσως προκληθούν συσπάσεις αλλά όσο τρέχει μόνο του είναι φυσιολογικό..ρωτά φυσικά κ τη μαία να σου φύγει το άγχος αλλά δεν νομίζω πως είναι κάτι Νινακι μου!!

Προσπάθησε να πιστέψεις λιιιγο παραπάνω στη κοράκλα σου ότι έχει βολεύτει κ δε θα σου βγει έτσι γρήγορα κ σε εσένα την ίδια που παρότι έχεις ένα μήνα ακόμη θα τα καταφέρεις!! Σκέψου εμείς έχουμε 3 εβδομαδες διάφορα,ένα μήνα δλδ σχεδόν,ε κ εγώ έλεγα όλο από τον 5ο θα σταματήσω τον 6ο δε θα αντέχω πάει 6ος θα σταματήσω τον 7ο κ είμαι ήδη 2 εβδομαδες στον 7ο κ τωωωωρα άρχισα να μην αντέχω 7ωρο όρθια αλλά 4-5 ώρες κ συνεχίζω όμως κανονικά το δίωρο μου σπίτι δουλειές κ μισή ώρα την μέρα βόλτα τα σκυλιά..κ ακόμη αντέχω..

Ξέρω έχεις κ τον μπέμπη αλλαααα είστε Μεξικανό οίκογενεια,πάντα έχουν happy ending αυτές;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ που θήλαζα τον μεσιέ μέχρι πριν ένα μήνα δεν έκανα συσπάσεις... 

Το άγχος πιο πιθανό να προκαλέσει κάτι. Προσπάθησε να βρεις κάποιο τρόπο που σε βοηθάει να χαλαρωνεις λιγάκι. Οτιδήποτε σε κάνει να ξεχνιεσαι λίγο κ να ηρεμεις

Γενικα ξεχνιεμαι και δεν προλαβαονω να σκεφτω.. Με τόσα που κάνω μέσα στην ημέρα.. Απλά όταν το βλέπω με πιανει ένα πλακωμα.. Μια ανησυχία.. Ένα κάτι.. Μια μαχαίρια... Χαχα

Θα μου περασει φαντάζομαι.. Ίσως να φοβάμαι ακόμα τον θηλασμό.. Όπως έχω ξαναπεί εγώ και ο θηλασμός είμαστε τσακωμενοι δυστυχώς... 

Όποτε μπορεί να ναι και κατάλοιπα από τότε.. Στο μυαλό μου δλδ. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Γενικα ξεχνιεμαι και δεν προλαβαονω να σκεφτω.. Με τόσα που κάνω μέσα στην ημέρα.. Απλά όταν το βλέπω με πιανει ένα πλακωμα.. Μια ανησυχία.. Ένα κάτι.. Μια μαχαίρια... Χαχα

Θα μου περασει φαντάζομαι.. Ίσως να φοβάμαι ακόμα τον θηλασμό.. Όπως έχω ξαναπεί εγώ και ο θηλασμός είμαστε τσακωμενοι δυστυχώς... 

Όποτε μπορεί να ναι και κατάλοιπα από τότε.. Στο μυαλό μου δλδ. 

Πολύ πιθανόν κ αυτό αλλά δεν έχεις τίποτε να φοβάσαι από τον θηλασμό..ένα χάπι υπόθεση είναι κ τέλος!! Γκουντ μπάι μιλκι Γουέι..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Φυσιολογικό μου ακούγεται κι εμένα αλλά κι αυτό που λες για τις συσπάσεις έχει βάση! Ρωτα τη μαία σου πάντως! Να έχεις γαλατακι τόσο από τώρα!!! Θα καλοφαει η γοργόνα!

Χαχα ευχαριστω, μα δυστυχώς για εκείνη, ευτυχώς για μένα θα της δώσω ξένο από την αρχή.. Δεν αντέχω τον θηλασμό. Είχα πολλα προβληματα το τρίμηνο που έφαγε ο γιος μας.. Δεν θέλω να παθω τα ίδια... 

Θα ρωτησω ναό να μαστε σίγουροι.. Αν και φυσιολογικό το βρίσκω.. Έχετε δικιο

Just now, Renez είπε:

Αυτό ακριβώς ήθελα να σου υπενθυμίσω,πως σου έχει καρφωθεί στο μυαλό!! Σε κατάλαβαινω ότι δεν έχεις βοήθεια κ όλο αυτό σε αγχωνει αλλά ξέρεις πολύ καλά ότι το να αγχώνεσαι κ να το σκέφτεσαι συνεχώς είναι ότι χειρότερο μπορείς να κάνεις στη μπεμπα σου κ σε εσένα την ίδια!!

Ο γιατρός μου τότε μου είχε πει να μην το πιέζω εγώ κ το πασπατευω γτ τότε ίσως προκληθούν συσπάσεις αλλά όσο τρέχει μόνο του είναι φυσιολογικό..ρωτά φυσικά κ τη μαία να σου φύγει το άγχος αλλά δεν νομίζω πως είναι κάτι Νινακι μου!!

Προσπάθησε να πιστέψεις λιιιγο παραπάνω στη κοράκλα σου ότι έχει βολεύτει κ δε θα σου βγει έτσι γρήγορα κ σε εσένα την ίδια που παρότι έχεις ένα μήνα ακόμη θα τα καταφέρεις!! Σκέψου εμείς έχουμε 3 εβδομαδες διάφορα,ένα μήνα δλδ σχεδόν,ε κ εγώ έλεγα όλο από τον 5ο θα σταματήσω τον 6ο δε θα αντέχω πάει 6ος θα σταματήσω τον 7ο κ είμαι ήδη 2 εβδομαδες στον 7ο κ τωωωωρα άρχισα να μην αντέχω 7ωρο όρθια αλλά 4-5 ώρες κ συνεχίζω όμως κανονικά το δίωρο μου σπίτι δουλειές κ μισή ώρα την μέρα βόλτα τα σκυλιά..κ ακόμη αντέχω..

Ξέρω έχεις κ τον μπέμπη αλλαααα είστε Μεξικανό οίκογενεια,πάντα έχουν happy ending αυτές;)

Μου χει καρφωθεί που βλέπω και άσχημα όνειρα.. Αστα.. 

Επειδή παραλίγο να παθω επιλόχεια κατάθλιψη, και επειδή το κατάλαβα νωρίς για καλή μου τυχη τότε.. Δεν αντέχω να παθω παλι τα ίδια.. 

Και γενικά μου χει καρφωθεί.. 

Ασε θα μου περασει , πουθα παει.. Ένας μήνας είναι.. Θα ηρεμησω μετά, θα παω διακοπές θα χαλαρώσω.. Θα χω όλη τη μεξικανοικογενεια στο σπίτι χαχαχα

Ευχαριστω πολυ πολυ

Ναι ένα χαπάκι είναι.. Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτή η εναλλακτική για μας που δεν αντέχουμε... 

Just now, Renez είπε:

Πολύ πιθανόν κ αυτό αλλά δεν έχεις τίποτε να φοβάσαι από τον θηλασμό..ένα χάπι υπόθεση είναι κ τέλος!! Γκουντ μπάι μιλκι Γουέι..

Εσυ πανυως κοίτα να χαλαρώσεις τους ρυθμους και να ξεκουραστείς λίγο.. Γιατί τα ξενυχτια θα ναι δυσκολα.. Και πρεπει να χεις αντοχές για να περναεο καλα ο προσοντουχος... 

Κάτσε και χαλάρωσε και βόλταρε για ψωνιααα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Χαχα ευχαριστω, μα δυστυχώς για εκείνη, ευτυχώς για μένα θα της δώσω ξένο από την αρχή.. Δεν αντέχω τον θηλασμό. Είχα πολλα προβληματα το τρίμηνο που έφαγε ο γιος μας.. Δεν θέλω να παθω τα ίδια... 

Θα ρωτησω ναό να μαστε σίγουροι.. Αν και φυσιολογικό το βρίσκω.. Έχετε δικιο

Μου χει καρφωθεί που βλέπω και άσχημα όνειρα.. Αστα.. 

Επειδή παραλίγο να παθω επιλόχεια κατάθλιψη, και επειδή το κατάλαβα νωρίς για καλή μου τυχη τότε.. Δεν αντέχω να παθω παλι τα ίδια.. 

Και γενικά μου χει καρφωθεί.. 

Ασε θα μου περασει , πουθα παει.. Ένας μήνας είναι.. Θα ηρεμησω μετά, θα παω διακοπές θα χαλαρώσω.. Θα χω όλη τη μεξικανοικογενεια στο σπίτι χαχαχα

Ευχαριστω πολυ πολυ

Ναι ένα χαπάκι είναι.. Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτή η εναλλακτική για μας που δεν αντέχουμε... 

Ναι θυμάμαι το ιστορικό σου με τον θηλασμό κ τη στεναχώρια σου για αυτό σου λέω παιδί μου,οπότε σκέφτεσαι το γάλα θα σκέφτεσαι το χαπακι το θαυματουργό;)

Για όλα υπάρχει λύση αρκεί να ξέρουμε το πρόβλημα!! Εφόσον το ξέρεις όλα θα πάνε τέλεια!! 

Κ εμείς ότι θες όπως βλέπεις εδώ είμαστε!!

Σας καληνυχτω τώρα μελλοντομανουλες μου,φιλάκια σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Γενικα ξεχνιεμαι και δεν προλαβαονω να σκεφτω.. Με τόσα που κάνω μέσα στην ημέρα.. Απλά όταν το βλέπω με πιανει ένα πλακωμα.. Μια ανησυχία.. Ένα κάτι.. Μια μαχαίρια... Χαχα

Θα μου περασει φαντάζομαι.. Ίσως να φοβάμαι ακόμα τον θηλασμό.. Όπως έχω ξαναπεί εγώ και ο θηλασμός είμαστε τσακωμενοι δυστυχώς... 

Όποτε μπορεί να ναι και κατάλοιπα από τότε.. Στο μυαλό μου δλδ. 

Μην το σκέφτεσαι βρε κορίτσι αυτό, πάει πέρασε! Άλλο τότε άλλο τώρα,τώρα ξέρεις και δεν θα σε ρίξει! Να λες αν μας κάτσει θα φάει το παιδί μ κι ότι γίνει. Να τρως κ να ξαπλώνεις ας μείνει πίσω ότι δεν είναι επείγον, παιδι,Νίνα, δουλειά! μην είσαι τελιομανης,ας μην ξεσκονήσεις κάτσε να κοιτάς το ταβάνι όταν κοιματε το παιδι!!! Η γοργόνα θα είναι delicate φυσικά αλλά κι η μανούλα πρέπει να είνάι δυνατή κ για ότι ακολουθεί! Αν δεν έχουν εσένα τα παιδιά καλά, τότε τι να θέλουν ρε αγάπη??? 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Γενικα ξεχνιεμαι και δεν προλαβαονω να σκεφτω.. Με τόσα που κάνω μέσα στην ημέρα.. Απλά όταν το βλέπω με πιανει ένα πλακωμα.. Μια ανησυχία.. Ένα κάτι.. Μια μαχαίρια... Χαχα

Θα μου περασει φαντάζομαι.. Ίσως να φοβάμαι ακόμα τον θηλασμό.. Όπως έχω ξαναπεί εγώ και ο θηλασμός είμαστε τσακωμενοι δυστυχώς... 

Όποτε μπορεί να ναι και κατάλοιπα από τότε.. Στο μυαλό μου δλδ. 

Αυτό είναι σίγουρα... Αν πέρασες τόσο δύσκολα κ το βλέπεις να πλησιάζει παλι, πως να μη σε πιάσει φοβια

Να σκέφτεσαι τις διακοπές και τι ωραίες φωτογραφίες θα βγάλετε με τον κοκκινομάλλη κ την κοιλίτσα!!!

Να χαλαρώσετε κ να μαζέψετε δυνάμεις!

 

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι θυμάμαι το ιστορικό σου με τον θηλασμό κ τη στεναχώρια σου για αυτό σου λέω παιδί μου,οπότε σκέφτεσαι το γάλα θα σκέφτεσαι το χαπακι το θαυματουργό;)

Για όλα υπάρχει λύση αρκεί να ξέρουμε το πρόβλημα!! Εφόσον το ξέρεις όλα θα πάνε τέλεια!! 

Κ εμείς ότι θες όπως βλέπεις εδώ είμαστε!!

Σας καληνυχτω τώρα μελλοντομανουλες μου,φιλάκια σας!!!

Ενιωσα καλυτερα τώρα να ΣτΕ καλα... Όλες

Ευχαριστωωω 

Ναι ναι το προβλημα και γενικά όλα τα πρωτα προβληματα δν θέλω να τα επαναλάβω.. Δυστυχώς μέχρι να περασει τους τρεις μήνες, είχε;με πολλα πολλα θέματα... Αν δεν ξέρεις αυτά παθαινεις.. Τώρα ξέρω και ευχομαι να μην τη παθω... 

Καλή ξεκούραση όνειρα με τουτουνια και μπαλονια χαχαχα τρελαίνεται ο γιος μου για αυτοκινητάκια.. Άντρες σας

 

Just now, Christinα είπε:

Μην το σκέφτεσαι βρε κορίτσι αυτό, πάει πέρασε! Άλλο τότε άλλο τώρα,τώρα ξέρεις και δεν θα σε ρίξει! Να λες αν μας κάτσει θα φάει το παιδί μ κι ότι γίνει. Να τρως κ να ξαπλώνεις ας μείνει πίσω ότι δεν είναι επείγον, παιδι,Νίνα, δουλειά! μην είσαι τελιομανης,ας μην ξεσκονήσεις κάτσε να κοιτάς το ταβάνι όταν κοιματε το παιδι!!! Η γοργόνα θα είναι delicate φυσικά αλλά κι η μανούλα πρέπει να είνάι δυνατή κ για ότι ακολουθεί! Αν δεν έχουν εσένα τα παιδιά καλά, τότε τι να θέλουν ρε αγάπη??? 

Μπα δεν θα προσπαθησω αυτή τη φορά.. Δεν θέλω να βάλω τον εαυτό μου παλι σε αυτή την διαδικασία.. Θα χάσω το μυαλό μ και ειναι κρίμα.. Πρέπει να μαστε όλες καλα για τα βλαστάρια μας.. Α.. Δουλειές? Χαχαχα τα κάνουμε όλα κάθε μέρα από λιγοοο

Γιατί είμαστε και οι δυο μανιακός με το σπίτι. Δεν μπορώ να κοιτάξω ταβανι, αν δίπλα μου στον καναπέ επικρατεί χάος από παιχνιδια.. Χαχα δεν συγκεντρωνομαι... Αστα Ααα είμαι πολθ τελειομανής... Και Γ αυτό τα βρίσκανε σκούρα τώρα. 

Αγάπη θέλουν τα παιδακια μας και εμάς καλα.. Όπως τα λες.. 

 

Ευχαριστω κορίτσια μουυυυ

Να ΣτΕ καλα όλες!!!

@Anastasia05

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...