Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!ΟΥΦ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ...ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΨΑΤΕ!!ΕΓΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΞΕΝΥΧΤΑΩ...

καλημερα κοριτσια μου! ελπίζω να γραφω στο σωστο θεμα!!τι πραγμα κ αυτο!!!!!!!!!! εμεις ειχαμε επεισοδια εχθες!!! δεν μπορουσα να ηρεμησω τον μικρο!!!!!!!! ηθελε στηθος συνεχως!!!!!!! δεν μπορουσα αλλο!! με πονουσε υπερβολικα τις θηλές! ετσουζαν!! αυτος συνεχιζε να κλαιει! τον εβαζα κ τσατιζοταν επειδη δεν ειχε γαλα!! εν τελη τον κοιμισα με 1000 ζορια κ μετα ξυπνησε 02.00 η ωρα κ εφαγε.. θ παρω τον γιατρο να του το πω. ετοιμη ημουν να του δωσω μπουκαλι!!

ωχ αναστασια μου αρχισαν τα θεματακια με τον θηλασμο εεε???κανε κουραγιο και οσο αντεξεις...μιλα και με τον γιατρο!!!αχ τι να πω αρχιζω και εγω να πιστευω οτι δεν θα τα καταφερω....υπομονη κουκλα μου!!

ποπη ξυπναααααααααααααααααα

σημερα εισαι 34 εβδομαδων,επιασες και το δευτερο μαξιλαρακι ατε να αντεξεις να πιασεις και το μηνα σου γλυκια μου!!!

ξυπνησαααααααααααααα εφη μου!!!γιουπιιιιιιιιιιι μπηκα στην 34!!!καλα με βλέπω να παθαινω σαν την ελευθερια να μην θελει να βγει η μικρη...:rolleyes::rolleyes:

καλημερα!!!!!! σημερα ξυπνησα 8 παρα απο μονη μου! ειχε βουλωσει η μυτη κ δεν μπορουσα να παρω ανασα! τι κανετε? το Δωρακι μας ειπε τιποτα? κ να θελει να μας βρει αντε να μας ψαξει! τωρα πινω καφεδακι. τελικα ειμαι +14 σημερα.....κλαψ.

καλημερα μαργαριτακι μου!!τελεια τα νεα σου απο χθες με τον γιατρο!!τσουπωτη η μπεμπα!!αν και εμεις καπου εκει κοντα ειμαστε στα κιλα πλεον!!αντε με το καλο κοριτσαρα μου και η δικη μας σειρα!!

λες να κατεβαινουν τα μωρακια; παντως και εγω εγω πονους παντου σχεδον... δεν σου ειπε ο γιατρος σου αν καταιβηκε λιγο το μωρο;

εγω θα παω αυριο...11:40 το ραντεβου και μαλλον θα φαω το χουφτωμα της χρονιας!!!

αχ αυτο το χουφτωμα αντωνιτσα εχει γινει μονιμος εφιαλτης!!ειμαι σιγουρη οτι το σκεφτεσαι και τα βραδυα χε χε χε

και εγω ακριβως το ιδιο.... το σκεφτομαι πολυ αυτο με την καταθληψη...στα προθηρα ειμαι νομιζω τωρα τον τελευταιο καιρο....

κοριτσια οταν σας πιανει ετσι το εχω ξαναπει να σκεφτεστε και εμενα γιατι ειμαι η χειροτερη περιπτωση εγκυμοσυνης εδω μεσα....δλδ εγω θα επρεπε να εχω καταρρευσει ηδη...μια χαρα εγκυμοσυνες περνατε εγω ειχα να αντιμετωπισω ολα τα θεματα + τα προβλεπομενα (πονου κοκαλα καουρες κτλ) μιας εγκυμοσυνης!!γιαυτο σας λεω μην σας παιρνει απο κατω!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κατι τετοιο πρεπει να κανουμε. εχουμε αεροθερμο+κλιματιστικο αλλα μολις τα κλεινεις παγωνει το σπιτι! θα ρωτησω την παιδιατρο οταν παω τι απ'ολα ειναι καλυτερο για το μωρο!

νομιζω το καλοριφερ ειναι καλυτερο γιατι τα aircondition εχουν πολλα ακαρεα οσο καλα κ να τα συντηρεις..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα σπιτι που νοικιαζω. τωρα ειναι ξενοικιαστο απο τον Μαιο που εφυγε ο νοικαρης νυχτα κ μου αφησε κοινοχρηστα 800 ευρω... ακομα δεν τα εχω ξεχρεωσει. αλλα η διαχειριστρια δεν με ειχε ενημερωσει κ τωρα μου τα ζηταει κ δεν εχω να της τα δωσω! δραμα η κατασταση... αλλα που να τα βρω ρε συ τοσα λεφτα? βασικα μολις περασει η γεννα κ δω οτι μενει κατι θα της δωσω οτι μπορεχω κ τα υπολοιπα σιγα-σιγα...

καλα μη σκας εννοειται! καταρχην επρεπε να σε ενημερωσει η διαχειριστρια πολυ πριν φτασουν τα 800 ευρω! πες της να της τα δινεις με δοσεις, στο κατω κατω δεν ειναι δικο σου το χρεος! κοιτα να δεις, να εχεις ενα σπιτι για ενα εξτρα εισοδημα κ να βγαινεις κ χρεωμενος!!!:rolleyes:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!ΟΥΦ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ...ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΨΑΤΕ!!ΕΓΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΞΕΝΥΧΤΑΩ...

ωχ αναστασια μου αρχισαν τα θεματακια με τον θηλασμο εεε???κανε κουραγιο και οσο αντεξεις...μιλα και με τον γιατρο!!!αχ τι να πω αρχιζω και εγω να πιστευω οτι δεν θα τα καταφερω....υπομονη κουκλα μου!!

καλημερα μαργαριτακι μου!!τελεια τα νεα σου απο χθες με τον γιατρο!!τσουπωτη η μπεμπα!!αν και εμεις καπου εκει κοντα ειμαστε στα κιλα πλεον!!αντε με το καλο κοριτσαρα μου και η δικη μας σειρα!!

κοριτσια οταν σας πιανει ετσι το εχω ξαναπει να σκεφτεστε και εμενα γιατι ειμαι η χειροτερη περιπτωση εγκυμοσυνης εδω μεσα....δλδ εγω θα επρεπε να εχω καταρρευσει ηδη...μια χαρα εγκυμοσυνες περνατε εγω ειχα να αντιμετωπισω ολα τα θεματα + τα προβλεπομενα (πονου κοκαλα καουρες κτλ) μιας εγκυμοσυνης!!γιαυτο σας λεω μην σας παιρνει απο κατω!!!

καλημερα Ποπακη μου.. ναι εσυ εισαι η ατυχη απ ολες με την εγκυμοσυνη. μετα ομως ερχομαι εγω σαν 2η πιο ατυχη!

ενταξει μωρε ολα αυτα θα περασουν κ μετα θα ειμαστε μια χαρα! το σημαντικο ειναι που ειμαστε γονιμες κ να ειναι καλα τα μωρακια μας!

αχ κ εγω με τον θηλασμο ετσι που τα ακουω δεν ξερω αν θα εχω κουραγιο...

τι εγινε χτες με τις εξετασεις σου????


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα μη σκας εννοειται! καταρχην επρεπε να σε ενημερωσει η διαχειριστρια πολυ πριν φτασουν τα 800 ευρω! πες της να της τα δινεις με δοσεις, στο κατω κατω δεν ειναι δικο σου το χρεος! κοιτα να δεις, να εχεις ενα σπιτι για ενα εξτρα εισοδημα κ να βγαινεις κ χρεωμενος!!!:rolleyes:

αστα με εφαγε το σπιτι αυτο. προσπαθω να το πουλησω εδω κ απειρο καιρο αλλα τιποτα. μονο που πληρωνω τα κοινοχρηστα... ελεος... εκει που ειχα ενα εξτρα εισοδημα τωρα ειμαι κ μειον συνεχεια!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω λεω να παω να κανω τα νυχια μου! βαρεθηκα! παω να ντυθω! ετοιμασα κ μια σαλτσουλα για μακαρονια οποτε μια χαρα! τα λεμε μετα φιλιαααα


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ποπη!! εφτασες στις 34!!!!!!!!

καλημερα γωγω μου!!!σημερα κλεινω την 34!!!σαν ονειρο μου φαινεται και εχω ξεθαρεψει λιγο!!καθομαι πλεον και σε καρεκλα!!!

καλημερα Ποπακη μου.. ναι εσυ εισαι η ατυχη απ ολες με την εγκυμοσυνη. μετα ομως ερχομαι εγω σαν 2η πιο ατυχη!

ενταξει μωρε ολα αυτα θα περασουν κ μετα θα ειμαστε μια χαρα! το σημαντικο ειναι που ειμαστε γονιμες κ να ειναι καλα τα μωρακια μας!

αχ κ εγω με τον θηλασμο ετσι που τα ακουω δεν ξερω αν θα εχω κουραγιο...

τι εγινε χτες με τις εξετασεις σου????

αυριο θα βγουνε τα αποτελεσματα μαργαριτα μου αχ εχω ενα αγχος και απο κει σχετικα με το σιδηρο γιατι την περασμενη φορα στο τσαφ γλυτωσα την μεταγγιση...ας ελπισουμε να μην κατεβηκε κ αλλο...:rolleyes::rolleyes:

και εσυ απο τις ατυχες εισαι μαργαριτακι μου αλλα να λεμε παλι καλα που φτασαμε ως εδω...εγω προσωπικα δεν το περιμενα αν κρινω οτι παραλιγο να γεννησω στον 7ο...

πηγα να ντυθω και τωρα γυρισα!!!καλημερα ποπη!!!υπομονη μαζι θα γεννησουμε!!!!παω να βαλω τες φακες πανω!!

καλημερα εφακη μου!! μιαμ μιαμ φακες με αντζουγιες μου αρεσουν!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παω λιγο να συμμαζεψω το σπιτι κ να ετοιμαστω για το γιατρο!τα λεμε το μεσημερι

καλα αποτελεσματα γωγω μου!!θα περιμενουμε νεα σου!!

κ εγω λεω να παω να κανω τα νυχια μου! βαρεθηκα! παω να ντυθω! ετοιμασα κ μια σαλτσουλα για μακαρονια οποτε μια χαρα! τα λεμε μετα φιλιαααα

τι τα κανεις τα νυχια σου??

εμενα η γιατρος δεν με αφηνει να κανω τπτ ...οταν ημουν στην κλινικη ειχαν μεγαλωσει λιγο και με εκανε παρατηρηση να τα κοψω...μου ειπε ομορφα και γλυκα:να κοψεις τα νυχακια σου!!νυχια μανουλας ειναι αυτα??

χα χα χα και το κοβω συνεχεια!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γωγω μου!!!σημερα κλεινω την 34!!!σαν ονειρο μου φαινεται και εχω ξεθαρεψει λιγο!!καθομαι πλεον και σε καρεκλα!!!

αυριο θα βγουνε τα αποτελεσματα μαργαριτα μου αχ εχω ενα αγχος και απο κει σχετικα με το σιδηρο γιατι την περασμενη φορα στο τσαφ γλυτωσα την μεταγγιση...ας ελπισουμε να μην κατεβηκε κ αλλο...:rolleyes::rolleyes:

και εσυ απο τις ατυχες εισαι μαργαριτακι μου αλλα να λεμε παλι καλα που φτασαμε ως εδω...εγω προσωπικα δεν το περιμενα αν κρινω οτι παραλιγο να γεννησω στον 7ο...

καλημερα εφακη μου!! μιαμ μιαμ φακες με αντζουγιες μου αρεσουν!!

ετσι ειναι ποπη μου θα πιασεις και το μηνα σου σε δυο εβδομαδες αρα υπομονη και μην ξεθαρευεις!!!

δεν μου αρεσουν οι ανζουγιες:(

φακες με κριθαρακι και καροτο τες κανω και τες συνδιαζω με γιαουρτι!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Τι κάνετε εντάξει βρήκαμε σταθερό σπιτάκι ή θα μας διώξουν πάλι?

Και για μενα η νύχτα ήταν εφιαλτική ο μικρός βγάζει δόντι το τελευταίο ευτυχώς και έκλαιγε κάθε μια ώρα περίπου.Άντε μετά να βολευτείς να ξανακοιμηθείς ξέρετε με τις καούρες πόσο δύσκολο είναι.

Ευτυχώς τελείωσε και αυτή και ας ελπίσουμε στο μεσημέρι να κλείσουμε λίγο τα ματάκια μας.

Ποπάκι 34η εβδομάδα ε?Γιούπιιιιιι.Άντε με το καλό και στο μήνα σου κοριτσάκι μου μη φοβάσαι θα σε πάει στις 38 με πρόκληση αν δε βγαίνει μάλλον λόγω ζαχάρου.

Σας αφήνω για λίγο πάω λαική και επιστρέφω έβαλα και κόκορα με χυλοπίτες σήμερα.

Φιλιά


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Τι κάνετε εντάξει βρήκαμε σταθερό σπιτάκι ή θα μας διώξουν πάλι?

Και για μενα η νύχτα ήταν εφιαλτική ο μικρός βγάζει δόντι το τελευταίο ευτυχώς και έκλαιγε κάθε μια ώρα περίπου.Άντε μετά να βολευτείς να ξανακοιμηθείς ξέρετε με τις καούρες πόσο δύσκολο είναι.

Ευτυχώς τελείωσε και αυτή και ας ελπίσουμε στο μεσημέρι να κλείσουμε λίγο τα ματάκια μας.

Ποπάκι 34η εβδομάδα ε?Γιούπιιιιιι.Άντε με το καλό και στο μήνα σου κοριτσάκι μου μη φοβάσαι θα σε πάει στις 38 με πρόκληση αν δε βγαίνει μάλλον λόγω ζαχάρου.

Σας αφήνω για λίγο πάω λαική και επιστρέφω έβαλα και κόκορα με χυλοπίτες σήμερα.

Φιλιά

καλημερα γεωργια μου!!ετσι ειναι τα δοντακια κανε υπομονη!!!εμεις εδω θα ειμαστε!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι τα κανεις τα νυχια σου??

εμενα η γιατρος δεν με αφηνει να κανω τπτ ...οταν ημουν στην κλινικη ειχαν μεγαλωσει λιγο και με εκανε παρατηρηση να τα κοψω...μου ειπε ομορφα και γλυκα:να κοψεις τα νυχακια σου!!νυχια μανουλας ειναι αυτα??

χα χα χα και το κοβω συνεχεια!!

καλε τι υπερβολες ειναι αυτες! εγω θα παω να κανω ενα χρωμα δεν ξερω τι θα δω... ε πριν γεννησω θα τα κοψω πιο κοντα! τωρα ας τα ευχαριστηθω! ποτε δεν ηταν πιο ομορφα!

απο πριν γιατι να τα εχουμε κοντα αν δεν θελουμε καλε????? ζζζνοινγκγ!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...