Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το εχασα ποτε ξαναρωτησες???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:με αυτο το χαμο που γινεται...

δεν ειναι στανταρ εγω πλεον δεν μπορω να ξεχωρισω αν ειναι προπαρασκευαστικες η οι συσπασεις που κανω ....παντως τοκετου δεν ειναι...

οι τοκετου συσπασεις ειναι ανα 5 λεπτο και πιο κατω...εγω οταν ειχα παθει το επεισοδιο που νοσηλευτικα..εκανα ανα 2 λεπτα συσπαση δυνατη...οποτε μην φοβασαι ακομα!!και εγω πλεον στο 20-30λεπτο κανω...

και χωρις πονο.. ε Ποπη μου;; πρωτη φορα μου συμβαινει γιαυτο ρωταω. μεχρι τωρα δεν ειχα τιποτα τετοιο ουτε στον 1ο μου γιο ενιωσα ποτε μου συσπαση...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ εχω εκνευριστεί πολύ η Ελευθερία άραγε τι να κάνει που είναι και κοντά στις μερες να της στέλναμε κανένα μην?

παντως πριν ητανε μεσα... κατσε μεχρι αυριο νομιζω να μην ενοχλουμε κιολας..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

και χωρις πονο.. ε Ποπη μου;; πρωτη φορα μου συμβαινει γιαυτο ρωταω. μεχρι τωρα δεν ειχα τιποτα τετοιο ουτε στον 1ο μου γιο ενιωσα ποτε μου συσπαση...

κοιτα εμενα πλεον ειναι και με πονακια ειδικα τα βραδυα...αλλα οταν ημουν στον 7ο ηταν χωρις πονο...να μην ανησυχεις αν η συχνοτητα τους δεν ειναι κοντινη μεταξυ τους...λογικο ειναι στην βδομαδα που εισαι αντωνιτσα...:P:p


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως πριν ητανε μεσα... κατσε μεχρι αυριο νομιζω να μην ενοχλουμε κιολας..

ναι το απογευμα ηταν μεσα!!τωρα μπορει και να μας ψαχνει!!

το δωρακι μας αραγε τι να κανει??πως να ειναι??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ναι το απογευμα ηταν μεσα!!τωρα μπορει και να μας ψαχνει!!

το δωρακι μας αραγε τι να κανει??πως να ειναι??

τωρα η Δωρα η θα θηλαζει η θα χαζευει το μωρουλινι της!!!!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε?? εγω καθαρισα το σπιτι, εκανα κ ενα μπανιο κ τωρα πειναω. ολη την ωρα πειναω τωρα τελευταια! νομιζω οτι πηρα 1 κιλο τις τελευταιες 2 βδομαδες!!

1 κιλο σε 2 βδομαδες καλα ειναι εγω τωρα πηρα κιλο σε 1 βδομαδα....:rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

1 κιλο σε 2 βδομαδες καλα ειναι εγω τωρα πηρα κιλο σε 1 βδομαδα....:rolleyes::rolleyes:

γεια! ξαναέστειλε μήνυμα μήπως μπορεσουν να το φτιάξουν! Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το καφέ και άντε πάλι να συνηθίσω αλλού.. Είναι και οι μέρες μας τώρα και πολύ μας δυσκολεύει αυτή η κατάσταση..!

Εγώ είμαι +15 ακόμα. Δεν ήταν καλά και το στομάχι μου αυτές τις μέρες και έκανα και εμετό χθες το βράδυ. Πάλι αναγούλες και χαζομάρες τις τελευταίες μέρες..


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια! ξαναέστειλε μήνυμα μήπως μπορεσουν να το φτιάξουν! Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το καφέ και άντε πάλι να συνηθίσω αλλού.. Είναι και οι μέρες μας τώρα και πολύ μας δυσκολεύει αυτή η κατάσταση..!

Εγώ είμαι +15 ακόμα. Δεν ήταν καλά και το στομάχι μου αυτές τις μέρες και έκανα και εμετό χθες το βράδυ. Πάλι αναγούλες και χαζομάρες τις τελευταίες μέρες..

και εγω Ανθη μου σημερα να πεθανω απο αναγουλες... γιατι αραγε; λες να κρυωσαμε;; θελω να κανω εμετο αλλα απο την αλλη βαριεμαι αυτη την ταλαιπωρια...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω +9 ειμαι. δεν ειναι πολλα αλλα οσο προσεχα δεν πηρα καθολου. τωρα που χαλαρωσα λιγο κ αρχισα να τρωω λιγο πιο παχυντικα πηρα κατευθειαν! καλα σας λεω , αν δεν προσεχα τους προηγουμενους μηνες στα +30 θα ημουν τωρα!

απορω πως αλλες τρωνε κ δεν παιρνουν!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

και χωρις πονο.. ε Ποπη μου;; πρωτη φορα μου συμβαινει γιαυτο ρωταω. μεχρι τωρα δεν ειχα τιποτα τετοιο ουτε στον 1ο μου γιο ενιωσα ποτε μου συσπαση...

Αντωνία παρατήρησε αν η διαφορά μεταξύ των συσπάσεων μειωθεί. Αν γίνει δηλαδή ανά 10λεπτο τότε κάτι μπορεί να "μαγειρεύει" ο μικρός σου! Αλλιώς πάλι αφού μπήκες στο μήνα σου καλό είναι να τις έχεις. Ετοιμάζεται η μήτρα για τη γέννα!!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

γεια! ξαναέστειλε μήνυμα μήπως μπορεσουν να το φτιάξουν! Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το καφέ και άντε πάλι να συνηθίσω αλλού.. Είναι και οι μέρες μας τώρα και πολύ μας δυσκολεύει αυτή η κατάσταση..!

Εγώ είμαι +15 ακόμα. Δεν ήταν καλά και το στομάχι μου αυτές τις μέρες και έκανα και εμετό χθες το βράδυ. Πάλι αναγούλες και χαζομάρες τις τελευταίες μέρες..

αχ εγω εγω πολλες καουρες!!!καιγονται τα σωθικα μου....σου απαντησαν ανθη μου??

ασε και εγω εχω φρικαρει δεν εχω και αλλη ασχολια περα απο εσας εδω και την τηλεοραση...ουφ τι μπερδεμα???


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω Ανθη μου σημερα να πεθανω απο αναγουλες... γιατι αραγε; λες να κρυωσαμε;; θελω να κανω εμετο αλλα απο την αλλη βαριεμαι αυτη την ταλαιπωρια...

Εγώ δεν κρύωσα σίγουρα. Κάτι άλλο παίζει.. Για τον εμετό ποτέ δεν μπορώ να το ελέγξω ή να το προκαλέσω. Αν είναι να κάνω θα κάνω, αλλιώς παλεύω με τις αναγούλες και τις καούρες!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...