Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

εγω +9 ειμαι. δεν ειναι πολλα αλλα οσο προσεχα δεν πηρα καθολου. τωρα που χαλαρωσα λιγο κ αρχισα να τρωω λιγο πιο παχυντικα πηρα κατευθειαν! καλα σας λεω , αν δεν προσεχα τους προηγουμενους μηνες στα +30 θα ημουν τωρα!

απορω πως αλλες τρωνε κ δεν παιρνουν!

εγω που δεν τρωω πως παιρνω??πηγα ξαφνικα στα +12...ενω τοσο καιρο κρατιομουν...ειχα χασει κιολας οταν ημουν στην κλινικη...αχ τι να πω ...που να ετρωγα κιολας φακλανα θα γινομουν στα +30 χα χα χα


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ δεν κρύωσα σίγουρα. Κάτι άλλο παίζει.. Για τον εμετό ποτέ δεν μπορώ να το ελέγξω ή να το προκαλέσω. Αν είναι να κάνω θα κάνω, αλλιώς παλεύω με τις αναγούλες και τις καούρες!

αχ πες τα βρε ανθη μου και εγω ετσι ακριβως ειμαι...εμενα και οι καουρες με αναγουλιαζουν...και ερχονται υγρα μεχρι πανω στον λαιμο και με πνιγουν...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αχ εγω εγω πολλες καουρες!!!καιγονται τα σωθικα μου....σου απαντησαν ανθη μου??

ασε και εγω εχω φρικαρει δεν εχω και αλλη ασχολια περα απο εσας εδω και την τηλεοραση...ουφ τι μπερδεμα???

Τώρα ξαναέστειλα πμ σε έναν συντονιστή! Ελπίζω να το δει σύντομα (δε νομίζω σήμερα) και να μας ενημερώσει. Όταν μου απαντήσει θα σας πω αμέσως!!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

εγω που δεν τρωω πως παιρνω??πηγα ξαφνικα στα +12...ενω τοσο καιρο κρατιομουν...ειχα χασει κιολας οταν ημουν στην κλινικη...αχ τι να πω ...που να ετρωγα κιολας φακλανα θα γινομουν στα +30 χα χα χα

εσυ ξεκινησες πολυ αδυνατη βρε! εγω ειχα αποθεμα:D

ασε μ'επιασε παλι κ ολο γλυκα φτιαχνω! καθε μερα μου κολλαει κ μια συνταγη! τα μοιραζω τα περισσοτερα αλλα κ παλι κατι μενει σπιτι κ τρωω! εκανα κ κατι μπισκοτο-κεικακια που εκανε ο Ακης κ ειναι κολαση ρε γμτ! παω ερχομαι στην κουζινα κ τα κοιταω σαν χαζη!!:cool:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ πες τα βρε ανθη μου και εγω ετσι ακριβως ειμαι...εμενα και οι καουρες με αναγουλιαζουν...και ερχονται υγρα μεχρι πανω στον λαιμο και με πνιγουν...

τι μπορει να ειναι αν δεν ειναι κρυωμα; εμενα καουρες δεν ειναι ειναι αναγουλα 1000%


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ πες τα βρε ανθη μου και εγω ετσι ακριβως ειμαι...εμενα και οι καουρες με αναγουλιαζουν...και ερχονται υγρα μεχρι πανω στον λαιμο και με πνιγουν...

Τις καούρες τις νιώθω συνήθως όταν ξαπλώνω και αν πιω νερό το πρωί που θα σηκωθώ για τουαλέτα με πεθαίνει! Συνήθως το βγάζω μετά από κανα μισάωρο. Αλλά τι να κάνω; Διψάω πάρα πολύ!

Είχαν σταματήσει για λίγο. Υπομονή μέχρι να γεννήσουμε!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

εσυ ξεκινησες πολυ αδυνατη βρε! εγω ειχα αποθεμα:D

ασε μ'επιασε παλι κ ολο γλυκα φτιαχνω! καθε μερα μου κολλαει κ μια συνταγη! τα μοιραζω τα περισσοτερα αλλα κ παλι κατι μενει σπιτι κ τρωω! εκανα κ κατι μπισκοτο-κεικακια που εκανε ο Ακης κ ειναι κολαση ρε γμτ! παω ερχομαι στην κουζινα κ τα κοιταω σαν χαζη!!:cool:

Αχ Γωγώ κρίμα που είσαι μακρυά να μας μοίραζες και μας κανένα γλυκάκι!!;);)


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Γωγώ κρίμα που είσαι μακρυά να μας μοίραζες και μας κανένα γλυκάκι!!;);)

ναι, πραγματικα τα φτιαχνω κ τα στελνω εδω κ εκει! η αδερφη μου με κοροιδευει, με παιρνει τηλ κ μου λεει τι θα φτιαξει σημερα η Λωξαντρα:rolleyes:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια τι ψαξιμο ειναι αυτο για να βρεθουμε??πω πω!ελπιζω να μην μας ξανακλεισουν...

Λαμπρινούλα τι κάνουν τα κοριτσάκια σου? Ο γιος σου πώς τις βλέπει? Πες μας κανένα νεάκι!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα κι εγω.....

κοριτσια εχω πονους περιοδου,,,, τι σημαινει αυτο τωρα;;;;

Αχ βρε Νικούλα μου, λες?? Είναι συνεχόμενοι?


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα προς το παρον!!!

τρώνε και κοιμούνται!!!!!!

ο γιος τις συνηθίζει σιγα σιγα!!!!!!!εμενα με εχει πεθανει η αυπνία!καθε 3ωρο ταίζω...ελπίζω να παρουν βαρος και να σταματησουν να ξυπνανε τα βραδια...:(

ο γιος μου μετα τις 40 ημερες δεν ξύοναγε βράδυ αλλα αυτος ηταν τελειομηνος....για να δω με αυτες τις μικρες ποσο θα κρατησει αυτο,,,,θα τις ανεβασω και φωτο στο φέις!


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κι εγω.....

κοριτσια εχω πονους περιοδου,,,, τι σημαινει αυτο τωρα;;;;

νικη εγω νιωθω ετσι κθε φορα που μου σπανε τα μερα...μετα εχω πονους περιοδου,,,δεν παιρνεις την γιατρο σου να τις το πεις??δεν νομιζω να γεννας αλλα ρωτα την


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...