Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε δεν νομίζω αλήθεια νομίζω με την εμβρυομεταφορα αλλά όντως μεγάλωσε καμία σχέση. Λέει ότι η αποκόλληση είναι μικρή. Εγώ βλέπω στο βίντεο τώρα που έβγαλα δύο μικρά κυκλάκια δεν ξέρω τ να σου πω. Κάθε φορά πραγματικά ρε παιδί μου ένα άγχος . Μια να βγει θετικό το τέστ μετά χοριακες μετά να δούμε σάκο μετά καρδιά ε μετά σου λέει μπαμπά μην ηρεμήσεις πάρε και μια αποκόλληση αχααχαχαχα. Βασικά της λέει θέλει προσοχή σε λακούβες αυτό έλεγε λακούβες. Εσυ τ λες είναι λίγες μέρες να κάτσει σπίτι 5 μέρες;; Ραντεβού τώρα 30 Μαίου ετοιμάσου για τα ηρεμιστικά 😅😅😅😅

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

καλημερα Μαργαριτα μου!! σε σκεφτομουν σημερα το πρωι.. επανερχονται αυτοι οι πονοι που εχουμε κατω απο το στηθος....

εσενα τσιμπιες ειναι? εμενα ναι. τελικα χτες στον υπερηχο ειδα οτι το ινομοιωμα εχει παει εκει πανω! κ επισης εκει ειχε κ το γονατο της κ το σπρωχνει! σε λιγο θα μου βγει απο το στομα δηλαδη... εγω τους εχω μονιμα πια κοριτσακι αλλα ευτυχως μαλακωσαν κ δεν ειναι συνεχομενοι πονοι... εχει παρει κ θεση πια με το κεφαλι κατω ισως γι αυτο ειναι καλυτερα.. πραγματικα θελω να ξεμπερδευωωωωω! να δω το μωρακι μου κ να μην ποναω πια! χτες το ελεγα στην αδερφη μου κ μου ειπε εμενα καμια φιλη μου δεν ποναγε στην εγκυμοσυνη! τι να της πω τωρα πειτε μου!!!!!:mad::mad::mad::mad:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτο εδω ειναι μαργαριτα μου

%CE%98%CE%95%CE%A1%CE%9C%CE%9F%CE%A3.jpg

κραταει το νερο ζεστο για να κανεις το γαλα του μωρου,εγω επειδη δεν θα θηλασω θα παρω!!

εγω εχω 3... 1 μεγαλο για το σπιτι και 2 μικρους για οταν παμε καπου και περνω νερο ζεστο μαζι μου!

εσενα τσιμπιες ειναι? εμενα ναι. τελικα χτες στον υπερηχο ειδα οτι το ινομοιωμα εχει παει εκει πανω! κ επισης εκει ειχε κ το γονατο της κ το σπρωχνει! σε λιγο θα μου βγει απο το στομα δηλαδη... εγω τους εχω μονιμα πια κοριτσακι αλλα ευτυχως μαλακωσαν κ δεν ειναι συνεχομενοι πονοι... εχει παρει κ θεση πια με το κεφαλι κατω ισως γι αυτο ειναι καλυτερα.. πραγματικα θελω να ξεμπερδευωωωωω! να δω το μωρακι μου κ να μην ποναω πια! χτες το ελεγα στην αδερφη μου κ μου ειπε εμενα καμια φιλη μου δεν ποναγε στην εγκυμοσυνη! τι να της πω τωρα πειτε μου!!!!!:mad::mad::mad::mad:

οχι δεν ειναι τσιμπιες.. εινα σαν αυτα που λεγαμε ναπο παλια...σαν κοστωμα...μου ειχε περασει τελειως και τωρα εδω και 2 μερες αρχισανε παλι.. χτες το βραδυ ηρθε απο δω η μαμα μου και μου ειπε οτι η κοιλια μου εχει καταιβει...

εγω να δεις ποσο θελω να ξεμπερδευω...θελω να τελειωσει να ησυχασω,,, πριν μεινω εγκυος στο 2ο ακουγα κοπελλες που παραπονιοντουσαν για τις εγκυμοσυνες τους και ελεγα ιδιοτροπες ειναι και αφορμη γυρευουν για να μην κανουν τιποτα κτλ κτλ και τους ελεγα απολαυστε την γιατι ειναι μοναδικη η περιοδος αυτη...τωρα....δεν ξαναμιλαω....σιγουρα ειναι μοναδικη περιοδος αλλα περασα πολλα αυτη τη φορα...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε και με ζεστο νερο......

ναι ρε γμτ μα τι ειναι αυτο το πραγμα.... οταν τελειωσε η πρωτη μου εγκυμοσυνη ελεγα θα κανω κιαλλα μωρακια πολλα (που θελω να κανω κιαλλα) τωρα δισταζω.... στην πρωτη δεν καταλαβα Χριστο... τωρα ταλαιπωρουμαι αφανταστα....

Τυχερήηηηηη....

ουτε και εγω το βλεπω να κανω αλλο!!δεν αντεχω την εγκυμοσυνη ασε που καθε νυκτα κλαιω απο τα νευρα μου!!!:(:(


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ουτε και εγω το βλεπω να κανω αλλο!!δεν αντεχω την εγκυμοσυνη ασε που καθε νυκτα κλαιω απο τα νευρα μου!!!:(:(

και εγω εδω και 2 μερες εχω παρα πολλα νευρα.... ετσι ειναι ο 9ος ρε γμτ;;; ποτε θα περασει επιτελους;;;;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

λες να κατεβαινουν τα μωρακια; παντως και εγω εγω πονους παντου σχεδον... δεν σου ειπε ο γιατρος σου αν καταιβηκε λιγο το μωρο;

εγω θα παω αυριο...11:40 το ραντεβου και μαλλον θα φαω το χουφτωμα της χρονιας!!!

ναι κατεβηκε ειναι με το κεφαλι κατω. αλλα δεν μου ειπε αν πηρε θεση. δηλαδη αν θα μεινει ετσι. το ξερουν αυτο? ναι μου ειπε οτι απο δω κ περα θα μειωνεται κ ο τραχηλος λιγο-λιγο επειδη κατεβαινει το κεφαλι της.

Με αυτο το χουφτωμα με εχεις τρομαξει λιγο!!!! αλλα οι αλλες δεν πονεσαν απ οτι ειπαν. μια φορα με ειχε δει ετσι ο γιατρος ηταν μια ασχημη αισθηση πιεσης αλλα δεν ειχα πονεσει. μακαρι να μην ξαναπονεσεις κ εσυ κουκλακι!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω 3... 1 μεγαλο για το σπιτι και 2 μικρους για οταν παμε καπου και περνω νερο ζεστο μαζι μου!

οχι δεν ειναι τσιμπιες.. εινα σαν αυτα που λεγαμε ναπο παλια...σαν κοστωμα...μου ειχε περασει τελειως και τωρα εδω και 2 μερες αρχισανε παλι.. χτες το βραδυ ηρθε απο δω η μαμα μου και μου ειπε οτι η κοιλια μου εχει καταιβει...

εγω να δεις ποσο θελω να ξεμπερδευω...θελω να τελειωσει να ησυχασω,,, πριν μεινω εγκυος στο 2ο ακουγα κοπελλες που παραπονιοντουσαν για τις εγκυμοσυνες τους και ελεγα ιδιοτροπες ειναι και αφορμη γυρευουν για να μην κανουν τιποτα κτλ κτλ και τους ελεγα απολαυστε την γιατι ειναι μοναδικη η περιοδος αυτη...τωρα....δεν ξαναμιλαω....σιγουρα ειναι μοναδικη περιοδος αλλα περασα πολλα αυτη τη φορα...

εγω σκεφτομαι να παρω δυο!!θα το δω ομως στην πορεια!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω εδω και 2 μερες εχω παρα πολλα νευρα.... ετσι ειναι ο 9ος ρε γμτ;;; ποτε θα περασει επιτελους;;;;;

και εγω ρε με αποτελεσμα να τα βγαλω στο παιδι και μετα να νοιωθω και τυψεις!!ασε ειμαι χαλια αρχισα να φοβαμαι μην παθω και καταθλιψη!!

ναι κατεβηκε ειναι με το κεφαλι κατω. αλλα δεν μου ειπε αν πηρε θεση. δηλαδη αν θα μεινει ετσι. το ξερουν αυτο? ναι μου ειπε οτι απο δω κ περα θα μειωνεται κ ο τραχηλος λιγο-λιγο επειδη κατεβαινει το κεφαλι της.

Με αυτο το χουφτωμα με εχεις τρομαξει λιγο!!!! αλλα οι αλλες δεν πονεσαν απ οτι ειπαν. μια φορα με ειχε δει ετσι ο γιατρος ηταν μια ασχημη αισθηση πιεσης αλλα δεν ειχα πονεσει. μακαρι να μην ξαναπονεσεις κ εσυ κουκλακι!

γιατι σε εξεταζει απο κατω καισαρικη δεν θα κανεις???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαργαριτα μου και εγω ειμαι στα +17:roll::roll::roll:

νομιζω εμεις εχουμε παρει τα πιο πολλα Εφακη... κ το κακο ειναι οτι τελευταια δεν μπορω να φαω ποσοτητα αλλα τα κιλα μια χαρα μπαινουνε.. ενω τρωω την μιση μεριδα απ οτι πριν... παραξενο..

ευτυχως εγω θα το γλιτωσω αυτο γιατι παω κατευθειαν για την καισαρικη!!!:rolleyes:

και εγω. δηλαδη δεν θα μας εξετασουν δεν χρειαζεται ε? εμενα χτες ο γιατρος ειπε οτι ισως να μπορεσω κ φυσιολογικα αλλα να σου πω θελω να τελειωνω οσο πιο γρηγορα γινεται...

εγω εχω 3... 1 μεγαλο για το σπιτι και 2 μικρους για οταν παμε καπου και περνω νερο ζεστο μαζι μου!

εγω να δεις ποσο θελω να ξεμπερδευω...θελω να τελειωσει να ησυχασω,,, πριν μεινω εγκυος στο 2ο ακουγα κοπελλες που παραπονιοντουσαν για τις εγκυμοσυνες τους και ελεγα ιδιοτροπες ειναι και αφορμη γυρευουν για να μην κανουν τιποτα κτλ κτλ και τους ελεγα απολαυστε την γιατι ειναι μοναδικη η περιοδος αυτη...τωρα....δεν ξαναμιλαω....σιγουρα ειναι μοναδικη περιοδος αλλα περασα πολλα αυτη τη φορα...

κ εγω δεν περιμενα να ποναει τοσο η εγκυμοσυνη!!!!! αλλα μου ετυχαν ολα ρε γμτ! εμετοι κ ναυτιες, μετα νοσοκομειο ινομοιωματα, φοβεροι πονοι κ αντιβιωσεις, μετα ανεπαρκεια τραχηλου κ κλεισουρα κ τωρα πονοι παντου! ελεος δηλαδη!!!!!!! οντως κ εγω δεν το φανταζομουν ετσι με τιποτα...

ουτε και εγω το βλεπω να κανω αλλο!!δεν αντεχω την εγκυμοσυνη ασε που καθε νυκτα κλαιω απο τα νευρα μου!!!:(:(

εχετε νευρα? κ εγω αλλα οχι κ φοβερα. λιγο χειροτερα απο το νορμαλ μαλλον. κυριως επειδη κουραστηκα με ολα αυτα.

πρεπει να παρω κ εγω θερμος? εχω ενα!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι κατεβηκε ειναι με το κεφαλι κατω. αλλα δεν μου ειπε αν πηρε θεση. δηλαδη αν θα μεινει ετσι. το ξερουν αυτο? ναι μου ειπε οτι απο δω κ περα θα μειωνεται κ ο τραχηλος λιγο-λιγο επειδη κατεβαινει το κεφαλι της.

Με αυτο το χουφτωμα με εχεις τρομαξει λιγο!!!! αλλα οι αλλες δεν πονεσαν απ οτι ειπαν. μια φορα με ειχε δει ετσι ο γιατρος ηταν μια ασχημη αισθηση πιεσης αλλα δεν ειχα πονεσει. μακαρι να μην ξαναπονεσεις κ εσυ κουκλακι!

και εμενα ειναι με το κεφαλι κατω απο τον 6ο νομιζω:tongue: βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι θα μεινει ετσι....

αρα ο τραχηλος μειωνετε με το που κατεβαινει το μωρο...δεν παιζει ρολο αν ειναι με το κεφαλι κατω ή οχι...

μακαρι Μαργαριτα μου να μην πονεσω αυτη την φορα... αν και να σου πω την αληθεια και εγω πιστευω οτι δεν θα πονεσω γιατι ποναω απο τωρα:tongue::tongue:


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω ρε με αποτελεσμα να τα βγαλω στο παιδι και μετα να νοιωθω και τυψεις!!ασε ειμαι χαλια αρχισα να φοβαμαι μην παθω και καταθλιψη!!

γιατι σε εξεταζει απο κατω καισαρικη δεν θα κανεις???

και εγω ακριβως το ιδιο.... το σκεφτομαι πολυ αυτο με την καταθληψη...στα προθηρα ειμαι νομιζω τωρα τον τελευταιο καιρο....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μεσα επεσε!

και εγω ρε με αποτελεσμα να τα βγαλω στο παιδι και μετα να νοιωθω και τυψεις!!ασε ειμαι χαλια αρχισα να φοβαμαι μην παθω και καταθλιψη!!

γιατι σε εξεταζει απο κατω καισαρικη δεν θα κανεις???

με ειχε εξετασει τοτε με τους πονους για να δουμε αν ειχε παθει κατι ο τραχηλος..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εμεις εχουμε παρει τα πιο πολλα Εφακη... κ το κακο ειναι οτι τελευταια δεν μπορω να φαω ποσοτητα αλλα τα κιλα μια χαρα μπαινουνε.. ενω τρωω την μιση μεριδα απ οτι πριν... παραξενο..

και εγω. δηλαδη δεν θα μας εξετασουν δεν χρειαζεται ε? εμενα χτες ο γιατρος ειπε οτι ισως να μπορεσω κ φυσιολογικα αλλα να σου πω θελω να τελειωνω οσο πιο γρηγορα γινεται...

κ εγω δεν περιμενα να ποναει τοσο η εγκυμοσυνη!!!!! αλλα μου ετυχαν ολα ρε γμτ! εμετοι κ ναυτιες, μετα νοσοκομειο ινομοιωματα, φοβεροι πονοι κ αντιβιωσεις, μετα ανεπαρκεια τραχηλου κ κλεισουρα κ τωρα πονοι παντου! ελεος δηλαδη!!!!!!! οντως κ εγω δεν το φανταζομουν ετσι με τιποτα...

εχετε νευρα? κ εγω αλλα οχι κ φοβερα. λιγο χειροτερα απο το νορμαλ μαλλον. κυριως επειδη κουραστηκα με ολα αυτα.

πρεπει να παρω κ εγω θερμος? εχω ενα!

μαλλον εγω εχω παρει τα περισοτερα και η ανθη στα 15 αν δεν κανω λαθος αλλα ειναι και πιο κοντα απο εμας για να γεννησει!!!

δεν το ηξερα οτι υπαρχει πιθανοτητα να πας και για φυσικο,δεν χρειαζετε η κολπικη εξεταση αμα θα κανεις καισαρικη

αμα θα θηλασεις μπορει να ειναι αρκετος και ο ενας!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα νομιζω στην καισαρικη δεν σου κανουν αυτη την εξεταση... τωρα αν υπαρχει περιπτωση φ.τ μαλλον θα σου την κανει..

Ρε παιδια η Ελευθερια δεν φανηκε ακομα....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...