Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

ολα καλα προς το παρον!!!

τρώνε και κοιμούνται!!!!!!

ο γιος τις συνηθίζει σιγα σιγα!!!!!!!εμενα με εχει πεθανει η αυπνία!καθε 3ωρο ταίζω...ελπίζω να παρουν βαρος και να σταματησουν να ξυπνανε τα βραδια...:(

ο γιος μου μετα τις 40 ημερες δεν ξύοναγε βράδυ αλλα αυτος ηταν τελειομηνος....για να δω με αυτες τις μικρες ποσο θα κρατησει αυτο,,,,θα τις ανεβασω και φωτο στο φέις!

Αχ κρίμα που δεν θα τις δω.. Δεν έχω φεις. :( Πολύ τρέξιμο ε; Για πότε μεγάλωσε η οικογένεια! Τέλεια!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε παιδια τι γινεται σημερα? θα μας τρελανουν εδω μεσα? ελεος δηλαδη! θα θελει κ η δωρα να μας βρει κ αντε να ψαχνει απο το κινητο τριαντα ωρες!!!!

τελος παντων γυρισα απο τον γιατρο! (ενταξει πηγαμε μετα κ τσακισαμε κ ενα κεμπαπ αλλα δεν φταιω μου ειπε να φαω!) το κοριτσακι μου εχει παει 2340 μια χαρουλα ειναι. ο τραχηλος μειωθηκε ελαχιστα αλλα ειναι φυσιολογικο. δηλαδη πηγε στα 19mm. Ολα καλα!!!!! μου ειπε να προσεχω λιγακι ακομα μεχρι τελος του μηνα κ μετα να κανω οτι θελω! οσο αντεχω δηλαδη!!! δηλαδη καθολου χεχεχε! αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να περπαταω λιγακι πλεον. απλα να μην το παρακανω! με προσοχη κ σιγα σιγα.

αυτα! το Δωρακι μας τι να κανει?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα προς το παρον!!!

τρώνε και κοιμούνται!!!!!!

ο γιος τις συνηθίζει σιγα σιγα!!!!!!!εμενα με εχει πεθανει η αυπνία!καθε 3ωρο ταίζω...ελπίζω να παρουν βαρος και να σταματησουν να ξυπνανε τα βραδια...:(

ο γιος μου μετα τις 40 ημερες δεν ξύοναγε βράδυ αλλα αυτος ηταν τελειομηνος....για να δω με αυτες τις μικρες ποσο θα κρατησει αυτο,,,,θα τις ανεβασω και φωτο στο φέις!

ποτε θα ανεβασεις φωτο!!!!!!!!!! αντε να δουμε!!!!!!!!!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κρίμα που δεν θα τις δω.. Δεν έχω φεις. :( Πολύ τρέξιμο ε; Για πότε μεγάλωσε η οικογένεια! Τέλεια!

θα προσπαθησω να ανεβασω κ εδω καμια τοτε!!!αστα..τωρα ειμαστε πλήρεις....:)


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε παιδια τι γινεται σημερα? θα μας τρελανουν εδω μεσα? ελεος δηλαδη! θα θελει κ η δωρα να μας βρει κ αντε να ψαχνει απο το κινητο τριαντα ωρες!!!!

τελος παντων γυρισα απο τον γιατρο! (ενταξει πηγαμε μετα κ τσακισαμε κ ενα κεμπαπ αλλα δεν φταιω μου ειπε να φαω!) το κοριτσακι μου εχει παει 2340 μια χαρουλα ειναι. ο τραχηλος μειωθηκε ελαχιστα αλλα ειναι φυσιολογικο. δηλαδη πηγε στα 19mm. Ολα καλα!!!!! μου ειπε να προσεχω λιγακι ακομα μεχρι τελος του μηνα κ μετα να κανω οτι θελω! οσο αντεχω δηλαδη!!! δηλαδη καθολου χεχεχε! αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να περπαταω λιγακι πλεον. απλα να μην το παρακανω! με προσοχη κ σιγα σιγα.

αυτα! το Δωρακι μας τι να κανει?

Μια χαρούλα τα νέα σας Μαργαρίτα! Άντε τον φάγαμε το γάιδαρο!

Κι εγώ αναρωτιέμαι τι να κάνει η Δώρα! Θα περιμένουμε να πάει σπιτι να μας πει νέα αναλυτικά.

Η Νίκη ή της έσπασαν τα νερά κι έφυγε για κλινική ή δεν μπορεί να μπει στο καφέ! Ώρα που βρήκε να έχει πρόβλημα κι αυτό!:confused:


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια σορρυ που βγηκα αποτομα πλυμμηρισαμε λιγο στο σπιτι στην κουζινα εφυγε το λαστιχο της αποχετευσης και αστα να πανε ...δεν το καταφεραμε να το φτιαξουμε κ το αφησαμε ετσι....θα σας αφησω προς παλι γιατι η κουζινα ειναι χαλια κ πρεπει να σηκωθω να μεζεψω λιγο....ναι καλα ακουσατε θα σηκωθω να μαζεψω γιατι δεν γινεται αλλο...και ας κανω συσπασεις...τι να κανουμε...

σας φιλω ισως μπω λιγο πιο μετα αλλιως ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια σορρυ που βγηκα αποτομα πλυμμηρισαμε λιγο στο σπιτι στην κουζινα εφυγε το λαστιχο της αποχετευσης και αστα να πανε ...δεν το καταφεραμε να το φτιαξουμε κ το αφησαμε ετσι....θα σας αφησω προς παλι γιατι η κουζινα ειναι χαλια κ πρεπει να σηκωθω να μεζεψω λιγο....ναι καλα ακουσατε θα σηκωθω να μαζεψω γιατι δεν γινεται αλλο...και ας κανω συσπασεις...τι να κανουμε...

σας φιλω ισως μπω λιγο πιο μετα αλλιως ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

πρόσεχε Ποπάκι! Καλύτερα δίνε οδηγίες στο Σάββα και κάντε μόνο τα πολλά πολλά. Καληνύχτα και τα λέμε αύριο!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε παιδια τι γινεται σημερα? θα μας τρελανουν εδω μεσα? ελεος δηλαδη! θα θελει κ η δωρα να μας βρει κ αντε να ψαχνει απο το κινητο τριαντα ωρες!!!!

τελος παντων γυρισα απο τον γιατρο! (ενταξει πηγαμε μετα κ τσακισαμε κ ενα κεμπαπ αλλα δεν φταιω μου ειπε να φαω!) το κοριτσακι μου εχει παει 2340 μια χαρουλα ειναι. ο τραχηλος μειωθηκε ελαχιστα αλλα ειναι φυσιολογικο. δηλαδη πηγε στα 19mm. Ολα καλα!!!!! μου ειπε να προσεχω λιγακι ακομα μεχρι τελος του μηνα κ μετα να κανω οτι θελω! οσο αντεχω δηλαδη!!! δηλαδη καθολου χεχεχε! αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να περπαταω λιγακι πλεον. απλα να μην το παρακανω! με προσοχη κ σιγα σιγα.

αυτα! το Δωρακι μας τι να κανει?

Μια χαρά η μπέμπα σου Μαργαρίτα μου τσουπωτή!!Άντε μην αρχισεις τις γύρες τώρα χαλαρά σου είπε.

Πάω να φάω τα τοστάκια μου και να την πέσω γιατι η πρώτη μέρα χωρίς γιουτοπάρ έχει πολύ πόνο!!

Φιλάκια σε όλες καλό βράδυ


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Νικούλα μου, λες?? Είναι συνεχόμενοι?

ηταν μόνο εκεινη τη στιγμη και μου περασε...

νικη εγω νιωθω ετσι κθε φορα που μου σπανε τα μερα...μετα εχω πονους περιοδου,,,δεν παιρνεις την γιατρο σου να τις το πεις??δεν νομιζω να γεννας αλλα ρωτα την

μπορει να ειναι πονοι προηδοποιητικοι τι να πω κι εγω,,, ειμαι ασχετη...

πω πω!οντως τωρα ειδα οτι η Νίκη βγήκε απότομα!Ελπίζω να ξαναμπει ή να επικοινωνήσει μαζί της κάποια αλλη φιλη κύπρια να μας ενημερωσει!!

βγηκα απότομα Λαμπρινη μου επειδη πήγα 2 λεπτα τουαλετα και αμέσως ηρθα καποιοι φίλοι μας και δεν προλαβα να σας γράψω... ηταν στην κουζινα κι εγω ακόμη ημουν πανω στο δωματιο...

αχ κοριτσια σορρυ που βγηκα αποτομα πλυμμηρισαμε λιγο στο σπιτι στην κουζινα εφυγε το λαστιχο της αποχετευσης και αστα να πανε ...δεν το καταφεραμε να το φτιαξουμε κ το αφησαμε ετσι....θα σας αφησω προς παλι γιατι η κουζινα ειναι χαλια κ πρεπει να σηκωθω να μεζεψω λιγο....ναι καλα ακουσατε θα σηκωθω να μαζεψω γιατι δεν γινεται αλλο...και ας κανω συσπασεις...τι να κανουμε...

σας φιλω ισως μπω λιγο πιο μετα αλλιως ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

αχ τι παθατε κοριτσαρα μου... προσεχτικα... οι σκεψεις μου πανω σου θα ειναι στο λεω!!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! ελπίζω να γραφω στο σωστο θεμα!!τι πραγμα κ αυτο!!!!!!!!!! εμεις ειχαμε επεισοδια εχθες!!! δεν μπορουσα να ηρεμησω τον μικρο!!!!!!!! ηθελε στηθος συνεχως!!!!!!! δεν μπορουσα αλλο!! με πονουσε υπερβολικα τις θηλές! ετσουζαν!! αυτος συνεχιζε να κλαιει! τον εβαζα κ τσατιζοταν επειδη δεν ειχε γαλα!! εν τελη τον κοιμισα με 1000 ζορια κ μετα ξυπνησε 02.00 η ωρα κ εφαγε.. θ παρω τον γιατρο να του το πω. ετοιμη ημουν να του δωσω μπουκαλι!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! ελπίζω να γραφω στο σωστο θεμα!!τι πραγμα κ αυτο!!!!!!!!!! εμεις ειχαμε επεισοδια εχθες!!! δεν μπορουσα να ηρεμησω τον μικρο!!!!!!!! ηθελε στηθος συνεχως!!!!!!! δεν μπορουσα αλλο!! με πονουσε υπερβολικα τις θηλές! ετσουζαν!! αυτος συνεχιζε να κλαιει! τον εβαζα κ τσατιζοταν επειδη δεν ειχε γαλα!! εν τελη τον κοιμισα με 1000 ζορια κ μετα ξυπνησε 02.00 η ωρα κ εφαγε.. θ παρω τον γιατρο να του το πω. ετοιμη ημουν να του δωσω μπουκαλι!!

καλημερα αναστασια μου!!!αυτα ειναι τα δυσκολα του θηλασμου αναστασια μου!!παρε τον γιατρο να δουμε τι θα πει!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!! απο τις 620 ειμαι ξυπνια αφου ο μικρος ακουσε το ξυπνητηρι του μπαμπα του και ηθελε να παει μαζι του δουλεια.... δεν με φτανει που δεν κοιμαμαι καλα την νυχτα λογω συχνοουριας αλλα και λογω πονων στα κοκκαλα (φοβεροι πονοι) ξυπνησα και απο τα χαραματα!!

σημερα ποναω και τα ποδια μου εχτος απο τα κοκκαλα.... νιωθω τα γονατα μου κομμενα, δεν ειμαι και πολυ καλα...

Αναστασια μου ετσι ειναι με τα του θηλασμού... θελει πολλη υπομονη... κανε ομως και ενα τηλεφωνημα στον παιδιατρο...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...