Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Nina_1979 είπε:

Άντε να σας πω κι εγώ τα νέα μου με το θριλεράκι μου


13-2 εμβρυομεταφορά
24-2 χοριακή 29,59
28-2 χοριακή 81,54
3-3 χοριακή 189,30
7-3 χοριακή 501,30
10-3 χοριακή 913,40
15-3 χρορισκή 2.041

Τέλος οι χοριακές Σάββατο πάω για υπέρηχο, να δούμε τί θα δούμε εκεί μέσα και το άγχος έχει πιάσει ταβάνι…

Δε ξέρω ρε κοπελές, έχω πολύ άσχημο προαίσθημα…

Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

On 3/15/2023 at 7:40 AM, vasoula88 said:

Καλημέρα κοριτσια!!!! Δεν πιστεύω να κοιμάστε;;;;κοριτσια εκανα το τεστ κ βγήκε αμέσως ΘΕΤΙΚΟ!!!! Πρώτη φορά βλέπω κ εγώ θετικό τεστ…δεν το πιστεύω!! Δεν το πιστεύω!!!!σας το ανεβάζω φωτο να το δείτε! Απίστευτο! 

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ♥️🙏🤞🏻🎈

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,καλησπέρα!!θα ήθελα αν έχετε εμπειρία ανάλογη, να με βοηθήσετε γτ μου συμβαίνει κάτι πρωτόγνωρο!ειχα πάρει τα φεμαρα πριν 40ημςρες ..απελπιστηκαμε γτ δεν είχαμε ωοθυλάκιο κ πήρα τα ντουφαστον για να έρθει περίοδος κ να προχωρήσω σε εξωσω...έλα μου όμως π μετά τα ντουφαστον ,άρχισε να με τσουζει το στήθος μου(πράγμα π παθαίνω πριν την  ωορρηξία για 3μερες,ούτε στην περίοδο ποναω).Πάω για υπέρηχο κ βλέπουμε ωοθυλάκιο στη 40η μέρα του κύκλου !!!έκανα οβιτρελ για να σπασει.ο γιατρός μου είπε ίσως είναι κ κυστικό.το περίεργο λοιπόν ,είναι πως ο πόνος  στο στήθος δεν υποχωρεί εδώ και 7ημερες.ερωτηση λοιπόν ,αν έχετε πάθει κάτι ανάλογο :αν αν ειναι κυστικό ωοθυλάκιο ,λόγω οιστραδιόλης, πονάει τόσες μέρες το στήθος?με την οβιτρελ σπάει το κυστικό ή συρρικνώνεται  ? σε πόσο καιρό μετά τα ντουφαστον ,αδιαθετω ??συγγνώμη αν γίνομαι κουραστική αλλα ξέρω πως εδώ κατανοούμε τις αγωνίες η μία της άλλης!σας φιλώ !

πρίν από 18 λεπτά , Nina_1979 είπε:

Άντε να σας πω κι εγώ τα νέα μου με το θριλεράκι μου


13-2 εμβρυομεταφορά
24-2 χοριακή 29,59
28-2 χοριακή 81,54
3-3 χοριακή 189,30
7-3 χοριακή 501,30
10-3 χοριακή 913,40
15-3 χρορισκή 2.041

Τέλος οι χοριακές Σάββατο πάω για υπέρηχο, να δούμε τί θα δούμε εκεί μέσα και το άγχος έχει πιάσει ταβάνι…

Δε ξέρω ρε κοπελές, έχω πολύ άσχημο προαίσθημα…

Αν καταλαβαίνω καλά έχουν σταθερό Ρυθμό αλλά διπλασιάζονται πιο αργά..μπορεί να πάρει μπρος !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2023 at 11:58 AM, Ele@n said:

@vasoula88 πιο θετικό δεν γίνεται!!!! Συγχαρητήρια!!!!

Κορίτσια στην Αθήνα ωοληψία κάνετε με pcr ή ράπιντ; 

Εμένα δέχονταν μόνο pcr για εμένα και Rapid για τον σύζυγο. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Lotos είπε:

Κορίτσια μου,καλησπέρα!!θα ήθελα αν έχετε εμπειρία ανάλογη, να με βοηθήσετε γτ μου συμβαίνει κάτι πρωτόγνωρο!ειχα πάρει τα φεμαρα πριν 40ημςρες ..απελπιστηκαμε γτ δεν είχαμε ωοθυλάκιο κ πήρα τα ντουφαστον για να έρθει περίοδος κ να προχωρήσω σε εξωσω...έλα μου όμως π μετά τα ντουφαστον ,άρχισε να με τσουζει το στήθος μου(πράγμα π παθαίνω πριν την  ωορρηξία για 3μερες,ούτε στην περίοδο ποναω).Πάω για υπέρηχο κ βλέπουμε ωοθυλάκιο στη 40η μέρα του κύκλου !!!έκανα οβιτρελ για να σπασει.ο γιατρός μου είπε ίσως είναι κ κυστικό.το περίεργο λοιπόν ,είναι πως ο πόνος  στο στήθος δεν υποχωρεί εδώ και 7ημερες.ερωτηση λοιπόν ,αν έχετε πάθει κάτι ανάλογο :αν αν ειναι κυστικό ωοθυλάκιο ,λόγω οιστραδιόλης, πονάει τόσες μέρες το στήθος?με την οβιτρελ σπάει το κυστικό ή συρρικνώνεται  ? σε πόσο καιρό μετά τα ντουφαστον ,αδιαθετω ??συγγνώμη αν γίνομαι κουραστική αλλα ξέρω πως εδώ κατανοούμε τις αγωνίες η μία της άλλης!σας φιλώ !

Αν καταλαβαίνω καλά έχουν σταθερό Ρυθμό αλλά διπλασιάζονται πιο αργά..μπορεί να πάρει μπρος !

Όταν έπαιρνες τα φεμαρα δεν σου εκανα υπέρηχο ο γιατρός για να δει ποτέ θα επέλθει ωορρηξία; επίσης νομίζω μπορούν να καταλάβουν αν είναι κυστικο από την μορφολογία...

Εγώ που έκανα 2 κύκλους με φεμαρα με έβλεπε από την 8η μέρα του κύκλου με υπέρηχους, μου έλεγε την ημέρα ωορρηξιας αλλά πήγαινα και για να δει ότι έγινε η κιόλας. 

Η περιοδος θα πρέπει να έρθει όταν  σταματήσεις τα ντουφαστον. Ελπίζω να μην έγραψα κάτι λάθος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Alex@ είπε:

Όταν έπαιρνες τα φεμαρα δεν σου εκανα υπέρηχο ο γιατρός για να δει ποτέ θα επέλθει ωορρηξία; επίσης νομίζω μπορούν να καταλάβουν αν είναι κυστικο από την μορφολογία...

Εγώ που έκανα 2 κύκλους με φεμαρα με έβλεπε από την 8η μέρα του κύκλου με υπέρηχους, μου έλεγε την ημέρα ωορρηξιας αλλά πήγαινα και για να δει ότι έγινε η κιόλας. 

Η περιοδος θα πρέπει να έρθει όταν  σταματήσεις τα ντουφαστον. Ελπίζω να μην έγραψα κάτι λάθος 

Μου έκανε συνεχως για 30ημερες και δεν είχε εμφανιστεί κάτι .ξεκίνησα ντουφαστον για να έρθει περίοδος κ τα έκοψα(χωρίς να έχει έρθει) ξαναπάω για υπέρηχο κ βλέπω ωοθυλάκιο .κ μου είπε ή ωορρηξία (του λέω τώρα??τόσο καιρό μετά ?η κυστικό)...ακόμη περίοδος από την Παρασκευή π τα έκοψα αφαντη

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vasoula88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!επιτελους μπορώ να σας ευχαριστήσω!!! Χίλια ευχαριστω λοιπόν για τις ευχές σας αλλά κ για όλη τη στήριξη γενικώς! Εκανα χθες κ τη χοριακη(δεν κρατήθηκα μέχρι σήμερα) κ βγήκε 210! Βέβαια από το κέντρο δεν χάρηκαν που πήγα μια μέρα νωρίτερα, αλλά δεν πειράζει! Αύριο έχω επαναληπτική κ βλέπουμε!

Μπράβο κορίτσι μου, επιτέλους μπορώ να σου πω συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2023 at 12:56 ΜΜ, Stef91 είπε:

Ναι μόλις με πήραν από την κλινική. Είναι αρνητικό, δυστυχώς!😭😭😭 πάμε για την επόμενη φορά τώρα.. 

λυπάμαι πολύ!ευχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!καλο κουραγιο!!!

2 ώρες πρίν, vasoula88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!επιτελους μπορώ να σας ευχαριστήσω!!! Χίλια ευχαριστω λοιπόν για τις ευχές σας αλλά κ για όλη τη στήριξη γενικώς! Εκανα χθες κ τη χοριακη(δεν κρατήθηκα μέχρι σήμερα) κ βγήκε 210! Βέβαια από το κέντρο δεν χάρηκαν που πήγα μια μέρα νωρίτερα, αλλά δεν πειράζει! Αύριο έχω επαναληπτική κ βλέπουμε!

Συγχαρητήρια!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Chemist85 είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Ήθελα κι εγώ από χθες να γράψω!

Συγχαρητήρια @vasoula88!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Επίσης, @Nina_1979 εύχομαι και σένα να δεις στον υπέρηχο όμορφα πραγματακια και να ξεαγχωθειτε!

Κι εμένα χθες η χοριακη μου βγήκε θετική (86 το νούμερο), 12η μέρα από την ΕΤ με έμβρυα 3ης ημέρας!!! Αύριο έχω επανάληψη.

Πολλά συγχαρητήρια! Να πάνε όλα τέλεια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Chemist85 είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Ήθελα κι εγώ από χθες να γράψω!

Συγχαρητήρια @vasoula88!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Επίσης, @Nina_1979 εύχομαι και σένα να δεις στον υπέρηχο όμορφα πραγματακια και να ξεαγχωθειτε!

Κι εμένα χθες η χοριακη μου βγήκε θετική (86 το νούμερο), 12η μέρα από την ΕΤ με έμβρυα 3ης ημέρας!!! Αύριο έχω επανάληψη.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλα αποτελέσματα να έχουμε αύριο και οι 2! 

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lotos είπε:

Μου έκανε συνεχως για 30ημερες και δεν είχε εμφανιστεί κάτι .ξεκίνησα ντουφαστον για να έρθει περίοδος κ τα έκοψα(χωρίς να έχει έρθει) ξαναπάω για υπέρηχο κ βλέπω ωοθυλάκιο .κ μου είπε ή ωορρηξία (του λέω τώρα??τόσο καιρό μετά ?η κυστικό)...ακόμη περίοδος από την Παρασκευή π τα έκοψα αφαντη

Περίεργο, ίσως καλά θα ήταν να πάρεις κ δεύτερη γνώμη.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , vasoula88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλα αποτελέσματα να έχουμε αύριο και οι 2! 

Καλά αποτελέσματα και στις 2!!!! Ποια μέρα πηγες @vasoula88 και δεν τους άρεσε;;(καλά έκανες και πηγες και ξελαφρωσες)

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Chemist85 said:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Ήθελα κι εγώ από χθες να γράψω!

Συγχαρητήρια @vasoula88!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Επίσης, @Nina_1979 εύχομαι και σένα να δεις στον υπέρηχο όμορφα πραγματακια και να ξεαγχωθειτε!

Κι εμένα χθες η χοριακη μου βγήκε θετική (86 το νούμερο), 12η μέρα από την ΕΤ με έμβρυα 3ης ημέρας!!! Αύριο έχω επανάληψη.

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ♥️🎈🥑🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , piglet είπε:

Καλά αποτελέσματα και στις 2!!!! Ποια μέρα πηγες @vasoula88 και δεν τους άρεσε;;(καλά έκανες και πηγες και ξελαφρωσες)

Ένατη από την ετ…σήμερα μου είχαν πει κανονικά…μια μέρα νωρίτερα δλδ…ε αφού είδα το θετικό τεστ…είπα να κάνω κ τη χοριακη…γτ σκέφτηκα ότι η επαναληπτική,αν πήγαινα σήμερα για την πρώτη,θα έπεφτε Σάββατο κ εδώ δεν βγάζουν αποτελέσματα Σάββατο…οποτε πήγα χθες🤣

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...