Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , vasoula88 είπε:

Κοριτσια καλημέρα…σε αναμονή της 2η χοριακης εγώ…αλλά σε αναμμένα κάρβουνα….με βάση την πρώτη χοριακη 210 λέτε να πάμε για 2; Έχετε δει τέτοια τιμή κ να είναι 1; Ένα σοκ το έχω πάθει…

Έγω γενικά έχω υψηλές χοριακές 12η απο ετ ειχα 500 κατι, και έχω ενα μωρακι...ειναι νωρις ακόμη  .. μπορεί και μια νορμαλ χοριακή μετά ξαφνικά να εκτοξευθεί .. υπομονή, γερά μωράκια θέλουμε! αν ειναι και 2 σε μια εγκυμοσύνη ακόμη καλύτερα!! συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμούς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2 minutes ago, vasoula88 said:

Κοριτσια καλημέρα…σε αναμονή της 2η χοριακης εγώ…αλλά σε αναμμένα κάρβουνα….με βάση την πρώτη χοριακη 210 λέτε να πάμε για 2; Έχετε δει τέτοια τιμή κ να είναι 1; 

Καλούς πολλαπλασιασμούς εύχομαι!

Δεν σημαίνει απαραίτητο ότι θα είναι δίδυμα, μόνο από τον υπέρηχο θα φανεί. Κ εμένα 9η μέρα ήταν 507, αλλά βάλαμε 1. Έχω ραντεβού 28/3 😐

Και άλλες φορές είχα έτσι ψηλη χοριακη και ήταν 1. Πάντως διάβαζα κάπου ότι στατιστικά ψηλότερες χοριακες έχεις όταν είναι κορίτσι! 🤗

  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vasoula88 είπε:

Εκανα ετ στις 7/3,9η από την ετ ήταν 210…

Σου εύχομαι να είναι αυτό που πραγματικά επιθυμείς !!!!!!! Περιμένουμε ενημέρωση σου για την σημερινή τιμή .. να δούμε ποσό αυξήθηκε … 🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , dec-e είπε:

Καλούς πολλαπλασιασμούς εύχομαι!

Δεν σημαίνει απαραίτητο ότι θα είναι δίδυμα, μόνο από τον υπέρηχο θα φανεί. Κ εμένα 9η μέρα ήταν 507, αλλά βάλαμε 1. Έχω ραντεβού 28/3 😐

Και άλλες φορές είχα έτσι ψηλη χοριακη και ήταν 1. Πάντως διάβαζα κάπου ότι στατιστικά ψηλότερες χοριακες έχεις όταν είναι κορίτσι! 🤗

Μην λέτε τέτοια κορίτσια, εγώ υποτίθεται έχω κοριτσάκι και είχα χαμηλές χοριακες, λες να κρύβεται κανένα τσουτσουνακι; Μέχρι και όνομα έχουμε σκεφτεί χαχαχα

πρίν από 8 λεπτά , Ririii88 είπε:

Την Δευτέρα έχω ραντεβού … κ γι αυτό μου είπε να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια μέχρι να με δει .. 😏

Σ ευχαριστώ παρά πολύ … 😍

Ποια μέρα είσαι καλή μου ;;; Εγώ την 10η μέρα με βλαστοκυστες είχα 298,50 κ είναι 1 ! Σου εύχομαι να είναι ότι εσυ επιθυμείς όμως και να πάνε όλα καλά!! 🙏🏼🧚🏼‍♂️

Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα είναι. Νιώθεις κάτι άλλο πέρα από το αίμα; Η ξάπλα μαζί με τα utrogestan κάνουν θαύματα. Καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι και είναι λογικό αλλά μην αγχώνεσαι!!

πρίν από 12 λεπτά , Lotos είπε:

Άπειρες γυναίκες έχουν αυτή την εβδομάδα αίμα..μην σε αγχωνει !

Εγώ το ξέρω από πρώτο χέρι 😂😂 5 εβδομάδες δυνατές.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Xristina96 είπε:

Μην λέτε τέτοια κορίτσια, εγώ υποτίθεται έχω κοριτσάκι και είχα χαμηλές χοριακες, λες να κρύβεται κανένα τσουτσουνακι; Μέχρι και όνομα έχουμε σκεφτεί χαχαχα

Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα είναι. Νιώθεις κάτι άλλο πέρα από το αίμα; Η ξάπλα μαζί με τα utrogestan κάνουν θαύματα. Καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι και είναι λογικό αλλά μην αγχώνεσαι!!

Εγώ το ξέρω από πρώτο χέρι 😂😂 5 εβδομάδες δυνατές.

Όχι δεν έχω τίποτα άλλο ούτε πόνο ούτε τίποτα … κ σήμερα έχω μόνο λίγο καφέ στο σκούπισμα πολύ λίγο .. αλλά αυτές οι σταγόνες ήταν μαχαίρι στην καρδιά .. αυτό θα κάνω μέχρι να πάω στον γιατρό ξάπλα κ Άγιος ο θεός !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ririii88 είπε:

Όχι δεν έχω τίποτα άλλο ούτε πόνο ούτε τίποτα … κ σήμερα έχω μόνο λίγο καφέ στο σκούπισμα πολύ λίγο .. αλλά αυτές οι σταγόνες ήταν μαχαίρι στην καρδιά .. αυτό θα κάνω μέχρι να πάω στον γιατρό ξάπλα κ Άγιος ο θεός !!! 

Μαχαίρι δεν λες τίποτα!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Υπομονή, λίγες μέρες έμειναν ❤️ σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια. Πάτε για καρδούλα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xristina96 είπε:

Μαχαίρι δεν λες τίποτα!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Υπομονή, λίγες μέρες έμειναν ❤️ σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια. Πάτε για καρδούλα; 

Σ ευχαριστώ παρά πολύ και ανταποδίδω … ναι ναι θεού θέλοντος .. την Δευτέρα είδαμε σάκο με έμβυακα στοιχεία κ την Δευτέρα που μας έρχεται θα πάμε για καρδούλα .. ελπίζω μόνο να είναι όλα καλά κ να την ακούσουμε γιατί κλαίω από τώρα .. 🥺😥

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Ririii88 said:

Κορίτσια καλημέρα !!!!!! Πως είστε ;; Βλέπω πολλά ευχάριστα νέα !!!! Συγχαρητήρια σε όλες … εγώ μπορώ να ρωτήσω κάτι ;; Είμαι 6η βδομάδα κ εχθές είχα σταγόνες αίμα που έτρεξαν 🥴 πήρα τον γιατρό μου είπε να συνεχίσω τα χάπια κανονικά κ να μείνω ξαπλωμένη κ να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα … λέτε να είναι κάτι κακο ;;; 🥺

Πολύ συνηθισμένο το 1ο τρίμηνο, ειδικά στις δίδυμες κυησεις, ευτυχώς που έχεις σύντομα ραντεβού να σε καθησυχάσει και ο γιατρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , dec-e είπε:

Πολύ συνηθισμένο το 1ο τρίμηνο, ειδικά στις δίδυμες κυησεις, ευτυχώς που έχεις σύντομα ραντεβού να σε καθησυχάσει και ο γιατρός 

Δεν έχω διδυμάκια .. έναν σάκο είδαμε 🥺

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ririii88 είπε:

Σ ευχαριστώ παρά πολύ και ανταποδίδω … ναι ναι θεού θέλοντος .. την Δευτέρα είδαμε σάκο με έμβυακα στοιχεία κ την Δευτέρα που μας έρχεται θα πάμε για καρδούλα .. ελπίζω μόνο να είναι όλα καλά κ να την ακούσουμε γιατί κλαίω από τώρα .. 🥺😥

Μην πιεζεσαι. Εάν θες κλάψε να νιώσεις καλύτερα. Ο φόβος που νιώθεις είναι λογικό συναίσθημα. Εύχομαι πραγματικά αυτά τα αίματα και τα παλιοκαφε να μην τα έβλεπε καμία γυναίκα και εμείς να μην τα ξανά δούμε. Έκλεισα 17 εβδομάδων και κάθε φορά κοιτάω το χαρτί στην τουαλέτα. Κάθε μα κάθε φορά.

Just now, Xristina96 είπε:

Μην πιεζεσαι. Εάν θες κλάψε να νιώσεις καλύτερα. Ο φόβος που νιώθεις είναι λογικό συναίσθημα. Εύχομαι πραγματικά αυτά τα αίματα και τα παλιοκαφε να μην τα έβλεπε καμία γυναίκα και εμείς να μην τα ξανά δούμε. Έκλεισα 17 εβδομάδων και κάθε φορά κοιτάω το χαρτί στην τουαλέτα. Κάθε μα κάθε φορά.

Έχω ένα μωράκι και είχα 5 εβδομάδες αιμορραγίες.

Just now, Xristina96 είπε:

 

Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σύνηθες στις εξωσωματικες.

Ξέρω πολλές όμως και από φυσική σύλληψη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Xristina96 είπε:

Μην πιεζεσαι. Εάν θες κλάψε να νιώσεις καλύτερα. Ο φόβος που νιώθεις είναι λογικό συναίσθημα. Εύχομαι πραγματικά αυτά τα αίματα και τα παλιοκαφε να μην τα έβλεπε καμία γυναίκα και εμείς να μην τα ξανά δούμε. Έκλεισα 17 εβδομάδων και κάθε φορά κοιτάω το χαρτί στην τουαλέτα. Κάθε μα κάθε φορά.

Έχω ένα μωράκι και είχα 5 εβδομάδες αιμορραγίες.

Με το καλο να κρατήσεις το μικρακι σου αγκαλίτσα … όταν λες αιμορραγίες ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ririii88 είπε:

Με το καλο να κρατήσεις το μικρακι σου αγκαλίτσα … όταν λες αιμορραγίες ;;

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, και εσύ το ίδιο!!! 

Όταν λέω αιμορραγίες εννοώ, τύπου δεύτερη μέρα περιόδου. Να γεμίζω τις τεράστιες σερβιετες, να φεύγουν πηγματα, να τρέχουν στην τουαλέτα μέχρι να κάνω μπάνιο να γεμίζω την πετσέτα. 

Εύχομαι κάθε μέρα να μην ξανά δω και αυτό το μικρακι να γεννηθεί, πρέπει να γεννηθεί. Παλέψαμε και παλεύουμε κάθε μέρα ❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Xristina96 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, και εσύ το ίδιο!!! 

Όταν λέω αιμορραγίες εννοώ, τύπου δεύτερη μέρα περιόδου. Να γεμίζω τις τεράστιες σερβιετες, να φεύγουν πηγματα, να τρέχουν στην τουαλέτα μέχρι να κάνω μπάνιο να γεμίζω την πετσέτα. 

Εύχομαι κάθε μέρα να μην ξανά δω και αυτό το μικρακι να γεννηθεί, πρέπει να γεννηθεί. Παλέψαμε και παλεύουμε κάθε μέρα ❤️❤️

Τι λες τώρα ;;;;;;; Τι έχεις περάσει βρε κορίτσι μου .. έχω είδα άντε 7-8 σταγόνες κ έβαλα τα κλάματα … ναι παλέψαμε κ συνεχίζουμε βα παλευουμε κάθε μέρα !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Chemist85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Ririii88 εύχομαι να είναι όλα καλά και να είναι περαστικό το αιματακι ☺️

Η δεύτερη χοριακη μου σήμερα είναι 225 από 86 που ήταν προχθές!!! Καλά πάει μέχρι στιγμής!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!!! Πολύ καλή η χοριακη σου !!!! Συγχαρητήρια !!!! 😍

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...