Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , vasoula88 είπε:

Ένατη από την ετ…σήμερα μου είχαν πει κανονικά…μια μέρα νωρίτερα δλδ…ε αφού είδα το θετικό τεστ…είπα να κάνω κ τη χοριακη…γτ σκέφτηκα ότι η επαναληπτική,αν πήγαινα σήμερα για την πρώτη,θα έπεφτε Σάββατο κ εδώ δεν βγάζουν αποτελέσματα Σάββατο…οποτε πήγα χθες🤣

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Ε μια μέρα πάνω κάτω σιγά τη διαφορά, πως κάνουν έτσι και αυτοι! Εντωμεταξει για τέτοια χοριακη την 8η μέρα σε βλέπω με διδυμακια!! Περιμένουμε αύριο με ανυπομονησια τις επαναληπτικες σας χοριακες! Καλούς διπλασσιασμους εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

On 15/3/2023 at 11:58 ΠΜ, Ele@n είπε:

@vasoula88 πιο θετικό δεν γίνεται!!!! Συγχαρητήρια!!!!

Κορίτσια στην Αθήνα ωοληψία κάνετε με pcr ή ράπιντ; 

Αν είναι με μέθη pcr αλλιώς χωρίς μέθη rapid,
καλή επιτυχία!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nels είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Ε μια μέρα πάνω κάτω σιγά τη διαφορά, πως κάνουν έτσι και αυτοι! Εντωμεταξει για τέτοια χοριακη την 8η μέρα σε βλέπω με διδυμακια!! Περιμένουμε αύριο με ανυπομονησια τις επαναληπτικες σας χοριακες! Καλούς διπλασσιασμους εύχομαι!

Μη μου λες τέτοια!!!!🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

λυπάμαι πολύ!ευχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!καλο κουραγιο!!!

Συγχαρητήρια!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! 😊 με έχει πιάσει μια τεράστια απογοήτευση.. αλλά τι να κανείς επιμονή και υπομονή😭

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 15/3/2023 at 12:56 ΜΜ, Stef91 είπε:

Ναι μόλις με πήραν από την κλινική. Είναι αρνητικό, δυστυχώς!😭😭😭 πάμε για την επόμενη φορά τώρα.. 

Λυπάμαι πολύ! Την επόμενη θα τα καταφέρετε ❤️❤️ να είσαι δυνατή. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, dec-e είπε:

Κορίτσι μου τι είπατε με τον γιατρό?

Προχωράμε!!! Έχω καλύψει όλες τις εξετάσεις και είναι θέμα να πέσουμε στο καλό έμβρυο. Θα δοκιμάσουμε σκρατσινγκ και τεχνητό κύκλο για αλλαγή. Πιστεύει οτι δεν θα αργήσει, το θέμα είναι ποσό θα αντέξω εγώ με τους φυσικούς ❣️

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 7
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα !!!!!! Πως είστε ;; Βλέπω πολλά ευχάριστα νέα !!!! Συγχαρητήρια σε όλες … εγώ μπορώ να ρωτήσω κάτι ;; Είμαι 6η βδομάδα κ εχθές είχα σταγόνες αίμα που έτρεξαν 🥴 πήρα τον γιατρό μου είπε να συνεχίσω τα χάπια κανονικά κ να μείνω ξαπλωμένη κ να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα … λέτε να είναι κάτι κακο ;;; 🥺

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Nina_1979 είπε:

Άντε να σας πω κι εγώ τα νέα μου με το θριλεράκι μου


13-2 εμβρυομεταφορά
24-2 χοριακή 29,59
28-2 χοριακή 81,54
3-3 χοριακή 189,30
7-3 χοριακή 501,30
10-3 χοριακή 913,40
15-3 χρορισκή 2.041

Τέλος οι χοριακές Σάββατο πάω για υπέρηχο, να δούμε τί θα δούμε εκεί μέσα και το άγχος έχει πιάσει ταβάνι…

Δε ξέρω ρε κοπελές, έχω πολύ άσχημο προαίσθημα…

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Η χοριακή μπορεί να άργησε να πάρει τα πάνω της, αλλά η αύξηση της είναι αρκετά ικανοποιητική!! Εύχομαι  να δείτε έναν γεμάτο σάκο 🙏το εμβρυάκι είναι μαχητής/μαχήτρια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ririii88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!!!! Πως είστε ;; Βλέπω πολλά ευχάριστα νέα !!!! Συγχαρητήρια σε όλες … εγώ μπορώ να ρωτήσω κάτι ;; Είμαι 6η βδομάδα κ εχθές είχα σταγόνες αίμα που έτρεξαν 🥴 πήρα τον γιατρό μου είπε να συνεχίσω τα χάπια κανονικά κ να μείνω ξαπλωμένη κ να σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα … λέτε να είναι κάτι κακο ;;; 🥺

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Τον γιατρό πότε θα τον δεις; Οι περισσότερες έχουμε δει αίμα το πρώτο τρίμηνο χωρίς να συμβαίνει κάτι άσχημο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Chemist85 είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Ήθελα κι εγώ από χθες να γράψω!

Συγχαρητήρια @vasoula88!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Επίσης, @Nina_1979 εύχομαι και σένα να δεις στον υπέρηχο όμορφα πραγματακια και να ξεαγχωθειτε!

Κι εμένα χθες η χοριακη μου βγήκε θετική (86 το νούμερο), 12η μέρα από την ΕΤ με έμβρυα 3ης ημέρας!!! Αύριο έχω επανάληψη.

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Xristina96 είπε:

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Τον γιατρό πότε θα τον δεις; Οι περισσότερες έχουμε δει αίμα το πρώτο τρίμηνο χωρίς να συμβαίνει κάτι άσχημο.

Άπειρες γυναίκες έχουν αυτή την εβδομάδα αίμα..μην σε αγχωνει !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα…σε αναμονή της 2η χοριακης εγώ…αλλά σε αναμμένα κάρβουνα….με βάση την πρώτη χοριακη 210 λέτε να πάμε για 2; Έχετε δει τέτοια τιμή κ να είναι 1; Ένα σοκ το έχω πάθει…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Xristina96 είπε:

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Τον γιατρό πότε θα τον δεις; Οι περισσότερες έχουμε δει αίμα το πρώτο τρίμηνο χωρίς να συμβαίνει κάτι άσχημο.

Την Δευτέρα έχω ραντεβού … κ γι αυτό μου είπε να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια μέχρι να με δει .. 😏

πρίν από 3 λεπτά , Lotos είπε:

Άπειρες γυναίκες έχουν αυτή την εβδομάδα αίμα..μην σε αγχωνει !

Σ ευχαριστώ παρά πολύ … 😍

πρίν από 1 λεπτό , vasoula88 είπε:

Κοριτσια καλημέρα…σε αναμονή της 2η χοριακης εγώ…αλλά σε αναμμένα κάρβουνα….με βάση την πρώτη χοριακη 210 λέτε να πάμε για 2; Έχετε δει τέτοια τιμή κ να είναι 1; Ένα σοκ το έχω πάθει…

Ποια μέρα είσαι καλή μου ;;; Εγώ την 10η μέρα με βλαστοκυστες είχα 298,50 κ είναι 1 ! Σου εύχομαι να είναι ότι εσυ επιθυμείς όμως και να πάνε όλα καλά!! 🙏🏼🧚🏼‍♂️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ririii88 είπε:

Την Δευτέρα έχω ραντεβού … κ γι αυτό μου είπε να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια μέχρι να με δει .. 😏

Σ ευχαριστώ παρά πολύ … 😍

Ποια μέρα είσαι καλή μου ;;; Εγώ την 10η μέρα με βλαστοκυστες είχα 298,50 κ είναι 1 ! Σου εύχομαι να είναι ότι εσυ επιθυμείς όμως και να πάνε όλα καλά!! 🙏🏼🧚🏼‍♂️

Εκανα ετ στις 7/3,9η από την ετ ήταν 210…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...