Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Chemist85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Ririii88 εύχομαι να είναι όλα καλά και να είναι περαστικό το αιματακι ☺️

Η δεύτερη χοριακη μου σήμερα είναι 225 από 86 που ήταν προχθές!!! Καλά πάει μέχρι στιγμής!

Μπραβο μπραβο!τελεια!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 13 λεπτά , Ririii88 είπε:

Τι λες τώρα ;;;;;;; Τι έχεις περάσει βρε κορίτσι μου .. έχω είδα άντε 7-8 σταγόνες κ έβαλα τα κλάματα … ναι παλέψαμε κ συνεχίζουμε βα παλευουμε κάθε μέρα !!! 

Για αυτό προσπαθώ να σε ηρεμήσω. Σκέψου θετικά πως όλα θα πάνε καλά. Μόνο τόσες να μείνουν οι σταγόνες!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , silvy22 είπε:

Έγω γενικά έχω υψηλές χοριακές 12η απο ετ ειχα 500 κατι, και έχω ενα μωρακι...ειναι νωρις ακόμη  .. μπορεί και μια νορμαλ χοριακή μετά ξαφνικά να εκτοξευθεί .. υπομονή, γερά μωράκια θέλουμε! αν ειναι και 2 σε μια εγκυμοσύνη ακόμη καλύτερα!! συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμούς!

Ευχαριστω πολύ,σίγουρα είναι πολύ νωρίς ακόμη,για να αγχώνομαι,ξέρω ότι κάθε μέρα αλλάζουν ολα κ μπορεί να συμβούν πολλά….απλά επειδή συντρέχουν κ άλλοι λόγοι αγχώθηκα…τα 2 θα είναι πολυ δύσκολα για μένα…θα μου πεις τώρα,γτ βάλατε 2 τότε; Λόγω δικού μου μωσαικισμου είναι πολύ δύσκολο να πετύχει το 1…όχι τα 2…ας βγει κ το σημερινό κ βλέπουμε…βήμα βήμα…τελοσπαντων, παραμένουν ευχάριστα ολα αυτά!!!μου έφυγε το πρώτο σοκ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, EvgeniaCher είπε:

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Η χοριακή μπορεί να άργησε να πάρει τα πάνω της, αλλά η αύξηση της είναι αρκετά ικανοποιητική!! Εύχομαι  να δείτε έναν γεμάτο σάκο 🙏το εμβρυάκι είναι μαχητής/μαχήτρια!

Ευχαριστώ για τα εμψυχωτικά λόγια, σας ευχαριστώ από καρδιάς. Μακάρι ρε κορίτσια, μου έχει βγει η πίστη ένα μήνα τώρα…

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Xristina96 είπε:

Για αυτό προσπαθώ να σε ηρεμήσω. Σκέψου θετικά πως όλα θα πάνε καλά. Μόνο τόσες να μείνουν οι σταγόνες!! 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου !!!! Σ ευχαριστώ για όλα!!!! 😍

πρίν από 29 λεπτά , vasoula88 είπε:

Ευχαριστω πολύ,σίγουρα είναι πολύ νωρίς ακόμη,για να αγχώνομαι,ξέρω ότι κάθε μέρα αλλάζουν ολα κ μπορεί να συμβούν πολλά….απλά επειδή συντρέχουν κ άλλοι λόγοι αγχώθηκα…τα 2 θα είναι πολυ δύσκολα για μένα…θα μου πεις τώρα,γτ βάλατε 2 τότε; Λόγω δικού μου μωσαικισμου είναι πολύ δύσκολο να πετύχει το 1…όχι τα 2…ας βγει κ το σημερινό κ βλέπουμε…βήμα βήμα…τελοσπαντων, παραμένουν ευχάριστα ολα αυτά!!!μου έφυγε το πρώτο σοκ!!!

Κ εγώ είχα πάθει σοκ κ μπορώ να σε καταλάβω … γιατί είχα αύξηση 160% κ σκεφτομουνα αυτά που σκέφτεσαι κ εσυ .. θα δεις όταν πας για υπέρηχο κ μόνο .. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ririii88 είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσι μου !!!! Σ ευχαριστώ για όλα!!!! 😍

Κ εγώ είχα πάθει σοκ κ μπορώ να σε καταλάβω … γιατί είχα αύξηση 160% κ σκεφτομουνα αυτά που σκέφτεσαι κ εσυ .. θα δεις όταν πας για υπέρηχο κ μόνο .. 

Σε ευχαριστω πολύ!

Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να φανώ «αχάριστη», ευλογία είναι όσα κ να έρθουν…τόση προσπάθεια κάνουμε όλες μας….ακόμα δεν ανέβηκα στον γάιδαρο που λένε….🤣

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , vasoula88 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ!

Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να φανώ «αχάριστη», ευλογία είναι όσα κ να έρθουν…τόση προσπάθεια κάνουμε όλες μας….ακόμα δεν ανέβηκα στον γάιδαρο που λένε….🤣

Κορίτσι μου τουλάχιστον εγώ σε καταλαβαίνω 1000% .. είχα τρομοκρατηθεί .. 

πρίν από 7 λεπτά , Perdikoula είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! 
αυριο με τι καλό πάω για την εμβρυομεταφορα μου! 
στειλτε μου τις ευχές σας να πάνε όλα καλά! 
καλη δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν σε οποίο στάδιο και αν βρίσκεται η κάθε μια! 
να έχουμε δύναμη και θετική διάθεση και σκέψη και όλα θα πάνε καλά! 
 

Με το καλο κορίτσι μου !!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια !!!!!! Σου στέλνω όλη μπυ την θετική ενέργεια κ πολυ μπεμπεδοσκονη .. 🧚🏼‍♂️🎇

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ririii88 είπε:

Κορίτσι μου τουλάχιστον εγώ σε καταλαβαίνω 1000% .. είχα τρομοκρατηθεί .. 

Με το καλο κορίτσι μου !!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια !!!!!! Σου στέλνω όλη μπυ την θετική ενέργεια κ πολυ μπεμπεδοσκονη .. 🧚🏼‍♂️🎇

Ευχαριστω παρα παρα πολύ!!!!

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Perdikoula είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! 
αυριο με τι καλό πάω για την εμβρυομεταφορα μου! 
στειλτε μου τις ευχές σας να πάνε όλα καλά! 
καλη δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν σε οποίο στάδιο και αν βρίσκεται η κάθε μια! 
να έχουμε δύναμη και θετική διάθεση και σκέψη και όλα θα πάνε καλά! 
 

Καλή επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά, πίστεψέ το! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...