Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts

Γεια σου Βίκυ!! Από Αθήνα είμαι!! Βασικά μπορούσα να παρω αδεια και είπα να το εκμεταλλευτώ αλλά είχα και λίγα καφέ υγρά πριν 10 μερες και ο γιατρός μου είπε καλύτερα "να κάτσω στ αυγά μου"!!!

και να κάτσεις γιατί θα είναι και είναι και οι τελευταίοι 7 μήνες της ζωής σου για ανεμελειά. Μετά θα κοιτάς με τα κυάλια τα χρόνια για ξεκούραση, ύπνο και καθισιό:mrgreen: Ελπίζω να μην σε τρόμαξα, ξεχνιούνται αμέσως αυτά. Είναι γλυκά χρόνια και μοναδικά.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και να κάτσεις γιατί θα είναι και είναι και οι τελευταίοι 7 μήνες της ζωής σου για ανεμελειά. Μετά θα κοιτάς με τα κυάλια τα χρόνια για ξεκούραση, ύπνο και καθισιό:mrgreen: Ελπίζω να μην σε τρόμαξα, ξεχνιούνται αμέσως αυτά. Είναι γλυκά χρόνια και μοναδικά.

Μια χαρα τα λεει!!!Και κοιμησου!!!Μην κανεις τιποτ'αλλο ειναι το μοναδικο ισως πραγμα που θα σου λειπει για τα επομενα 3 χρονια τουλαχιστον!:tongue::tongue:καταφερα να την τρομαξω???

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λεει!!!Και κοιμησου!!!Μην κανεις τιποτ'αλλο ειναι το μοναδικο ισως πραγμα που θα σου λειπει για τα επομενα 3 χρονια τουλαχιστον!:tongue::tongue:καταφερα να την τρομαξω???

χαχαχαχαχαχαχαχα! Λές και θα γεννήσει κανέναν μπαμπούλα η κοπέλα! αλλά η αλήθεια αυτή είναι και εμένα μου τα έλεγαν αλλά στερνή μου γνώση ας σ'είχα πρώτα...


Link to comment
Share on other sites

Για να τα λέτε εσείς΄που έχετε παιδάκια, σίγουρα κάτι θα ξέρετε!!! Με τρομάξατε λίγο....χαχαχαχα!!! Η αλήθεια είναι ότι κοιμάμαι αρκετα και απο δουλειές μονο μαγειρεύω και πλένω πιάτα!!! Εσείς δουλεύετε;

Link to comment
Share on other sites

Για να τα λέτε εσείς΄που έχετε παιδάκια, σίγουρα κάτι θα ξέρετε!!! Με τρομάξατε λίγο....χαχαχαχα!!! Η αλήθεια είναι ότι κοιμάμαι αρκετα και απο δουλειές μονο μαγειρεύω και πλένω πιάτα!!! Εσείς δουλεύετε;

Εγω ναι.δυστυχως η μαλλον ευτυχως να λεω με αυτα που γινονται...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ Θεσσαλονίκη στο γένεσις. Εκεί γέννησα και την πρώτη φορά.

Eιχε γεννησει ξαδερφη μας εκει 2 μηνες μετα απο μενα και ειχα παει,πολυ ωραιο αυστηρο,δε μας αφησαν να μπουμε καν στα δωματια, δεν ξερ μου φανηκε παρα πολυ ωραιο μαιευτηριο!!!

Οχι οπως εδω που θηλαζα και ο παππους της διπλανης με κοιτουσε καλα καλα.....:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eιχε γεννησει ξαδερφη μας εκει 2 μηνες μετα απο μενα και ειχα παει,πολυ ωραιο αυστηρο,δε μας αφησαν να μπουμε καν στα δωματια, δεν ξερ μου φανηκε παρα πολυ ωραιο μαιευτηριο!!!

Οχι οπως εδω που θηλαζα και ο παππους της διπλανης με κοιτουσε καλα καλα.....:mad:

Είναι πολύ αυστηρό όσον αφορά το ωράριο επισκέψεων. Την ώρα του θηλασμού όπου γίνεται μετά το επισκεπτήριο κλείνουν όλες οι πόρτες απο τα δωμάτια και κρεμάνε ταμπελάκια έξω για να ενημερώσουν πώς πρόκειται για ώρα θηλασμού. Εμείς ήμασταν τρις κοπέλες στο δωμάτιο και συμφωνήσαμε μεταξύ μας να επιτρέπουμε τους συζύγους να μένουν ένα μισάωρο παραπάνω και να παραβρίσκονται στον θηλασμό για να πάρουν λίγο αγκαλίτσα τα ζουζουνάκια τους. Ενημερώσαμε τις μαίες και εφόσον επρόκειτο για συζύγους μας έκαναν τη χάρη. Αλλά να μπάινει ο καθένας, είτε δικός σου είτε της διπλανής και είναι το βυζί σε κοινή θέα είναι κάπως....Επιπλέον αν είχα κόσμο στο επισκεπτήριο τους έπαιρνα και κατεβαίναμε στο κυλικείο.


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Βικυ μια χαρα,αυτο εννοω, εχει την απαραιτητη αυστηροτητα για να προστατευσει τις μητερες και τα μωρα εκεινες τις πρωτες μερες!!

Κοριτσια εχω αρχισει και εχω ανακατοσουρες, οχι εμετους.λιγα πραγματα αλλα ενοχλητικα! Εχω και την κορη μου ολη νυχτα ξυπνια, αρχισε παλι να με ξενυχταει μαλλον επειδη της εχω βγαλει την πανα ολη μερα και τη νυχτα που τα κανει στην πανα της ενοχλειται και ξυπναει!Αλλα δεν ξανακοιμαται!!!Μιλαμε για κανονικα γερμανικα, 4-6:shock::shock::-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Βικυ μια χαρα,αυτο εννοω, εχει την απαραιτητη αυστηροτητα για να προστατευσει τις μητερες και τα μωρα εκεινες τις πρωτες μερες!!

Κοριτσια εχω αρχισει και εχω ανακατοσουρες, οχι εμετους.λιγα πραγματα αλλα ενοχλητικα! Εχω και την κορη μου ολη νυχτα ξυπνια, αρχισε παλι να με ξενυχταει μαλλον επειδη της εχω βγαλει την πανα ολη μερα και τη νυχτα που τα κανει στην πανα της ενοχλειται και ξυπναει!Αλλα δεν ξανακοιμαται!!!Μιλαμε για κανονικα γερμανικα, 4-6:shock::shock::-(:-(:-(:-(:-(

Πρόσεχε μην είναι καμιά ιωσούλα. μακάρι να είναι συμπτώματα και όχι καμιά γαστρεντερίτιδα που ξεκίνησε να κυκλοφορεί...

κακό πράγμα το ξενύχτι....Ευτυχώς η δικιά μου ξυπνούσε , ζητούσε τί ήθελε και κοιμόταν πάλι. Διακοπτόμενος ύπνος μεν αλλά ας μην είμαι και αχάριστη...Τώρα στο σχολέιο κουράζεται και ούτε που ακούγεται την νύχτα. Άσε που 10 το αργότερο έχει κοιμηθεί και 2-3 ώρες το μεσημέρι μετά το σχολέιο. Αν δεν κοιμηθεί μεσημέρι μπορεί να ξεραθεί και στις 8.

Είσαι στη δουλεία άυπνη και με ενοχλήσεις?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...