Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Σκλαβενίτης 9,45 οι μεγάλες οικονομικές συσκευασίες λίμπερο με στίκερ -9ε και -10ε στα βρακάκια με την μαύρη συσκευασία. Στις megapack τίποτα! Επίσης -4ε στις οικονομικές πάμπερς. Φανέλες-βρακάκια παιδικά έχει -10 και -20%. Για παράδειγμα φανελάκια μινερβάκια με μανικάκι στα 3.6 και χωρίς μανικάκι στα 2,32ε (κάτω στην Αθήνα τα πουλάνε 4ε σε διάφορες υποτιθέμενες "τρύπες"...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μόλις έπεσε ένα φυλλάδιο άπό την Προμηθευτική στα χέρια μου. Ισχύει από 20/2/2012 μέχρι 20/3/2012. Ανάμεσα σε κάποιες άλλες προσφορές έχει και

1) Πάνες libero -30% στις μικρές συσκευασίες ανοιχτής και πάνας βρακάκι. Δηλαδή newborn με 3,52/ mini 3-6 με 6,29/ ανοιχτή πάνα μικρή με 7,08 καi/ up&go me 7,41. Αυτές έιναι οι τιμές μετά την έκπτωση.

2) Έχει babylino babygo μόνο σε προσφορά με -30% με 6,67 τιμή μετά την έκπτωση.

3) Μωρομάντηλα septona με -35% τα τρία 3,77.

4)soupline -30% και ταμπλέτες finish με -30%.


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει στα my market για την προσφορά των active fit και τελικά πήρα pampers simply dry νο 4 (μέχρι νο 5 έχουν) συσκευασία κουτιού, 80 τεμάχια με λιγότερο από 17 ευρώ. Δεν ήταν σε προσφορά αλλά ήταν πολύ πιο φθηνά. Γιατί άραγε δεν την φέρνουν αυτή τη συσκευασία και τα άλλα supermarket?

μπήκα τώρα στο site my market και δεν ειδα καμια προσφορα στα pampers!!μήπως να παώ μια βόλτα από το κατάστημα!!!

Link to comment
Share on other sites

μπήκα τώρα στο site my market και δεν ειδα καμια προσφορα στα pampers!!μήπως να παώ μια βόλτα από το κατάστημα!!!

Η προσφορα τελειωσε το Σαββατο που μας περασε.Ηταν για 4 μερες και ειχε ολες τις active fit οικονομικη συσκευασια 10,50 ευρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οι προσφορες της λιμπερο...δυστυχως μενουν μονο 2 μερες η μερικες εληξαν ηδη... αλλα κι αυτοι νωρις θυμηθηκαν να μου στειλουν newsletter! την επομενη φορα ελπιζω θα τις βαλω πιο συντομα

weekly_body2.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για να συνοψισουμε:

που εχει προσφορα τα παμπερς 35% και μεχρι ποτε;

και εγω περιμενω προσφορα απο μπειμπιλινο εχω και 6 κουπονακια

για τον μικρο ακομα ειμαι στοκαρισμενη. αλλα θελω να παρω για το μωρο που ερχεται μην ψαχνομαστε υτελεςυταια στιγμη.

Aυτο με ενδιαφερει και μενα εαν γνωριζει καποιος.....


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που υπάρχει καμία προσφορά για πάμπερς??έχω κουπόνια που λήγουν στις 9/3

ο Σκλαβενιτης ειχε -4 ευρω το Σαββατο που πηγα σε ολες τις οικονομικες συσκευασιες..Δεν ξερω βεβαια εαν εχει ακομη


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας στα my market σήμερα, πήρε το μάτι μου κάποιες προσφορές : Μακαρόνια Μέλισσα -40%, αφρόλουτρο Τζόνσονς 1+1 δώρο, Κίντερ Μπουένο 1+1 δώρο.

Με κάποια επιφύλαξη σας το μεταφέρω γιατί ήμουνα βιαστική, δεν ψώνισα κάτι απ' αυτά, ότι πρόλαβα να δω.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...