Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειδα σημερα σε διαθημηση πανες παμπερς με 10 ευρω η οικονομικη συσκευασια στο my market αλλα δεν προλαβα να δω καλα ξερει καμια κατι παραπανω απο ποτε ειναι η προσφορα???

εντιτ τωρα ειδα ολες τις απαντησεις εχει παει καμια παιρνουν κουπονια???εχω 3 κουπονια των 5 ευρω μακαρι να παιρνουν...

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στο μυ μαρκετ και πηρα 3κουτια ακτιβ φιτ το νουμερο 5 η τιμη τους με την εκπτωση ειχε 10,50 και μου πηρανε και τα κουπονια που ειχα 3το καθενα;)συνολο για 3κουτια ακτιβ φιτ 22,50:tongue:καλα ειναι


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολης ηρθα κ εγω κ μου πηραν τα κουπονια κανονικα μου βγηκε η συσκευασια 5.50 μια χαρα πηρα 3 συσκευασιες 16.5ευρω κ αυριο πρωι πρωι τρεχω να παρω κ αλλες 2 εχω ακομα 2 κουπονια των 5 ευρω...:P:p:p:p:p σουπερ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα πρέπει να ισχύει, τώρα το έβαλαν και πλησιάζει το τέλος του μήνα και των εκπτώσεων...να μη σου πω ότι μπορεί να βάλουν και στα τελευταία -80%.

όπως πολύ σωστά είπες, tsioubal, στο mall πράγματι στα mothercare έχουν βάλει συγκεκριμένα πράγματα με 70%. Το κακό είναι ότι δεν έχουν μείνει πολλά νούμερα. Ευνοούνται τα 3 ως 12 μηνών, σε αυτά έχει και πουλοβεράκια και παντελονάκια κλπ. Στο prenatal έχει γενική έκπτωση 60% που ισχύει σε πάρα πολλά ρούχα και παπούτσια πχ primigi και chicco, και έχει για όλες τις ηλικίες από νεογέννητο ως 8 ετών.

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια απο αυριο μεχρι το Σαββατο στα καρφουρ εχει 30% σε ολα τα καθαριστικα σπιτιου, απορρυπαντικα, αλατα κλπ πλυντηριου πιατων, χλωρινες απολυμαντικα, αλουμινοχαρτα, σακουλες και σακουλακια τροφιμων και σκουπιδιων, σφουγγαρια κλπ.

(οχι σε απορρυπαντικα ρουχων)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα..... στο παρακάτω φυλλάδιο του my market έχει προσφορά στις libero up&go -30% μαζί με δώρο χάρτινες σαλιάρες και προσφορά στα μωρομάντηλα pampers με 3.64 τα 3 πακέτα sensitive.

http://mymarket.metro.com.gr/index2.php?option=com_flippingbook&Itemid=99999999&book_id=2


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια..

Το mymarket της Νέας Πεντέλης έφερε σήμερα μεγάλη ποσότητα από pampers

(εχθές δεν υπήρχε τίποτα!), σε όλα τα νούμερα!

Αγόρασα 10 πακέτα active fit size3 , 10,5?/τεμ.

κ έδωσα κ 5 κουπονάκια των -2? που τα δέχτηκαν κανονικά στο ταμείο..

Η προσφορά ισχύει μέχρι αύριο Παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Για όσες έχουν tassimo στο Βερόπουλο έχει έκπτωση -50% στη δεύτερη συσκευασία. Σε όλα τα σχέδια εσπρέσσο, γαλλικό, σοκολάτα...

Και στο Βασιλόπουλο με 2 συσκευασίες wella σαμπουάν, μαλακτική , αφρούς, λακ και βαφές koleston έχει έκπτωση -35%. Και δέχεται κανονικά και κουπόνια από επιθυμίες.

Τέλος χτες πήρα από Μαρινόπουλο υγρό skip 40 μεζούρες και 20 δώρο με 10,69?. Και με αγορές 20 ? ελαϊς-unilever δωροεπιταγή 5 ?. Πήρα 120 μεζούρες skip υγρό με 16,38?.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...