Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

Στο intersport απαγορευεται ο θηλασμος!


violin

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω παλι νομιζω ότι ειμαστε πολυ κομπλεξικοι γιατι το στηθος ειναι εκει αποκλειστικα για να τραφει το μωρο απο την μαμα του. ολο το υπολοιπο κομματι ειναι μια κοινωνικη συμβαση που φτιαξαμε μονοι μας!!! θα μπορουσε να εχει καθιερωθει ως ερωτικο σημειο το ρουθουνι και να κρυβουμε τα ρουθουνια μας οπως οι μουσουλμανες... η τις γαμπες οπως πριν 100 χρονια οι γιαγιαδες μας.ποσο γελοιο ειναι ολο αυτο?ιδιως οταν το ολο θεμα δεν αφορα σε μια επανασταση για ανατροπη των ηθων αλλα γινεται για μια ψυχουλα αβοηθητη που δεν εχει ιδεα για ολα αυτα τα κομπλεξ και απλως διψαει!! τι υποκρισια ειναι αυτη?σε εναν κοσμο γεματο φθηνια, κλεψια και αηδια που σε σκωτονουν για να σου παρουν τη φωτογραφικη μηχανη, που λιποθυμουν παιδια στο σχολειο γιατι οι γονεις δεν εχουν λεφτα για το πρωινο, σε μια ελληνικη κοινωνια που κουναει προεκλογικα σημαιακια σε γελοιους ψευτες και ειχε 3000 αυτοκτονιες μεσα το τελευταιο ετος η θεα μιας μαμας που θηλαζει το μωρο της σοκαρει..και πρεπει να κραταει τους τυπους...

Link to comment
Share on other sites

Κ αν υπηρχε μεσα στο καταστημα ενας ανωμαλος και φτιαχνοταν απο την φαση και την επεφτε στην μανα;;ο σεκιουριτας τι θα επρεπε να κανει;νομιζω οτι για να μην εχουν τετοιες καταστασεις φτανουν στο περιστατικο της θεματοθετριας...η το κανουν για ολες τις γυναικες γιατι δεν ξερουν ποια θα ειναι διακριτικη και ποια θα τα πεταξει φορα παρτιδα..

Και για να μην παρεξηγηθω δεν λεω οτι ειναι σωστο αυτο που εγινε..καποιες σκεψεις παραθετω...


you are the reason I could fly and 'cause of you I don't have to wonder why...

λουλουδιτσα μου 03/08/10

μπομπιρακος μου 20/07/12

Κ+Γ 13/07/08

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι πιστευω οτι ο σεκιουριτας δεν εκτελουσε εντολες. γνωριζοντας πολλους ιδιοκτητες καταστηματων,δεν χωραει το μυαλο μου οτι ενας καταστηματαρχης η μανατζερ θα εδινε τετοιες εντολες (ισως να μη θελω να το πιστεψω).

Πιστευω οτι ειναι αλλος ενας κατακαημενος σεκιουριτας, που την ειδε σεριφης -επειδη οι μισοι απ αυτους, (υπαρχουν και υπεροχοι σεκιουριταδες που μου κουβαλησαν τα ψωνια οντως εγκυος) ηθελαν να φορεσουν στολη, δεν τα καταφεραν και τωρα πουλανε εξουσια στη μανα που θηλαζει!!

ισως παλι του ελειψε η μητρικη αγαπη και δεν ειναι απλα ενας κομπλεξικος.

ισως παλι η γυναικα του δε θηλασε ποτε το μωρο τους, για να μη χαλασει το στηθος της. Δε διανοουμαι ενας να εχει παιδι το οποιο να εχει θηλασει,και να εμποδισει μια μανα να το κανει. Παλι ψυχαναλυσα τον καθε χαμενο μα ενιωσα απιστευτη οργη και μπηκα στη θεση της κοπελας. χθες εγω ημουνα στο σκλαβενιτη κερατσινιου, που αυτος εχει χιλιαδες πελατες και εκατομμυρια κερδη και οταν ειπα οτι το μωρο πειναει και που να παω να θηλασω, μου ειπαν να καθισω στο παγκακι απεναντι απ τα ταμεια. Και ηταν και ενας κυριοσ με ψηλη θεση μπροστα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν χρονια ο διευθυντης του καταστηματος που δουλευα μου την ειχε πει που μια μανουλα θηλαζε το μωρο της..το ειχα βρει φυσιολογικο να ταιζει το μωρακι της..εννειται πως δεν ειπα τιποτα στην κοπελα..αλλα ναι υπαρχουν store managers με τετοια μυαλα!!


you are the reason I could fly and 'cause of you I don't have to wonder why...

λουλουδιτσα μου 03/08/10

μπομπιρακος μου 20/07/12

Κ+Γ 13/07/08

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι πιστευω οτι ο σεκιουριτας δεν εκτελουσε εντολες. γνωριζοντας πολλους ιδιοκτητες καταστηματων,δεν χωραει το μυαλο μου οτι ενας καταστηματαρχης η μανατζερ θα εδινε τετοιες εντολες (ισως να μη θελω να το πιστεψω).

Πιστευω οτι ειναι αλλος ενας κατακαημενος σεκιουριτας, που την ειδε σεριφης -επειδη οι μισοι απ αυτους, (υπαρχουν και υπεροχοι σεκιουριταδες που μου κουβαλησαν τα ψωνια οντως εγκυος) ηθελαν να φορεσουν στολη, δεν τα καταφεραν και τωρα πουλανε εξουσια στη μανα που θηλαζει!!

ισως παλι του ελειψε η μητρικη αγαπη και δεν ειναι απλα ενας κομπλεξικος.

ισως παλι η γυναικα του δε θηλασε ποτε το μωρο τους, για να μη χαλασει το στηθος της. Δε διανοουμαι ενας να εχει παιδι το οποιο να εχει θηλασει,και να εμποδισει μια μανα να το κανει. Παλι ψυχαναλυσα τον καθε χαμενο μα ενιωσα απιστευτη οργη και μπηκα στη θεση της κοπελας. χθες εγω ημουνα στο σκλαβενιτη κερατσινιου, που αυτος εχει χιλιαδες πελατες και εκατομμυρια κερδη και οταν ειπα οτι το μωρο πειναει και που να παω να θηλασω, μου ειπαν να καθισω στο παγκακι απεναντι απ τα ταμεια. Και ηταν και ενας κυριοσ με ψηλη θεση μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

σε ποιό κατάστημα! γράψε κατάστημα για να αισθανθούν λίγη ντροπή και να γίνει θέμα! πραγματικό γεγονός είναι ουτως ή άλλως, και κανονικά πρέπει να σου ζητήσουν συγνώμη!! πήρες τηλέφωνο για να παραπονεθείς!!! ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΕΙΣ!

εκείνη την ώρα του είπες κάτι του ανθρώπου ?!!!!??? (του στυλ τι εννοείτε, ρωτηστε λίγο τον προιστάμενό σας γιατι νομίζω ότι κάνετε μεγάλο λάθος!)


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

(georkost εάν υπήρχε ανώμαλος στο κατάστημα που κοίταζε περίεργα,δεν θα΄ηταν δυσκολο νομιζω για τον σεκιουριτα να τον εντοπίσει, και να διώξει εκείνον:wink: εξάλλου δουλειά του είναι να ανιχνεύει διώχνει και καθε ανωμαλο που πιθανώς πχ κοιταει και γυναικες /κοριτσια να ντυνονται κτλ έτσι δεν είναι:wink: )


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ούτε μποϋκοτάζ ούτε τίποτα...μαζευόμαστε μαμάδες που θηλάζουμε, πάμε όλες μαζί εκεί και τσουπ!Πεινάνε τα μωρά και τα πετάμε και θηλάζουν... η διακριτικότητα δεν κρίνεται από το πόσο φαίνεται το βυζί,εξάλλου καμιά μας δε θηλάζει παίρνοντας πόζα...δε νομίζω ότι υπάρχει μαμά που θέλει να δείξει το βυζί και για αυτό θηλάζει...στα περίπτερα πιο πολλά φαίνονται

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες,

δυστυχώς στην Ελλάδα οι άνθρωποι είναι πολύ πίσω κ ντρέπονται για κάποια πράγματα πολύ-πολυ φυσιολογικά....όπως το να διψάει ενα μωράκι κ να πρέπει να το θηλάσει η μανούλα του, οτι ωρα κ αν είναι όπου κ αν βρίσκεται,

Εμεις ζούμε στην Σουηδία, μπορώ να σας πω ότι εχω δει μανούλα να θηλάζει το μωρό της ακόμα κ καθισμένη σε πεζοδρόμιο!!!!!

Δυστυχώς η Ελλαδίτσα εχει πολύ δρομο μπροστά της για να μαθει να σέβεται τα βρέφη της που είναι κ το ίδιο το μέλλον της

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει άφωνη!

Είναι δυνατόν??? Δηλαδή αυτός είναι εκεί για μην βουτήξει κανείς τίποτα απο το κατάστημα και για να υπάρχει μία τάξη ή για να διώχνει τους πελάτες??


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το forum,

Κατ'αρχάς θα θέλαμε να ζητήσουμε συγγνώμη από την μητέρα που επισκέφθηκε το κατάστημά μας στο Cosmos και ο υπάλληλός security την έκανε να νοιώσει άβολα.

Η πρόθεσή μας, η εκπαίδευση ως προς το προσωπικό μας και η φιλοσοφία μας, δεν συμβαδίζει με τέτοιου είδους ατυχή και μεμονωμένα περιστατικά. Αντίθετα, προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή διευκόλυνση τέτοιων καταστάσεων, με σεβασμό ειδικά στο ρόλο της μητέρας.

Ο υπάλληλος της εταιρείας security σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει τις καλύτερες εναλλακτικές προτάσεις (π.χ. ειδικός χώρος εντός του εμπορικού κέντρου), που στόχο έχουν την ασφαλή παραμονή των πελατών και των οικογενειών τους στα καταστήματά μας.

Με σεβασμό σε όλες τις μητέρες του κόσμου,

INTERSPORT Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

ούτε μποϋκοτάζ ούτε τίποτα...μαζευόμαστε μαμάδες που θηλάζουμε, πάμε όλες μαζί εκεί και τσουπ!Πεινάνε τα μωρά και τα πετάμε και θηλάζουν... η διακριτικότητα δεν κρίνεται από το πόσο φαίνεται το βυζί,εξάλλου καμιά μας δε θηλάζει παίρνοντας πόζα...δε νομίζω ότι υπάρχει μαμά που θέλει να δείξει το βυζί και για αυτό θηλάζει...στα περίπτερα πιο πολλά φαίνονται

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...