Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα και χρόνια πολλά και καλά! Είμαι η Βιβή και είμαι και εγώ μέλλουσα μανούλα του Αυγούστου. Το κατάλαβα πριν ακόμη να έχω καθυστέρηση και έκανα το τεστ και ήταν θετικό. Φυσικά έκανα και το δεύτερο για να επιβεβαιώσω και μετά πήγα καπάκι στο γιατρό. Χοριακή δεν έκανα, δεν είχα κάνει ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη. Ο γιατρός μου είπε όλα καλά και τέλος του μήνα θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα! Όπως το υπολογίζω πητ κατά τις 18/8.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ορισες Βιβη!Με το καλο το μωρακι σου...Ποτε εχετε υπερυχο?Εμεις 13/12! Μαζι εχουμε? Να χαιρεσαι και το πρωτο σου παιδακι!!:)

Οι υπολοιπες που ειστε καλε?


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Βιβή καλώς μας ήρθες! Λοιπόν εμείς θα πάμε τελικά Σάββατο πρωι στον ντοκτορ για να δούμε το σποράκι! Ανυπομονώωωωωωω καταλαβαίνετε πόσο!!

Αντε να μπαίνουμε πιο συχνά να μην ερημώνει το καφέ μας! Έχουμε τόσα πολλά να μοιραστούμε!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι ποσο συμφωνω..Διανυουμε την ιδια περιοδο και ειναι τοσο ωραιο να τα μοιραζομαστε ολα...Και φοβους και ανησυχιες και χαρες και "λυπες" ΦΤΟΥ ΚΑΚΑ!! Να μην εχουμε τετοιες!

Μετα τον γιατρο δεν το συζητω..Μπαινεις και γραφεις νεαααα!!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρουσα!!!Εγω τελικα επειδη δεν ξερω ακομα σε ποιον γιατρο θα καταληξω, δεν θα παω σ αυτον που γεννησα τον Αντωνη, εχω με τον εναν δευτερα πρωι ραντεβου, ο οποιος ξεγενναει σε κλινικη και πεμπτη πρωι τον αλλο ο οποιος ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο!! :confused:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Μόλις βρήκα λίγο χρόνο κ είπα να μπω να πω τα νέα μου!

Λοιπόν σήμερα είδαμε καρδούλα, το σπορίδιο βγαίνει στις μετρήσεις του γιατρού πεντέμιση εβδομάδων, ενώ είμαι 7+2 ημερών. Αυτό έγινε λόγω της καθυστερημένης σύλληψης( ο γιατρός μου είπε πως πρέπει να έγινε η συλληψη γύρω στην 1η Δεκέμβρη!!!-με τελευταία περίοδο 8/11 και κάυκλο 28-29 ημερών) για αυτό κ είχα τόσο χαμηλή χοριακή στην αρχή. Τώρα θα ξαναπάμε 20 περίπου του μήνα, να δούμε κ την ΠΗΤ πότε θα είναι τελικά! Μέχρι νεωτέρας λοιπόν κρατάμε το 15/8.

Λιάνα μου, εγώ για πάρα πολλούς λόγους είμαι υπέρ της ιδιωτικής κλινικής.Παρολαυτα θα σου πρότεινα να ακολουθήσεις όποιον γιατρό σου κάνει το κλικ-να τον εμπιστευτείς κ να ''δέσουν'' οι χημείες σας.

Τα άλλα κορίτσια που είναι?Εύχομαι να είσαστε όλες καλά!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χρονια πολλα!!!!!

εμενα ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο και ειλικρινα δε θα τον αλλαζα με κανενα ιδιωτικο!!! αψογος σε ολα, φροντισε να με βαλει σε δωματιο να ειμαι μονη μου, μονο την τελευταια μερα που εφευγα ηρθε μια κοπελιτσα... τελικα για μενα δεν εχει σημασια ιδιωτικο η δημοσιο αρκει να πεσεις σε καλο ανθρωπο.... εχω καει απο εξωτερικους γιατρους στην πρωτη μου εγκυμοσυνη γι αυτο το λεω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ξερω καθολου τι θα κανω!!Αναλογα ποιος θα μου κανει το κλικ!

Μαρακι δεν ξερω τι να πω!Τοσο καθυστερημενη συλληψη?!Δε βαριεσαι!Αφου ακουσατε καρδουλα ας ερθει οποτε θελει το σπορακι!Πωπω 20/1 ε?Αντε να περασουν παλι αυτες ο μερες μεχρι να το ξαναδειτε...

Μαιρυ εσυ πηγες γιατρο?Ακουσατε καρδουλα?


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!Καλή χρονιά να έχουμε κορίτσια με υγεία!

Λιάνα σήμερα θα πήγαινες γιατρό? Να μπεις να μας γράψεις νέα με την πρώτη ευκαιρία!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε?Καλη χρονια να εχουμε!!

Μαρακι σημερα ειχαμε πρωτο ραντεβου ναι!

Το σπορακι μας ειναι ενδομητριο, ειδαμε σακο και μια μικρη κουκιδιτσα μεσα!! Δυστυχως ομως δεν ακουσαμε καρδουλα ακομα!

Ο γιατρος ειπε πως μαλλον εγινε καθυστερημενη συλληψη και να μην ανησυχω!Μου ειπε να ξαναπαω στις 7.1 ! Εχω ομως με τον αλλον την πεμπτη το πρωι στις 4.1 δηλαδη!Μακαρι να ακουσουμε εκει γιατι εχω αγχωθει!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε?Καλη χρονια να εχουμε!!

Μαρακι σημερα ειχαμε πρωτο ραντεβου ναι!

Το σπορακι μας ειναι ενδομητριο, ειδαμε σακο και μια μικρη κουκιδιτσα μεσα!! Δυστυχως ομως δεν ακουσαμε καρδουλα ακομα!

Ο γιατρος ειπε πως μαλλον εγινε καθυστερημενη συλληψη και να μην ανησυχω!Μου ειπε να ξαναπαω στις 7.1 ! Εχω ομως με τον αλλον την πεμπτη το πρωι στις 4.1 δηλαδη!Μακαρι να ακουσουμε εκει γιατι εχω αγχωθει!

Κατι γίνεται αυτό το μήνα με τις καθυστερημένες συλλήψεις, έτσι?

Να μην ανησυχείς καθόλου, από τη στιγμή που είδατε κουκοιδίτσα μέσα στο σάκο, όλα κομπλέ!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Καλή χρονιά κορίτσια!! Κόψατε Βασιλόπιτα? Εμείς χθες πρωι πρωι κ το φλουρί έτυχε ανάμεσα σε εμένα κ τον σύζυγο!!

Που είναι τα άλλα κορίτσια? Άντε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαρακι!!!Εμεις κοψαμε μια δικη μας, δυο της μανας μου και δυο τις πεθερας= συνολο πεντε!!

Στην πρωτη το κερδισε ο Αντωνινος μου, στην πρωτη στην πεθερα εγω και στη δευτερη στην πεθερα το νινι μας το αγεννητο!! :tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...