Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

καληνυχτα νικολ!!!!!

μου ειπε σημερα η πεθερα οτι η φενια το μεσημερι νυσταζε τοσο πολυ που περπατουσε με κλειστα τα ματια!!!!!!!αχαχαχαχαχα!!αλλα μολις την εβαζαν στην κουνια ορθια!!!

ουφ,αντιδραση!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Γεια σας κ από μένα! Σας έχω παραμελήσει, αλλά δε σας ξεχνάω... Απλά, δεν μπορώ με τπτ να καθήσω στο πσ. Το μπεμπέ φαίνεται να είναι καλά, αν κρίνω από το ασταμάτητο ανακάτεμα... Ψυχολογικά όμως είμαι ένα κουρέλι! Έχω να βγω από το σπίτι από την προηγούμενη Τρίτη που πήγα στη δουλειά. Φοβάμαι ότι πολύ δύσκολα θα αντέξω άλλον έναν μήνα έτσι... Όλα μου μυρίζουν, όλα με ανακατεύουν, όλα με εκνευρίζουν... Ουφ!

Τώρα, όσον αφορά τη Φαφελίτσα, όι μισές έχετε ήδη δει το αν είναι ήσυχο κοριτσάκι... Έχει έναν εκνευρισμό τελευταία, αλλά θέλω να πιστεύω ότι οφείλεται στο ότι μαζί με μένα κλείνεται κ αυτή μέσα στο σπίτι... Από ύπνο, δεν κοιμόταν μόνη, οπότε δεν έχει αλλάξει κάτι... Πάνα ήθελα να βγάλουμε, αλλά με την παρούσα κατάσταση εύχομαι να φορούσα κ εγώ για να μην έχω να πηγαίνω νς την τουαλέτα!χαχα! Στο φαγητό έχουμε μείωση κ μάλιστα μεγάλη, αλλά δεν ανησυχώ καθόλου! Καλοκαίρι είναι κ μάλιστα αρκετά ζεστό!

Συγκράτησα κάποια πραγματάκια...

Φυστίκι, στα φουσκωτά κοντά στην παιδική χαρά χτύπησε η μικρούλα σου;

Μαριγώ, εμετούς δεν κάνω μάλλον εξαιτίας της φοβίας... Θα ρωτήσω το γιατρό στο επόμενο ραντεβού, τώρα μου φαίνεται λίγο βαρύ να τον πάρω τηλ για κάτι τόσο ασήμαντο (για την υγεία του παιδιού)

Ευάαααααακι;;; Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά; Είναι το 1ο βήμα! Τώρα περιμένουμε θετικό τεστάκι, ε; Επειδή είμαι πολύ χάλια κ δεν μπορώ να γράψω πολλά, θα πω συνοπτικά ότι τη γνώμη μου την ξέρεις! Εϊμαι 1000 τοις εκατό υπέρ!

Βούλα, Νένα, Νικόλ (αλφαβητικά! χιχι), γεια σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...