Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια

ναι εγω ειμαι μετα απο τοσο καιρο μπηκα να πω ενα γεια

ξερω ειμαι γαιδουρα αλλα ελειπα πολυ καιρο και θα ξαναλειψω

δεν σας ξεχασα ομως οποτε μπορω μπαινω και σας διαβαζω

αλλα ειναι τοσα πολλα αυτα που εχασα

ελπιζω να ειστε ολες πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου η πορτοκαλόπιτα έγινε τέλεια πεντανόστιμη εύκολη και μοσχοβόλησε όλο το σπίτι....σας τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.....

τη συνταγή τη βρήκα εδώ

http://www.sintagespareas.gr/sintages/patsabouropita-me-giaourti-kai-portokali.html

βουλα αυτη την πιτα την φτιαχνει η πεθερα μου

τελεια τελεια και πρεπει οντως να ειναι πανευκολη

εγω δεν ξεκιναω να την κανω γιατι ειχα χασει 18κιλα και πηρα ηδη 3 οποτε αστο καλυτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η σπιτονοικοκυρα μου μου δηλωσε οτι σκεφτεται να πουλησει το σπιτι.

και εμασ το συμβολαιο μασ ληγει τωρα τον Αυγουστο.ηρθε μια να το δει αλλα δεν ξερω τι κανονισαν.επειδηη ληγει το συμβολαιο αν το πουλησει ξερει καμια ποσο χρονο δικαιουμε να μου δωσουν για να φυγω?

Link to comment
Share on other sites

η σπιτονοικοκυρα μου μου δηλωσε οτι σκεφτεται να πουλησει το σπιτι.

και εμασ το συμβολαιο μασ ληγει τωρα τον Αυγουστο.ηρθε μια να το δει αλλα δεν ξερω τι κανονισαν.επειδηη ληγει το συμβολαιο αν το πουλησει ξερει καμια ποσο χρονο δικαιουμε να μου δωσουν για να φυγω?

εγω δεν γνωριζω ειρηνη τι γίνεται σ αυτην την περίπτωση...


  526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

νεα μου λοιπον....

φετος πηγαμε θασο και περασαμε τελεια.δεν τρελλαθηκα με το νησι αλλα οντως ειχε υπεροχες παραλιες για παιδια.ο μικρουλησ μου εκανε μονος του μπανιο (με μπρατσακια εννοειται) και δεν το πιστευα πως μεγαλωσε ετσι.τον βοηθησε πολυ και το κολυμβητηριο

ηταν πολυ καλο παιδακι και δεν μας κουρασε καθολου

μετα πηγαμε 10μερεσ στο χωριο μασ στο βουνο και τωρα 5μερεσ μεσαγγαλα σε φιλους.

την αλλη εβδομαδα φευγω για κατω γενναει και η αδερφουλα μου οποτε θα καθισω για ενα μηνα

εχω ενα προβλημα ομως και δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω για να σταματησει

χτυπαει παρα πολυ και δαγκωνει παιδακια μεγαλουσ χωρισ διακρισεισ και βγαζει νευρο

ειπα οσο μεγαλωνει θα καταλαβει αλλα αυτοσ χειροτερευει και δεν ξερω τι να κανω. ντρεπομαι πολυ που χτυπαει τα ξενα παιδακια και ασ τον προσεχω αυτος τα καταφερνει δεν ξερω τι ναπω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...