Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

μαμάδες από Ν.Μάκρη,Ραφήνα, Μαραθώνα;


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια!!Και εγώ γειτόνισσα είμαι, μένω στο Ν.Βουτζά και περιμένω το πρ'ωτο μου παιδάκι απο στιγμή σε στιγμή (διανύω τον 9ο)!!!

Ψάχνω για καλό παιδίατρο που να έχει ιατρείο στην ευρύτερη περιοχή (Ν.Μάκρη, Ραφήνα , Πικέρμι κτλ), να απαντά στο τηλ όποτε τον χρειάζεσαι, να μην μπουκώνει με φάρμακα το παιδί με το παραμικρό και να είναι υπερ του θηλασμού!Η βοήθειά σας είναι υπερπολύτιμη αυτή τη στιγμή!!!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!Και εγώ γειτόνισσα είμαι, μένω στο Ν.Βουτζά και περιμένω το πρ'ωτο μου παιδάκι απο στιγμή σε στιγμή (διανύω τον 9ο)!!!

Ψάχνω για καλό παιδίατρο που να έχει ιατρείο στην ευρύτερη περιοχή (Ν.Μάκρη, Ραφήνα , Πικέρμι κτλ), να απαντά στο τηλ όποτε τον χρειάζεσαι, να μην μπουκώνει με φάρμακα το παιδί με το παραμικρό και να είναι υπερ του θηλασμού!Η βοήθειά σας είναι υπερπολύτιμη αυτή τη στιγμή!!!!:roll:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες! έχεις προσωπικό μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Καλησπέρα και καλώς ήρθες! έχεις προσωπικό μήνυμα!

Καλησπέρα σας!. Είδα την απάντηση στο post της THE CURE και πήρα το θάρρος να ζητήσω τη βοήθειά σας. Μένουμε στο Νέο Βουτζά και προετοιμαζόμαστε για τον ερχομό του γιού μας τον Οκτώβριο. Ότι πληροφορία έχετε για παιδίατρο μας είναι εξαιρετικά χρήσιμη και πολύτιμη. Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...