Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μαμάδες από Ν.Μάκρη,Ραφήνα, Μαραθώνα;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Το ξέρω ότι είμαι μακρια από τα μέρη μου, αλλά χρειάζομαι τη βοήθεια σας!

Σε 1 μήνα έχω συνέδριο σε ξενοδοχείο στην Αναβυσσο. Θα μπορούσα να μείνω εκεί, αλλά είναι πολύ ακριβό. Είπαμε με τον άνδρα μου, να μείνουμε Ραφήνα κ να πηγαινοερχόμαστε. Ξέρει εκεινος ένα ξενοδοχείο εκεί που είναι οικονομικό.

Είναι καλή ιδέα ή θα μας φάνε τα χλμ; Πόσο μακρυα είναι; Κ ο δρόμος; Υπάρχει ή θα πρέπει να κάνουμε το γύρο του ακρωτηρίου;

Συγνώμη αν οι ερωτήσεις μου είναι χαζές, αλλά δεν έχω ιδεα από την περιοχή.

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

είναι μακριάαααααααααααααα

αλλά δεν μπορώ να σου πω ακριβώς. Ο άντρας μου λέει ότι θα είναι περίπου 45 λεπτά.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μου φαίνεται θα φάμε τα λεφτά στις βενζίνες!!

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά μακρυά.Σίγουρα δεν σε συμφέρει να μείνεις Ραφήνα γιατί θα σε φάνε και τα χλμ και η βενζίνη εκεί που έχει πάει. Μπορείς να κοιτάξεις στον ploigo τις διαδρομες και τις περιοχές που είναι πιο κοντά. Βέβαια τα ξενοδοχεία από εκείνη την μεριά είναι πιο ακριβά. Ισως αν έβρισκες κάτι στα Καλύβια που λίγο μικραίνεις την απόστασή σου. Στα παρακάτω sites μπορεις να ψάξεις για ξενοδοχεία, βλέποντας και διαθεσιμότητα και τις τιμές τους: www.booking.com και www.greekhotels.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Το ξέρω ότι είμαι μακρια από τα μέρη μου, αλλά χρειάζομαι τη βοήθεια σας!

Σε 1 μήνα έχω συνέδριο σε ξενοδοχείο στην Αναβυσσο. Θα μπορούσα να μείνω εκεί, αλλά είναι πολύ ακριβό. Είπαμε με τον άνδρα μου, να μείνουμε Ραφήνα κ να πηγαινοερχόμαστε. Ξέρει εκεινος ένα ξενοδοχείο εκεί που είναι οικονομικό.

Είναι καλή ιδέα ή θα μας φάνε τα χλμ; Πόσο μακρυα είναι; Κ ο δρόμος; Υπάρχει ή θα πρέπει να κάνουμε το γύρο του ακρωτηρίου;

Συγνώμη αν οι ερωτήσεις μου είναι χαζές, αλλά δεν έχω ιδεα από την περιοχή.

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

Φιλια

Όπως προείπαν και τα κορίτσια είναι πολύ μακριά....δεν σας συμφέρει, καλύτερα είναι να κλείσετε ένα ακριβότερο ξενοδοχείο και να είσαστε κοντά.Θα σου βγεί μια η άλλη, ασε που θα σας φάνε τα χλμ. Ψάξτε και Σαρωνίδα, η οποία είναι σχεδόν δίπλα....σε σχέση με την Ραφήνα.


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
καλησπερα και απο μενα ...

εγω μενω στο σταυρο αγ.παρασκευης ... αλλα τα καλοκαιρια πολυ συχνα πηγαινουμε νεα μακρη για μπανακι ή καφε.

Καλησπέρα κορίτσια! Εγω μένω Παλλήνη αλλά και εγώ σαν την Εφη πάω συχνά για καφεδάκι ή φαγητό στη Ν.Μάκρη και στην Ραφήνα! Α! Στην Ραφήνα πήγαινα και ΤΕΕ! ΑΑΑΑΑΑ και Λούτσα πάω για καφεδάκι! Και Πόρτο Ράφτη(καλοκαίρι συνήθως)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Εγω μένω Παλλήνη αλλά και εγώ σαν την Εφη πάω συχνά για καφεδάκι ή φαγητό στη Ν.Μάκρη και στην Ραφήνα! Α! Στην Ραφήνα πήγαινα και ΤΕΕ! ΑΑΑΑΑΑ και Λούτσα πάω για καφεδάκι! Και Πόρτο Ράφτη(καλοκαίρι συνήθως)!

γεια σας κι από μένα!! εάν έρχεστε για καφεδάκι στην νέα μάκρη μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε και σε ένα παιδότοπο (π.χ. στον παιδότοπο στα άστρα). ε, τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites

και εγώ στην παρέα σας!

έχω δύο αγοράκια, δυόμιση ετών κια 15 μηνών!

οποτε θέλετε βρισκόμαστε!

εάν μπορείτε, συναντιόμαστε την τετάρτη 2/12 στον παιδότοπο στα άστρα το απογευματάκι. εάν κάποια μαμά δεν μπορεί το κανονίζουμε το ΣΚ ή σε κάποιο άλλο μέρος. φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι είμαι οκ

μόνο να έρθει ο σύζυγος νωρίς, να πάρω μαζί μόνο τον μεγάλο, γιατί άμα κυνηγάω κ τον μικρό καήκαμε!

οι υπόλοιπες τι λέτε?


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι είμαι οκ

μόνο να έρθει ο σύζυγος νωρίς, να πάρω μαζί μόνο τον μεγάλο, γιατί άμα κυνηγάω κ τον μικρό καήκαμε!

οι υπόλοιπες τι λέτε?

εγώ είμαι οκ για αύριο τετάρτη. τελικά είναι 1/12 και όχι 2, όπως έγραψα... ούπς. έχω δύο παιδάκια 2.5 και 5 ετών και θα τα φέρω και τα δύο. ελπίζω να μαζευτούν και άλλες μαμάδες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...