Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

γυναικεία καλοκαιρινά small - συμβολικές τιμές (θα προσθέτω συνέχεια)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

τα έπλυνα, τα σιδέρωσα αλλά δεν χωράνε πλέον στην ντουλάπα μου:P...για δείτε μήπως κάνουν σε σας, είναι όλα σε άψογη κατάσταση, τα δίνω στο 1/4 της τιμής που τα πήρα,οι τιμές είναι χωρίς τα μεταφορικά...

1. φόρεμα ψιλό, πλεκτό, με πιετούλες , χρυσαφί ότι πρέπει για τις γιορτές, pin up, small αλλά επειδή είναι ριχτούλι το φορούσα μέχρι 5 μηνών έγκυος...8E

PB260079.jpg

PB260080.jpg

2.φόρεμα ροζ παλ ysatis No1 6E

PB260091.jpg

3. φόρεμα μπλε ηλεκτρικ εντυπωσιακό χρώμα με μαύρο στα τελειώματα, small αλλά έχει άνεση στη μέση...έχει μπροστά μια μικρή τρυπούλα φαίνεται στη 2η φωτό η οποία και μαντάρεται κ μπορεί να καλυφθεί με καρφιτσούλα...6Ε

PB260089.jpg

PB260090.jpg

4. φόρεμα στράπλες small ψιλό πλεκτούλι με ρίγες, 6Ε

PB260087.jpg

PB260088.jpg

5. φόρεμα πετρολ desiree, small αλλά με άνεση στη μέση-κοιλιά, μπαλουν με ιδιαίτερο ώμο...6Ε

PB260081.jpg

PB260084.jpg

6. μπλουζοφόρεμα νυχτερίδα πετρολ, πολύ εντυπωσιακό με κολάν, small, 8E

PB260082.jpg

PB260083.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια απ ότι καταλαβαίνω κάποιες φωτο δεν τις βλέπετε...εγω τις βλέπω κανονικά, δεν ξέρω τι γίνεται....διορθώνω λοιπόν κ ξαναβάζω, αυτή τη φορά ελπίζω να φαίνονται όλες....

τα έπλυνα, τα σιδέρωσα αλλά δεν χωράνε πλέον στην ντουλάπα μου:P...για δείτε μήπως κάνουν σε σας, είναι όλα σε άψογη κατάσταση, τα δίνω στο 1/4 της τιμής που τα πήρα,οι τιμές είναι χωρίς τα μεταφορικά...

1. φόρεμα ψιλό, πλεκτό, με πιετούλες , χρυσαφί ότι πρέπει για τις γιορτές, pin up, small αλλά επειδή είναι ριχτούλι το φορούσα μέχρι 5 μηνών έγκυος...8E

PB270057.jpg

PB260079.jpg

PB260080.jpg

2.φόρεμα ροζ παλ ysatis No1 6E

PB260091.jpgPB260091-1.jpg

3. φόρεμα μπλε ηλεκτρικ εντυπωσιακό χρώμα με μαύρο στα τελειώματα, small αλλά έχει άνεση στη μέση...έχει μπροστά μια μικρή τρυπούλα φαίνεται στη 2η φωτό η οποία και μαντάρεται κ μπορεί να καλυφθεί με καρφιτσούλα...6Ε

PB260089.jpg

PB260090.jpg

4. φόρεμα στράπλες small ψιλό πλεκτούλι με ρίγες, 6Ε

PB260087.jpg

PB260088.jpg

5. φόρεμα πετρολ desiree, small αλλά με άνεση στη μέση-κοιλιά, μπαλουν με ιδιαίτερο ώμο...6Ε

PB260081.jpg

PB260084.jpg

6. μπλουζοφόρεμα νυχτερίδα πετρολ, πολύ εντυπωσιακό με κολάν, small, 8E

PB260082.jpg

PB260083.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Το νο 1, μέχρι τι μήκος φτάνει?

Δεν φένεται όλο στο φωτογραφία.

Είναι για χειμώνα ή καλύτερα για άνοιξη?

Τι Νο1 είναι περισότερο μπλουζοφόρεμα θα λεγα παρά φόρεμα, θέλει δηλαδή κολαν από κάτω. Είναι από τη μασχάλη μέχρι κάτω 58εκ. και από τα οστά του λαιμού μέχρι κάτω 68εκ. Είναι λεπτό αλλά είναι για χειμώνα για καλούτσικο..


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...