Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμείς εδώ είμαστε πολυ καλά!

Την περασμένη εβδομαδα ο μικρος πήγε την πρώτη του εκδρομή με το προνήπιο σε ενα εργαστήριο αγγειοπλαστικής...καλα το τι άγχος πέρασα δεν μπορω να σας περιγράψω...πέρασε όμως πολυ ωραία και χάρηκα πολυ για αυτό...σαν εχθές μου φαίνεται το πόσο αγχωνόμουν που θα το έβαζαν να κοιμηθεί στο δικό του δωμάτιο και να που τωρα φτάσαμε να πάει την πρώτη του εκδρομή...μεγάλωσε το αγόρι μου και γω καμαρώνω!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξεπατωθει στις δουλειές τωρα που ειμαι σπίτι και απορώ ρε κορίτσια πως τα κατάφερνα όλα όταν δούλευα...καθε μέρα βγαίνει και κάτι καινούργιο να κάνω...στρώσαμε και την Παρασκευή τα χάλια μας με το Δημήτρη και τωρα είμαστε έτοιμοι να υποδεχτούμε τα Χριστούγεννα...σκέφτομαι να στολίςουμε τέλος του μήνα ή αρχές του επόμενου γιατί το μικρο μου το ζητάει πολυ!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλή βδομάδα!

επέτειο έχουμε σημερα και το πολύ που θα κάνουμε να βγούμε για ένα καφεδοφαγητάκι στα γρήγορα εδώ στα πέριξ! έλεγα για ρομαντική βραδιά μετά φαγητού εντός αλλά καθημερινή δεν μπορούμε να ξεσπιτώνουμε το παιδί, οπότε πιο χαλαρά!

Να ζήσετε Ελεάνα μου, ευτυχισμένοι και αγαπημένοι! Πώς τα περάσατε τελικά; Εμείς ακόμα δεν γιορτάσαμε, το χρωστάμε στον εαυτό μας και θα το προγραμματίσουμε σύντομα! Τις ελιές περιμένω να τελειώσουν για να ξεκουραστεί και το αντράκι μου και μου υποσχέθηκε η μαμά μου ότι θα κρατήσει τα παιδιά κάποια μέρα! Για να δούμε... γιατί πρέπει να κρατάω μικρό καλάθι κάθε που μου υπόσχεται κάτι η μαμά μου.

Εμείς εδώ είμαστε πολυ καλά!

Την περασμένη εβδομαδα ο μικρος πήγε την πρώτη του εκδρομή με το προνήπιο σε ενα εργαστήριο αγγειοπλαστικής...καλα το τι άγχος πέρασα δεν μπορω να σας περιγράψω...πέρασε όμως πολυ ωραία και χάρηκα πολυ για αυτό...σαν εχθές μου φαίνεται το πόσο αγχωνόμουν που θα το έβαζαν να κοιμηθεί στο δικό του δωμάτιο και να που τωρα φτάσαμε να πάει την πρώτη του εκδρομή...μεγάλωσε το αγόρι μου και γω καμαρώνω!

Μπράβο σας που πήγατε την πρώτη εκδρομούλα σας και την έβγαλες και καθαρή Ντίνα μου! Εδώ βρε συ στο δημοτικό ακόμα έχουν άγχος οι γονείς και δε στέλνουν εκδρομή τα παιδιά τους. Σήμερα πήγαμε κι εμείς να παρακολουθήσουμε μία ταινία από φεστιβάλ κινηματογράφου και μετά στον δημοτικό κήπο και αμάν έκανα να πείσω μια μαθήτρια, να πείσει τους γονείς της να την αφήσουν! Πέρυσι έκανα αμάν για μια άλλη μαθήτρια! Και μιλάμε για παιδιά 10 και 11 χρονών όχι 4ων!

Εχω ξεπατωθει στις δουλειές τωρα που ειμαι σπίτι και απορώ ρε κορίτσια πως τα κατάφερνα όλα όταν δούλευα...καθε μέρα βγαίνει και κάτι καινούργιο να κάνω...στρώσαμε και την Παρασκευή τα χάλια μας με το Δημήτρη και τωρα είμαστε έτοιμοι να υποδεχτούμε τα Χριστούγεννα...σκέφτομαι να στολίςουμε τέλος του μήνα ή αρχές του επόμενου γιατί το μικρο μου το ζητάει πολυ!

Όταν δούλευες σίγουρα θα έκανες τα πιο απαραίτητα! Όταν κάθεσαι στο σπίτι κάνεις τα πάντα-όλα! Και οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ οπότε καταλαβαίνεις πώς κάθε μέρα προκύπτει και κάτι νέο! :tongue:

Χαλιά στρώσαμε κι εμείς αυτό το σκ αλλά θέλω πολύ να πάρουμε κι άλλα! Δεν αντέχω, κρυώνω και θέλω άλλο ένα στο σαλόνι, ένα στο χολ και στο διάδρομο. Έχω και τη μικρή που ξεκαλτσώνεται και τρελαίνομαι και θέλω να νιώθω ότι τουλάχιστον πατάει ως επί τω πλείστον σε χαλί. Από φράγκα δεν παίζει μία οπότε θα πάω να διαλέξω με αμπεμπαμπλόμ μαθητή-μαθήτρια Ρομά που έχουμε μπόλικους, να επισκεφτώ την οικογένεια και να προμηθευτώ από εκεί. :tongue: Ε δε θα κάνουν ευκολίες πληρωμής στη δασκάλα τους;

Τα 2 χαλιά σαλόνι και τραπεζαρία τα είχαμε πάρει την εποχή των παχιών αγελάδων και έχω μετανιώσει πικρά και το ποσό που δώσαμε και το είδος που πήραμε!

Όσο για το δέντρο μου ζήτησε η κουμπάρα μου να έρθει να το στολίσουμε μαζί με τα παιδιά και την προειδοποίησα... Πριν τις 23 που κλείνει το σχολείο δέντρο δεν στολίζω! :lol: Για εμένα στολισμός ισοδυναμεί με διακοπές! Άντε το πολύ-πολύ φέτος που είναι το ΣΚ 21-22 Δεκεμβρίου να το στολίσουμε τότε! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου, τι κανετε? Εμεις εδω ρουτινα... Τωρα που αρχισε και το κρυο ειμαστε πρωινο-μεσημεριανο-υπνος-απογευματινο-βραδυνο-υπνος και ξανα μανα τα ιδια! Και στο ενδοιαμεσο κυνηγιωμαστε απο δωματιο σε δωματιο! Περασαν μια φαση που ζωγραφιζαν συνεχεα κι αλλη μια με πλαστελινες και τωρα παιζουν την κοκκινοσκουφιτσα με το λυκο! Κρυβεται στο παπλωμα ο Χρηστος και ρωταει η μικρη: καλε γιαγια τι μεγαλα ματια που εχεις;:D


5Jjep3.png

vf6Up3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????? Θα σας ψάξω και στο face...

από χθες με έχει πιάσει πανικός και σφίξιμο για αυτό το παιδάκι στη Θεσ/κη, βλέπω εφιάλτες, δεν το χωρά ο νους μου, γιατί?????

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...