Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2017!


Hope!

Recommended Posts

Καλημέρα!

@jane.austen για να μας βρείς στο fb στείλε μου αν θες προσωπικό μνμ με το όνομα σου στο fb για να σε προσθέσω. και όποια άλλη κοπέλα θέλει ας μου στείλει μνμ.

@Penny17 Καλως ήρθες!

 


yH5Ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 hours ago, Penny17 είπε:

Καλησπέρα κυρίες μου!

Σας παρακολουθώ αρκετό καιρο τώρα, χαίρομαι που πάνε όλα καλά για όλες μας!

Είμαι νέα μαμά, ΠΗΤ 19 Σεπτεμβρίου. 

Κάναμε αυχενικη, όλα καλά, αλλά δεν ξέρουμε ακόμη το φύλο.

Φιλιά!

Καλώς όρισες!Με το καλό να κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλια!κ εμεις δεν ειδαμε φυλο στη  αυχενική...δεν ειχε την καταλληλη σταση!το ειδαμε σημερα που είμαι 16 βδομαδων και είναι αγοράκι!!όλα καλα να πάνε μεχρι τελους!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα...!!!! Έχουμε καιρό να μπούμε εδώ μου φαίνεται!!! 

Καλώς ηρθες @Penny17!!! Mε το καλό το μωράκι σου..!!!! 

Οποια θέλει ας μου στειλει σε προσωπικό μήνυνα το πως είναι στο fb και τί έχει για εικόνα προφιλ και θα σας κάνω πρόσκληση στην ομάδα γιατι εδώ μπαίνουμε ολο κ πιο αραιά πλέον!!!!

 

@katerinakikriti και εγώ παγνη θα γεννήσω πρώτα ο θεός!!!! Με το καλό το αγοράκι σου λοιπόν!!!!!


3r9yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γλυκες μελλουσες μανουλες.

Τελικα εγω που ανοιξα το θεμα, εγω δεν μπαινω αρκετα. Και λυπαμαι λιγακι. Ευχομαι να ειστε καλα. Δεν εχω διαβασει τα μηνύματα,  ειναι παρα πολλα, αν και μαλλον εχετε δημιουργησει ομαδα στο φβ? Τι καλα. Θα ήθελα να συμμετεχω, εαν φυσικα το επιθυμειτε και εσεις. :oops:.

Εγω ειμαι καλα. Ειμαι 17η βδομαδα κυησης, περιμενουμε κοριτσακι πάλι,και για οσες δεν θυμαστε, εχω αλλες 2 κορες. Γυναικοκρατια στο σπιτι. Σε ένα μηνα εχω την β επιπεδου. Ποτε περασε ο καιρος. 

Θα χαρω πολυ να μπω στην παρεουλα σας και παλι. Φιλια πολλα σε ολες.

 


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Hope! είπε:

Καλησπερα γλυκες μελλουσες μανουλες.

Τελικα εγω που ανοιξα το θεμα, εγω δεν μπαινω αρκετα. Και λυπαμαι λιγακι. Ευχομαι να ειστε καλα. Δεν εχω διαβασει τα μηνύματα,  ειναι παρα πολλα, αν και μαλλον εχετε δημιουργησει ομαδα στο φβ? Τι καλα. Θα ήθελα να συμμετεχω, εαν φυσικα το επιθυμειτε και εσεις. :oops:.

Εγω ειμαι καλα. Ειμαι 17η βδομαδα κυησης, περιμενουμε κοριτσακι πάλι,και για οσες δεν θυμαστε, εχω αλλες 2 κορες. Γυναικοκρατια στο σπιτι. Σε ένα μηνα εχω την β επιπεδου. Ποτε περασε ο καιρος. 

Θα χαρω πολυ να μπω στην παρεουλα σας και παλι. Φιλια πολλα σε ολες.

 

Κορίτσι καλησπέρα!

Σημασία έχει να είσαι εσύ καλά και οι γυναικάρες σου! Εμείς εδώ είμαστε και θα χαρούμε πολύ να σε δούμε και στο FB! Πρέπει να έχουμε και κοντινές ΠΗΤ (είμαι κι εγω 17 εβδ. και μάλλον κι εγώ έχω κοριτσάκι)! Στείλε μου όποτε θέλεις προσωπικό μήνυμα με το όνομα και τη φωτογραφία σου στο FB, να σε προσθέσω! Σ εύχομαι δύναμη και πούμε σύντομα τα νέα μας πιο αναλυτικά! Φιλιά!


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κοριτσια !!! Ημουν μανούλα Οκτωβρίου αλλα κάναμε αυχενικη και το μωρο έβγαινε μεγαλύτερο ο γιατρός μου ειπε οτι θα αλλαξει την πητ, θα φανεί σίγουρα και στο β επίπεδου αρα (μάλλον) είμαι μανούλα Σεπτεμβρίου 25/9.  Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη με γρήγορο και ανωδυνο τοκετό μας εύχομαι.  Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου έχω ενα  κοριτσάκι 2μιση χρονων. Δεν ξέρω αν συνεχίζεται να μιλατε εδω γτ διάβασα οτι κανατε ομαδα στο fb  αν θελατε θα ήθελα να μπω. Μια ερώτηση γτ διαβασα οτι υπαρχουν Θεσσαλονικιες στην παρεα ξέρει καμια για το  Νοσοκομείο Παπαγεωργίου αν ειναι καλο γτ σκέφτομαι να γεννησω εκει?


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου δευτερομάνα και θεσσαλονικιά. Και εγώ από Θεσσαλονίκη, αλλά δε μένω πια εκει. Δε ξέρω κάτι για το Παπαγεωργίου, νομίζω πως κάποτε τουλάχιστον ήταν καλό, τώρα με τη κρίση τι να πω. Πάντως αν έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και εύκολο τοκετο,παντού μια χαρά θα τα πας!

 

Link to comment
Share on other sites

Skye μου δεν είμαι Θεσσαλονίκια (θα ήθελα)  απλα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου γεννησα σε δημόσιο στην πολη μου και ειχα άσχημη εμπειρία απλα ψάχνω για κάτι καλύτερο . Μου ειπαν οτι είναι καλο .... λες να αλλαξαν τα πράγματα?  Εσύ που γεννας ?

 


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια διστακτικά και γω μπορώ να πω ότι θα γίνω μανούλα για δεύτερη φορά τέλος Σεπτέμβρη..είχα κα μια προηγούμενη παλινδρομη..από συμπτώματα πως είστε κορίτσια;από Θεσσαλονίκη και γω...

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2017 at 0:11 ΠΜ, SWEETANGEL είπε:

Γειά σας κοριτσια !!! Ημουν μανούλα Οκτωβρίου αλλα κάναμε αυχενικη και το μωρο έβγαινε μεγαλύτερο ο γιατρός μου ειπε οτι θα αλλαξει την πητ, θα φανεί σίγουρα και στο β επίπεδου αρα (μάλλον) είμαι μανούλα Σεπτεμβρίου 25/9.  Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη με γρήγορο και ανωδυνο τοκετό μας εύχομαι.  Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου έχω ενα  κοριτσάκι 2μιση χρονων. Δεν ξέρω αν συνεχίζεται να μιλατε εδω γτ διάβασα οτι κανατε ομαδα στο fb  αν θελατε θα ήθελα να μπω. Μια ερώτηση γτ διαβασα οτι υπαρχουν Θεσσαλονικιες στην παρεα ξέρει καμια για το  Νοσοκομείο Παπαγεωργίου αν ειναι καλο γτ σκέφτομαι να γεννησω εκει?

 

On 31/3/2017 at 7:41 ΜΜ, pepe είπε:

Καλησπέρα, σας έχασα καλέ. Προσθέστε με κάποια κι εμένα.

Κορίτσια όμορφα και μέλλουσες και ήδη μανούλες, αν κάποια θέλει να έρθει στην ομάδα στο FB, ας στείλει ένα προσωπικό μνμ με το όνομα  στο fb και τι εικόνα έχει για να την προσθέσουμε, είτε σε εμένα, είτε σε κάποια άλλη κοπέλα . Σας περιμένουμε-οι συζητήσεις παίρνουν φωτιά!


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παει το θέμα; Κρίμα γρήγορα το κλείσαμε. Ζαλι καλώς ήρθες και εσύ. Με το καλό το δευτερο μωράκι σου. Οσο για τη παλλινδρομη, δυστυχώς δεν είσαι η μόνη. Και εγώ είχα μια αποβολή, οπότε ακόμα και τώρα στην 18 εβδ είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη ότι εκεί κοντά στο Σεπτέμβρη θα κρατάω στην αγκαλιά μου το μωράκι μου. 

Πως τα πάτε από συμπτώματα; Μεγάλωσαν οι κοιλίτσες σας; Εγώ πάντως δείχνω και για 6 με 7 μηνών, αλλά για την ώρα οι ρυθμοί μου δεν έχουνς πέσει!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...