Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσοπουλα,

τελικα ενας μπαμπας ιουνιου ιουλιου δε βρεθηκε να γραφτει... (ασχετο)

τι κανουτε, διαβαζω για διαιτες κιλα, το αφηνω ασχολιαστο, μπορειται πιστευω να καταλαβαιτε το γιατι.....

ειμαι εκτος συναγωνισμου(εχω τσακισει τα ελληνικα σημερα αλλα ...)

με την μικρη αυριο θα παμε στο παιδων σε πλαστικο χειρουργο για το πραγματακι στο μαγουλο αχχχ εχω πολυ ανχος....

με την δουλεια σκατα πληρωσε τους μισους την παρασκευη και γω παλι στην απεξω , τελος του μηνα θα μου χρωσταει 3 μηνες και το δωρο... τελειωσε η υπομονη μου....


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια:D

Η κοτόσουπα βγήκε...χάλια...:confused: ήπιε το ρύζι όλο το ζουμί και έγινε ένα πράγμα περίεργο στο μπλέντερ...σαν πέτρα...του έδωσα γάλα τελικά...:confused:λάθος υπολογισμός...

Να δοκιμάσω κάποιο ζυμαρικό την επόμενη φορά?και τώρα δεν τρώει ούτε την φαρίν λακτέ...:confused:

Αν εχεις σε θερμος βρασμενο νερο το αραιωνεις με αυτο.. σε μενα εχει τυχει πολλες φορες, το ρυζι ειναι δυσκολο να το πετυχεις χωρις να το μετρησεις.

Οποια φτιαξει τσουρεκια να φερει και απο την διδυμομανα που δεν προλαβαινει με τιποτα. Αυριο ομως θα ανοιξω φυλλο πρωι πρωι γιατι με εφαγε ο ανδρας μου για τυροπιτα και ερχονται και τα πεθερικα την πεμπτη μαλλον:mrgreen::mrgreen:οποτε θα την φτιαξω πρωτα ο θεος την ριμαδα την τυροπιτα.

επισης αυριο εχω ραντεβου το μεσημερι με παιδοχειρουργο γιατι η μικρη μου εχει ενα αιμαγγειωμα στο κουτελο πανω απο το ματι και πρεπει να κανει υπερηχο εγκεφαλου και ηπατος. Αντε να δουμε ο γιατρος του ικα θα μας τα γραψει?


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσοπουλα,

τελικα ενας μπαμπας ιουνιου ιουλιου δε βρεθηκε να γραφτει... (ασχετο)

τι κανουτε, διαβαζω για διαιτες κιλα, το αφηνω ασχολιαστο, μπορειται πιστευω να καταλαβαιτε το γιατι.....

ειμαι εκτος συναγωνισμου(εχω τσακισει τα ελληνικα σημερα αλλα ...)

με την μικρη αυριο θα παμε στο παιδων σε πλαστικο χειρουργο για το πραγματακι στο μαγουλο αχχχ εχω πολυ ανχος....

με την δουλεια σκατα πληρωσε τους μισους την παρασκευη και γω παλι στην απεξω , τελος του μηνα θα μου χρωσταει 3 μηνες και το δωρο... τελειωσε η υπομονη μου....

Ειρηνούλα μου πολύ καλή σας επιτυχία αύριο!! Μην αγχώνεσαι, δεν θα είναι τίποτα, όλα θα πάνε μια χαρά!!!:):)

Οσο για τα χρήματα, τί να σου πω??? Πολύ γαιδουριά έχει πέσει και είναι που δεν μπορείς να παραιτηθείς κιόλας ρε γμτ!!!:evil::evil::evil::evil:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.....!!

Σήμερα είχαμε παιδίατρο. Όλα μια χαρά, θα βγάλουμε κι άλλα 2 δοντάκια επάνω, αλλά όχι τα μεσαία, τα πλαϊνά...:shock::shock:

Από κιλά μια χαρά, πιάνει τόπο η "δίαιτα", είμαστε 9.500 και 74,5 πόντους, ούτε ύψος πήραμε πολύ...!!

Το θέμα είναι πως για 1η φορά, με το που τον ακούμπησα για να τον ξεντύσω, ξέσπασε σε γοερό κλάμα, μέχρι και που τελείωσε η εξέταση, αν και δεν είχαμε εμβόλιο.. Μάλλον αρχίζει να αναγνωρίζει και φοβάται.. :rolleyes:

Φάγαμε και γιαουρτάκι της ΝΟΥΝΟΥ, μόνο που δε μας έφτασε και γκρινιάζαμε...!!

Από φαγητά, μπορούμε πια να τρώμε τα πάντα εκτός από αυγό και ψάρι..!!

Κατά τ' άλλα, είμαι ελαφρώς πτώμα από το σίδερο, μάλλον θα την πέσω νωρίς απόψε, ευτυχώς νυστάζει κι ο μικρός απ' ό,τι βλέπω...!!

Smouts, 1000χρονη κι από δω...!!

Μαριάννα, μάλλον δε με είδες καλά..!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσοπουλα,

τελικα ενας μπαμπας ιουνιου ιουλιου δε βρεθηκε να γραφτει... (ασχετο)

τι κανουτε, διαβαζω για διαιτες κιλα, το αφηνω ασχολιαστο, μπορειται πιστευω να καταλαβαιτε το γιατι.....

ειμαι εκτος συναγωνισμου(εχω τσακισει τα ελληνικα σημερα αλλα ...)

με την μικρη αυριο θα παμε στο παιδων σε πλαστικο χειρουργο για το πραγματακι στο μαγουλο αχχχ εχω πολυ ανχος....

με την δουλεια σκατα πληρωσε τους μισους την παρασκευη και γω παλι στην απεξω , τελος του μηνα θα μου χρωσταει 3 μηνες και το δωρο... τελειωσε η υπομονη μου....

ειρηνη ολα καλα να πανε! οσο για τα χρηματα,τα ιδια κ εγω.ακομα μου χρωσταει 500ε απο περσυ.αν δεν τον παρω 1000 τηλ.δεν προκειται να τα παρω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.....!!

Σήμερα είχαμε παιδίατρο. Όλα μια χαρά, θα βγάλουμε κι άλλα 2 δοντάκια επάνω, αλλά όχι τα μεσαία, τα πλαϊνά...:shock::shock:

Από κιλά μια χαρά, πιάνει τόπο η "δίαιτα", είμαστε 9.500 και 74,5 πόντους, ούτε ύψος πήραμε πολύ...!!

Το θέμα είναι πως για 1η φορά, με το που τον ακούμπησα για να τον ξεντύσω, ξέσπασε σε γοερό κλάμα, μέχρι και που τελείωσε η εξέταση, αν και δεν είχαμε εμβόλιο.. Μάλλον αρχίζει να αναγνωρίζει και φοβάται.. :rolleyes:

Φάγαμε και γιαουρτάκι της ΝΟΥΝΟΥ, μόνο που δε μας έφτασε και γκρινιάζαμε...!!

Από φαγητά, μπορούμε πια να τρώμε τα πάντα εκτός από αυγό και ψάρι..!!

Κατά τ' άλλα, είμαι ελαφρώς πτώμα από το σίδερο, μάλλον θα την πέσω νωρίς απόψε, ευτυχώς νυστάζει κι ο μικρός απ' ό,τι βλέπω...!!

Smouts, 1000χρονη κι από δω...!!

Μαριάννα, μάλλον δε με είδες καλά..!!

nadine κ η δικια μου οταν ηταν 8 μηνων με το που ειδε τον γιατρο αρχισε να κλαει!εμβολιο δεν ειχαμε:rolleyes:.τον προηγουμενο μηνα ομως ηταν πολυ ησυχη!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως για 1η φορά, με το που τον ακούμπησα για να τον ξεντύσω, ξέσπασε σε γοερό κλάμα, μέχρι και που τελείωσε η εξέταση, αν και δεν είχαμε εμβόλιο.. Μάλλον αρχίζει να αναγνωρίζει και φοβάται.. :rolleyes:
Mια από τα ίδια Δευτέρα απόγευμα. Αφού δεν σου κάνει εμβόλιο βρε χαλβά, τι φοβάσαι; Μόλις τον έπαιρνα αγκαλιά όμως του έκανε αστειάκια ο πονηρός...

Ο μεγάλος άντρας την έχει πέσει και ροχαλίζει στον καναπέ και δεν μπορώ να καθίσω για τιβι. Στο μεταξύ ο μικρός είχε απίστευτη γκρίνια γύρω στις 8μιση και κοιμήθηκε μέχρι τις 10. Το βραδινό του γάλα ήταν μόλις 80ml κι ενώ είχε φάει πέντε κουταλιές φαρίν λακτέ το απόγευμα. Κι επειδή μου έχει κάνει κατάληψη στο κρεββάτι μου, ούτε εκεί μπορώ να καθίσω για τιβι... Περιμένω τώρα στην κουζίνα να περάσει λίγο η ώρα μπας και πιει λίγο γάλα και τον πάω στο δωμάτιό του, να εναποθέσω την κορμάρα μου με τα κιλά που εσείς χάσατε (κι εγώ τα μάζεψα, κρίμα ήταν) στο διπλό κρεββάτι και να κοιμηθώωωωω. Μιλώντας για ύπνο, δεν κάνω τίποτ'άλλο όλη μέρα, παρά να σκέφτομαι πότε θα κοιμηθώ. Τις τελευταίες 2 εβδομάδες στις 10-11 το βράδυ είμαι ήδη στο δεύτερο ροχαλητό και το πρωί ζορίζομαι πολύ να σηκωθώ. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει :rolleyes:

Ειρήνη συμπεθερούλα όλα καλά θα είναι αύριο, θα δεις!


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Mια από τα ίδια Δευτέρα απόγευμα. Αφού δεν σου κάνει εμβόλιο βρε χαλβά, τι φοβάσαι; Μόλις τον έπαιρνα αγκαλιά όμως του έκανε αστειάκια ο πονηρός...

Ο μεγάλος άντρας την έχει πέσει και ροχαλίζει στον καναπέ και δεν μπορώ να καθίσω για τιβι. Στο μεταξύ ο μικρός είχε απίστευτη γκρίνια γύρω στις 8μιση και κοιμήθηκε μέχρι τις 10. Το βραδινό του γάλα ήταν μόλις 80ml κι ενώ είχε φάει πέντε κουταλιές φαρίν λακτέ το απόγευμα. Κι επειδή μου έχει κάνει κατάληψη στο κρεββάτι μου, ούτε εκεί μπορώ να καθίσω για τιβι... Περιμένω τώρα στην κουζίνα να περάσει λίγο η ώρα μπας και πιει λίγο γάλα και τον πάω στο δωμάτιό του, να εναποθέσω την κορμάρα μου με τα κιλά που εσείς χάσατε (κι εγώ τα μάζεψα, κρίμα ήταν) στο διπλό κρεββάτι και να κοιμηθώωωωω. Μιλώντας για ύπνο, δεν κάνω τίποτ'άλλο όλη μέρα, παρά να σκέφτομαι πότε θα κοιμηθώ. Τις τελευταίες 2 εβδομάδες στις 10-11 το βράδυ είμαι ήδη στο δεύτερο ροχαλητό και το πρωί ζορίζομαι πολύ να σηκωθώ. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει :rolleyes:

Ειρήνη συμπεθερούλα όλα καλά θα είναι αύριο, θα δεις!

Χριστινακι μουυυυυυυυυ μηπως εχουμε κανενα ευχαριστω νεο?

η νυστα ειναι συμπτωμα ξερεις.....εσυ!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Και το βάρος επίσης κουαξ μου αλλά μόλις μου τελείωσε η περίοδος :mrgreen:

Α κι ο σύζυξ προσέχει πολύ, δεν είναι έτοιμος για δεύτερο μωρό :rolleyes:

Μεταξύ μας, ούτε κι εγώ!

Καληνύχτααααα


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2273217hlawda40g4.gif

Καλημερα κοριτσια! Γιωτα πολυχρονη!

Η κορη μου εχει γινει μεγαλος μαμακιας, και εχω αρχισει και νιωθω ασφυκτικα...ως κλασσικος τοξοτης οταν απειλειται η ελευθερια του...!!!:tongue:

Θελει να ειναι μονο μαζι μου, κατα προτιμηση αγκαλια, και οταν λειπω ειναι μουτρωμενη! Βρε τι παθαμε!:rolleyes:

Σα να ειναι Σαββατο νιωθω σημερα! Αργια αυριο!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εχω τρελα νευρα (κρατανε απο εχτες) ο Μαριος ειχε παει στο μπανιο ειχε παρει απορυπαντικο σκονη και το εριξε στη μπανιερα και στη λεκανη (ενα ολοκληρο κουτι ) μαζι με Bedatine και δεν εφτανε αυτο πηγε στα καλλυντικα μου εβαλε στη μουρη του σιλικονη για τα μαλλια , εβαλε ρουζ και με το μολυβι του ματιου ζωγραφισε ''ελιες'' στο προσωπου του γιατι αναρωτιοταν γιατι ο Θεουλης δεν του εβαλε και ελιτσες και ετσι ειπε να τις κανει μονος του.:confused:

Συμπεθερα ετσι και εμενα ο μπεμπης τωρα που δουλευω του λειπω και οταν γυρναω το μεσημερι μολις με βλεπει κλαιει σαν τη Μαρθα Βουρτση και κοντευει να πεσει απο το καροτσι στη προσπαθεια του να βγει για να με αγκαλιασει και με πιανει απο τα μαλλια και δεν με αφηνει με τιποτα:mrgreen:


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Πινω καφεδακι και πρεπει να σηκωθω σε λιγο γιατι εχουμε να φαμε αυγο. Βαριεμαι απιστευτα σημερα και εχω του κοσμου τα πραγματα να κανω. Χτες το πρωι τελικα μετα το φρουτο τις πηρα και πηγαμε carrefour. Ηταν μες την τρελη χαρα. Ευτυχως ειχα μαγειρεψει γιατι στις 2:30 ηρθαμε πισω. Παω...Καλημερα και παλι σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...