Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βιαζόμαστε αλλά όσο και να βιαζόμαστε εμείς τα μωράκια μας θα βγουν όταν το αποφασίσουν εκείνα η αλήθεια είναι... :tongue:

Εγώ πάντως πελαγώνω για να καταλάβω αυτό με τους μήνες και τις εβδομάδες... Δεν ήμουν και καλή στα μαθηματικά!!! Ας πούμε: εγώ τώρα είμαι 20+1, η εγκυμοσύνη διαρκεί 40 εβδομάδες, άρα είμαι στα μισά της εγκυμοσύνης άρα είμαι στον 5ο μήνα. Πως σε 2 εβδομάδες θα είμαι στον έκτο???

ρούνα εδώ τα γράφει αναλυτικά...http://archive.in.gr/Reviews/placeholder.asp?lngReviewID=38464&lngChapterID=39437&lngItemID=39598


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ε και καλημερα σας φουσκες ! Με ξεσηκωσατε , θα παω να παρω κουβερτουλα να την κανω σταυροβελονια !

Βασιλειος ε? χαχαχαχχα ε οχι και κωστετσος το παιδι ! Δεν ειναι μαλλον ολα τα ονοματα να τα φωναζουμε ολοκληρα ! :P

Ολες 22+ την κανατε την β? δηλαδη εγω που θα παω 21+5 ειναι νωρις? γιατι κ την αυχενικη 11+5 μου την ειχε κανει !

Εγω δεν μπορω να περιμενω ενα μηνα ! Μου εχει πει να πηγαινω καθε 28 του μηνα αλλα,εγω καθε 15νθημερο ειμαι εκει.... Τελευταια μου λεει δεν την παλευεις να ερχεσαι καθε μηνα?. Ετσι δεν ειχαμε πει? του λεω δεν παιζει με τιποτα να περιμενω !! Ε τι να κανει κ αυτος! Υποχωρησε

Κοριτσια απο χθες εχω αρκετα υγρα... Κ εχω συνεχεια τσιμπιες κ τραβηγματα... Να ανησυχησω ? αυριο μπαινω 19η ... Αγχωνομαι παλιιιιιιι :?


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστυεω οτι θα ναι καλα αλλα σε τρωει ενα μικρο αλλα. Μονο εμενα με βλεπει καθε 15;; έτσι κανει σε όλες. Κ εγω νοκιζα οτι το κανει σε μενα μονο λογο συσπασεων. Ξανα θα παω στις 11 γτ 12 ταξιδευω κ θέλει να μ δωσει τ οκ μ ειπε. Οποτε εχω μελλον ακομα.

Εγω ειμαι στη δουλειά μεχρι τ 3 κ μετα τ απογευμα πακι μεχρι 10 είναι δικη μας δουλειά οποτε οσο μπορω ψιλο βοηθαω. Οποτε οταν γυρναω σπιτι κανει κρύο τ βραδυ γτ ειναι ολη μερα κλειστό.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο αντρας μ παει να φερει πραγματα απο τ ανιψιο τ λευκα ειδη κουβερτούλες παντες κλπ. Πως θα τ πλυνω;; ειδικα τ κουβερτα που είναι 8 χρόνια στη αποθηκη κ ειναι απο αυτες τ μαλακες ;;


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο αντρας μ παει να φερει πραγματα απο τ ανιψιο τ λευκα ειδη κουβερτούλες παντες κλπ. Πως θα τ πλυνω;; ειδικα τ κουβερτα που είναι 8 χρόνια στη αποθηκη κ ειναι απο αυτες τ μαλακες ;;

να την δώσεις στο καθαριστήριο γτ αυτές στο πλυντήριο χαλάνε!αλλιώς μπανιέρα με μαλακό απορρυπαντικό αλλά θα στεγνώσει του χρόνου...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

να την δώσεις στο καθαριστήριο γτ αυτές στο πλυντήριο χαλάνε!αλλιώς μπανιέρα με μαλακό απορρυπαντικό αλλά θα στεγνώσει του χρόνου...

Κ εγω αυτο σκεφτηκα. Εγω δε χρησιμοποιω κουβερτες εχω παπλωμα κ τ βαζω στο πλυντηριο στεγνωτηριο.

Ας δω πρωτα πως θα ναι γτ ειναι πολλα τ χρονια που ειναι στη αποθηκη


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κ εγω αυτο σκεφτηκα. Εγω δε χρησιμοποιω κουβερτες εχω παπλωμα κ τ βαζω στο πλυντηριο στεγνωτηριο.

Ας δω πρωτα πως θα ναι γτ ειναι πολλα τ χρονια που ειναι στη αποθηκη

stroumf, κι εμείς θέλουμε να πάμε ένα 3ημεράκι τέλος του μήνα με αυτοκίνητο.Εσείς αεροπλάνο; γι αυτό θέλεις να σου δώσει άδεια;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

stroumf, κι εμείς θέλουμε να πάμε ένα 3ημεράκι τέλος του μήνα με αυτοκίνητο.Εσείς αεροπλάνο; γι αυτό θέλεις να σου δώσει άδεια;

Αεροπλανο κ αμαξι μετα. Μου χε πει οκ μεχρι τ 8ο να παω οοου θελω αλλα θελει να με τσεκαρει κ πριν φυγω καλου κακού


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο αντρας μ παει να φερει πραγματα απο τ ανιψιο τ λευκα ειδη κουβερτούλες παντες κλπ. Πως θα τ πλυνω;; ειδικα τ κουβερτα που είναι 8 χρόνια στη αποθηκη κ ειναι απο αυτες τ μαλακες ;;

Αν η κουβέρτα που λες ειναι βελουτέ εγώ τη δική μας την πλένω τουλάχιστον 3 φορές το χρόνο στο πλυντήριο και δεν μου έχει πάθει απολύτως τίποτα. Απλά να φροντίσεις το απορρυπαντικό που θα χρησιμοποιήσεις να ειναι βρεφικό υποαλλεργικό όπως και το μαλλακτικό. Και γενικά όλα ετσι να τα πλυνεις.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιαζόμαστε αλλά όσο και να βιαζόμαστε εμείς τα μωράκια μας θα βγουν όταν το αποφασίσουν εκείνα η αλήθεια είναι... :tongue:

Εγώ πάντως πελαγώνω για να καταλάβω αυτό με τους μήνες και τις εβδομάδες... Δεν ήμουν και καλή στα μαθηματικά!!! Ας πούμε: εγώ τώρα είμαι 20+1, η εγκυμοσύνη διαρκεί 40 εβδομάδες, άρα είμαι στα μισά της εγκυμοσύνης άρα είμαι στον 5ο μήνα. Πως σε 2 εβδομάδες θα είμαι στον έκτο???

Στον έκτο θα μπεις, οι μήνες εγκυμοσύνης έχουν δικό τους μέτρημα, ο3ος,6ος,8ος και 9ος έχουν 5 εβδομάδες ενώ οι άλλοι έχουν 4 εβδομάδες.

δηλαδή αν νομίζεις ότι χάνεις καποια εβδομάδα από τον πέμπτο θα την κλέψεις στον έκτο.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε και καλημερα σας φουσκες ! Με ξεσηκωσατε , θα παω να παρω κουβερτουλα να την κανω σταυροβελονια !

Βασιλειος ε? χαχαχαχχα ε οχι και κωστετσος το παιδι ! Δεν ειναι μαλλον ολα τα ονοματα να τα φωναζουμε ολοκληρα ! :P

Ολες 22+ την κανατε την β? δηλαδη εγω που θα παω 21+5 ειναι νωρις? γιατι κ την αυχενικη 11+5 μου την ειχε κανει !

Εγω δεν μπορω να περιμενω ενα μηνα ! Μου εχει πει να πηγαινω καθε 28 του μηνα αλλα,εγω καθε 15νθημερο ειμαι εκει.... Τελευταια μου λεει δεν την παλευεις να ερχεσαι καθε μηνα?. Ετσι δεν ειχαμε πει? του λεω δεν παιζει με τιποτα να περιμενω !! Ε τι να κανει κ αυτος! Υποχωρησε

Κοριτσια απο χθες εχω αρκετα υγρα... Κ εχω συνεχεια τσιμπιες κ τραβηγματα... Να ανησυχησω ? αυριο μπαινω 19η ... Αγχωνομαι παλιιιιιιι :?

Καλέ μην αγχώνεσαι! Η εξέταση γίνεται από 20η μέχρι 24η. Το 21&5 με το 22 που θα παω εγώ είναι 2 μέρες διαφορά!!! Όσο για τα τραβήγματα ίσως μεγαλώνει η μήτρα. Μην αγχώνεσαι. Υγρά είχα και εγώ πριν λίγες μέρες αλλά τώρα είμαι στα φυσιολογικά.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!

Η κόρη μου πάλι παρεξηγήθηκε μάλλον που είπα οτι δεν την πολυακούω και όλο το μεσημέρι έδωσε ρεσιταλ!Είδε και ο μπαμπάς και ο γιόκας μου την κοιλιά μου να πηγαινοέρχεται!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του γιού μου ακόμα και τώρα τα ρούχα του τα πλένω χωριστά απο τα δικά μας με αρκάδι σκόνη πλυντηρίου και αρκάδι μαλακτικό.Υπάρχουν πολλά βρεφικά υποαλεργικά απορρηπαντικά ίσως πιο αρωματικά αλλά το συγκεκριμένο είναι χωρίς χημικά και πολύ αγνό οπότε το προτιμώ!Με το ίδιο θα πλένω και της μπέμπας!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...