Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

δοξα τον θεο έχω ενα ζουζούνο αθηνούλα.είναι ζωηρο'υλης και πολύύύύύ πονηρ'ος.τι να πεις χιχιχιχι.ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

κορίτσια σε λίγες ώρες βαφτιζόμαστε και είμαι μες το άγχος.ποτε πέρασε ο καιρός

Να ειναι γερα και δυνατα τα ζουζουνακια μας και ελπιζω να τα καταφερουμε και να τους χαρισουμε αδερφακια!!!:D

και εμενα ειναι πολυ ζωηρος:D:D:D

Τωρα πλεον εχει και επισημα ονομα να σου ζησει να τον χαιρεσαι περιμενω να μπεις να μας πεις λεπτομερειες!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Εγώ ακόμα τρέχω με τις ετοιμασίες της βάφτισης...

Φανή να σου ζήσει το μωράκι σου να χαίρεστε το ονομάτακι του περιμένω να μας πεις λεπτομέρειες.

Βρε κορίτσια μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω βιβλίο ευχών με θέμα πριγκηπισσα?(οτι έχω δει στα βιβλιοπωλεια με απογοητευσε)

Α! και κατι άλλο όσες έχετε βαφτίσει τηρήσατε κάποιο από τα έθιμα να μη πλυθει το μωρό για 3 μέρες κ.ο.κ ?


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια !!!

Φανή να σας ζήσει ο νεοφώτιστος .

Εγω ακόμη υποφέρω απο τα ξυπνήματα το βράδυ της μικρής . Και εμένα είναι ντούρασελ και πολύ περίεργη .

Εβαλα και καινούργιες φωτογραφίες στο προφιλ .

Δεν φτάνει που μποσούλησε νωρίς , τώρα εχει φαγωθεί και να σηκώνεται . Δεν είναι νωρίς ? Δεν θα στραβώσουν τα ποδαράκια της ?

Σήμερα θα πάμε και στην παιδίατρο και θα την ρωτήσω .

Φιλιά .


Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια. Ο δίκός μου είναι 6 μηνών και 1 βδομάδα. βαφτιστήκαμε στις 12/9 και το όνομά μας είναι ΧΑΡΗΣ. Αύριο έχω παιδίατρο και μάλλον τώτα θα μου αρχίσει τις κρέμες. Επειδή θηλάζω αποκλιστικά το κρατήσαμε λίγο παραπάνω, Για να δούμε θα τα δεχτουμε? Εμένα μες την ημέρα κοιμάτε 20-40 λεπτά για 3-5 φορές και μες την νύχτα ξυπάει κάθε 4-5 ώρες. Πάλι καλά γιατί μέχρι πριν 1-2 ήνες ξύπναγε κάθε 3 ώρες μην σας πω και κάθε 1 ώρα. Πάντως έχει αρχίσει και γίνεται παιδάκι. άσε που με την βάφριση του φέραν δώρα που το έκαναν αντράκι. Α και μια συμβουλή για αυτές που βαφτίζουν. Αλλάξτε τα δώρα του και πάρτε του μεγαλύτερα ρούχα. Εγώ του έφτιαξα γκαρνταρόμπα μέχρι και 2 χρονών.

Φιλ'ακια στα πατουσάκια των μωρών σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια !!!

Φανή να σας ζήσει ο νεοφώτιστος .

Εγω ακόμη υποφέρω απο τα ξυπνήματα το βράδυ της μικρής . Και εμένα είναι ντούρασελ και πολύ περίεργη .

Εβαλα και καινούργιες φωτογραφίες στο προφιλ .

Δεν φτάνει που μποσούλησε νωρίς , τώρα εχει φαγωθεί και να σηκώνεται . Δεν είναι νωρίς ? Δεν θα στραβώσουν τα ποδαράκια της ?

Σήμερα θα πάμε και στην παιδίατρο και θα την ρωτήσω .

Φιλιά .

Κλειώ μου κούκλα η μπουμπού σου!!Δεν νομίζω πως υπάρχει πρόβλημα για τα ποδαρακια της δεν υπάρχει νωρις η αργα το κάθε παιδί έχει το δικο του ρυθμό η δικια μου εκτός του το ότι δεν έχει μπουσουλήσει ακόμα καλά καλά δεν μπορεί να κάτσει καθιστή.

Εβαλα και εγω καινουργιες φώτο στο προφιλ.


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα κορίτσια. Ο δίκός μου είναι 6 μηνών και 1 βδομάδα. βαφτιστήκαμε στις 12/9 και το όνομά μας είναι ΧΑΡΗΣ. Αύριο έχω παιδίατρο και μάλλον τώτα θα μου αρχίσει τις κρέμες. Επειδή θηλάζω αποκλιστικά το κρατήσαμε λίγο παραπάνω, Για να δούμε θα τα δεχτουμε? Εμένα μες την ημέρα κοιμάτε 20-40 λεπτά για 3-5 φορές και μες την νύχτα ξυπάει κάθε 4-5 ώρες. Πάλι καλά γιατί μέχρι πριν 1-2 ήνες ξύπναγε κάθε 3 ώρες μην σας πω και κάθε 1 ώρα. Πάντως έχει αρχίσει και γίνεται παιδάκι. άσε που με την βάφριση του φέραν δώρα που το έκαναν αντράκι. Α και μια συμβουλή για αυτές που βαφτίζουν. Αλλάξτε τα δώρα του και πάρτε του μεγαλύτερα ρούχα. Εγώ του έφτιαξα γκαρνταρόμπα μέχρι και 2 χρονών.

Φιλ'ακια στα πατουσάκια των μωρών σας.

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κλειώ μου κούκλα η μπουμπού σου!!Δεν νομίζω πως υπάρχει πρόβλημα για τα ποδαρακια της δεν υπάρχει νωρις η αργα το κάθε παιδί έχει το δικο του ρυθμό η δικια μου εκτός του το ότι δεν έχει μπουσουλήσει ακόμα καλά καλά δεν μπορεί να κάτσει καθιστή.

Εβαλα και εγω καινουργιες φώτο στο προφιλ.

Τελικά ρώτησα την παιδίατρο και μου είπε ακριβώς οτι και εσύ .

Καλά τι στρουμπουλίτσα είναι η κόρη σου Ιωάννα !!!! Μαρέσουν τα μωράκια με τα πιασιματάκια τους .... Να την χαίρεσαι .


Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια. Ο δίκός μου είναι 6 μηνών και 1 βδομάδα. βαφτιστήκαμε στις 12/9 και το όνομά μας είναι ΧΑΡΗΣ. Αύριο έχω παιδίατρο και μάλλον τώτα θα μου αρχίσει τις κρέμες. Επειδή θηλάζω αποκλιστικά το κρατήσαμε λίγο παραπάνω, Για να δούμε θα τα δεχτουμε? Εμένα μες την ημέρα κοιμάτε 20-40 λεπτά για 3-5 φορές και μες την νύχτα ξυπάει κάθε 4-5 ώρες. Πάλι καλά γιατί μέχρι πριν 1-2 ήνες ξύπναγε κάθε 3 ώρες μην σας πω και κάθε 1 ώρα. Πάντως έχει αρχίσει και γίνεται παιδάκι. άσε που με την βάφριση του φέραν δώρα που το έκαναν αντράκι. Α και μια συμβουλή για αυτές που βαφτίζουν. Αλλάξτε τα δώρα του και πάρτε του μεγαλύτερα ρούχα. Εγώ του έφτιαξα γκαρνταρόμπα μέχρι και 2 χρονών.

Φιλ'ακια στα πατουσάκια των μωρών σας.

Να σου ζήσει ο μικρός Χάρης . Του 76 είσαι ? Και εγω του 76 .


Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρώτησα την παιδίατρο και μου είπε ακριβώς οτι και εσύ .

Καλά τι στρουμπουλίτσα είναι η κόρη σου Ιωάννα !!!! Μαρέσουν τα μωράκια με τα πιασιματάκια τους .... Να την χαίρεσαι .

Σ'ευχαριστώ Κλειω μου και εσυ να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια και ευχαριστώ για τις ευχές σας,να χαιρέστε και σεις τα ζουζούνια σας.Η βάφτιση έγινε στην παναγία της Τήνου και το τι κλάμα έριξα δεν λέγεται.ένιωσα σαν να ξαναγεννούσα.ο μικρός γέλαγε όλη την ώρα με τον παπά και όταν τον βάλαμε στην κολυμπήθρα κατουρήθηκε από τα γέλια κουνούσε τα ποδαράκια του λες και θα κολυμπούσε.με κοίταζε και είχε λυθεί.αχ το μωρο μου μας έβγαλε ασπροπρόσωπους.γκρινιάξαμε λίγο όταν ήταν να τον ντύσουμε αλλά και πάλι πολύ λίγο.στο καράβι πιο πολύ γκρίνιαξα εγώ παρά το παιδί α και το όνομά μας ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ και η μαμα με τον μπαμπά μας φωνάζουν ΧΡΙΣΤΕΥΦΡΑΙΜ.


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια και ευχαριστώ για τις ευχές σας,να χαιρέστε και σεις τα ζουζούνια σας.Η βάφτιση έγινε στην παναγία της Τήνου και το τι κλάμα έριξα δεν λέγεται.ένιωσα σαν να ξαναγεννούσα.ο μικρός γέλαγε όλη την ώρα με τον παπά και όταν τον βάλαμε στην κολυμπήθρα κατουρήθηκε από τα γέλια κουνούσε τα ποδαράκια του λες και θα κολυμπούσε.με κοίταζε και είχε λυθεί.αχ το μωρο μου μας έβγαλε ασπροπρόσωπους.γκρινιάξαμε λίγο όταν ήταν να τον ντύσουμε αλλά και πάλι πολύ λίγο.στο καράβι πιο πολύ γκρίνιαξα εγώ παρά το παιδί α και το όνομά μας ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ και η μαμα με τον μπαμπά μας φωνάζουν ΧΡΙΣΤΕΥΦΡΑΙΜ.

Fanoula, Desdra να τα χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας με τα ολοκαίνουργια ονόματα! Εμείς θα "πάρουμε" το δικό μας την Κυριακή (Αφροδίτη)! Άντε κι έχω μια αγωνία... δεν θέλω να μου κλάψει πολύ, έχω γίνει από αυτές τις χαζές μαμάδες που κλαίνε μαζί με τα μικρά :cool:!!! Τρέχω κ με τη βάφτιση κ γι'αυτό χάθηκα! Αύριο ξεκινάω μπομπονιέρες...αχχχ... πώς πέρασε ο καιρός!

Φιλιά πολλά

Αν βρω χρόνο θα σας γράψω αύριο

Α, κ ξεκινήσαμε κ Άνθος Ορύζης εδώ κ 3 μέρες. Πολύ γέλιο αλλά δεν βλέπω να ξετρελαίνεται! Θα δείξει :tongue:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίσια. Ειμαι και εγώ μια μανουλα. Εχω έναν γιο 11 μηνων και τον Μαρτιο του 2011 θα έχω και το κοριτσάκι μου. Θα ήθελα να σας παρακαλάσω άν σας περισσευουν ρουχαλάκια για το κοριτσάκι μου που θα έρθει. Ξέρω ειναι νωρίς αλλά ειναι δύσκολα τα πράγματα. Αν έχετε ρουχαλακια που δεν τα χρειαζεστε πια μπορείτε να μου στειλετε PM. Mενω Αθηνα. Σας ευχαριστώ και πάλι. Να χαίρεστε τα μωρά σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίσια. Ειμαι και εγώ μια μανουλα. Εχω έναν γιο 11 μηνων και τον Μαρτιο του 2011 θα έχω και το κοριτσάκι μου. Θα ήθελα να σας παρακαλάσω άν σας περισσευουν ρουχαλάκια για το κοριτσάκι μου που θα έρθει. Ξέρω ειναι νωρίς αλλά ειναι δύσκολα τα πράγματα. Αν έχετε ρουχαλακια που δεν τα χρειαζεστε πια μπορείτε να μου στειλετε PM. Mενω Αθηνα. Σας ευχαριστώ και πάλι. Να χαίρεστε τα μωρά σας!!!

stellitsa καταρχ'ην με το καλο να δεχτείς το κοριτσάκι σου,εγώ δυστυχώς έχω αγορίστικα ρουχα και δεν θυμάμαι καν αν τα έχω τόσο μικρά γιατί έδωσα κι όλας πάρα πολλα


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

Fanoula, Desdra να τα χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας με τα ολοκαίνουργια ονόματα! Εμείς θα "πάρουμε" το δικό μας την Κυριακή (Αφροδίτη)! Άντε κι έχω μια αγωνία... δεν θέλω να μου κλάψει πολύ, έχω γίνει από αυτές τις χαζές μαμάδες που κλαίνε μαζί με τα μικρά :cool:!!! Τρέχω κ με τη βάφτιση κ γι'αυτό χάθηκα! Αύριο ξεκινάω μπομπονιέρες...αχχχ... πώς πέρασε ο καιρός!

Φιλιά πολλά

Αν βρω χρόνο θα σας γράψω αύριο

Α, κ ξεκινήσαμε κ Άνθος Ορύζης εδώ κ 3 μέρες. Πολύ γέλιο αλλά δεν βλέπω να ξετρελαίνεται! Θα δείξει :tongue:

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές άντε και σεις με το καλό


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες. Λοιπον ειμαι και εγώ μανουλα ενος αγοριου 11 μηνων. Περιμένω και κοριτσάκι μέχρι τον Μαρτη. Θα ήθελα να ρωτησω, τώρα που θά κάνετε εκκαθαριση των ρουχων αν σας περισσευουν ρουχαλάκια για την κόρη μου που θα ερθει τον Μαρτιο. Σας ευχαριστώ πολύ. Να χαίρεστε τα μωρά σας. Αν υπάρχουν ρουχαλακια στελτε μου μηνυμα. Σας ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...