Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλε κοριτσιααααα!!!Εδωσα το κινητο για σερβις και εχασα την ευκολη προσβαση στο ιντερνετ.Ηδη νιωθω σημαδια στερησης:lol:

Aφου φτιαξατε το πινακακι βαλτε κι εμενα στα 48,600 και ο Θεος βοηθος γτ παλι εφαγα:tongue:

Παω να δω τα μηνυματα σας


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Κορίτσια καλησπέρα!!! Εγώ 48 σήμερα....:( δεν ξέρω τι γίνεται, μάλλον τον μαμησα το μεταβολισμό μου. Δεν έχω και κανένα να με παρασέρνει πια γιατί μαντέψτε...ο άντρας μου αποφάσισε να αρχίσει δίαιτα. Δεν μπορεί να είναι λέει μπογος κι εγώ δίπλα του τζιτζικοφτερο.....αλλά γενικά τρώω πρωινό μεσημεριανό το απόγευμα τα φρούτα μου κανένα μπισκοτάκι των παιδιών. Μόνο βράδυ δεν τρώω γιατί κοιτάω να τελειώσω με τις δουλειές κι έχω και μπόλικο διάβασμα...

Αμα θες σε παρασερνω εγω.Λοιπον χθες εφαγα μια σοκολατα και λιγη μερεντα.Σημερα εφαγα μια σοκολατα ΜΕ μερεντα μεσα, μισο βαζακι μερεντα 1 επαγγελματικη συσκευασια πατατακια με ριγανη και δε θυμαμαι τι αλλο:lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε ευχαριστώ! :)

Κορίτσια, ένα κουράγιο ακόμα και φτάνουν οι γιορτές!

Πώς θα κινηθείτε για να μην πάρετε βάρος στις γιορτές;

Λέω να συνεχίσω τη διατροφή ως έχει τις μέρες που δεν είναι αργίες. Και τις αργίες να μοεπιτρέψω να δοκιμάσω από όλα σε μικρή ποσότητα.

Εγω θα κινηθω ελπιζοντας να μη φαω και παρω:lol::lol::lol:

Θα μπω στη φαση της συντηρησης επισημα γτ στην ουσια τωρα διαιτα δε κανω:roll: οποτε θα εχω ελευθερια και με τη βουλα για καποιες περιορισμενες ποσοτητες σε φαγητα και γλυκα.Ελπιζω μονο μη το κανω οπως τις τελευταιες βδομαδες στη διαιτα γτ θα κινδυνεψω να βαλω βαρος και ειναι κριμα.Αλλο δε θα χασω και αλλο θα παρω κιλα:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Λέγε εσύ, εφόσον, όμως δεν υπάρχουν απαγορευμένα στο σπίτι και δεν παίζει ντελίβερυ, ό,τι και να λες..... δεν μπορώ να παρασυρθώ... Μου την έχει σπάσει ο τύπος.... Όσο έκανα δίαιτα κάθε βράδυ ήταν στο "τι θα παραγγείλλουμε, τι θα φάμε" και γυρνούσε από το σούπερ με 3 επιπλέον σακούλες πέραν της λίστας που είχαν μέσα πατατάκια, μπισκοτάκια, σοκολάτες, κοκ..... Άντρες φίλες μου, στραβόξυλα από γεννησιμιού τους.....

Link to comment
Share on other sites

Cacao, σήμερα, δικαιολόγησες το όνομά σου με αυτήν τη σοκολατοκατάσταση!!!!!

Mkcm, πάρε από δυο κουτιά μελομακάρονα, κπυραπιέδες και δίπλες, α και λιγα σιροπιαστα και πες του, όποιος δεν θέλει δεν τρώει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Λοιπόν, επειδή με προβλημάτισε η Κατερινα μίλησα σήμερα το πρωί με τον παθολόγο μας. Εκείνος μου είπε, ότι ναι μεν είναι χαμηλό το βάρος και να πάρω κανένα κιλάκι, αλλά πιθανά απλά να βρίσκεται ο μεταβολισμός μου σε φάση "σπρίντ". Μου συνέστησε λοιπόν να πάω να κάνω ένα πακετάτι αιματολογικές και να μιλήσουμε. Μόλις επέστρεψα από το αιματολογικό που βρίσκεται εδώ δίπλα στην εταιρεία (αν και είχα φάει το πρωί - αλλά μου είπε ο γιατρός ότι δεν υπάρχει θέμα, θα το λάβει υπόψη του στην ανάγνωση). Το μεσημεράκι μου είπαν ότι θα τις έχουν έτοιμες (είδατε με τι ταχύτητα γίνονται τα πράγματα όταν δεν πηγαίνεις μέσω ταμείου, αλλά πλερώνεις..... Το φούσκωσα βέβαια κι εγώ ότι και καλά τις χρειάζομαι επειγόντως και κάτι τέτοια :oops:)....Θα έχω νέα το βράδυ, αφού στείλω το μεσημέρι τις απαντήσεις στο γιατρό μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λοιπόν, επειδή με προβλημάτισε η Κατερινα μίλησα σήμερα το πρωί με τον παθολόγο μας. Εκείνος μου είπε, ότι ναι μεν είναι χαμηλό το βάρος και να πάρω κανένα κιλάκι, αλλά πιθανά απλά να βρίσκεται ο μεταβολισμός μου σε φάση "σπρίντ". Μου συνέστησε λοιπόν να πάω να κάνω ένα πακετάτι αιματολογικές και να μιλήσουμε. Μόλις επέστρεψα από το αιματολογικό που βρίσκεται εδώ δίπλα στην εταιρεία (αν και είχα φάει το πρωί - αλλά μου είπε ο γιατρός ότι δεν υπάρχει θέμα, θα το λάβει υπόψη του στην ανάγνωση). Το μεσημεράκι μου είπαν ότι θα τις έχουν έτοιμες (είδατε με τι ταχύτητα γίνονται τα πράγματα όταν δεν πηγαίνεις μέσω ταμείου, αλλά πλερώνεις..... Το φούσκωσα βέβαια κι εγώ ότι και καλά τις χρειάζομαι επειγόντως και κάτι τέτοια :oops:)....Θα έχω νέα το βράδυ, αφού στείλω το μεσημέρι τις απαντήσεις στο γιατρό μου...

μπράβο κοπέλα μου, καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!! γράψε μας το βράδι αν μπορέσεις.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα !! ολα στραβα πανε απο το πρωι σημερα !!

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις , αν και ειμαι σιγουρη οτι τελεια θα ειναι ολα!! και εγω θα το βαλω μπρος με το νεο ετος πρωτα ο θεος!

cacao τι ειναι αυτα που διαβαζω και με σκανδαλιζεις ?!!! και εγω δεν σας κερασα προχθες γλυκακι να μην σας χαλασω τη διαιτα !! :rolleyes:

κατερινα μου σημερα καποια στιγμη μεσα στη μερα θα βρω ενα μισαωρο για γυμναστικη, σου δινω το λογο μου !!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !! ολα στραβα πανε απο το πρωι σημερα !!

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις , αν και ειμαι σιγουρη οτι τελεια θα ειναι ολα!! και εγω θα το βαλω μπρος με το νεο ετος πρωτα ο θεος!

cacao τι ειναι αυτα που διαβαζω και με σκανδαλιζεις ?!!! και εγω δεν σας κερασα προχθες γλυκακι να μην σας χαλασω τη διαιτα !! :rolleyes:

κατερινα μου σημερα καποια στιγμη μεσα στη μερα θα βρω ενα μισαωρο για γυμναστικη, σου δινω το λογο μου !!

βρήκες κανένα καλό βιντεάκι? ή με τα όργανα που έχεις?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

gmnth03 σου προτείνω:

έτσι όπως είσαι καθισμένη στο γραφείο, στην καρέκλα σήκωσε τα δύο πόδια σου και τα δύο με λυγισμένα τα γόνατα, σήκωσέ τα λιγάκι από το έδαφος.

Έξω το στήθος, ρούφα την κοιλιά και ανέπνεε και άρχισε να μετράς 1001, 1002, 1003, 1004.... έως το 1060.

Ένα λεπτάκι ισομμετρική άσκηση άσκηση για κοιλιακούς και μπουτάκια. Αν το κάνεις άλλες 9 φορές έως το βράδι θα έχεις κάνει 1 δεκαλεπτάκι σήμερα.

Για αρχή είναι σούπερ. Αν μπορείς 2 λεπτά την φορά, θα είναι ακόμη καλύτερα!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπηκα εχθες σε καποιο που ειχατε βαλει και χαζευα . και λεω μετα, τοση ωρα που χαζευω, αν εκανα στην ακρη τη καρεκλα του γραφειου ,ολο και κατι θα ειχα κανει :D κατσε να δω αν το βρω να σου το βαλω .

πως το βαριεμαι αυτο στο σπιτι δεν μπορεις να φανταστεις. το μονο που δεν βαριεμαι ειναι το κολυμπι και το ποδηλατο!!

Link to comment
Share on other sites

στρωμα εχω οργανα εχω βαρακια εχω, διαθεση που θα βρωωωω

αα ξεχασα και μια μεγαλη μπαλα, απο οργανωση καλα τα παμε, κατι για λαστιχο ειδα διαβασει τις προαλλες , αυτο ομολογω μου διεφυγε!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λέγε εσύ, εφόσον, όμως δεν υπάρχουν απαγορευμένα στο σπίτι και δεν παίζει ντελίβερυ, ό,τι και να λες..... δεν μπορώ να παρασυρθώ... Μου την έχει σπάσει ο τύπος.... Όσο έκανα δίαιτα κάθε βράδυ ήταν στο "τι θα παραγγείλλουμε, τι θα φάμε" και γυρνούσε από το σούπερ με 3 επιπλέον σακούλες πέραν της λίστας που είχαν μέσα πατατάκια, μπισκοτάκια, σοκολάτες, κοκ..... Άντρες φίλες μου, στραβόξυλα από γεννησιμιού τους.....

Να πας να ψωνισεις παιδακι μου!!!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...