Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

κοριτσια μου γλυκες μου γοργονες αχ!! δεν θα ερθω με πηραν απο το κεντρο λογοθαραπειας του γιου μου και μου εβαλαν δευτερα μαθημα στον γιο μου και ο αντρας μου φευγει για καλαματα δευτερα για δουλειες και πρεπει να τον παω εγω και ειναι 8 το απογευμα στην θηβα . με νευριασαν αλλα δεν γινεται να μην παω ειναι 35 ευρω το μισαωρο με γδινουν κανονικα αλλα αθηνα δεν μπορω να κατεβενω ναυρακια τσαταλακια :-( :sad: .

κουκλια μου εγω στην επομενη συναντηση γιατι ηθελα τοσο να ερθω :cry: :cry: :cry: :cry:.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσια μου γλυκες μου γοργονες αχ!! δεν θα ερθω με πηραν απο το κεντρο λογοθαραπειας του γιου μου και μου εβαλαν δευτερα μαθημα στον γιο μου και ο αντρας μου φευγει για καλαματα δευτερα για δουλειες και πρεπει να τον παω εγω και ειναι 8 το απογευμα στην θηβα . με νευριασαν αλλα δεν γινεται να μην παω ειναι 35 ευρω το μισαωρο με γδινουν κανονικα αλλα αθηνα δεν μπορω να κατεβενω ναυρακια τσαταλακια :-( :sad: .

κουκλια μου εγω στην επομενη συναντηση γιατι ηθελα τοσο να ερθω :cry: :cry: :cry: :cry:.

ΚΡΙΜΑ:-(!!!! Αλλά το παιδί προηγείται, έχεις δίκιο...ελπίζω στην επόμενη να είμαστε πιο τυχερές....:-(

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου χαθηκα αλλα ημουν διακοπες μετα τρεξιμο εδω κατι τα δοντια του μικρου που χρονος στο ινερνετ...λοιπον εγω ειμαι στα 56,900μετα απο πολυ κοπο χανω γραμμαρια και πολυ αργα...22/9παω για εξετασεις αιματος του θυροειδη γιατι δεν γινετε να ψομολυσαω και να μην χανω ουτε κιλο...ενημερωστε την λιστα αν και δεν με βλεπω μεσα...:(


Link to comment
Share on other sites

ΚΡΙΜΑ:-(!!!! Αλλά το παιδί προηγείται, έχεις δίκιο...ελπίζω στην επόμενη να είμαστε πιο τυχερές....:-(

αχ !! βρε ελλι ειχα κανει τοση διαδικασια να βαλω σε προγραμα τον καθενα για να κατεβω και τη δεν ειχα στρατολογησει ποσο λοιπαμε αλλα ο γιος μου με τα μαθημα αυτα εχει κανει σουπερ αλλαγη σε πολλα πραγματα και ειμαι πολυ χαρουμενη στην βελτιωση του και θελω να τον βοηθησω οσο γινεται περισοτερο . παντος μανουλες ενα θα σας πω τα παιδια σας μην τα αφησεται ποτε κανενας να τα υποτιμησει η να τα υπερτιμησει πρεπει στο μιαλο τους να υπαρχει η ισοροποια ειναι το οτι καλητερο σας το λεω γιατι 3 χρονια ψαχνομαι σε γιατρους ολων τον ειδικοτητων και ολα ηταν θεμα συγκεντροσης του γιου μου να μην πεπρατα στις μυτες αλλα καποιοι ηθελαν πολλα οι λιγα απο τον γιο μου και ηταν ενας τροπος εκφρασεις για εκεινον.

ελπιζω στην επομενη συναντηση να ειμαι και εγω εκει να σας δω κουκλες μου !!

Link to comment
Share on other sites

Ντίνα,έχω γνωρίσει αρκετά παιδιά που είχαν ανάγκη τη λογοθεραπεία και είχαν θεαματική βελτίωση. Ξέρω ακριβώς τι λες.

Κοίταξε το παιδί σου, όπως ακριβώς κάνεις, μείνε συνεπής με αυτό, όπως ακριβώς κάνεις. . . είσαι πολύ καλή μανούλα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντίνα,έχω γνωρίσει αρκετά παιδιά που είχαν ανάγκη τη λογοθεραπεία και είχαν θεαματική βελτίωση. Ξέρω ακριβώς τι λες.

Κοίταξε το παιδί σου, όπως ακριβώς κάνεις, μείνε συνεπής με αυτό, όπως ακριβώς κάνεις. . . είσαι πολύ καλή μανούλα:D

ευχαρηστω για τα γλυκα σου λογια ! παντως εγω απο το θεμα αυτο τις κοπελες που εχουν αναλαβει τον γιο μου τις υπερευχαρηστω ειναι τοσο καλες μαζι του και τοσο υπομονετηκες που το παιδι το βλεπει και προσπαθει τοσο ο γλυκας μου . αφου λεει εγω παω δυο σχολεια ενα κανονικο με παιδακια και ενα που ειμαι μονος μου αλλα μου αρεσει εχω 2 δικιες μου μονο δικες μου δασκαλες :tongue: :tongue: . ο παρτακιας ειναι και πιστιρικες χιχι!! :rolleyes: :rolleyes: 26 χρονων η μια και η αλλα 27 .

Link to comment
Share on other sites

ευχαρηστω για τα γλυκα σου λογια ! παντως εγω απο το θεμα αυτο τις κοπελες που εχουν αναλαβει τον γιο μου τις υπερευχαρηστω ειναι τοσο καλες μαζι του και τοσο υπομονετηκες που το παιδι το βλεπει και προσπαθει τοσο ο γλυκας μου . αφου λεει εγω παω δυο σχολεια ενα κανονικο με παιδακια και ενα που ειμαι μονος μου αλλα μου αρεσει εχω 2 δικιες μου μονο δικες μου δασκαλες :tongue: :tongue: . ο παρτακιας ειναι και πιστιρικες χιχι!! :rolleyes: :rolleyes: 26 χρονων η μια και η αλλα 27 .

Ναι, όλα τα παιδάκια έτσι το αισθάνονται. Ότι πηγαίνουν σε δυο σχολεία, δηλαδή. Μόνο που όσα έχω γνωρίσει εκφράζουν το παράπονο ότι έχουν να κάνουν διπλάσιες εργασίες (και για τα δυο σχολεία), ενώ ο δικός σου απ΄ότι καταλαβαίνω το διασκεδάζει:-P. Μπράβο του! πολύ καλός!:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω κι άλλη πρόταση.

Αφού δε μπορεί να έρθει το Ντινάκι, μπορούμε να κανονίσουμε ένα χώρο κάπου πιο κέντρο ίσως, που ίσως να βολεύει περισσότερες. Επίσης, παίζει δυνατά και η ιδέα του παιδότοπου που πρότεινε η Τάρα για να βολέψει και τις μανούλες που δεν έχουν baby sitting. Τώρα αν ο χώρος αυτός -χωρίς να δημιουργώ καινούριο πρόβλημα-έχει και κάτι να απασχολήσει και τις δικές μου που είναι 10,5 και 7 χρονών, τότε είναι σούπερ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, όλα τα παιδάκια έτσι το αισθάνονται. Ότι πηγαίνουν σε δυο σχολεία, δηλαδή. Μόνο που όσα έχω γνωρίσει εκφράζουν το παράπονο ότι έχουν να κάνουν διπλάσιες εργασίες (και για τα δυο σχολεία), ενώ ο δικός σου απ΄ότι καταλαβαίνω το διασκεδάζει:-P. Μπράβο του! πολύ καλός!:D

Πολυ δεν φανταζεσαι αφου οταν σταματησε τον αυγουστο ειπε στην κυρια αννα και κυρια βικη οτι λοιπατε πολυ που θα πανε διακοπες μονες του και θα ηθελε να τις παρουμε μαζι μας για πολυ πλακα :tongue: :tongue: :tongue:. εκτος θεματος ειμαστε αλλα αληθεια αμα μηλαω για τις κοπελες αυτες τις βλεπω σαν μικρους θεους που θα βοηθησουν τον σπυρο μου να ξεκουρασει το μιαλο του και τα ποδαρακια του !!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δεν φανταζεσαι αφου οταν σταματησε τον αυγουστο ειπε στην κυρια αννα και κυρια βικη οτι λοιπατε πολυ που θα πανε διακοπες μονες του και θα ηθελε να τις παρουμε μαζι μας για πολυ πλακα :tongue: :tongue: :tongue:. εκτος θεματος ειμαστε αλλα αληθεια αμα μηλαω για τις κοπελες αυτες τις βλεπω σαν μικρους θεους που θα βοηθησουν τον σπυρο μου να ξεκουρασει το μιαλο του και τα ποδαρακια του !!

Έχεις δίκιο, δε χωράει συζήτηση! κι εγώ έτσι θα τις έβλεπα!

Χαίρομαι αφάνταστα όταν βλέπω ευσυνείδητους νέους ανθρώπους με τη δουλειά τους! τους αξίζουν συγχαρητήρια! υποκλίνομαι! αυτοί είναι δάσκαλοι με όλη τη σημασία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


b.gifo.gifn.gifj.gifo.gifu.gifr.gif

Ευπειθώς αναφέρω πως πήγαμε στο σχολείο και δεύτερη μέρα κι έκανε μόνο ένα "ιιιι" παραπονιάρικο όταν τον απομάκρυνε η δασκάλα του από 'μένα.

Θέλω να πιστεύω ότι θα τα πάει καλύτερα.

Θα κάτσει μια ώρα περισσότερο σήμερα, θα δείξει.

Επίσης, σε ότι αφορά τη διατροφή, είμαι μια Κιουρία, με λίιιιιιιιιιγα κλεψιματάκια, πότε πότε.

Ελπίζω η ζυγαριά να με λυπηθεί την Κυριακή.

Καλή σας μέρα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααααααααα γοργονάκιααααααααααα :D

Τσιπουρίτσα καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ βρε κοριτσι!!!! ΚΙΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑ με τα όλα σου!!!

Καλλιοπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ !!!

τι κανεις καλό μου?...περασες καλα???

Ελιζακιιιιιιιιιιιιιιιιι ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ βρε κοριτσι!!!! αλλά πάρτο με το μαλακο στην αρχη το περπατημα...για αρχη κανε 2 γυρους....μετα απο καμια δομαδουλα καντους 3...κτλ κτλ....το θεμα δεν ειναι να ''τα παιζουμε'' και να πονάμε...ειναι να ασκηθουμε λιγο ;)

Αχιλεαααςςςς καλως ορισες κορίτσι ...και περαστικά σας !!!!

Σε ποιο σημειο ειναι το καταγμα ?...πφφφ...υπομονηηηηη !!!

τα ορθοπαιδικα παίρνουν χρόνο για αποκατασταση...

Μαεστρια μου καθε μερα θα ειναι και καλυτερα για τον μικρο ...και για σενα ....λίγος χρόνος προσαρμογης χρειαζεται ;)

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΙΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!....μη σκας για το ζυγισμα....σιγα σιγα θα μπεις στο ρυθμο της διατροφης και θα εισαι ΟΚΚΚΚ !!!

ΙΩΑΝΝΑ 20 καλως ηρθες !!!

καλα αποτελέσματα να εχεις στις εξετασεις σου!!!

Γραψε αλλη μια φορα τα στοιχεια σου να σε βαλουμε στη λιστα ...:cool:

Καλημερα Γιωργια μας !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Ολα καλα....το ποδι τουμπανο!!!!....εκτος απο μηνισκο μαλλον εχω και ρηξη χιαστων...χαχαχαχχα καλο εεε???!!!!....Μετα το γάμο Δευτερα πουρν΄πουρνο παω γιατρο για μαγνητικη και βλεπουμε....για το μηνισκο ειναι απλο και γρηγορο το χειρουργειο...για τους χιαστους ομως....αστο....

Ελλη μου καλημερααααααααααααααααα :D

ολα καλα???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα....το ποδι τουμπανο!!!!....εκτος απο μηνισκο μαλλον εχω και ρηξη χιαστων...χαχαχαχχα καλο εεε???!!!!....Μετα το γάμο Δευτερα πουρν΄πουρνο παω γιατρο για μαγνητικη και βλεπουμε....για το μηνισκο ειναι απλο και γρηγορο το χειρουργειο...για τους χιαστους ομως....αστο....

Σε γλωσσοφάγανε βρε κορίτσι, επειδή θα γίνεις κούκλα νύφη! :?

Εύχομαι να είσαι αρκετά καλά και να μπορέσεις ν' απολαύσεις το γάμο όσο γίνεται και μετά περαστικά και γρήγορη ανάρρωση!

Βάλε κι εσύ κανένα γύψο, να είστε παρέα με την αχιλέας. Θα έρχομαι εγώ, να σας ζωγραφίζω γοργόνες πάνω στους γύψους. :tongue::tongue::tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...